Databáze léčitelů a zkušenosti s nimi

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.

už jste někdy ve svém životě využili služeb léčitele? S JAKÝM VÝSLEDKEM ?

VÝSLEDEK EXCELENTNÍ
14
25%
VÝSLEDEK OČEKÁVANÝ
10
18%
VÝSLEDEK NEPŘESVĚDČIVÝ
10
18%
VÝSLEDEK NAPROSTO NULOVÝ
12
21%
DOSUD JSEM NEVYUŽIL
6
11%
CHYSTÁM SE
4
7%
 
Celkem hlasů: 56

Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: www.biomajak.sk

Příspěvek od abul »

Mo píše:Ahojte ;)
odporúčam pána Stanislava, je tam na neho kontakt, či mailom, či telefonický, no veru neviem, či dokáže vzpružiť z vozíka, to by sa zišlo ho opýtať, vždy úprimne odpovie, čo zvládne, alebo nie, zaoberá sa čínskou medicínou a bylinkami, jedno sedenie - diagnostika, stojí tak 15-20Eur, môžem vrele odporučiť ;) prípadne vie odporučiť známeho v Brne - ale ten vraj málo nových berie ;)
pekný dník ;)

Ahoj Mo, díky za odkaz, mrknu se na to :P


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Ahoj abule.... Naděje umírá poslední, ale ty ji máš... Jde o to, že se to už podařilo, teda sice u zvířat, ale u lidí to je ungefér jedno a to samý.
Bohužel, odvětví, který může pomoci je v současné době téměř bez prostředků a tudíž zřejmě zmizí úplně. Jedná se o úem, tedy ústav experimentální medicíny. Tam je průser, že oni opravdu dokáží pomocí kmenovejch buněk vyléčit totální odpisy.
Jenže, to se nelíbí distributorům léčiv. Takovej cukrovkář je zlatý prase a kardiak či jiný nevyléčitelný a kompenzovaný je fakt zdroj příjmu....
Dnešní heslo jest léčit a nevyléčit.
Pokud jsi někde od práglu, snaž se dostat mezi pdruhou vlnu těch, co na nich budou dělat klinické zkoušky. Dle mých info to mají zvládnuté.
Nevím, ešli to povolej, páč by dokázali VYLÉČIT téměř vše a prakticky bez dalších medikamentů, nebo kompenzací, což je právě ten problém od farmaceutické loby.
Jsou to buzeranti zatracený....
Tady mýš ochtlíka naděje..... http://bunecnaterapie.cz/2008/bunecna-terapie-u-nas
Tady máš přímo výzkumák, co v tým jede.... http://www.iem.cas.cz/
.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: www.biomajak.sk

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Abule,

Poslyš, jak to napsal Jarda Ovčák, hned mi došel Becker. Dokázal elektrikou a stříbrnýma elektrodama zregenerovat kde co. Přes 30 let výzkumu, naprosto vyjimečně napsané dva patenty, které přesně popisují co je potřeba udělat se všemi čísly atd. Právník se to sice pokusil osliznout neustálým opakováním a hatmatilkou, ale je to tam. Pokud Vám vyšla v češtině kniha Roberta O. Beckera "Body Electric" snad "Elektrické Tělo", asi si to schrasti a přečti. Potvrdil to do jisté míry jeho skoro jmenovec Rober Beck, vynálezce elektrického fotoblesku a jednoho ze způsobů elektrificace krve a tím její vyléčení. Narostl si lví hřívu snad v sedumdesáti letech Beckerovou metodou.

Ale čert vzal vlasy. Ono je to hlavně o mase a kostech a nervech. Taky je to o těch tak zvaných stem cells. Ony se daj vyrobit bar kde v těle slabounkým stejnosměrným proudem a stříbrem. Šlaka, někde jsem se tu o tom už zmínil a nevím kde. V kostce, Stříbro z negativní elektrody je ionickým pohybem dopravováno do těla. Mění bílé krvinky v ranách, ale podle Beckova případu s vlasy i přes kůži, tam, kde je elektroda aplikovaná, a nejdříve je mění na embryonické. Ty pak se vyvíjí přesně podle toho, co v té části těla má být. V ruce struktura ruky atd.

:D
Což by mohlo být větrem na Craftovy plachty. Být v jeho botách, byla by to pro mne vichřice.

