Exekutoři - Ochrana, práva, povinnosti....

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Jans
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: sob 11 říj 2008 21:28

je tady s náma na foru vrah ?

Příspěvek od Jans »

I když,já bych ho až tak vrahem nenazýval,je to prostě jen jeden z prvních řezníků,kterému právě začala vařit voda na nějakou svini.Těch řezníků bude potřeba v tomhle režimu hodně,protože těch sviní je u koryt čím dál víc.Asi tak nějak.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: co s tím?

Příspěvek od chiq »

felda píše:nevím , nevím, nedalo mi nereagovat - co si myslet o tomhle-? :Druhý krát som sa riadil pravidlom "Každému meraj jeho metrom" ......pán exekútor už nie je.... ...zopár dní mi potom bolo "šoufl", ale prežil som to . tos ho ChiQ zabil, zahrabal , nebo co je to za blitek? je tady s náma na foru vrah ?
Ne, to ne, nemusíš mať strach. Len som použil svoje "vyššie" kontakty. Pán ekzekútor už nie je ekzekútor. Prišiel tiež o majetok - pri rozvodovom konaní jeho exmanželku zatupoval náš právnik a obrali ho aj o gate. Preto: Každému meraj jeho metrom!

Aj keď... niekedy ani to nestačí...
http://www.topky.sk/cl/100370/912326/FO ... ina-dcera-
http://www.topky.sk/cl/100370/911089/Po ... lica---12-

no, a toto je už výsmech polície a justície:
http://www.topky.sk/cl/10/944948/Mladik ... -80-km-hod


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Pro felda...
Jestli je mezi námi vrah.... Pokud by jsi četl od drdy vyšší princip, tak bys věděl, že vražda na tyranu není zločin.
Můj děd při kolektivizaci sejmul dva agitátory, co mu znárodnili majetek, nikdy mu to nedokázali. Za odpor jej chtěli poslat do gulagu.... Byl vrahem??? Ani omylem. Můj druhý děd v rámci partyzánského hnutí ve skupině zelený kádr vyhodil do luftu vagon s mnoha dobrosrdečnými příslušníky wermachtu.... Byl vrah????
Jsou to hrdinové. To je moje pravda, můj úhel pohledu.
Pokud někdo ublíží jakkoli tyranovi, je pro mne hrdina.
No, teď čtu, že ho chiq nezahrabal.... no, škoda....současné zákony by ani říšský protektor neuznal skrze krutost a nepoměr. Někdo zabije v autě osobu a dostane stejnej metr, jako daňový hazardér. Cožpak má lidský život cenu jako daňový nedoplatek???
Víte, každej ohrnujeme rypák před právem šaríja.... Jenže, oko za oko, zub za zub mi připadá velice spravedlivé a posvátné, stejně jako sekat zlodějům končetiny nebo vypalovat cejch doprostřed čela.Jasně že to je jediné, co se mi na tom líbí....Spravedlnost v odplatě.
Pokud pochybí exekutor, tak začít malíčkem a při každé další chybě pokračovat dál. Ti nejpilnější brzy ztratí hlavu....
Že to jsou taky lidi??? Omyl, nejsou. Jedná se o odpad společnosti, o nesmírně opovrženíhodný dobytek, který nezaslouží slitování.
Z mého úhlu pohledu je zcela nemorální omlouvat vykonavatele tyrana. Tak to vidím já.


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

jak komunikovat z exekutorem...

Příspěvek od laik »

Staženo z Facebooku
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Zastřel svého exekutora?

Příspěvek od NAVAR »

