MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

lena

Re: mms2 a "slintání"

Příspěvek od lena »

akvarista píše:Ahoj!
Také jsem asi před 14 dny začal s mms1 kvuli bolestem pravého a občas i levého boku a zad,trávicím problémům a trvale špatné náladě a v úterý přidal i mms2 a dnes se mi stala fakt zvláštní věc:Hodinu a půl po obědě jsem si vzal tabletu mms2 po chvilce,kdy už se asi rozpustila jsem začal mít trochu řidší sliny,najednou přišel náběh na zvracení tak letim do koupelny a čekám v předklonu jestli to ustojim nebo to pujde ven a najednou mi začaly z pusy vycházet sliny jak z kohoutku.Normálně jsem stál u umyvadla a z pusy tekly sliny a nedaly se zastavit.Vzal sem rychle pulitr a pochytal je a na konci to bylo čtvrt litru slin vyloučených během cca 2 minut.Pak se stav ustálil s vyjímkou mírné úzkosti z toho jestli ještě nepřijde něco jiného.
Nevíte co to mohlo být?Stalo se vám to taky někdy?Jsem zvědav co mě čeká zítra :?
jinak ten den jsem měl ráno 10 kapek mms1 a za chvíli si jdu dát opět 10 kapek před spaním.
pro me to je prvni reakce a vylouceni vlastnich jedovatych latek !!!! :!: :!: :!:

vubec to neber jako negativni reakci, ba prave naopak telo se cisti nejrychlejsi cestou, uvidis, ze za par dnu to prestane. je videt jak mas zaludek ve spatnem stavu a jak uz rikam jde to nejrychlejsi cestou ven. nutno je pit hodne ciste vody, aby se telo mohlo cistit co nejefektivneji.

a hlavne neprestavat, za tyden ci 14 dnu si na to ani nevzpomenes.

:)


Milanko
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 02 dub 2011 9:00

Moja prvá skúsenosť

Příspěvek od Milanko »

Dobrý večer.
Rád by som sem napísal svoju skúsenosť s MMS-2, a zároveň poprosil o radu ak to bude možné..

Po veľkom študovaní ohľadom problematiky tu na fore, zahraničných forach a iných rôznych zdrojoch (videá s Jimom na youtube atd.) som sa rozhodol, že skúsim MMS2 na sebe, nakoľko mi to prišlo jednoduchšie ako MMS1, ako dávkovanie tak aj zháňanie.
Kúpil som si tobolky 0, a Azuro - modrý blesk z Mountfieldu.

moje užívanie prebihalo takto:

13.04.2011
okolo 16.00 hod. som sa najedol a približne okolo 18.00hod som užil pol tobolky veľkosti 0 - nakoľko som mal obavy samozrejme. :)
pred tobolkou som vypil 4 dcl vody a spolu s tobolkou dalšie 2 dcl. tú vodu som vypil dosť rýchlo a mal som z toho trocha bolesť v žalúdku.. asi to chcelo piť pomaly po dúškoch.
v podstate som užitie tejto "polovičnej" tobolky vôbec necítil..

v tento den cca o 21.00 som ešte niečo zjedol a potom okolo 22:30 užil plnú tobolku.. vodu som opäť vipil rýchlo a žalúdok ma bolel.. znova to bolo 6 dcl vody.
tentokrát po pár minútach som už pociťoval "bazénové" grganie, ale nebolo to nič hrozné.. bol som hore ešte asi do polnoci a grganie bolo pomerne časté..

