Mentálni léčení

Léčebné postupy.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: mentální léčení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Slavek Krepelka píše:Drazí Pramenáci, :D

Ono nejde o to stříbro jako takové a jeho kvality. :oops: Jde o to, že v něm došlo k viditelné změně mentálním působením podle Bengstona , at' už jakékoliv.
Jo, a když už jsem u toho, poučení z toho plyne, že stříbro vyrobené doma, s účelem a láskou, bude pro mnohé daleko účinnější at' už jakkoliv technicky nedostatečné, než koloidní stříbro z kaufu vyrobené pro prachy, byt' i mělo ty nejlepší technické parametry.

S laskavým pozdravem, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Slávku

Příspěvek od 1220 »

BUĎ pozdraven.
Docela dobrý, a teď si přestav Sakáru a strukturu,která se musí dostat do kamene s vodou aby došlo ke kýženému účelu......
A pak si představ, že si opustil co chceš a uděláš co je třeba, jenom to...................
Analyzátoři budou analyzovat něco vždycky, ale zde jsme v přechodu od toho co je ještě vidět, k tomu co není vždycky vidět .
Přeju dobrý postup.
:good:
Zcela originální pomůcka pro podobná snažení je var a následné sražení kapaliny v chladiči, je to víc pasivní, ale dá se zjistit moc věcí při tom a i potom.
Příležitostně Ti o tom napíšu víc, ale není to pro veřejnost / sahají si při tom na čelo a myslí si svoje /.................... :( :lol: :lol:
Ahoj

K.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Slávku

Příspěvek od poota »

1220 píše:... var a následné sražení kapaliny v chladiči..
Určitě nikoli náhodou je destilace, a to zvláště mnohonásobná, nejdůležitějším procesem alchymistického díla. To opětovné rozdělování s následným skládáním rozhodně není jen samoúčelné hraní.

I když vyznávám, že jsem praktických zkušeností s tímto ušlechtilým postupem nabýval ze zcela nízkých a materiálně mrzkých pohnutek.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Slávku

Příspěvek od 1220 »

poota píše:

I když vyznávám, že jsem praktických zkušeností s tímto ušlechtilým postupem nabýval ze zcela nízkých a materiálně mrzkých pohnutek.
:lol: :lol:
Taky zdravím, pohnutka byla ale ve skutečnosti ušlechtilá, neboť z jakéhosi břečkovitého likvoru získal si kapalinu čirou, která podávaná v malých dávkách neškodí v neomezeném množství. Pakliže správně na sám proces dohlédnuto- li bylo. :shock:
Pakliže mrzkou pohnutkou nazýváno jest zušlechťování, jak bychom mohli klasifikovati např účinnosti různých energetických zařízení, která přes polovinu tepla vyvinutého procesy např přímo jadernými vypouštějí do krajiny pro přenáramnou zastaralost jejich vlastních ustanovení ?
Brečnež spíš nad nimi, a hledejme jak z toho ven. :shock:
:lol:
K.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Slávku

Příspěvek od Slavek Krepelka »

1220 píše:BUĎ pozdraven.
Docela dobrý, a teď si přestav Sakáru a strukturu,která se musí dostat do kamene s vodou aby došlo ke kýženému účelu.....
Nazdar Karle,

Možná. Nevím. Ale vím, že Tibet'ané brali a možná ještě stále někde v horách berou kameny přímo z lesa a šlo to taky. Leedskalnin ten korál taky tahal přímo na místě ze země atd, takže těch metod bude více, i když mají společné jmenovatele.
1220 píše: A pak si představ, že si opustil co chceš a uděláš co je třeba, jenom to................... Analyzátoři budou analyzovat něco vždycky, ale zde jsme v přechodu od toho co je ještě vidět, k tomu co není vždycky vidět .
Přeju dobrý postup. :good:
Děkuji. To si snad ani představit nedokážu. Mám pocit, že se z toho skládá můj život. Ano, analyzátoři. Ono s analýzyma není v podstatě nic špatně, pokud jsou oběktivní. Pokud někdo trvá jenom na měřeném, má problém. Ale o tom už jsme se nějak zminovali.
1220 píše: Zcela originální pomůcka pro podobná snažení je var a následné sražení kapaliny v chladiči, je to víc pasivní, ale dá se zjistit moc věcí při tom a i potom.
Příležitostně Ti o tom napíšu víc, ale není to pro veřejnost / sahají si při tom na čelo a myslí si svoje /.................... :( :lol: :lol:
Ahoj