PRÁVO: Zastřel svého exekutora?
26. února 2011

Stále častěji se objevují úvahy o zastřelení exekutora, který se vloupal do cizího domu, kde majitel ubytoval dlužníka. Lidé dovozují, že střelit cizího vetřelce, který se vloupal do mého domu, je správné. Mají pravdu. Právo exekutora vloupat se bez kontroly do cizího domu odporuje logice i ústavě. Dluhy se mají platit a stát musí umět pomoci účinně chránit věřitele. Nelze tak ovšem konat za cenu další nespravedlnosti, neřkuli loupeže za bílého dne. Exekutora máme v povědomí jako úřední osobu. Tou ovšem není. Exekutor je soukromý podnikatel, který se živí vymáháním dluhů. Člen exekutorské komory má ovšem podle zákonů některá mimořádná oprávnění.
Pomiňme zákon a řekněme si, jaká práva by měl a neměl mít podle prostého selského rozumu. Dluhy, tj. částky určené soudem, by měl vymáhat jen po dlužnících. Praxe je ovšem taková, že majetek exekutoři zabavují bez ohledu, čí je. Záminkou je obvykle společná domácnost s dlužníkem. Podle zákona je postižený (nevinně okradený) povinen doložit vlastnictví majetku. To je v mnoha případech nemožné - já sám schraňuji doklady pouze na věci v záruční době nebo v majetku firmy. Tato praxe odporuje principu římského a současného evropského práva, které říká in dubio pro reo (v pochybnostech ve prospěch obviněného) a z něhož vychází i další princip presumpce neviny. Presumpce neviny je uvedena v Listině základních práv a svobod (dále Listina) v oddílu Právo na soudní a jinou právní ochranu. Tato Listina, jako součást ústavy, je nadřazená veškerým zákonům. Není povinností občana dokazovat svou nevinu (ani třeba dokládat vlastnictví), ale je to povinností státu či jím pověřených orgánů. Je těžké vymoci dluhy, ale exekutor si to nemůže ulehčovat na úkor nevinných lidí.
Porušování domovní svobody
Poslední úprava zákona umožnila exekutorům vstoupit do obydlí dlužníka, a to bez účasti policie. Úpravu tehdy zákonodárci do zákona vkládali s bohulibým úmyslem ušetřit státní kase za policejní asistenci. Zákon nemá logiku - exekuci před vykonáním musí nařídit soud - i ten stojí peníze a nikoho nenapadlo soudy vyloučit. Tedy, pravda, "lobbisty" spojené s exekutory to už napadlo, ale takové šílenství zatím neprošlo. V každém případě se soudní líčení připočte k nákladům exekuce a je to. Stejně tak je možné případnou účast policisty na exekuci zaplatit z majetku dlužníka. Domovní svoboda je ústavně zaručené právo plynoucí z článku 12 Listiny práv a patří mezi nejzákladnější lidská práva a svobody. Podle nálezu Ústavního soudu je možné domovní svobodu porušit "jen a pouze v zájmu ochrany demokratické společnosti jako takové, případně v zájmu ústavně zaručených základních práv a svobod jiných". Do téhle kategorie rozhodně nespadá exekuce uvalená na majetek jiné osoby.
Jen pro ujasnění:
Každý má povinnost platit své dluhy.
Věřitel má vždy právo je vymáhat.
Exekutor pověřený soudem může mít právo je vymáhat.