Doktoři o tom povětšinou nemaj tuchy a samozřejmě to nikdy neudělalo titulky ani v Dikouši. Tohle ty armády felčarů nemají zapotřebí. Potřebují odstrašující, či spíše strašící majáky nemocnosti, aby prokázali svou důležitost a mohli upířit na lidském neštěstí ve vší veleváženosti a blahobytu, většina natolik mozkově vymydlená universitou a fráternictvím, že sami se těmi majáky stávají zrovna tak jako jejich jiné oběti. To je svět :shock:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

dík

Příspěvek od abul »

Ahojte všichni,
díky za informace i povzbuzení. Je bohužel pravda, že léčení, resp. udržování lidí v nevyléčeným stavu je natolik výnosný, že etika i hypokratova přísaha jdou stranou. Ale to je známá věc. Jak píšeš Jardo o té buněčné terapii, myslím, že už to nebude dlouho trvat a vyvinou skutečně fungující postup regenerace pomocí kmenových buněk. Zatím to tak ale bohužel není. Mluvil jsem osobně s několika z těch, kteří tuto experimentální léčbu prodělali a u nikoho z nich nebylo zlepšení nijak markantní. V jednom případě dokonce tomu klukovi tak dorýpali krk, že je na tom ještě hůř než byl. U ostatních nelze s jistotou říct, že drobná zlepšení jsou důsledkem této terapie. Protože to byli lidi čerstvě po úrazu, určitý vývoj k lepšímu se děje i přirozenou cestou, bez kmenových buněk. Vím ,že se navenek prezentuje něco trochu jinýho, ale s těma lidma jsem osobně mluvil a jejich zlepšení bylo srovnatelný a "kolegy", kteří jen rehabilitovali. Tím to samozřejmě nechci shazovat, naopak hrozně tomu fandím. Sám jsem se před několika lety nabídl prof. Sykové jako pokusný králík pro buněčnou terapii, bohužel mi napsala, že zatím se pracuje pouze na lečbě akutních pacientů, tj. do několika týdnů po úrazu. U chronických případů toto prozatím nefunguje. Neznám teda nikoho(kromě toho chlapíka na videu, který jsem sem dal o pár příspěvků výš) , kdo by se z vozíku dokázal postavit, tím myslím vyléčit. Ale věřím tomu, že to je možný!
Ona těch metod je spousta, většina z nich funguje v laboratořích na krysách, na lidech bohužel ne tolik. Léčba nízkovýkonným laserem, světlem, myofeedback, léky obnovující myelinovou vrstvu, neurogely, atd atd. Věřím, že to jde a jsme jen malinký krůček od úspěchu. Možná tohle všechno je zbytečně složitý a řešení je v daleko jednodušším přístupu. Tu knížku se pokusím sehnat Slávku, díky. V originále bych to luštil asi rok, tak snad bude i v češtině. V elektrice by skutečně mohlo být řešení, vždyť koneckonců mícha je v podstatě svazek vodičů z mozku do těla, tak proč ne?


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: www.biomajak.sk

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše: Což by mohlo být větrem na Craftovy plachty. Být v jeho botách, byla by to pro mne vichřice. ..
Slávku, když Crafta pěkně poprosíš, tak Ti třeba nějaké svoje starší boty pošle :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: www.biomajak.sk

Příspěvek od abul »

poota píše:
Slavek Krepelka píše: Což by mohlo být větrem na Craftovy plachty. Být v jeho botách, byla by to pro mne vichřice. ..
Slávku, když Crafta pěkně poprosíš, tak Ti třeba nějaké svoje starší boty pošle :lol:

Zdravím - poota

... a já jsem pořád nevěděl, kdo to ten Craft je :roll: , jestli nějakej vědec, autor ... potom jsem ho našel tady na fóru. Ještě se tady mezi vámi moc neorientuju, vlastně jsem na fórum narazil v souvislosti s Joe Cell, takže jsem procházel spíš sekce Jak nato, Dílna, Lidé sobě, apod. Energetická (nejen) nezávislost, to je můj sen.

Ale něco k tématu. Je to už pár let, co jsem byl na Slovensku ve Staré Turé u léčitele Hornáčka, který se mi pokoušel vsugerovat, že jsem měl mrtvici :lol: :lol: a mazal mi přitom hlavu nějakým smradlavým utrejchem z lopuchu (nic proti bylinkám). Nepodařilo se mi ho přesvědčit, že problém mám trochu níž, a sice v míše. Výsledek naprosto nulový. :cry: Ono je těžko člověka předem odhadnout, ale taky je lepší desetkrát se netrefit, než sedět doma na zadku :D


kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: www.biomajak.sk

Příspěvek od kalyp »

abul píše:
poota píše:
Slavek Krepelka píše: Což by mohlo být větrem na Craftovy plachty. Být v jeho botách, byla by to pro mne vichřice. ..
Slávku, když Crafta pěkně poprosíš, tak Ti třeba nějaké svoje starší boty pošle :lol:

Zdravím - poota

... a já jsem pořád nevěděl, kdo to ten Craft je :roll: , jestli nějakej vědec, autor ... potom jsem ho našel tady na fóru. Ještě se tady mezi vámi moc neorientuju, vlastně jsem na fórum narazil v souvislosti s Joe Cell, takže jsem procházel spíš sekce Jak nato, Dílna, Lidé sobě, apod. Energetická (nejen) nezávislost, to je můj sen.