K.
Napiš. Nicméně jsem se hrabal historií výparných tabulek, i těmi tabulkami, a jsem si vědom, že to jsou všechno jenom průměrné hodnoty mnoha jednotlivých pokusnických výsledků, které zdaleka nesledovaly ten průměr. Jde o konvenci, ne o fakta.

Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

???

Příspěvek od lajos »

Jsem tak trochu mimo, na co mi běžné lidi mámě, podle slávka by každý z nás musel být tak trochu víc než šaman. Zkuste vzít zpátečku a nechodit do mimochodna i když to samozřejmě vyloučené není. Obyčejné lidi se mi zdá na to nedosáhneme, neb jste na jiném webu než jste chtěli být? s námi? s ostatními?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: ???

Příspěvek od Slavek Krepelka »

lajos píše:Jsem tak trochu mimo, na co mi běžné lidi mámě, podle slávka by každý z nás musel být tak trochu víc než šaman. Zkuste vzít zpátečku a nechodit do mimochodna i když to samozřejmě vyloučené není. Obyčejné lidi se mi zdá na to nedosáhneme, neb jste na jiném webu než jste chtěli být? s námi? s ostatními?
Nazdar Lajoši.

Sedni si a zadumej se, jestli jsi někdy v životě učinil zkušenost s něčím, co se nedá vysvětlit standartní vědou. Tady totiž skutečně jde o šamanismus. Jenže ten šamanismus se dá do značné míry (chtěl jsem říct nacvičit) v sobě samém odhalit. Věda má své velké platnosti, ale také má svá nesmírná omezení. Bud' ujištěn, že než jsem narazil na W. Bengstona, vyhýbal jsem se tomu pro nespolehlivost a šílené množství blábolů skrz které jsem se nechtěl brodit, blábolů v naprosté většině postrádajících průkazný materiál. Jedinní lidé, se kterými jsem to kdy před tím probíral bili právě zaručení šamani. Jenže každý který z nich byl přirozený a neschopný přijít s něčím, jak to odkrýt v těch postižených, jako nás většina.

W. Bengston právě toto dodává, včetně relativně jednoduchého návodu k dosažení nejspíše skoro každým, kdo tomu dá dobrou šanci. Proto jsem se toho takhle chytil. Má to průkaznost a jednoduchost bez mystických klišé tajemnosti.

Oni ti Jesuiti věděli moc dobře, proč šli po čarodějnicích. Jeden takový jim byl dost na to, aby jejich předky dohnal k rozsáhlé akci k jeho eliminaci. Tím myslím toho jedinného a ukřižovaného. Ono takové čarodějnictví, pokud by se chytilo mezi běžnou populací, by nás zbavilo spousty kreténů, od kterých si necháváme nakukat, že to šamanství je blbost, aby s námi mohli orat. Já žádný šaman nejsem, ale rozhodně se vynasnažím. Už jenom to, že bych byl soběstačný co se týká mého zdraví a zdraví mých blízkých stojí za ten tréning. Myslím, že když nic jiného, je daleko lacinější půl hodiny denně trénovat po 6 až 8 neděl, než platit Rockefelerovi a jeho partě v celoživotních úsporách poté co mne k tomu donutili tím, že mne i s rodinou otrávili. A to je jenom to minimum. Odměny mohou velice narůst i jinde.

S laskavým pozdravem, Slavek.

