DMSO

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Vyššie teploty :(

Příspěvek od Mo »

Decká, ja mám inú otázku, naopak, čo keď to mám v teplejšom prostredí?? ono doteraz bola zima, tak som to mala v skrini alebo kúpeľni, nie viac ako 21 stupňov, ale teraz je teplooooo a mám aj dmso aj mms1 a 2 v teraz je po účinku ??? :shock: kokso, mi to až teraz napadlo, keď to tu čítam :shock: a sisa ako sa máš?? čo nové?? ako sa máš?? :shock: pekný večer :)


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MSM -- DMSO bez pachu

Příspěvek od Merlin »



The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
aldrtik
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: pon 05 říj 2009 21:42
Dostal: 3 poděkování

Re: DMSO -zdroj

Příspěvek od aldrtik »

Merlin píše:... někdo Vám pověsil bulíka na nos. Prodají vám to i přímo:
Casy se meni.
Stejna pani cloveka nyni odkaze na smluvni maloobchodni prodejnu s chemikaliemi a tam to prodaji pouze podnikatelum:

"Upozornění: položku lze dodat výhradně podnikající fyzické či právnické osobě s přiděleným IČ."

Kde koupit v napr. v Praze litr?


tereza
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 21 dub 2012 19:48

Re: DMSO

Příspěvek od tereza »

CHTĚLA BYCH PORADIT JAK ČASTO SE DMSO VTÍRÁ A NA JAKÉ MÍSTO-TAM KDE JE PROBLÉM NEBO KAMKOLI A POKAŽDÉ JINAM ABY TO MĚLO ÚČINEK, NEBO VŽDY JEN NA MÍSTO POD KTERÝM JE PROBLÉM NEBO V BLÍZKOSTI A ZEPŘEDU TĚLA I ZEZADU? DĚKUJI


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od sisa »

Terezo, střídáš - pravá ruka, levá ruka, pravá noha, levá noha......a furt dokola. A jak často? Tak často , aby člověku nebylo blbě. Většinou to kombinuješ s MMS1 A MMS2, takže mezitím vtíráš, aspoň několikrát denně. Jak to bude mamka zvládat.


Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od Kacaba »

Ahoj.
mám následující dotaz ohledně DMSO. Objednala jsem si DMSO z od firmy Fichema, vytvořila jsem roztok podle návodu 10 kapek aktivovaného MMS, lžička DMSO a lžička vody. Namazala jsem se, ale vytvořily se mi takové mapy po těle... no vypadalo to jako spálené, no a taky to pálilo, asi jako když to přeženete s opalování. Druhý den jsem si všimla, že se na spálených místech objevily maličkaté ranky, popsala bych to asi jako malé čárečky. Někde se objevil hnis. Tak jsem si řekla, že to bylo asi málo naředěné (na Fichemě mi zdělili, že jde o 99% roztok). Takže jsem naředila na 25% a použila do roztoku...no a bylo to ještě horší. :shock:
Do třetice všeho dobrého jsem do roztoku MMS přidala jen 5 kapek 25% DMSO a přidala 1- 2 lžičky destilované vody. Natřela jsem se jen 3 krát během dne a to minimálně s 2 hodinovým rozestupem. Nejdřív se nedělo nic, ani mě to nepálilo po natření jako v předchozích případech. Ale pak, z ničeho nic, se objevily šílené pálící jakoby puchýře,ale souvislé větší plochy. :o Druhý den už to bylo lepší, vytvořily se zase strupy a trochu hnisu. Následující dny už to bylo, co se týká pálení v klidu, ale vypadalo to hrozně, jako kdybych se stala objetí násilí. :?
Tak nevím, jestli je to alergie, detox, či co...zaráží mě, že čím víc jsem to zředila, tím to bylo horší. Dělala jsem vždycky několika denní přestávky (4dny i více). Při prvním pokusu jsem se mazala asi 3-4 dny (cca 5 -8 denně), při druhém 2 (10 krát) a při 3. jen jeden den (3krát). I když teda jsem se mazala všude, jen kde byly nějaké starší stroupky, nebo spálení z minulých pokusů, tam ne.
Chodím na měření Bicomem, a měla bych mít údajně nějaké brebery v kůži a podkoží, takže to by bylo možné vysvětlení...ale čert ví.
Máte s tím někdo podobnou zkušenost? Díky


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Kacaba píše:Ahoj. mám následující dotaz ohledně DMSO.
Nazdar Kacabo. DMSO samo o sobě ulevuje bolestem svalů a nejspíše zprostředkovává ve tkáních zvýšení látkové výměny a urychlování chemických reakcí. Toť asi v kostce vše. Rozhodně neleptá samo o sobě jak je, nemluvě o naředěném. DMSO je hlavně vozík, který dopraví spoustu věcí přes kůži do tkání. Pokud by šlo o poleptání, mělo by to na svědomí MMS a spíše ještě přebytek kyseliny v nevyvážené sloučenině MMS - citrónová.