Nikdo nemá ovšem právo v rámci vymáhání dluhu zabavovat majetek kohokoli jiného než dlužníka. Je samozřejmě na soudu, aby v případě, že dlužník převede majetek na jinou osobu, takový převod zrušil. Ani soud ovšem nemůže nařídit a schválit zabavení majetku, který není, ani nebyl v držení dlužníka. A nikdo nemůže po nikom chtít, aby na své náklady a navíc o své újmě někde dokazoval, že jeho majetek je jeho. Tady bych vyjmul povinnost - u nás neexistující, ale žádoucí - doložit případně legálně své příjmy v případě podezření, že majetek je nabytý nelegálně. Nikdo nemá právo porušovat domovní svobodu toho, kdo není dlužníkem, navíc bez asistence orgánu, který by kontroloval jednání exekutora. Exekutor nemůže být všemocný lovec lidí s pravomocemi, které nemá ani policie, ale dokonce ani soud.
Dluhy a jiné dluhy
Dlužníci v ČR jsou vůbec zajímavé téma. Ti, co dluží deseti- a stamiliony, žijí a zřejmě dál budou žít spokojeně. Stát jim v mnoha případech dlužné stamiliony odpouští. Podle některých ekonomů jen v devadesátých letech takhle stát přišel o bilion korun. Jde hlavně o nesplacené půjčky velkých firem, ale také třeba o neplacené sociální odvody za zaměstnance a podobně. Mirek Topolánek a jeho firma si vypůjčili třikrát po sobě u tří bank. Ani jednou dluh celý nesplatili. Za poslední dluh ručili čtyři společníci včetně Topolánka osobními směnkami. Přesto dlužných asi 16 milionů po nich nikdo nechtěl. Dluhy v podstatě převzala konsolidační banka a v poslední kauze odepsal asi 10 milionů pražský magistrát. V důsledku je zaplatili daňoví poplatníci. Za údajný prodej neziskové zadlužené firmy VAE si pak Topolánek ještě koupil byt, namísto aby z prodeje uhradil dluhy. Přesto se takový notorický dlužník stal premiérem za "konzervativní a pravicovou" stranu. Pak je tu sorta malých dlužníků. Jedna jízda načerno stála před deseti lety 400 Kč pokuty pro Dopravní podnik v Praze. Za její vymožení si monopolní právník Dopravních podniků pan Sokol účtuje 2 500 Kč. Jde samozřejmě o vymožení v uvozovkách. Sekretářka jen odešle nakopírovanou žalobu soudu. Soud si v případě bezdomovce za určení adresy naúčtuje 25 000 Kč. Celkový dluh za jednu černou jízdu pak činí asi 28 000 Kč.
Znám kluka, který byl před deseti lety dočasně bezdomovec a za asi osm pokut má s odměnou exekutorovi platit přes 300 000 Kč, slovy tři sta tisíc. Dnes je z něj štvanec. Připomínám, že z oněch 300 000 dostane Dopravní podnik jen 3 200 Kč. O případech, kdy exekutoři sami kradou, není třeba hovořit - kauzy, kdy si exekutoři účtovali fingované a předražené cestovné v řádu deseti až statisíců, už médii proběhly. A také kauzy, kdy si navzájem přihrávali levně nemovitosti nebo vyvolávali uměle konkurzy a exekuce ve spolčení se soudci a správci konkurzních podstat a okrádali nevinné lidi. Důvodná podezření z podobných machinací byla i vůči předešlému dlouholetému šéfovi exekutorů Podkonickému. Dost hrozivé informace o podvodech a zločinech exekutorů jsem našel na http://www.aktualne.eu v rubrice Exekutoři.
Něco tu není v pořádku
Dluhy si plaťme - bez toho nemůže fungovat ekonomika. Nemůže ani fungovat, když malé dlužníky budeme doslova ruinovat. V praxi to totiž znamená, že takový dlužník oficiálně nikde nepracuje - to proto, že celou výplatu by mu exekutor zabavil. Bere podpory, pracuje načerno, a stát tak o další peníze přichází. Exekutoři musí začít respektovat ústavu a měl by jim to nařídit také zákon - v tuhle chvíli je problém, že s některými exekutory je spojený také současný ministr spravedlnosti (viz info na výše zmíněném webu). Jím navrhované zákony posilující pravomoce a libovůli exekutorů pak dostávají logiku. Zákon by měl naopak posílit šance na spravedlivé vymožení dluhu. Tady si umím představit institut nucených prací pro dlužníky, kdy většina výdělku půjde na splátky dluhu. Představte si expremiéra Topolánka, jak kope u vás v obci plyn. Není to hezká představa? A vedle v tílku zpocený Kočárník, Kalousek se Sobotkou a další, kteří mají na svědomí dluhy celého státu. Haškův Feldkurát Katz říkal: "To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou." Jde jen o to, aby velcí dlužníci přestali hodovat, malí se přestali schovávat a všichni začali splácet.
(tento komentář jsem napsal pro server Podnikatel.cz)
Převzato z Okamura.blog.idnes.cz se souhlasem autora
Tomio Okamura


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Při chamtivosti exekutorů ...

Příspěvek od A(&F) »

... no to bude ale mazec ... už takhle si dělají co chtějí ... http://www.novinky.cz/finance/236804-o- ... proti.html ...

citace: ... "Soudy si možná ulehčí, ale mnoha lidem to bez jejich zavinění může značně zkomplikovat život. Budou se totiž muset před neoprávněnými exekucemi bránit vylučovacími žalobami u soudů, a tam jdou často jejich náklady na soudní řízení nakonec za postiženými občany, a to i když při vyhrají." ...

PeS: ... ten Pospíšil se asi zbláznil ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

MNO....

Příspěvek od jarda ovčák »

Je to opravdovej raplhaus.
Bude to pár týdnů, co mi zabušil exekutor na vrata. Že prý má povinnost cosi obhlížet, že má dcera co žije ve švýcerlandu dluží, asi za nějakou pokutu či co. Že prý u mne před lety bydlela a tak.....
Nebydlí u mne a nemá zde žádné věci. Opusťte můj pozemek, nebo se budu muset bránit s trubkou v ruce,povídám.
On na to, že by se stejně rád podíval.... Páč ten policajt měl brigadýrku kdesi u mých ramen, tak jsem mu řekl, že můžou vtrhnout cupovat můj majetek, ale předtím mne budou muset zastřelit, nebo na mne zavolat zásahovku či posily. Řekl jsem jim, že si to klidně můžou v klidu za vratama prošpekulovat a bouchl jsem s vrátkama .... Odjeli a já začal budovat vstupní bránu o 100 metrů blíž civilizaci jako nárazníkové pásmo........Co udělá exekutor, když vleze někam, a doškubou ho dva pitbulové????Chtěl bych mít příjezdovou cestu integrovanou s psím výběhem.....je dlouhá 120 metrů, takže ten pejsek toho narušitele dožene, i kdyby čert na koze.....