P.S. Možná si to, co jsem od toho W. Bengstona přeložil, ještě jednou přečti. On to naučil i dost lidí, kteří k tomu měli averzi, ale neměli vyhnutí, byvše študáky pro pokusy s myšma (ne)dobrovolně vybraní.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od indiga »

Dobrý deň Slavek, veľmi ma zaujal tvoj príspevok o Bengstonovi, len by som potrebovala trochu podrobnejšie informácie. Napríklad ak ma bolí hlava mám si začať predstavovať tie mentálne obrazy a prechádzať od prvého k druhému až k dvadsiatemu a potom naspäť? Mám si pri tom držať hlavu? Ako dlho to mám robiť? Mám mať zavreté oči? Vieš mi na to odpovedať? Neviem po anglicky, aby som si mohla prečítať origin. materiál. Ďakujem indiga


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od Slavek Krepelka »

indiga píše:Dobrý deň Slavek, veľmi ma zaujal tvoj príspevok o Bengstonovi, ...
Bengston se ve své první knize nezmiňuje o samoléčbě a druhou jsem nečetl. Tam bzs musela šáhnout po Norbekovi, je tu někde taky a celá kniha v češtině. S lakavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od indiga »

Ďakujem. Myslím si, že keď to funguje na iných, mohla by somto vyskúšať aj na sebe. A keď lieči niekoho iného , treba akým spôsobom postupovať pri predstave tých mentálnych obrazov, myslím od začiatku do konca, potom od konca na začiatok?
2.Toho Norbeka som nenašla, ten je na podobnom princípe?Ďakujem indiga


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od poota »

Odkaz na Norbekova je v "Psychických příčinách..." někde na str. 19 a je to výborné čtení.
Malý kousek z něj dávám do přílohy.

Zdravím - poota
Přílohy
NorbekovUh.doc
(38 KiB) Staženo 308 x


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Nemo
Starší člen
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 09 zář 2010 17:30
Bydliště: Ostrava
Dal: 64 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od Nemo »

Zdravím přátelé, nedá mi to, abych nepřidal trochu praktické zkušenosti z mentálního léčení. V jedné nejmenované duchovní korespondenční škole, či řádu se praktikuje léčení "programovanou vodou" již hodně dlouho. Dokonce pro ty kteří chtějí důkaz, že jeho myšlenky ovlivňují vodu, je cvičení, kdy doprostřed misky s vodou dáte na hladinu malinký kousek papíru. Pak dáte dlaně kolem misky a přejete si, aby se papírek pohnul. Nejsem znalcem sil, působících na hladině vody, ale s tím papírkem se dá opravdu pohnout různými směry. Ale nesmí se vám přitáhnout k misce.

Nabíjet léčivým přáním můžete né jen vodu, ale každé jídlo, které strčíte do úst.

Jestliže mne bolí hlava, a mám poměrně klid, představím si na čele studený obklad, který má na bolest hlavy fantastický účinek a je opomíjen. Představa studeného čela, při nádechu léčivého světla, při výdechu bolestivé, nemocné tmy mi také docela pomáhá.

Pro ty, kteří hledají návody - stačí si vzpomenout na to, co vám již jednou pomohlo a to si v duchu přivolejte znovu. Užívejte si představu studeného obkladu atd.

S pozdravem Nemo


indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od indiga »

Slavek chcela by som ťa poprosiť, či by si mi nevedel poradiť ohľadom mentálneho liečenia z knihy od Benksona. Ak som dobre pochopila, vôbec sa netreba zamerať na to, že liečiš. Iba držíš napr. na človeku ruky a v hlave si premietaš zoznam svojich 20 prianí. Na akom základe to potom funguje, keď nemám myslieť na liečenie?Je v knihe uvedené koľko sekúnd máš zotrvať pri jednom obraze, či má byť ten obraz statický(napr. sedím vo vysnívanom aute)alebo má byť ten obraz dynamický(sedím v aute, šoférujem, auto je v pohybe). Mohol by si mi napísať názov tej knihy z ktorej si čerpal? Ďakujem indiga


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od Slavek Krepelka »

indiga píše:Slavek chcela by som ťa poprosiť, či by si mi nevedel poradiť
Více méně, ale ne zcela.

