MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Otázka

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

isabel píše:MMS2-chlornan vápenatý.: Před spolknutím kapsle s MMS2 je nezbytné vypít 2 sklenice (4 dl) vody a po něm vždy ještě jednu (min. 2 dl).že účinnou složkou je právě kyselina chlorná

MMS1 je chloritan sodný aktivovaný kyselinou. ;)
Děkuji za vysvětlení. Jsi hodná. Knížku očekávám dnes, tak budu konečně také moudřejší.. Zatím tu běhám od tématu k tématu, vše poctivě pročítám, kopíruji si moudra a zkušenosti - jsem nadšená, jací jsou tu fain lidičky. :) :!: Každý se tu podělí s každým o své zkušenosti a to je opravdu neocenitelný přínos zvláště pro nováčka, který s MMS začíná, jako já. Děkuji ti.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Osobni VYCUCY postupu jsou PRAKTICKE

Příspěvek od muflon »

SVĚTLUŠKA píše:Zatím tu běhám od tématu k tématu, vše poctivě pročítám, kopíruji si moudra a zkušenosti - jsem nadšená
Taky se mi osvedcilo takove osobni VYCUCY delat. ;) ;)

Delam to tak ze mam na plose ikonu Wordpadu(soucast kazdeho Windows-viz vsechny programy-Prislusenstvi-klik pravym tlacitkem mysi a vybrat volbu Odeslat-Na plochu(=vytvorit zastupce). Kazde tema si pojmenuji a Ulozim....napr.Pomucky k prekonani nevolnosti,KOUPELE,DMSO, ODKYSELENI, OCISTNE KURY atd. Velmi prakticke!! :!: :!:

Jen vedet kam jste si pak dany dokument ulozili....Nebo pouzivat Start-Naposledy otevrene polozky(dokumenty..), jinak Wordpad si pamatuje nekolik naposledy otevrenych dokumentu taky(klik nahore na Soubor a dole nazvy cca 4 poslednich dokumentu).
Ukladam zasadne ve formatu .rtf (funguje to rychleji nez Openoffice nebo Word i na pomalych PC, zobrazi se to spravne i pri otevreni na jinem PC v jinem programu...treba Wordu, Openoffice atd.) :idea:


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Pro muflon

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Děkuji za návod k použití okopírovaných - cenných dokumentů..
Dělám to jinak - tisknu si je.. Mám jich fakt už haldu! Večer si k tomu sednu, v klidu pročítám, podtrhávám důležité zvýrazňovačem..
Mám i několik kompletních výtisků (asi o 40 listech) pro ty, kdo nemají internet a těmto informacím se nedostanou, tak aby věděli..
Včera mi dorazila konečně i kniha, kterou jsem celou s nadšením přečetla, samosebou, mám v ní záložky.. A ODSTARTOVALA DNES SVÉ PRVNÍ KAPKY.. Je mi dobře a doufám že zvyšování dle doporučení z knihy "ustojím".. Podle Humbleho a závažnosti onemocnění mám zůstat na 3 kapkách=15 kapkách aktivátoru, každou hodinu, tedy 8-10x za den, po dobu 3 týdnů.. V té době mám doplnit i naplněné kapsle MMS2 po dvou denně. Tak uvidím.
Musím samosebou dokoupit ten Chloratan vápenatý (žel. kapsle již mám) a Glauberuvu sůl. Co ještě potřebuji? :roll:
A že jsem tak smělá, mohu se zeptat, jak je to s kouřením? Jak s jídlem? Mohu normálně jíst? Myslím tím, co když mi výjde dávka hned po jídle? Nebude mi šoufl?
Zatím děkuji předem za případnou odpověď. Světluška


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Pro muflon

Příspěvek od isabel »

ahoj ja si Mms dávám hned po lehčím jídle..právě proto aby mi šoufl nebylo..a kouření mi po MMs nechutná ale když vyprchá tak je chut zase..jo a jim oproti mému jídelníčku předtím,kvanta ovoce a zeleniny..a hlavně jím míň!!!něco jsem už určitě zhodila..první samozřejmně vodu.


