DMSO

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
timika
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 21 srp 2009 21:53
Bydliště: Bratislava

DMSO

Příspěvek od timika »

vlákno čisté - poo.

ahojte. som rada, že toto fórum existuje. mne bolo pri 7 kvapkách strašne, ale idem znova na to. marlenka, ako si postupovala, keď po 3 mesiacoch si na 12? mala si prestávky? napíš mi prosím v skratke postup. čo je DMSO? vďaka timi


Uživatelský avatar
timika
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 21 srp 2009 21:53
Bydliště: Bratislava

DMSO

Příspěvek od timika »

prepáčte, môžete mi prosím vysvetliť, čo je DMSO? ospravedľňujem sa, že sa pýtam, ale neviem sa dopátrať...vďaka, timika :roll: :roll: :lol:


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od la »

timika píše:ahojte. som rada, že toto fórum existuje. mne bolo pri 7 kvapkách strašne, ale idem znova na to. marlenka, ako si postupovala, keď po 3 mesiacoch si na 12? mala si prestávky? napíš mi prosím v skratke postup. čo je DMSO? vďaka timi


http://translate.google.cz/translate?hl ... _sulfoxide

DMSO bych řekl že je nosič léčiv a má dobrý účinek na klouby kvůli obsahu síry ,na mně púsobilo tak ,že ihned se mi zvýšila teplota .Je to přímo turbo,takže s tím opatrně.

http://www.celostnimedicina.cz/co-je-to ... klouby.htm

výcuc z odkazu:

Princip vzniku MSM v přírodě:

Cyklus těchto přírodních sloučenin začíná v moři,kde mikroskopický plankton uvolňuje sloučeniny síry zvané dimetylsulfoniové soli. Tyto soli jsou v moři přeměněny na velmi těkavou látku DMS, která se z vody uvolňuje jako plyn stoupající do horních vrstev atmosféry. Působením ozonu a energie ultrafialového záření se DMS mění na DMSO a MSM.

http://translate.google.cz/translate?hl ... lab.com%2F


Návštěvník

Re: DMSO

Příspěvek od Návštěvník »

la píše:DMSO bych řekl že je nosič léčiv a má dobrý účinek na klouby kvůli obsahu síry ,na mně púsobilo tak ,že ihned se mi zvýšila teplota .Je to přímo turbo,takže s tím opatrně.
Ahoj La, ďakujem za info, len som chcela vedieť, či sa to odporúča užívať s mms- kou. napíš prosím, kde si to zohnal. momentálne sa trápim s angínou, ktorá sa mi vrátila. dostala som ju na dovolenke a aj napriek mms-ke som skončila na 6 dní s dalacinom. ( na dovolenke som užívala až po 10 kvapiek, ktoré ma zložili na 3 dni a navyše angína vyhrala). teraz som konečne začala užívať mms každú hodinu 2 kvapky a hrdlo ma bolí stále viac. nie som schopná dostať do seba viac, ako 2 kvapky, lebo môj žalúdok sa búri...čo mám robiť, fakt mám pocit, že mnohým mms pomáha a mne štrajkuje.
poraď prosím. ďakujem pekne. timika


Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

jak vypadá DMSO

Příspěvek od Riga »

Veškeré odpovědi na DMSO jsou zajímavé,jen neříkají jak to vypadá a kde to sehnat.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

DMSO

Příspěvek od la »

DMSO se používá proto, že prosakuje pokožkou a sebou nese to co se do něj přimíchá(léčiva ,jedy a i špínu na kůži tak že před aplikací umýt),dokonce i přes nehty prosákne,přes gumové rukavice po chvíli taky ,používal jsem to na potírání nikoliv na užívání.
Tak jak je psáno v knize se u mně osvědčilo.Dělal sem to takhle:
Do malé sklenky (štaprle) jsem 2 kapky aktivoval 10 kapkami kys.citronové,po 3minutách (po aktivaci)sem přidal čajovou lžičku vody.
(Voda je nutná roztok se zahřeje při přidání DMSO)
Do tohoto roztoku jsem přidal 5 kapek DMSO zamíchal a nanášel na ztuhlé místo (pozůstatek po bércovém vředu)špejlí s vatou jednou za den.Po 8 aplikacích ztuhlotina zmizla úplně.
Super výsledek,jinak nevím jak bych se toho zbavil.Dokonce jsem ani neslyšel ,že by se toho někdo někdy zbavil.
Mělo to abych byl spravedlivej vedlejší efekt skoro okamžitě se mi tělesná teplota zdvihla na 37,5°C,zajímavý je, že jen na chvílu tak na3hodiny .
kde to sehnat?
trochu jsem dostal a pak sem vygugloval.
DMSO je běžně používaný ve veterinárním lékařství ,tak že na veterině sem to sehnal.