DMSO, má nejlepší transportační schopnost v poměru s aktivní látkou mezi 1:8 až 1:9, vyšší číslo je DMSO. Lžička DMSO je teoreticky 20 kapek. Takže deset kapek MMS na 20 kapek DMSO je někde kolem 1:6 pokud z toho vynechám vodu. Jakou roli v tom má voda nevím a taky nevím, jak je dobré to udávané číslo transportačního poměru, jak k tomu kdo došel.

Reakce o kterých mluvíš napovídají na nějakou breberku a to, že vyšší naředění vypadá účinnějí je nejspíše důsledkem právě toho, že do určité míry je skutečně vyšší procento DMSO v roztoku účinnější při transportaci MMS. Osobně mi po takových aplikacích naskočil sem tam nějaký bebák i mimo místa aplikace.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od Kacaba »

Aha, takže to znamená, že mám ředit míň? Nebo že by míň MMS? Jinak používám místo kyseliny citrónové 3,5 % HCl. O poleptání se nejednalo, spíš to bylo podobné jako když se spálíš na slunci, plus něco jako velký puchýř. Asi mám opravdu v kůži a podkoží nějaké potvory. Odpovídala by tomu i reakce na koupele s MMS. To je mi hrozně a cítím hodně velké teplo ve svalech. .... No každopádně budu muset počkat s mazáníním, až nebudu muset chodit mezi lidi, vypadalo to fakt strašidelně :) Díky za odpověď.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Kacaba píše:Aha, takže to znamená, že mám ředit míň?
Spíš ještě víc. To co vypdá jak spálené sluncem je poleptané. To je odumřelý povrch kůže díky příliš silné koncentraci, nebo špatnému poměru chemikálií nebo kombinace. Pupence a podobně, to se něco brání a pokud budeš pokračovat, tak nejspíš neubrání. Mělo by to eventuelně zmizet.
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od Kacaba »

Hm, to teda nevím jak moc to mám naředit. Kolik procent je kapek z naředěného 25 % DMSO v MMS a tento roztok opět rozředěný vodou. Možná, že to bude chtít méně MMS. No budu muset zkoušet. MMS aplikuju už skoro všude kam to jde, tak snad to ty potvory vzdají a odstěhují se pryč ;)

:idea: Necituj příspěvek, když reaguješ rovnou pod ním - poo.


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od Bardioc »

Ahoj, tyto informace o DMSO jsou opravdu zajímavé. Odkaz zde


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od haluzakfest »

Kacaba píše:Aha, takže to znamená, že mám ředit míň? Nebo že by míň MMS? Jinak používám místo kyseliny citrónové 3,5 % HCl. O poleptání se nejednalo...
no co já jsem si čet za oficialní rady tak, jsem to asi pořádně nepochopil, namíchat roztok mms dotoho lžičku DMSO, no a toto že bych měl rovnou na sebe patlat se mi nezdá.. jednou jsem udělal příliš silné mms ještě blbec sem si tím nechal nasáknout kapesník a ten sem přiťápl na takový větší bolák na spánku a no po nějaké době to jaksi pálelo :) no a bum ten bolák to odstranilo dokonale ale kúži cm dookola poleptalo :) jako nic se nestalo jen sem vypadal jak kdyby mě trefili laserem do hlavy.. :D ale za pár dní to bylo pryč..

Jo a nepsal zde náhodou někdo o tom že na kůži ne HCL ? Já to můžu potvrdit... ono né že by mi to ublížilo ale bylo mi divné že už to téměř vůbec neučinkovalo jo a bacha mms účinně odbarvuje... těch triček zničených a takový oblouk odbarvených vlasů no myslím že se spolehlivě budem poznávat my MMSáci :D

Teď používám na kůži mms2 neskutečně to smrdí když se to dostane do očí tak to pálí, ale účinek toho je velmi dobrý, jak se tak dívám nejspíš to asi taky odbarvuje jo a všímli jste si někdo co to dělá s krví ?! To sem celkem čuměl už nevím co se mi to stalo ale pár kapek krve v umyvadle jsem postříkal tím co používám na ksicht a krev normalně začla jakoby šumět a s černala, jakoby povlak takový černý to vytvořilio, skoro to vypadalo jakobych měl v krvi něco co tam nemá být.. těžko říct, jen mě štve to že do zdravotnictví proudí peněz a peněz, a všelijaké výzkumy a experimenty provádíme my amatéři na sami sobě a "profi" kuchyňským vybavením v "profi" laboratoři koupelně... co se vtěch státních laboratořích vůbec dělá ?? Měli bychom už převzít kontrolu nad celým tímto zkorumpovaným systémem, je zbytečně složitý a ztrátový to číslo kterému říkají dluh, by mělo být s opačným znaménkem a jako zisk ! Nechápu to co oni stěma lovema dělají ! TO že si před demisí rozdělili 250 000 000 to byl vtip né ? To jako .. no to je moc i namě, bojím se toho že si lidi už zvykli natolik že brzo jak nám viseli tašky na odpadky na dveřích tak tam budou náhubky a obojky s návodem a mapou pracovního místa učení, tam se dostaví dobrovolně každý připoutá k ostatním a pojede se.. :D no jak to bude dál pokračovat to jsem fakt zvědavý, těch informací už je na veřejnosti tolik že to brzy znemožní fungování, mladi nerobi ( nedivim se :) ) staři přestavaj mít sil , doktoři pacienty :D , a už jen chybí nepotřebovat benzín, a získávat volnou energie a systém padá do těch vzdušných základů lží na kterém je postaven :)