isabel
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Pro isabel

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Nazdárek, Izabelko.
Takže se necpat a jídlo spíše lehčí, zelenina, ovoce, jasně. Děkuji ti! To dává smysl. No doufám také (podle toho, co jsem tu tak všude okolo četla), že mě kouření opustí a těším se. Už jsem kouření ukončina tolikrát, ale VŽDY jsem strašně přibrala. Nyní to doufám nehrozí (to přibrání na váze po nekouření). :P


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Pro muflon

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Mohu se prosím zeptat, za jak dlouho po brání kapek mohu očekávat případnou nevolnost? Je možné, že když mi není zle do deseti minut, snáším to dobře? Děkuji ti.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Pro muflon

Příspěvek od muflon »

SVĚTLUŠKA píše:Musím samosebou dokoupit ten Chloritan vápenatý a Glauberovu sůl. Co ještě potřebuji?
Misto Glauberovy soli je na tomto foru pro ocistne kury(napr.jaterni kura, procisteni strev apod-viz jine vlakno!!) doporucovana spise Epsomska sul. Je levnejsi , mene zatezuje organismus a cistici ucinek je stejny jako u Glauberovy soli(rika jak denny tak merlin).

Nejsou to nezbytne veci, stejne jako MMS2(chlornan vapenaty) nekdo nechce uzivat, ale kdo kombinuje vice doporucenych veci a cisticich metod, zjisti ze ucinnost MMS1 je pak vyssi a pro telo snesitelnejsi. :lol:
A hlavne ucinnejsi(rika J.Humble)....tam kde MMS1 nestaci nebo je spatne snaseno. :roll:

PS:K nevolnosti kdy prijde -V nasem tele se behem dne vytvari cistici a ozdravne mechanismy, kazdy sme jiny ale spis nez o poctu minut po uziti je to CELKOVEM POCTU KAPEK v souctu davek behem dne ale i v jedne davce, dale v poctu davek za den, frekvenci davek(palo radi obcas pouzit turboklaru(6aktivovanych kapek) po pul hodine, nejcasteji se bere 8-10 davek po 3kapkach za den). :idea:
ROZHODOVAT O narustu NEVOLNOSTI muze taky PRECHOD NA ZVYSENI MMS1(2,3)(vzdy jen o jednu!) Nevolnost zavisi i na poctu davek. ;). Rozhodne se v knize Humbla nedoporucuje prekracovat 5 kapsli MMS2 za den a 24(resp30 kapek MMS1 za den).

Pokud se dostatecne pije(voda!!), tak nevolnost muze byt velmi mala ci zadna, presto driv nebo pozdeji ma kazdy az na vyjimky nejaky druh nevolnosti(podle Humbla to proste patri k uzivani MMS a je to normalni :| -pokud nevolnost neni tak je bud clovek procisteny(hlavne streva a jatra) nebo ma neucinnou latku(pozor na overeny zdroj) nebo nejak nedodrzel postup pripravy(treba delka aktivace MMS1 apod). Nevolnost je castejsi u MMS1 ale u nekterych lidi i u MMS2, nebo kombinaci MMS1 a MMS2. V nasi rodine vetsina snasi MMS2 velmi dobre bez potizi, a MMS1 snasime daleko hure...myslim jako vetsina lidi. Jen pri vice kapslich za den lze nekdy citit vetsi tlak v hlave(muze se lisit u kazdeho cloveka!), ale je to daleko snesitelnejsi nez MMS1(aspon pro nas).. :) Timto nikomu nechci rikat aby to taky zkousel jako ja... :!:
Naposledy upravil(a) muflon dne úte 04 kvě 2010 18:05, celkem upraveno 10 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Pro muflon

Příspěvek od isabel »