Bengston říká, že
1) si pacienta třeba posadí na židli, ale jde to i ve stoje, podle toho, kde je problém, aby se k němu i dostal. Položí ruce zezadu čátečně na krk a na ramena a vyvolá si pocit, že se s pacientem spojí a že je chce uzdravit. S myšma jenom kolem klece. Až má pocit, že se stalo, pak
2) začne aktivní rukou (ve které cítí teplo, či mravenčení), přejíždět nad tělem zatím co začal cyklovat natrénované představy. Co dělal s volnou rukou se nezmínil. Ty představy dělají to, že ho dělají šťastným, Vyvolávají vnitřní pocit spokojenosti a štěstí. Znáš pohádku "Košile ze šťastného člověka?" :D Čím rychleji se cykluje, tím lépe. Vůbec se člověk nesnaží nějak na nich setrvávat a už vůbec ne některé preferovat.
3) Čím víc lidí, tedy léčitelů se zúčastní, tím líp.
4) jakmile chytí místo, či místa, kde cítí zesílení pocitu tepla, či mravenčení ruky, zdrží se nad ním, dokud to nepoleví a pak hledá dál a opakuje, pokud další místo najde. Většinou jde jen o jedno, ale ne vždy.
5) jakmile přestává cítit, že se něco děje, ukončí to a další pacient.
6) Léčbu opakuje a to je různé jak často u koho po dnech až týdnu, dokud na pacientovi něco nacítí. Jakmile už není schopen na pacientu nic lokalizovat, považuje ho za vyléčeného a tvrdí, že je.
7) Dále tvrdí, že čím je historie nemoci kratší, tím rychlejší a úspěšnější je léčba a naopak. Staré chronické problémy jsou pak nejpracnější a často se stane, že výsledky jsou natolik pomalé, že pacient se na to vykašle, protože výsledky necítí.
8) Vědět diagnozu předem považuje nejen za zbytečné, ale za zavádějící, protože je často lokalizovaná a stanovená špatně. Řekněme, že ofiko jde o problém s játry, ale játra jsou jenom zatížená primárním problémem jinde. Léčitel se musí spoléhat jen na sebe a ofiko diagnozu nejlépe neslyšet a pokud, tak ji ignorovat.

S laskavým pozdravm, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od LenkaX »

Slavek Krepelka píše:
indiga píše:Slavek chcela by som ťa poprosiť, či by si mi nevedel poradiť
Bengston říká, že
2) začne aktivní rukou (ve které cítí teplo, či mravenčení), přejíždět nad tělem zatím co začal cyklovat natrénované představy. Co dělal s volnou rukou se nezmínil. Ty představy dělají to, že ho dělají šťastným, Vyvolávají vnitřní pocit spokojenosti a štěstí. Znáš pohádku "košile ze šťastného člověka? :D Čím rychleji se cykluje, tím lépe. Vůbec se člověk nesnaží nějak na nich setrvávat a už vůbec ne některé preferovat.
S laskavým pozdravm, Slávek.
Ahoj připomíná mi ta jeho metoda princip Kvantového unášení. Koneckonců metod je velké množství, ale ty které pomáhají jsou většinou na stejném jediném principu.Člověk který léčí se stává prostředníkem či anténou pro přenesení skrze sebe na nemocného stav Božského klidu, harmonie, někdo to nazývá nulový bod,lásky a jednoty .Po vnesení tohoto klidu a harmonie do neharmonického místa energeticky blokovaného dochází k navození harmonického stavu ,tudíž zdraví, které se bud udrží nastálo a nebo se tato činnost musí opakovat.
Kvantové unášení je velmi obdobné. Pacient sedí a vy na něj kladete ruce a stanovíte záměr, třeba rameno bez zánětu, a léčitel se zklidní a naladí na euforický pocit klidu , lásky , blaženosti a snaží se být bez myšlenek.V tomto naladění se se harmonie dostává do léčeného místa dle záměru.Uvažuje se v přítomném okamžiku....ted se děje , ted už to je .
Lenka zdraví
Naposledy upravil(a) LenkaX dne pon 18 bře 2013 22:24, celkem upraveno 1 x.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“