MMS je perfektní na zabíjení breberek ,ale není lék a protože mě zbavilo mezi jiným i bolestí klubů ,tak si myslím že bych je měl trošku podpořit třeba MSM.(viz odkaz nahoře)To je na užívání.
třeba: http://www.prozdravi.cz/msm-glukosamine-1000-mg.html
nebo skombinovat s žralokama :D : http://www.prozdravi.cz/cartilade-sport ... loubu.html

S tou angínou nevím ,ale vzpomínám že podobné stavy sem mněl na 20 kapkách denně to se po mně proháněly asi breberky.Měl jsem 2hod silnou angínu chvílu klid pak mě bolel loket ,zase chvílu klid ,pak zase něco jako chřipku ,zase klid ,pak sem smrkal aji očima a ušima ,snížil sem o kapku dávky dal si koupel a přestalo to.Ovšem každej jsme jinej.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: jak vypadá DMSO

Příspěvek od la »

Riga píše:Veškeré odpovědi na DMSO jsou zajímavé,jen neříkají jak to vypadá a kde to sehnat.
Sehnat se to dá třeba na veterině .nebo vygugovat německou dobírku.

Vypadáto jako olejovitá bezbarvá kapalina,kazí se to okysličováním a osvětlením,tudíž se to musí uchovávat v tmavé a uzavřené skleněné láhvi.
V chladničce, ne v mražáku nesmí to zmrznout ,ztuhne to při asi +12°C a dlouho to vydrží od +1°C až+ 7°C v tmavé skleněné a uzavřené lahvičce. :D rozpouštění a tuhnutí opakovaně zas tak moc pro tento účel nevadí.Vsakuje se to rychle.


marlenka

Příspěvek od marlenka »

Timika.
Ja som mala podobné reakcie ako ty. Prvýkrát mi bolo zle pri 2-3 kvapkách, druhýkrát to nebolo o nič lepšie.Ale nevzdala som to a teraz som na 12-stich. Chcela by som sa dostať na 17-20 kvapiek lebo podľa mojich osobných skúseností(ale každý sme iní) čím viac kvapiek,tým viac bacilov vyženieš. Aspoň na mňa to tak pôsobí. Dávkovala som aj 4 kvapky každé 4 hodiny ale nebol to taký efekt ako nárazová dávka. Ale ako tu už písal,, La,, každý je iný a na každého MMS inak pôsobí. Musíš sa Timika jednoducho odsledovať. Prajem ti veľa síl a pevnú vôlu.


luxel

Příspěvek od luxel »

Ja som DMSO kúpila u Damiana, na http://www.badatel.sk
Je potrebné napísať na jeho email, že máte záujem.
Pri jeho aplikácii však treba dôsledne dodržiavať pravidla bezpečnosti.

A kde tam? Zkuste přímý link.


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od Denny »

timika píše:prepáčte, môžete mi prosím vysvetliť, čo je DMSO? ospravedľňujem sa, že sa pýtam, ale neviem sa dopátrať...vďaka, timika :roll: :roll: :lol:
DMSO je známým nosičem různých substancí, který má široké použití v medicíně už od roku 1955, kde slouží jako prostředník při vnášení léčiv do pokožky. Ve většině zemí bývá k dispozici v lékárnách a lze jej objednat i přes internet. Zadejte do vyhledávače DMSO.
Vím, že už víš, ale nechat to tu tak dlouho bez odpovědi :evil:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Petan
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 01 čer 2009 19:49

DMSO

Příspěvek od Petan »

Zdravím všechny. Nevíte někdo, kde sehnat DMSO? Děkuji.

Dívejte se i po DMS, to je novější, metabolizovaná forma dimetyl sulfoxidu.
Někteří vědí, ale nemyslím, že Vám někdo veřejně odhalí zdroj, snad po SZ...


erricco111
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pon 27 dub 2009 18:03

DMSO

Příspěvek od erricco111 »

Tak poprosim niekoho kto by mal k dispozicii DMSO, nech sa ozve cez SS aj mne, mal by som totiž veľký záujem a fakt netuším kde by som to mohol zohnať.
S MMS mi tiež pomohol človek odtiaľto, tak dúfam, že sa nájde niekto aj tentokrát :)

Dakujem


denisa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10 lis 2009 8:08

pozri tuto stranku

Příspěvek od denisa »



Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

recepty?

Příspěvek od milda »

Existují nějaké recepty na použití DMSO? Zajímají mne především klouby.... :)

DMSO (dimetyl sulfid) existuje i jako gel. V některých mastech, právě na klouby a revma, je ho až 90%, jen se rozhlédnout. Taková mast smísená s výtažkem z kostivalu... hmm.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: recepty?

Příspěvek od hanka »

Ahoj Mildo, jak jsem zatím poznala Tvoji zkoumavou povahu, určitě jsi také zkusil přidat do téhle masti i MMS1 :P . Můžeš mi říct, s jakým výsledkem?
Zdravím, :lol: Hanka.

__________________________
Slunce v duši.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“