SVĚTLUŠKA píše:Mohu se prosím zeptat, za jak dlouho po brání kapek mohu očekávat případnou nevolnost? Je možné, že když mi není zle do deseti minut, snáším to dobře? Děkuji ti.
ahoj psala jsem ti vzkaz..nechci psat do MMS2 protože beru MMS1..jinak já skončila na maximu 3kapky..to už je mi lehce mdlo..4kapky těžko od žaludku..dál už jsem nezkoušela.ted beru 2kapky co hodinu ..jinak mně bývá zle hnedka jakmile to spolknu a většinou to za chvili přestane,když teda nepřeženu dávkování :P


isabel
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Pro muflon

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

muflon píše: Misto Glauberovy soli je na foru spise doporucovana Epsomska sul, je levnejsi , mene zatezuje organismus a cistici ucinek je stejny jako u Glauberovy soli ...
Myslela jsem, že naopak, Epsomská sůl že je dražší než Glauberova. A navíc jsem se dočetla, že Glauberka je právě dobrá na čištění jater, což se o ní píše, a to přesně potřebuji. Možná Epsompská dělá úplně stejnou službu.
Podle knihy od pana Humble jsem se našla v dávkování na str. 96-99 , kdy potřebuji brát potažmo i MMS2.
No Zatím jsem na 3 kapkách po hoďce a dobrý. Podle toho receptu jsem pochopila, že žádné zvyšování na další kapky, ale zůstat na těch třech po dobu 3 týdnů ve frekvenci 8 hodin. Pochopila jsem to dobře??


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Jídlo

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Ráda bych se ještě zeptala co MMS a víno? Třeba dát si po ukončení užívání toho dne.. Nevím-bojím.
A co cibule, čočka.. nadýmající potraviny, dobrý?
Děkuji za odpověď Světluška


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Pro muflon

Příspěvek od muflon »

SVĚTLUŠKA píše:Podle toho receptu jsem pochopila, že žádné zvyšování na další kapky, ale zůstat na těch třech po dobu 3 týdnů ve frekvenci 8 hodin. Pochopila jsem to dobře??

Postup co vlastne beres je vlastne nyni na foru nejcasteji doporucovan...nazyva se protokol MMS-1000 a tyka se MMS1-tedy patri to do jineho vlakna... :!:

Jinak kniha i toto forum uvadi RUZNE postupy pro ruzne nemoci a ruzne zkusenosti s experimenty.( Takze zkouset jine postupy ma smysl TEPRVE tehdy kdyz po tech trech tydnech nebude patrne zlepseni....Nebo opakovat kuru...Moznosti je pak spousta, hledat a zkouset dalsi postupy(vcetne "Klary" nebo "Turboklary"), psat si osobni dennik (viz vlakno o prinosech a rizikach Experimentovani se zdravim...).

K te Glauberce prosim psat do jineho vlakna(viz zkusenost denny a dalsi) :
https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1474

K te cene (zda je levnejsi glauberka ci epsomka-pro porovnani ceny ktere ma Palo:
https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1251

PS: Vino obcas proc ne pokud te vsak neprekyseluje..(zjistis ph papirky v moci...)
Nadymaci potraviny bych ja nejedl moc okolo brani MMS2 protoze vyzaduji NEREDIT uz i tak (jak pises) mas narusene traveni, jeste spoustou vody kterou se musi MMS2 zalevat.....:)
Naposledy upravil(a) muflon dne stř 05 kvě 2010 11:10, celkem upraveno 3 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Pro isabel

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Izabelko, já jsem na třech kapkách a v pohodě.
Všecko si připravím, a než se to zaktivuje, zakousnu kousek jablka.
Vypiju po třech minutách a zase si kousek jablka ukousnu a fak je mi dobře. Zkus to.
Ptala jsem se muflona, jestli to "moje" braní podle stránek 96-99 beru a pochopila jsem dobře, tak uvidím. Jestli ano, zůstávám na třech kapkách 3 neděle po hoďce.. Nevím, jak to budu dělat, když budu muset odejít z domu.. Vzít to s sebou a někde za pochodu aktivovat, zatím netuším :lol:
No a jestli jsem to pochopila špatně a budu muset jako všichni na další kapky až do těch 15, tak bůh ví. Člověk to má brát opravdu pomalu, jak pan Humbl radí. Raději po malých dávkách a častěji než naopak.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

UPRAVA DAVKOVANI v pracovnich dnech

Příspěvek od muflon »

