Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Léčebné postupy.
Odpovědět

Myslíte, že je toto téma pro Vás přínosné?

ano
106
92%
ne
9
8%
 
Celkem hlasů: 115

Uživatelský avatar
NoDi
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 27 lis 2009 20:30
Bydliště: Valachy

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od NoDi »

věk 25, zdravý, sportovec. léky neberu, výskyt přes noc, na jídlo nic co bych běžně nejedl, trauma nezjištěno... :) možná jen větší pracovní zápřah týden předem ale nevěřím že by to mohla být příčina... asi se s tím stavím za bílíma pláštěma....


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od LenkaX »

O.K. s tímto nemám zkušenost. Jednou jsem se takto náhle osypala ,červené flíčky ,výsev po nohou a trupu a byla to reakce na papriky, kdoví jak hnojené.......zajdi za to nic nedáš, určitě se Ti tu někdo ozve s radou ....
Ty to máš zvláštně koncentrované na jednom místě ,snad to nebude něco cévního .
Ještě k alergické reakci......trauma jsi mohl zažít kdykoliv s minulosti ,mohlo být spojeno s nějakým vjemem jako barva , vůně ,uloženo do podvědomí a pokud se s vjemem setkáš po čase, může tělo alergicky zareagovat. Popřemýšlej.Dej vědět co Ti pověděli :-)


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

NoDi píše:nevím kam to šoupnout tak to dávám sem...
Už to, že jsi to dal sem, může intuitivně naznačovat, že máš asi nějaké nevyřešené psychické problémy. Nicméně, náhlost vyrašení naznačuje, že přetekl nějaký pohár a to fyziologický. Druhotný problém může být povrchová infekce díky snížené imunitě, ale divil bych se. Spíše to jde zevnitř. Nahodil bych na to osobně v každém případě buďto urinové, nebo HCl obklady a začal se starat, kde je příčina.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od hanka »

NoDi píše:... ráno jsem se s tímhle probudil na obou nohách- nějaké nápady proč to a jak se toho zbavit?? :|
Kdyby to bylo jenom na jedné noze, řekla bych, že Tě něco pokousalo... máš to na obou nohách na stejném místě? :ethink: ..Vypadá to jako pořádný opar ..
Nechala bych se zdiagnostikovat mudrem a potom bych to léčila obklady podle Slávkových rad.
Ahoj, Hanka


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od kachna »

NoDi píše:...nějaké nápady proč to a jak se toho zbavit?? :|
Ahoj, pěkně vybarvená haksna! :D Pravá - proto jasně něco v rozumové oblasti, nejspíš v práci... Tohle ti přišlo jako upozornění, žes něco řešil špatně, žes šel "proti sobě". Jestli můžu poradit, zkus si lehnout, uvolnit se jako na meditaci, mozek dostat do hladiny Alfa ( je to takový stav před usnutím či po probuzení, ale mozek prý tohle umí i tak, že mu po uvolnění celého těla řekneš, aby se přepnul do Alfy), a pak si nohu představovat naprosto zdravou, jak fleky pěkně mizí, jak je tvoje imunita čistí... Nakonec počítat od 1 do pěti s tím, že si řekneš, že až napočítáš do pěti, budeš naprosto zdravý a budeš se cítit výborně, plný energie. Zní to jako sci-fi, že? Je to podle Silvovy metody a pokud tomu budeš věřit, vyléčíš se. Netuším, za kolik takových "samoléčení" ti to zmizí, ale myslím, že docela brzy. (A já ti trochu "zatlačím" z druhé strany :D )
Tak ať se daří a hlavně si prober, cos dělal špatně, aby ses vyvaroval dalších takových "napomenutí". :)
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od dancaa »

Ahojte, obracím se na vás, kdo už máte vyzkoušenou na sobě Cestu,
ráda bych Cestou provedla děti, ale začala bych raději nejdřív u sebe,
jen nemám partnera, netušíte, na koho se obrátit ? Jsem z Prahy,
děkuji za radu


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od kachna »

NoDi píše:....
Jak vypadá noha? A co jsi podnikl?
zvědavá kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od LenkaX »

NoDi nejsem sice kachna, ale také jsem zvědavá jak jsi dopadl a co to bylo !!! :bye:


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od jani »