14.04.2011
ráno som vstal, a tu už som mal čudné pocity v bruchu.. cítil som akýsi "diskomfort".. bol som nafúknutý.. najedol som sa a znova do dvoch hodín po jedle si dal plnú tobolku.. opäť som vypil presne 6dcl vody. tentokrát som už pil vodu pomaly po dúškoch a nechal ju zahriať v ústach..
bola to vlastne moja 2há plná tobolka a grganie bolo dosť intenzívne. tiež mam pocit že som mal aj vetry už v tejto chvíli.. stále som cítil diskomfort v celom trakte. žalúdok, brucho..
zhruba po 2-3 hodninách som sa znova najedol a o 2 hodiny nato užil dalšiu plnú tobolku. moja 3tia v poradí.. to bolo zhruba 15.00 hod.. a opäť 6dcl vody.

tu sa začali pomerne už problémy, a vedel som že dalšia dávka večer už nebude.. grganie sa stalo takmer neznesiteľným, vkuse som grgal.. nie len po užiží ale vpodstate neustále až do večera-noci-dalšieho dna.. plynnatosť taktiež bola prítomná celú dobu..

večer som už pociťoval rôzne bolesti.. neviiem presne lokalizovať. ale jednoducho brucho bolo nafúknuté, prdel som, grgal, pocit tlaku v oblasti "trojuholníku"

najedol som sa ešte v ten den tretikrát - večer, nakoľko som cítil hlad.. no cítil som sa pomerne veľmi zle..

šiel som spať okolo 23.00 nafuknutý, a okolo 01.00 v noci som sa zobudil na neskutočné ťažkosti..
- bolesť brucha, pocit tlaku..
- akoby krče v oblasti trojuholníka
- ked som si prdol tak mi dosť uľavilo.. čiže vlastne to bolo asi všetko súvisiace s nadúvaním..
- tiež som mal pocit akoby ked ste chorý, že som nevládal ani údami hýbať.. akoby som mal 40tky teploty.. no teplotu som nemeral.. len ten pocit som mal - nevládnosť..
- bucho nafúknuté ohromne..

krče v oblasti trojuholníku boli ozaj neznesiteľné a zvíjal som sa.. okolo 03.00 sa mi podarilo zaspať a ráno okolo 6-7.00 som znova cítil tie krče a opäť ked sa dostavil "prd" tak nastala úľava.


15.04.2011 som už žiadnu tobolku nedal. teraz je už noc čo píšem tento príspevok a stále cítim diskomfort, prdím, no pomaly sa to zlepšuje. nafúknuté brucho nadalej pretrváva..


Veľmi ma to trápi že zažívam takéto ťažké chvíle a že som musel prerušiť užívanie.. Neviem či pripísať tieto tažkosti MMS2, ale skôr mám pocit, že tu skôr bude problém s nestrávenou potravou.. nakoľko som zakaždým vypil dosť vody tak či to nenariedilo "kyseliny" tak že sa mi potrava nespracovala..
ozaj neviem ako to celé spracovanie prebieha.. no stále som tých 6dcl vody užil až s odstupom 2 hodiny od jedla..
náznaky na vracanie neboli žiadne, no to grganie bolo občas ozaj také, že akoby až sa zvieral žalúdok pri zvracaní..


Vedel by mi niekto z vás pomocť ako postupovat dalej?
momentálne čakám kým sa nebudem citit zas "fit" a chcem experimentovať s väčsím časovým odstupom od jedla aby sa stihlo pretráviť.. a tiež skúsim oniečo menej vody.. 4-5 dcl..

čo vy na to?

Dakujem a ospravedlnujem sa za rozsialhly príspevok.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja prvá skúsenosť

Příspěvek od Palo »

Milanko píše:Vedel by mi niekto z vás pomocť ako postupovat dalej?
To zhoršení stavu znamená sníženou imunitu. To znamená, že pracuje (MMS2 jí vlastně zatížilo tím, že v sobě opravdu něco nežádoucího máte), ale bylo by dobré ji podpořit. Osobně ji podporuji užíváním HCl a stále více uživatelů na tomto fóru je s touto trávicí kyselinou spokojených. Bližší info najdete v jiných vláknech, např. o HCl.