SVĚTLUŠKA píše:...pochopila jsem dobře, tak uvidím. Jestli ano, zůstávám na třech kapkách 3 neděle po hoďce.. Nevím, jak to budu dělat, když budu muset odejít z domu.. Vzít to s sebou a někde za pochodu aktivovat, zatím netuším :lol: ...pan Humbl radí. Raději po malých dávkách a častěji než naopak.
Viz muj prispevek vyse.(zustan klidne na 3 kapkach, prima ze to snasis dobre :) )

Jinak zda nekdo neco pochopil dobre nebo spatne nemuze nikdo posoudit, to by musel clovek stat vedle a divat se pres rameno zda to druha osoba skutecne tak dela...I to jsou uskali komukoli cokoli radit...

S tim aktivovanim MMS1 behem pracovniho dne to opravdu neni jednoduche--(na WC??)...dalsi duvod proc casem zkouset MMS2 nebo PO KURE trech tydnu zkusit navysovat pocet kapek v jedne davce a ubirat pocet davek(interval davek po 2hod se doporucuje MMS2 ale lze pouzit i na MMS1)...jak si clovek rozlozi BEHEM PRACOVNIHO DNE celkove doporuceny pocet kapek(24) je uz jen na nem a na okolnostech behem dne. I kdyz pokud to jen trochu pujde zkus kazdou 1-2 hod. MMS1 brat, kdyz to vyjimecne jednou za cas bude po 3h tak se zas tak moc nestane si myslim(co ty na to gewo?? :?: :?: - nechtene prestavky delsi nez 1h(treba 3h) pri brani MMS1,MMS2,MMS3...kdyz to drive slo 2x denne po 15 kapkach a taky to fungovalo...tak ASI NEZ UZKOSTLIVE DODRZOVANI PRESNYCH ODSTUPU JE myslim DULEZITEJSI DENNI CELKOVY POCET kapsli u MMS2(nebo kapek u MMS1). ;)

Ja bych volil opet selsky rozum...Nez se uzkostlive tetelit ze sem nedodrzel presne hodiny(stresu mame jinych dost tak proc je jeste zvysovat..!), tak bych KLIDNE DOHNAL CHYBEJICI POCET KAPSLI(KAPEK) DO CELKOVE POTREBNE(resp.mnou snasene urovne) DENNI DAVKY VECER PO PRACI... :lol:
....je jasne ze presne dodrzeni doporuceni povede rychleji k lepsim vysledkum, ale ja se osobne nebudu zlobit kdyz mi zlepseni prijde misto za 3 tydny(Humble pise ze vetsinou je to drive..), treba az za mesic...!!! :lol:
:lol:

Dulezitejsi je vytrvat!, nevzdat to pri prvnich nesnazich a dal zkouset, upravovat davky, cistit se atd(viz ruzna vlakna). :idea:
Naposledy upravil(a) muflon dne pon 03 kvě 2010 9:10, celkem upraveno 14 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Pro isabel

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Nemyslela jsem, jestli jsem dobře pochopila dávkování. To je víc než jasné a tady po přečtení všech těch vašich příspěvků to nevím kdo už by nepochopil+kniha.. Myslela jsem jestli jsem konkrétně já dobře pochopila, že nemám dávky zvyšovat podle strany z knihy 96-99, ale zůstat na třech kapkách a za pár dnů nasadit MMS2. Nelam si s tím hlavu, uvidíme. Jsi hodný i tak moc děkuji.

No nevím, jestli se nic neděje, udělat přestávku tří hodin.. Humble vysvětluje, že ta jedna každá dávka setrvá v organismu tak hoďku-hoďku a půl. Pročež ty dávky na sebe navazují a soustavně se problém v těle řeší. Tedy tak jsem to pochopila. Určitě není nic na tom to přerušit na delší dobu.. Ale uvidíme, jak říkáš, co na to gewo.


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Pro muflon

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Děkuji ti opět za odpověď. Jsi moc hodný.
A že je dobré se držet vláken.. Ano, děkuji. Jasně.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“