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MNO....

Příspěvek od A(&F) »

jarda ovčák píše:Je to opravdovej raplhaus. .... Co udělá exekutor, když vleze někam, a doškubou ho dva pitbulové????Chtěl bych mít příjezdovou cestu integrovanou s psím výběhem.....je dlouhá 120 metrů, takže ten pejsek toho narušitele dožene, i kdyby čert na koze.....
... před chvílí jsem to zkonzultoval po telefonu s naším právníkem, ... tedy, jak by exekutoři postupovali v případě, když přijedou k objektu, který bude chráněn psy ... odpověď je: ... nejdříve Tě vyzvou, aby sis psy zajistil ... a když neuposlechneš, přizvou si na tvé náklady veterináře, který je zparalyzuje pomocí uspávačky ... :? ... v případě přímého napadení psem jsou dokonce oprávněni bránit se libovolnými prostředky, tedy i legálně drženou střelnou zbraní ... bez nároku na náhradu ... schází mi tu teď smajlík maximálního nasrání ...

... jinak koukni na tohle: ... http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/muz ... jlera.html ... a toto je také libové: ... http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/pri ... dluzi.html ... :bhead: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: MNO....

Příspěvek od NAVAR »

A(&F) píše:
jarda ovčák píše:Je to opravdovej raplhaus. .... Co udělá exekutor, když vleze někam, a doškubou ho dva pitbulové????Chtěl bych mít příjezdovou cestu integrovanou s psím výběhem.....je dlouhá 120 metrů, takže ten pejsek toho narušitele dožene, i kdyby čert na koze.....
... před chvílí jsem to zkonzultoval po telefonu s naším právníkem, ... tedy, jak by exekutoři postupovali v případě, když přijedou k objektu, který bude chráněn psy ... odpověď je: ... nejdříve Tě vyzvou, aby sis psy zajistil ... a když neuposlechneš, přizvou si na tvé náklady veterináře, který je zparalyzuje pomocí uspávačky ... :? ... v případě přímého napadení psem jsou dokonce oprávněni bránit se libovolnými prostředky, tedy i legálně drženou střelnou zbraní ... bez nároku na náhradu ... schází mi tu teď smajlík maximálního nasrání ...

... jinak koukni na tohle: ... http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/muz ... jlera.html ... a toto je také libové: ... http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/pri ... dluzi.html ... :bhead: ...
Jo Anri a brácha, trochu jse se nad tím zamyslel a možná tím že jsem poslední ovlivněn zklamáním nad mžností mužné části populace (správný chlapy už téměř vymřeli) jsem dospěl k tomuto názoru:
Žádný slušný a opravdový chlap se nikdy nepropůjčí tomu aby dělal exekutora, jednak má správný chlap pajšl a páteř a jednak jako správný chlap správnější věci na práci. Což nevylučuje to že jako správný chlap se nebude bát následků a klidně exekutorovi rozbije držku.
Kdo tedy dělá exekutory? Dle mne ti největší looseři bez vědomí svědomí kulí a mozku. Prostě takoví tupí katovi pohůnci - knehti a spodina.
Je to o lidech. Z hlediska vyššího principu...... dál už to znáte.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Budou muset zastřelit moje psy, ale i mne.
Ten vládnoucí dobytek bude mít brzy i právo první noci, právo na cokoli. Všeho dočasu, na každou svini se vaří voda.Naštěstí kucí experimentujou s vysílačem vln, co dokážou vyzkratovat neuronovou sít v lbi,takže mi přez práh vleze pouze magor omotanou hlavou králičím pletivem :shock: 8)
Připravím jim cestu hodnou indiana jonese.
Nakonec jim spadnou celý vrata na kebuli.......a já taky.Těsně před tím budou postříkáni kyselinou máselnou.Polití dehtem a posypaní peřím.
Kdo si hraje, nezlobí.....


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: mno...

