Mentálni léčení

Léčebné postupy.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Mentálni léčení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Vycuc z Anglicke publikace Williama Bengstona PhD.

S pozdravem Slavek
Přílohy
BengstonCZ.htm
(19 KiB) Staženo 1572 x


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re: mentální léčení

Příspěvek od sano »

veľmi užitočná informácia, ďakujem
sano


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: mentální léčení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sano píše:veľmi užitočná informácia, ďakujem
sano
Děkuji Sano,

No, tak už praktikuji Bengstona asi 3 týdny a dnes jsem udělal jakýsi, i když neměřitelný, pokus. Odlil jsem vody pramenité a znamenité z velkého kanystru do malého kanystříku. Sedl jsem si k němu a dal packy každou z jedné strany malého kanystříku a nějakých půl hodiny jsem mrskal dokola mých 28 představ-přání.

Vodu jsem pak ochutnal a je stále výtečná. No, pak mne napado nalít kus jedné sklenky vodou neobhospodařenou mými představami z velkého kanystru a kus jedné sklenky vodou obhosopodařenou z malého kanystříku. Na střídačku jsem je pomlaskal a světe zboř se, každá chutná jinak. Ta z toho malého má tak nějak kulatější chut'. Něco se s ní stalo. Jsem celý rozjařený.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: mentální léčení

Příspěvek od hanka »

To je výborné, Slávku,
myslím, že by bylo moc dobré, kdyby jsi tu ovlivněnou vodu pil, tvoje přání se tím umocní a rychleji se splní.

Zdravím, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: mentální léčení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Jenom že jsem to pil, jako odpověd' Hance
Naposledy upravil(a) Slavek Krepelka dne úte 01 čer 2010 4:35, celkem upraveno 2 x.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: mentální léčení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Učinil jsem zajímavý pokus.

Ovlivnování vody jsem shledal nepraktickým pro příliš vysokou konzumaci a tím vysoké nároky na čas. Vzal jsem tedy tmavou láhev od whisky, ve které držím koloidní stříbro, skoro plnou jelikož jsem to v poslední době neužíval. Bylo už pěkně nazlátlé. Tři dny už ho ovlivnuji a po štamprličce užívám 2x denně. Dnes jsem si štamprličku zase nalil a zazdálo se mi to poněkud bílé. Nalil jsem to tedy do sklenice, ze které jsem to bral dříve po 2 dcl, abych to lépe viděl a ujistil se, že nemám vlčí mhu.

Vlčí mhu nemám, ze zlatavé barvy se stala....... no stříbřitá a s perlet'ovým nádechem. :shock:

S laskavým pozdravem, Slávek. :lol:

P.S. Mám z toho prasečí radost. :oops: Není nad to vidět, že se věci mění.

P.S. 2. Máme tu nějaký renonc, tímto se mi podařilo přepsat můj předešlý příspěvek z tohoto data bez uvedení změny. Nebylo to ale nic důležitého. :roll:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: mentální léčení

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše:P.S. 2. Máme tu nějaký renonc, tímto se mi podařilo přepsat můj předešlý příspěvek z tohoto data bez uvedení změny.
To je v pořádku, změna se zaznamenává pouze tehdy, když už na příspěvek někdo reagoval. Když v něm uděláš změnu teď, tak už se zaznamená.

Není nad to, přesvědčit se, že něco opravdu funguje :good:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: mentální léčení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:
Slavek Krepelka píše:P.S. 2. Máme tu nějaký renonc, tímto se mi podařilo přepsat můj předešlý příspěvek z tohoto data bez uvedení změny.
To je v pořádku, změna se zaznamenává pouze tehdy, když už na příspěvek někdo reagoval. Když v něm uděláš změnu teď, tak už se zaznamená.

Není nad to, přesvědčit se, že něco opravdu funguje :good:

Zdravím - poota
Ahoj Petře,

Moc děkuju za objasnění i za palec. Skutečně čučím. Hezký den přeji.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3118
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mentální léčení

Příspěvek od Ilem »

Slavek Krepelka píše: Bylo už pěkně nazlátlé. Tři dny už ho ovlivnuji a po štamprličce užívám 2x denně. Dnes jsem si štamprličku zase nalil a zazdálo se mi to poněkud bílé. Nalil jsem to tedy do sklenice, ze které jsem to bral dříve po 2 dcl, abych to lépe viděl a ujistil se, že nemám vlčí mhu.

