Etikoterapie

Léčebné postupy.
Odpovědět
turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Etikoterapie

Příspěvek od turtle22 »

No jo, ta disciplína, ta nám dává zabrat. Já se snažím teď pár dní držet korzet a úsměv dle Norbekova, a přestože je to tak jednoduchý a nevinný, člověk tak snadno zapomíná...chjó...lenoši, no:-)


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Etikoterapie

Příspěvek od jarda ovčák »

Vážení přátelé,musím se pochlubit..... můj nejmladší syn byl vychováván v klidu a míru a po kontaktu s vnějším světem v první třídě začal zlobit, byl nervozním a těžko ovla
datelným. Tak mu naměřili nějaké ty syndromy a že to bude těžký. nu, nakonec jsem zavo¨lal mistrovi Cindlerovi, ten mne ihned přijal a klouček má od vánoc pouze výborné známky a kantorky nás podezírají z čarodějnictví.Naprosto neuvěřitelný výsledek i pro mne, zvyklému na zázraky etikoterapie od pana Cindlera. Víte, nemám mnoho času, ani trpělivé sebekázně, takže mi to opravdu vytrhlo obrovitej trn ze zadnice. Upozorním, že vůbec netuším, jak to funguje, ale fakt to je neuvěřitelné. Tak jednoduché řešení problému....
Proto každýmu radím, aby si místo studia jogy nebo šankprankšarády udělal výlet k mistru Cindlerovi...


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Etikoterapie

Příspěvek od django1 »



Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“