Pokud byste takto podporoval imunitu, nebyla by vysoká teplota, byl by celkový i pocitový stav při užívání MMS2 mnohem lepší, popř. snesitelnější...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milanko
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 02 dub 2011 9:00

imunita a ťažkosti s bruchom

Příspěvek od Milanko »

dakujem za rýchlu odpoveď..

presne o tom som uvažoval, že by mohlo napomôcť tráveniu.. o imunite som ale nevedel že by mohol byť problém..

no myslel som že MMS2 sa užíva s toľkým množstvom vody kôli tomu aby sa nerozpúšťalo v kyseline..
nevyznám sa v chémii, ale tak so žalúdočnými kyselinami to asi zreaguje ináč ako s vodou..?? opravte ma ak sa mýlim..

čiže doplnovanie HCL s braním MMS2 je "normálne" ???
myslím z chemického hľadiska.. ??


To, že mám zníženú imunitu je to dosť možné, avšak tá môže byť zodpovedná za tie krče, žalúdok a nafúknuté brucho???
nejako tomu nerozumiem. :cry: :cry:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: imunita a ťažkosti s bruchom

Příspěvek od Palo »

MMS2 je poměrně silné, proto je potřeba hodně vody, aby nebyl v žaludku příliš silný koncentrát.

Užívání či doplňování HCl je naprosto běžná, ač běžně nepříliš známá věc. A to nejen při MMS2.

Kreče, žaludek a nafouknuté břicho má hodně společného s trávením a s HCl... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milanko
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 02 dub 2011 9:00

5 toboliek denne

Příspěvek od Milanko »

Dobrý večer ľudia.
Naposledy som tu hľadal odpovede kôli tomu, že mi MMs2 trošku urobilo problém..
Momentálne mi to už nerobí absolútne nič (až na „bazénové grgnutie“) a to som sa dopracoval ku 5 tobolkám denne..

Chcem sa Vás opýtať nakoľko by som chcel skúsiť tých 8 toboliek, ako to načasovať počas dna.. pretože v tom vidím dosť problém, kedže je treba dodržiavať určité časové odstupy, kedy nejesť, potom zasa kedy piť, atd..
Ozaj už tých 5 toboliek počas dna mi je problém naplánovať medzi jednotlivé jedlá..

Môje užívanie vyzerá takto:

10.00 – „raňajky“
12.00 – MMs2 + 6 dcl vody
14.00 – “obed”
16.00 – MMs2 + 6 dcl vody
17.30 – MMs2 + 4 dcl vody
19.30 – večera
21.30 – MMs2 + 6 dcl vody
23.00 – MMs2 + 4 dcl vody
00.00 – usínam

jednoducho po každom jedle dávam 2 hodiny nech mi pretrávi potom dám MMs tobolku s 6dcl vody.. a taktiež po každej tobolke dávam 1,5 - 2 hodiny nech to účinkuje..

takže ozaj netuším ako sa dostať na tých 8 tabliet.. ???
jedine že si dám nejaký den „pôstu“ vynechám jedlo, nech to nemusí tráviť a tým pádom bude viac príležitosti tam dať tobolku ????

rozmýšľam že si zaobstarám MMS-1 a skúsim to s tým. Nakoľko sa tam to dá rozdeliť aj do 3 dávok..

vopred vdaka za návrhy. ;-)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 5 toboliek denne

Příspěvek od Palo »

Milanko píše:Chcem sa Vás opýtať nakoľko by som chcel skúsiť tých 8 toboliek...
Těch 5 tobolek musí být už síla, osobně bych to nepřeháněl...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milanko
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 02 dub 2011 9:00

Re: 5 toboliek denne

Příspěvek od Milanko »

Ok, dám na tvoju radu..
ja len že humble určitým pacientom radí dať aj 8 toboliek, čiže zhruba každé 2 hodiny počas dna..
takže sa to asi dá zvládnuť..

ak by sme porovnali tak MMS1 sa berie max. 45-60 kvapiek, MMS2 ako spomíal humble tých 8 toboliek max., takže tých 5 ktoré beriem možno nieje tak hrozných, nakoľko skutočne necítim absolútne nič..

je možné že som už "prečistený" :) ???


každopádne na tvoju radu, už sa nebudem pokúšať o dalšie navyšovanie..