Vlčí mhu nemám, ze zlatavé barvy se stala....... no stříbřitá a s perlet'ovým nádechem. :shock:

S laskavým pozdravem, Slávek. :lol:

P.S. Mám z toho prasečí radost. :oops: Není nad to vidět, že se věci mění.
Slávku, nesdílím tvoje nadšení. Podle tvého popisu jsem na 90 procent přesvědčen, že ti KS zaglomerovalo. Správné KS je čiré, zlatavou barvu může mít někdy už od výroby, ale jen tehdy, pokud částice mají velikost kolem 40 nm. Takové částice se ovšem vyrábějí výhradně chemickou cestou ze stříbrných solí. Elektricky je neuděláš. Také cena těchto koloidů je o řád vyšší.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: mentální léčení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Ilem píše: Slávku, nesdílím tvoje nadšení. Podle tvého popisu jsem na 90 procent přesvědčen, že ti KS zaglomerovalo. Správné KS je čiré, zlatavou barvu může mít někdy už od výroby, ale jen tehdy, pokud částice mají velikost kolem 40 nm. Takové částice se ovšem vyrábějí výhradně chemickou cestou ze stříbrných solí. Elektricky je neuděláš. Také cena těchto koloidů je o řád vyšší.
Nazdar Ileme,

To stříbro dělám doma Beckovým (Sota) silver pulsar. Chodí mi z toho čiré, ale tak do tří dnů začne chytat lehounce nazlátlou barvu a s časem to zlátne jenom víc. Tohle mi sedělo v tmavé flašce pod kuchynským pultem nějaké tři, možná čtyři neděle od té doby co jsem ho naposledy použil. Bylo pěkně nazlátlé. No a ted', po třech dnech opůsobování, už nazlátlé není, ale je jak jsem řekl, perlet'ově stříbřité.

Dělám si to stříbro už půl roku, pořád stejným způsobem a tuhle barvu, nebo spíš lom světla v té vodě, jsem nikdy předtím neviděl, ani v čerstvé. Zapomen Ileme na teorie. Tady se něco stalo. Pokud si projdeš net na coloidní stříbro najdeš skoro tolik názorů a různých informací na velikost zrna při jakém způsobu výroby, kolik je vařitelů, at' už jde o amatérské postřehy, nebo o tvrzení profesionálních výrobců dokládané laboratorními testy. Jenže o to tady ani moc nejde.

Tady jde o to, že se tomu skutečně změnila barva během tří dnů, nebo lépe řečeno, jsem si toho všiml třetí den. Kdyby to bylo od čiré do zlatavé, absolutně bych s tím neměl problém. Je to normální a pokud není stříbro vázané na bílkoviny a tím stabilizované, jde o přirozenou aglomeraci. Ze zlatavé na stříbřitou s tím problém nemám také, ale definitivně mi chybí jakékoliv ortodoxní vysvětlení. S tím jsem se totiž nikdy nesetkal ani u mého, ani nikde na netu, a že jsem toho prolezl, než jsem si dal prvního loka.

Pokud nějaké ortodoxní vysvětlení máš, sem s ním :shock: a budu Ti vděčný. Podle mne ta čirá barva vychází na de-aglomeraci. Pokud by šlo o aglomeraci, nevím jak velké by ty částice musely být, aby to ztratilo tu zlatavou barvu, ale zase by to znamenalo, že se s tím stalo něco, co se s tím běžně nestává.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3118
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mentální léčení

Příspěvek od Ilem »

Pokud bychom pokračovali v této debaťe, navrhuji přesun do vlákna koloidní stříbro.
Slavek Krepelka píše: Nazdar Ileme,