Příspěvek od NAVAR »

jarda ovčák píše:Budou muset zastřelit moje psy, ale i mne.
Ten vládnoucí dobytek bude mít brzy i právo první noci, právo na cokoli. Všeho dočasu, na každou svini se vaří voda.Naštěstí kucí experimentujou s vysílačem vln, co dokážou vyzkratovat neuronovou sít v lbi,takže mi přez práh vleze pouze magor omotanou hlavou králičím pletivem :shock: 8)
Připravím jim cestu hodnou indiana jonese.
Nakonec jim spadnou celý vrata na kebuli.......a já taky.Těsně před tím budou postříkáni kyselinou máselnou.Polití dehtem a posypaní peřím.
Kdo si hraje, nezlobí.....
Hele brácha, ještě mne napadla jedna věc. Když jsem si tak srovnal v palici dobu před velkou sametovou šaškárnou a dneškem tak kdo měl dříve pravomoci jak exekutoři.
Tudíž teror, šikana, omezování, právo na cokoliv, kdykoliv k někomu vrthnout a udělat šťáru? No hádej.....
Nebudu Tě napínat - estébáci.
Dovoluji si tvrdit že když bývalých estébáku jsou plné berňáky tak proč by někomu nechybělo držet lidi ve strachu pomocí novodobých estébáku - exekutorů a ještě se na tom napakovat že....


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: mno...

Příspěvek od NAVAR »

jarda ovčák píše:Budou muset zastřelit moje psy, ale i mne.
Ten vládnoucí dobytek bude mít brzy i právo první noci, právo na cokoli. Všeho dočasu, na každou svini se vaří voda.Naštěstí kucí experimentujou s vysílačem vln, co dokážou vyzkratovat neuronovou sít v lbi,takže mi přez práh vleze pouze magor omotanou hlavou králičím pletivem :shock: 8)
Připravím jim cestu hodnou indiana jonese.
Nakonec jim spadnou celý vrata na kebuli.......a já taky.Těsně před tím budou postříkáni kyselinou máselnou.Polití dehtem a posypaní peřím.
Kdo si hraje, nezlobí.....
Hele brácha, ještě mne napadla jedna věc. Když jsem si tak srovnal v palici dobu před velkou sametovou šaškárnou a dneškem tak kdo měl dříve pravomoci jak exekutoři.
Tudíž teror, šikana, omezování, právo na cokoliv, kdykoliv k někomu vrthnout a udělat šťáru? No hádej.....
Nebudu Tě napínat - estébáci.
Dovoluji si tvrdit že když bývalých estébáku jsou plné berňáky tak proč by někomu nechybělo držet lidi ve strachu pomocí novodobých estébáku - exekutorů a ještě se na tom napakovat že....


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Ale co, stejně se to dříve nebo později začne používat ...

Příspěvek od A(&F) »

... a obávám se, že dost masově ... nejdříve při nelegálním lovu zvěře ... a od toho už je pouze malý krůček kamkoliv ... :? ...
jarda ovčák píše:Polití dehtem a posypaní peřím.
... jak je mi známo, tak oběti polité dehtem pomalu a bolestivě umírají hlavně na následky udušení ... a za to by Tě chlape mohli i popotahovat !!! ... :D ... mno, když už chceš přitvrdit, což takhle zkusit něco méně prokazatelnějšího ... např. trochu jim na dálku poškádlit očička pomocí UV laseru ... 8) ... s použitím optiky a lehkého rozmítání paprsku to při 500mW modulu bude bez problémů fungovat s dosahem i několika set metrů ..... jenom nahrubo zamíříš, ... stiskneš spoušť ... a chvíli počkáš, až uslyšíš obligátní hlášku: ... "Tak jsme došli ... Ahoj babi" ... :lol::lol::lol: ... potom tu spoušť zase uvolníš ... ;) ...
jarda ovčák píše:Kdo si hraje, nezlobí.....
... jj, přesně tak ... :ewhistle: ...


PeS: ... ti, co bydlí v paneláku, si mohou fotobuňkou ovládaný laser zabudovat rovnou namísto dveřního kukátka ... :evil: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

litovat byste je měli

Příspěvek od huhu »

http://www.novinky.cz/finance/241924-fi ... omory.html

co mě zaujalo je : Odměna exekutora za provedení exekuce odebráním věci činí za každou odebranou věc nebo soubor věcí 15 % z její hodnoty, nejméně však 2000 korun.

čili pokud seberou televizi která stála nová 2500 , prodají ji v dražbě za 600 , tak oprávněný nedostane nic a exekutorovi dlužíš dalších 1400 ?
nebo takovou věc nesmí zabavit ?


Jak říkaly babičky : kdo s čím zachází , s tím také schází .

přeloženo : systém , který žene lidi do nesplatitelných dluhů s cílem ožebračit je se sám zahubí svou nenasytností.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

pozor

Příspěvek od martin11 »



... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“