Mějte se krásně, a léčbě zdar !


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Často dostávám dotaz po SZ kolika procentní DMSO se má použít na to či ono. Račte si prosím uvědomit, že DMSO lze použít buďto jako lék, nebo jako vozík. Dokonce se nikdo ani nevyjadřuje o tom, co jako by měla být látka, která DMSO ředí na nějaká procenta, ale nejspíše mohu předpokládat, že jde o vodu, protože většina lidí z jakéhosi mně záhadného důvodu nepovažuje vodu za chemikálii. Omyl. Voda je chemikálie která může a nemusí s jinými chemikáliemi reagovat.

a) Použije-li se DMSO jako lék samu o sobě ústně, lze ho nějak naředit vodou a učinit ho tím snad více spolknutelným. S tím nemám zkušenost ani teoretickou ani praktickou. Navíc bych osobně šel podle toho, jak mi to přijde "stravitelné", nikoliv podle nějakých danných procent.

b) O použití do žíly nemám informace a kromě toho co zde postnul Ito a nehodlám se do toho motat z toho důvodu, že to považuji za nesmyslné. DMSO proniká tkáněmi nesmírně rychle a během několika málo minut je rozneseno po celém těle i při vnější aplikaci. Nevidím jedinný důvod šahat při jeho aplikaci po jehle. Naopak, DMSO řeší právě problém se zatažením účinných látek do těla bez použití MuDrů a jiného odborného personálu, nemluvě o vybavení a zbytečném trápení sebe sama. Nicméně, při žilní aplikaci asi je nějaké ředění DMSO vodou rozumné.

c) Použije-li se DMSO coby dopravník nějakého léčiva, tedy vozík, jeho ředění je neskutečná pitomost. Je to jako by člověk přihodil na vagón DMSO k nákladu uhlí (aktivní látky) pro elektrárnu nepoužitelný štěrk (vodu). DMSO 100% má pro dopravu jakýchkoliv chemikálií (včetně vody) nejlepší účínost pokud ho je v roztoku mezi 75-90% oproti aktivní látce, chemikáli, řekněme namíchaného MMS. U každé látky je to poněkud jinak a tabulky na to nemám. V zásadě však platí, že účinnost je tím lepší, čím je molekulární velikost aktivní láty menší. Vodu v tomto případě sice nelze považovat za léčivou aktivní látku, ale lze ji považovat ta nesmyslné plnidlo z hlediska účinnosti DMSO jakožto dopravního prostředku. Není mi jasné odkud vítr fouká, co za blba jakékoliv ředění DMSO vodou na nějaká procenta při vnější aplikaci přišel(a). Naopak, DMSO je samo o sobě v tomto případě ředidlem aktivní látky, stejně jako by byla ředidlem voda.

S laskavým pozdravem, Slávek.

EDIT: Možná mi ohluchla blecha a kecám, SDK. http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=124445#p124445


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše: Není mi jasné odkud vítr fouká, co za blba jakékoliv ředění DMSO vodou na nějaká procenta při vnější aplikaci přišel(a). Naopak, DMSO je samo o sobě v tomto případě ředidlem aktivní látky, stejně jako by byla ředidlem voda.
Nechci Tvůj názor nijak zpochybňovat, ale mám pocit, že k tomu ředění se mají tendenci uchylovat lidé, kterým neředěné DMSO způsobuje na kůži pálení. Pokud i přesto chtějí DMSO používat jako lék, tak ho naředí třeba stejným množstvím vody a pak už je místo "pálení" jenom "hřeje".
Takže pokud někdo takový chce použít DMSO jako "vozík", bude chtít nejspíš použít už osvědčené ředění.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: ... ale mám pocit, že k tomu ředění se mají tendenci uchylovat lidé, kterým neředěné DMSO způsobuje na kůži pálení ...
Právě jsem kápnul čisté DMSO na hřbet ruky a nepálí. Máznul jsem ho na horní oční víčko a nepálí. Máznul jsem ho do koutku oka pod spodní víčko. Poněkud pálí, ale například s mýdlem se to nedá srovnat, jak je to slabé. Tímto mám pocit, že lidé si pletou příčinu pálení, že nejde o DMSO, ale o aktivní látku rozpuštěnou v DMSO.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“