To stříbro dělám doma Beckovým (Sota) silver pulsar. Chodí mi z toho čiré, ale tak do tří dnů začne chytat lehounce nazlátlou barvu a s časem to zlátne jenom víc.
Typický jev, když KS aglomeruje. Doporučuji ukončit výrobu dřív, abys neměl tak vysokou koncentraci.
Slavek Krepelka píše:Tohle mi sedělo v tmavé flašce pod kuchynským pultem nějaké tři, možná čtyři neděle od té doby co jsem ho naposledy použil. Bylo pěkně nazlátlé.
Pěkně nazlátlé může být poze rovnou z výroby, ale to neuděláš žádným pulzerem. Prostě je fyzicky nemožné vyrobit elektrolýzou tak malé částice, i kdybys tam pouštěl proud v nanoampérech. On je v tom velice malý rozdíl, jestli je to jemě nazlátlé tím, že jsou tam malé částice, nebo jemě nahnědlé tím, že jsou tam příliš veliké částice. Necvičené oko to nerozezná. Vodítkem může být Tyndalův efekt. Pokud nevidíš stopu laseru - máš malé částice, a potom jsi kandidát na Nobelovu cenu, a pokud stopu vidíš, tak ti to zaglomerovalo.
Slavek Krepelka píše:No a ted', po třech dnech opůsobování, už nazlátlé není, ale je jak jsem řekl, perlet'ově stříbřité.
Neklamná známka totální aglomerace.
Slavek Krepelka píše:Dělám si to stříbro už půl roku, pořád stejným způsobem a tuhle barvu, nebo spíš lom světla v té vodě, jsem nikdy předtím neviděl, ani v čerstvé. Zapomen Ileme na teorie. Tady se něco stalo.
Ano, něco se stalo, dost silně to zaglomerovalo. Možná je to tvým působením, ale být by to nemělo.
Slavek Krepelka píše:Pokud si projdeš net na coloidní stříbro najdeš skoro tolik názorů a různých informací na velikost zrna při jakém způsobu výroby, kolik je vařitelů, at' už jde o amatérské postřehy, nebo o tvrzení profesionálních výrobců dokládané laboratorními testy. Jenže o to tady ani moc nejde.
S tím souhlasím, ale věnoval jsem se tomu hlouběji, než jen čtení blábolů na netu. Dnes vím přesně, kde píšou pravdu a kde ne, jsem ve spojení se špičkově vybavenými laboratořemi a s lidmi, pro které je výzkum KS jejich život. Některé věci nemohu publikovat, neb je to jejich know how.
Slavek Krepelka píše:Tady jde o to, že se tomu skutečně změnila barva během tří dnů, nebo lépe řečeno, jsem si toho všiml třetí den. Kdyby to bylo od čiré do zlatavé, absolutně bych s tím neměl problém. Je to normální a pokud není stříbro vázané na bílkoviny a tím stabilizované, jde o přirozenou aglomeraci. Ze zlatavé na stříbřitou s tím problém nemám také, ale definitivně mi chybí jakékoliv ortodoxní vysvětlení. S tím jsem se totiž nikdy nesetkal ani u mého, ani nikde na netu, a že jsem toho prolezl, než jsem si dal prvního loka.
Já jsem se s tím setkal, když jsem zkoušel, jak vysokou koncentraci KS dokážu vyrobit.
Slavek Krepelka píše:Pokud nějaké ortodoxní vysvětlení máš, sem s ním :shock: a budu Ti vděčný. Podle mne ta čirá barva vychází na de-aglomeraci. Pokud by šlo o aglomeraci, nevím jak velké by ty částice musely být, aby to ztratilo tu zlatavou barvu, ale zase by to znamenalo, že se s tím stalo něco, co se s tím běžně nestává.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Deaglomerace je nesmysl. Nastuduj si něco o Zetapotenciálech. Jde to, ale přidáním dalších látek. Ale i kdyby se tak stalo, že bys svým působením způsobil deaglomeraci, ze zlatavé by se stala čirá, ne stříbrná. Řekl bych, že ten tvůj pulzar se nějak porouchal a pouští tam větší proud, než je zdrávo. To je moje ortodoxní vysvětlení.
Přeji hezký večer.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: mentální léčení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Ilem píše:Pokud bychom pokračovali v této debaťe, navrhuji přesun do vlákna koloidní stříbro.
Nazdar Ileme,

Moje stříbro je vyráběné z komerční destilky. Sota má dvě funkce, jednak hranaté střídavé pulsování na čištění krve cca 2V - 31V 8 Hz z 9 V baterie, a jednak má 27V stejnosměrný proud z napaječe, takže trochu hrbatý, na výrobu koloidu. Dráty zhruba 1.2 mm cca 12 cm zanořené, 99.9999 stříbro. To alespon tvrdí. Výroba ve sklenici od okurek 1.5 L, po dobu 3.5 hodin na toto množství, mícháno konvekcí. Je to podle instrukcí a má to mít kolem 5 - 7 ppm. Snad ti to něco řekne.

Pokračovat v diskuzi kvalit koloidního stříbra moc zájem nemám. O to mi nejde. Vezmu na to tvé slovo, že to totálně zaglomerovalo. I to je vynikající výsledek. Něco se totiž stalo, co se stát nemělo.