NoDi píše:nevím kam to šoupnout tak to dávám sem... ráno jsem se s tímhle probudil na obou nohách- nějaké nápady proč to a jak se toho zbavit?? :|
Mně to přišlo jako růže, zapátrala jsem a opravdu mi vyjelo mi toto, je tam i foto, tak můžeš posoudit:
http://www.priznaky-projevy.cz/kozni/er ... fotografie

http://www.lecitelka.com/cz/l-nky/onemocn-n-k-e/97-r-e

rozhodně bych navštívila mudrce s žádostí o laborku.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj Jani, mě také napadla růže, ale nenapsala jsem raději o tom, protože jsem ji viděla jen jednou u 80tiletého člověka a v pokročilém stádiu. Růže je dle doktorů cévní nemoc.Ještě nohy v symbolu duchovním jsou myšlenky ...takže začít někde tady ? Jestli někdo četl od Lazareva Diagnostiku karmy 1,2,3 a nebo 4, tak tam Lazarev říká že jakákoliv nemoc je vybočení z etických zákonů vesmíru. Lazarev je jasnovidný, takže vždy u jakékoliv nemoci a zdrav.problému vidí deformované info pole kolem nemocného místa a vidí i příčinu. Někdy byste ty příčiny naprosto nespojili s časem a ani místem na těle.třeba vliv chování jednoho z rodičů .Na druhou stranu vše je v nás a duše to ví.Stačí se zastavit a zůstat v tichu tak , abychom hlas duše uslyšeli, a ona poví.......toto poslední jsem psala pro NoDiho.Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování

Příspěvek od hanka »

:idea: Jak krásně je tady shrnuto všechno to, čím se zabýváme a pomalu znovuobjevujeme (nejen) v tomto vlákně.
Co hledáme, je už dávno objeveno ..... :)



Ahoj všem :bye: , Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od kachna »

Podělím se o zážitek, důkaz, že všechno pochází z psychiky: mamka už je delší dobu fit, nic ji nebolí, je spokojená, radostná, už se zase dokáže soustředit a vrátila se ke čtení knih... prostě paráda. Vnučka ji vyzvala k vyprávění o životě, dětství... a tak babička vyprávěla a vyprávěla, pak byl oběd, po něm si šla hodit šlofíka - a probudila se úplně nemocná, bylo jí na zvracení, měla řádný průjem, byla celá zelená... Protože už vím "svoje", hned jsem začala "větřit" o čem že to vyprávěla. Nejdřív se se mnou nechtěla moc bavit, jak jí bylo zle, ale nakonec mi se slzami v očích řekla, že i o tom, jak byla její nejstarší dcera po narození špatná, že se zdálo, že nebude nikdy chodit, slyšet... Připomněla jsem jí, že jednak je to minulost a jednak byla dcera naprosto zdravá, šikovná, hodná ženská... mamka se šťastně usmála, ještě jednou si zaběhla na záchod a po příchodu se už hlásila o kafíčko a cukroví - dala si "do nosu", pak se vrhla na čtení... Prostě bylo po nemoci! Rychlejší uzdravení jsem nezažila - bylo to díky tomu, že jsem brzy objevila příčinu a dokázala mamce vše vymluvit tak, že to mohla přijmout a uklidnit se. Kéž by to vždycky bylo takhle jednoduché a rychlé! :)
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Fumi
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 20 bře 2014 16:33

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od Fumi »

Dobrý den, popíši svoji situaci- od léta minulého roku jsem hodně zhubla (je mi 18, původní váha-55kg - 172cm, nyní mám 46kg). v červnu jsem přešla na vegetariánskou stravu, částečně veganskou, ale největší váhový úbytek začal až tak v září. Do té doby bylo všechno v pořádku, poté mi ale začaly problémy s trávením, jako například plynatost, nedostavoval se pocit hladu (přetrvává doteď-jen pocit, že mé tělo potřebuje dodat energii, žaludek je ale neustále "plný"), pocit jakéhosi "bláta" v žaludku.. Přitom ale chuť k jídlu mám velkou
Jakou myslíte, že by to mohlo mít příčinu?
Předem děkuji za odpověď


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od poota »

To Fumi: zřejmě bude nějaká chyba v zažívacím procesu, nejspíš nějaký orgán nedělá to, co by měl.
Můžeš se zkusit podívat na https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 16#p127116
- je to dost dlouhé čtení, ale mohlo by Ti to pomoct se v problematice orientovat.
Jinou cestou může být etikoterapeut a nebo třeba autopatie.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od Nso ci »

Možno niekoho zaujme (i keď nie som si istá, či umiestnené v správnom vlákne): http://cestacloveka.sk/2014/03/06/6-kro ... sebe-sama/ http://cestacloveka.sk/2013/06/04/angel ... ir-spacek/


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“