Ale něco k tématu. Je to už pár let, co jsem byl na Slovensku ve Staré Turé u léčitele Hornáčka, který se mi pokoušel vsugerovat, že jsem měl mrtvici :lol: :lol: a mazal mi přitom hlavu nějakým smradlavým utrejchem z lopuchu (nic proti bylinkám). Nepodařilo se mi ho přesvědčit, že problém mám trochu níž, a sice v míše. Výsledek naprosto nulový. :cry: Ono je těžko člověka předem odhadnout, ale taky je lepší desetkrát se netrefit, než sedět doma na zadku :D
zdravim ja iba reagujem na tvoj clanok o "liecitelovi Hornačkovi"je to K......ot na entu tie jeho dristy a zvasty len aby natiahil cas, mimochodom 1h 40e, a skutok ziadny pozor na podvodnika.caute PS: poprosil by som habanu o kontakt na p.Gellnera ten odkaz na zaciatku mi ukazuje chybu.dik.


Maja
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 06 říj 2012 11:18
Dostal: 3 poděkování

Léčitelé

Příspěvek od Maja »

Dobrý den všem lidem kteří shání pomoc léčitele,nebo o něm přemýšlí.
Ráda zde napíšu svůj zážitek.Moje máma onemocněla rakovinou slinivky.Během pár týdnů přestala chodit a byla zcela nemohoucí.Na pokoji ležela s paní za kterou přišla paní léčitelka kterou si objednala její rodina .Paní si sní chvilku povídala přitom jí držela za ruku.Celé to trvalo deset minut.Následně se podívala i na mou mámu a řekla že ještě není její čas.Vzala jí také za ruku a jen se na ní dívala.Poté mi dala tel kontakt.Druhý den máma seděla a tak jsem té paní zavolala.Pracovala s mámou na dálku ,ale stálo to za to, máma za tři týdny šla domů.Nic nám nenutila jen si vždy pěkně popovídala s mámou.Paní jí nevyléčila jenom to eliminovala a máma si už poradila sama.Je aktivní jak jen může a žije naplno.Pro mě to je opravdu neuvěřitelné.Jak to že lékař draze placený nepomůže a cizí paní to dokáže.

Nazdar Majo :bye: Vlákno tu už na téma je i přehodil jsem to sem... a děkujeme. SDK


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Databáze léčitelů a zkušenosti s nimi

Příspěvek od jrompf »

Bol som u Petra F. (Praha):
- poplatok 2000Kc za vysetrenie Oberonom (podobam sa na zlate prasiatko?);
- dodatocne emailom urgovane davkovania PZQ, Alben (bolo v cene a ja dost netrpezlivy, ved za taku cenu...);
- cakanie na termin merania/vysetrenia 2 mesiace;
- oproti ordinujuca lekarka (reakcia skolskej mediciny ?) namiesto pomoci/navigacie tvrdila: on tu uz nerobi, dlho sme ho nevideli ale mal naproti prenajate priestory :shock:;
...
Bud uz ziadneho nenavstivim, alebo si kupim vlastny takyto pristroj, alebo si necham poradit od skusenejsich klientov :( .


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Databáze léčitelů a zkušenosti s nimi

Příspěvek od Gaia »

Co paní Zachařová, Kladno, Oberon , prý za 600Kč?


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Databáze léčitelů a zkušenosti s nimi

Příspěvek od jrompf »

Gaia píše:Co paní Zachařová, Kladno, Oberon , prý za 600Kč?
To by som ju mohol navstivit 3-krat aj s cestou
suicide.gif
Zoznamom uz nedoverujem.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Databáze léčitelů a zkušenosti s nimi

Příspěvek od Palo »

jrompf píše:Zoznamom uz nedoverujem.
No je pravdou, že 2t u Filingera jsem netušil... Praha je Praha...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re: Databáze léčitelů a zkušenosti s nimi

Příspěvek od sano »

odporúčam liečiteľa
www.mahatma.sk
http://bezvazdravi.webnode.cz/

skromný, schopný, vyzná sa. Vie pomôcť.


Petr888
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 02 pro 2012 21:29
Dal: 1 poděkování

Re: Léčitelé

Příspěvek od Petr888 »

Maja píše:Dobrý den všem lidem kteří shání pomoc léčitele,nebo o něm přemýšlí.
Ráda zde napíšu svůj zážitek.Moje máma onemocněla rakovinou slinivky. ...
Můžete prosím uvést kontakt na paní? Děkuji Vám


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Léčitelé

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Petr888 píše: Můžete prosím uvést kontakt na paní? Děkuji Vám
Maja se tu už dost dlouho neobjevila. Tvoje nejlepší šance je vlízt do jejího členského profilu a poslat jí přes něj email. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“