Ještě jsem pro sichr ten instrument ted'ko změřil - 27 VDC.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2443
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

nm

Příspěvek od lajos »

Tak se nemůžu dívat na vaše dohadování. Mám na dosah měřič částic. Byly testovány dva vzorky s úplně totožným výsledkem (div se světe). V naší chem. laborce přístroj s jádrem mého hnusného zdroje proudu, poč. napětí asi 130V s mýchadlem a s ohříváním bylo vyrobeno kolidní stříbro která po analíze dopadla podle připojeného grafu, doufám že se tady objeví.
Jinde a jiným vyrobený koloid dopadl úplně stejně, od koho je? Jem se ho neptal, jestli jeho identitu můžu zveřejnit, bez toho ho nebudu jmenovat. Tak a máte zas kulový, tif mi neukazuje, možná někomu jinému ano, hodím to ještě do worldu.
Jak koukám, tak v PC ve worldu už to mám, tak že jsem to sem(uřčitě do vlákna koloidní stř.) asi dával, kdo si to má pamatovat?
Přílohy
Malvern.doc
(1.53 MiB) Staženo 620 x
Malvern.tif
(1.49 MiB) Staženo 16136 x


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: mentální léčení

Příspěvek od NAVAR »

Slavek Krepelka píše:
Ilem píše:Pokud bychom pokračovali v této debaťe, navrhuji přesun do vlákna koloidní stříbro.
Nazdar Ileme,

Moje stříbro je vyráběné z komerční destilky. Sota má dvě funkce, jednak hranaté střídavé pulsování na čištění krve cca 2V - 31V 8 Hz z 9 V baterie, a jednak má 27V stejnosměrný proud z napaječe, takže trochu hrbatý, na výrobu koloidu. Dráty zhruba 1.2 mm cca 12 cm zanořené, 99.9999 stříbro. To alespon tvrdí. Výroba ve sklenici od okurek 1.5 L, po dobu 3.5 hodin na toto množství, mícháno konvekcí. Je to podle instrukcí a má to mít kolem 5 - 7 ppm. Snad ti to něco řekne.

Pokračovat v diskuzi kvalit koloidního stříbra moc zájem nemám. O to mi nejde. Vezmu na to tvé slovo, že to totálně zaglomerovalo. I to je vynikající výsledek. Něco se totiž stalo, co se stát nemělo.

Ještě jsem pro sichr ten instrument ted'ko změřil - 27 VDC.

Ahoj, Slávek.
Nejsem expert ale vždycky jsem si k tomu sednul a čučel na ampérmetr a podle saturace proudu přepínal polaritu. A vyseděl jsem toto:
Na čistotě stříbra ani tak nezáleží jako na čistotě vody. Čím horší voda tím musí být nižší napětí a tím proud. Použít vodu vyšší jak 2uS je konečná. S vodou 0,05-0,5uS jsou výsledky O.K.
Přešvihnout saturaci proudu znamená růst dendritů.
Nechat vodu ve sklenici tak ze skla vytahne co se dá a zhorší se vodivost, proto používám polyethylen či pollypropelen nádobku.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: mentální léčení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Drazí Pramenáci, :D

Ono nejde o to stříbro jako takové a jeho kvality. :oops: Jde o to, že v něm došlo k viditelné změně mentálním působením podle Bengstona , at' už jakékoliv. Kdybych s tím mentálním cvičením zvedl stůl, :shock: tak se také snad nebudeme dohadovat o tom, jestli by se lépe zvedal dubový či smrkový, protože smrk je lehčí ale dub víc vydrží. :jump:

Koloidní stříbro na rozdíl od té mentální metody není žádný všelék, nemusí to být vždy dostupné a jde do spotřeby. Já se vám tu snažím ukázat, s tím co zatím mám jako osobní zkušenost, že je asi přeci jen nejvýhodnější spolehnout se sami na sebe a vytrénovat se a postarat se o sebe a své blízké naprosto nezávisle na druhých, na dodávkách stříbra a ektriky atd.

Rád bych poprosil všechny, at' už jakkoliv dobře mínící lidičky, aby si první přečetli o co jde a o čem toto vlákno je, než na něj odpovědí.

Velice děkuji za pochopení a ahoj, Slávek.

P.S. Neeeee! Stůl jsem s tím zvedat nezkoušel, ani židli a podle Bengstona k tomuto nedochází. :bhead:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“