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 5 toboliek denne

Příspěvek od Palo »

Milanko píše:ja len že humble určitým pacientom radí dať aj 8 toboliek...
No on vidí, že když se toho dá "málo", tak to trochu pomáhá, tak rve do lidí kvanta a pak se diví, že to nepomáhá a přemýšlí, kde je chyba...

Bylo by docela fajn, kdyby poskytl své statistiky. Jenom brebentí, jak je to senzační...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milanko
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 02 dub 2011 9:00

Re: 5 toboliek denne

Příspěvek od Milanko »

takže z tvojich skúsenosti a vedomosti, koľko max. MMs2 toboliek a koľko MMs1 kvapiek by si odporúčal ty??

Vďaka.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 5 toboliek denne

Příspěvek od Palo »

To je u každého jiné. Ale ZÁKLAD je dát tělu odpočinek a nedávit ho pořád bez pauzy.

Z mého hlediska je dobré vzít vyzkoušené (zjištěné) maximum a dát tělu další dávku až vím, že další dávku snese.

Takže kldině si dávej třeba zároveň 5 tobolek MMS2, klidně po hodině, ale musíš vědět, že to Tvoje tělo zvládne a nesmíš mít k tomu odpor. Když máš odpor, tak Ti tělo dává najevo, že všechnen "bordel" co MMS2 napáchalo není ještě vyčištěný a nemá smysl dávat další dávku.

To je u MMS1 stejné. Je nesmysl dávat 3 kapky po hodině a kumulovat v těle bordel bez možnosti dát tělu odpočinek na vyčištění. Lepší dát 15 kapek a nechat tělu pauzu třeba den, když je to potřeba.

Na podporu čištění v obou případech je dobrá HCl (naředěná tekutá nebo Betain HCL).


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milanko
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 02 dub 2011 9:00

vdaka

Příspěvek od Milanko »

Dakujem Palo,

zaujímalo by ma ešte či je možné robiť kúpele, a výplach úst aj s rozrobeným MMS2 vo vode..

pretože stále nachádzam kúpele a tieto veci len v spojitosti s MMS1..

nakoľko je MMS2 kyselina chlorna tak je vporiadku to dávať do úst?? kôli zubom myslím..

resp. skôr otázky by asi mala byť aké množstvo rozrobiť v akom pomere s vodou..??

včera som totižto dal jednu kapsulku do zhruba 1,5 dcl vody a skúsil vypláchnuť ústa tak to bolo kyslé, a citil som akoby naleptané zuby tak som hned vyplachoval so sodou bikarbonou.. :D

takže asi bude treba tam nejako poriešit tú koncentráciu..

máš s tým skúsenosti?


Beutty
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 29 črc 2012 19:09

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Beutty »

Prosim muze mi nekdo poradit jak presne uzivat mms2. Jsem v cizine a ke koupi knihy v cestine se nejak nemam moznost dostat. Dekuji moc.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od sisa »



Martin z KE
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: pát 18 led 2008 21:31

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Martin z KE »

Nema niekto napad ako uzovat MMS2 bez kapsuli ?
V knizke pise, ze s medom, ale nemam ani med.
Dalej je v knihe, ze 90kg clovek by mal uzit asi 1g kazde 2 hodiny. Kedze som s tym zacinal, skusil som len tak rozpustit 0,25g do pohara a vypit. Necakal som ze to bude az take hnusne :shock: , ale podarilo sa. Ale viac ako 0,25g nevypijem v pohari. Takze hladam sposob ako to dostat do zaludka. Nejaky napad ? Ta pachut v ustach je pomerne nepriemna, takze toto som skusil len ako nudzovku, ze jake to je vlastne. Tiez by ma zaujimalo, ci sa to da pouzit aj na pokozku. Viem ze MMS1 bez problemov, ale o uziti MMS2 na pokozu som sa v knihe nedocital. Chcem to skusit na ekzem.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“