Mentálni léčení

Léčebné postupy.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od Slavek Krepelka »

LenkaX píše: ... Ahoj připomíná mi ta jeho metoda princip Kvantového unášení. ...
:) Tak nejak. Vypadla mi cestina :bhead: Princip je naprosto stejny, pouze metody, jak ho docilit se lisi. :roll: Prebootujem.

Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

poota píše:Odkaz na Norbekova je v "Psychických příčinách..." někde na str. 19 a je to výborné čtení.
Malý kousek z něj dávám do přílohy.

Zdravím - poota

Ahojík. Ta citace příběhu je z knihy "JAK SE ZBAVIT BRÝLÍ". Mám tu knihu velice ráda, a ačkoli mám velkou spoustu podobných knih, tuto řadím mezi své oblíbené.
A ten příběh v ní, jak v tom klášteře chodí pro vodu.. Jak velký a hluboký smysl v léčení těla a mysli v tom je!! "Jen" narovnat záda a usmívat se = myslet pozitivně.. Úžasné v celé té jednoduchosti je, tolik uzdravovací síly je v tom skryto, až je to neuvěřitelné. Ten příběh je k nezaplacení.
Naposledy upravil(a) SVĚTLUŠKA dne stř 27 bře 2013 11:29, celkem upraveno 1 x.


Hezký den, Světluška
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Slávku, já vím, že jste se chtěl malinko pochlubit, jaký zázrak se vám stal.. byl jste z toho tááák nadšený... chtěl jste to všem sdělit a radovat se, popřípadě sdílet další "pokusy"... a místo pochopení "bojoval" o koloidní vodu... Ještě že má toto vlákno jen tři stránky, asi bych se tu chechtala až do rána.
A protože jste byl pro mne tady hrdinou, a já se opravdu ze srdce pobavila, jsem velmi vděčná. Vždyť smích léčí a věřte mi, že to myslím opravdu v tom nejlepším slova smyslu.

Nicméně.
Ano, funguje to!
Nevzdávejte nic, co vám jde a kdykoli se vám předtím povedlo. Opravdu Aktivovaná voda funguje velice dobře. Voda přebere informaci, kterou do ní mentálně vložíte a pomáhá tak v čemkoli.
Znám to od roku 93 a dělám to asi takto:
Naleji do sklenice vodu a vezmu do obou rukou tak, že mám na obou rukou roztažené prsty od sebe, ale zároveň tak, že se prsty rukou obepínající sklenici navzájem nedotýkají.
Pak pozvednu sklenici do úrovně třetího oka, zavřu oči a mentálně si přeji, aby voda uzdravila to či ono..
Chvilku vodu podržím před tím čelem a po douškách co nejdříve vypiju.
Funguje to i když se voda dělá pro děti.. Funguje to i když vám někdo dluží peníze. Do vody mentálně vložíte, že si přejete, aby člověk, který vodu vypije, peníze neprodleně vrátil.. Pak je nutné se postarat, aby ten člověk vodu vypil.
Vše se dělá opravdicky, s citem a láskou. Do vody se nikdy nevkládají žádné negativa!, podle poučky, "kdo s čím zachází, tak se taky schází"..
Slávku věřte svým rukám. Všichni máme léčitelské schopnosti!! Ale každý z nás je na jiné úrovni, takže někomu to půjde lépe, někomu hůře a někomu půjde něco úplně jiného..

Zdravím Světluška


Hezký den, Světluška
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

indiga píše:Dobrý deň Slavek, veľmi ma zaujal tvoj príspevok o Bengstonovi, len by som potrebovala trochu podrobnejšie informácie. Napríklad ak ma bolí hlava mám si začať predstavovať tie mentálne obrazy a prechádzať od prvého k druhému až k dvadsiatemu a potom naspäť? Mám si pri tom držať hlavu? Ako dlho to mám robiť? Mám mať zavreté oči? Vieš mi na to odpovedať? Neviem po anglicky, aby som si mohla prečítať origin. materiál. Ďakujem indiga

Dobrý večer indiga

Když dělám léčení, představím si tři obrazy vedle sebe, zleva doprava. Prvním obraze na levé straně vidím reálný stav někoho na kterého působím-situaci někoho kdo před námi sedí... Stručně v tom obraze zrekapituluji, tedy ujasním si co se potřebuje změnit a oči přesunu na další obraz, který je ve středu a tady se zdržím déle a odstraňuji problém, léčím... cokoli se dá dělat, udělejte to mentálně. Ozařujte to třeba nebeským zlatým uzdravujícím paprskem.. vymyslete si, co vás napadne, ale u tohoto opravdu setrvejte mnohem déle. Buďte důsledná a trpělivá. Až budete mít pocit, že jste fakt udělala maximum, přesunete se na obraz úplně vpravo. A co v něm vidíte? Šťastného človíčka, který už nemá žádné bolesti, nic ho netrápí...
Někdy je nutné zásah (podle poškození) zopakovat. Při opakovaném léčení téhož pacienta s toutéž nemocí či problémem, nikdy nezačínáte od prvého, původního obrazu, ale od toho, který právě je platný. To znamená, jak se cítí pacient s tímtéž problémem teď. Pokud má pacient víc problémů, na každý přistupuji jednotlivě..

Víte, ono je všecko naprosto stejné. Ať se naučíte cokoli, stejně si najdete sama svůj vlastní způsob, jak s tím "zacházet" a také to bude fungovat. Chce to zkoušet a věřit si. Nic víc.

Zdravím Světluška


Hezký den, Světluška
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od Slavek Krepelka »

SVĚTLUŠKA píše: ... Víte, ono je všecko naprosto stejné. Ať se naučíte cokoli, ...
Přesně! :) (Jo, a aby ses náhodou nedostala do křížku s Pootou. Tady si tykáme. Petr je na dost háklivý)

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od libcosenior »

poota píše:Odkaz na Norbekova je ...
Peťo, na uvedenej stránke je už ten odkaz nefunkčný. Môžeš s tým niečo spraviť?
Díky.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Slavek Krepelka píše: Přesně! :) (Jo, a aby ses náhodou nedostala do křížku s Pootou. Tady si tykáme. Petr je na dost háklivý)
Děkuji za upozornění. Nechci aby mé vykání kohokoli pohoršilo, ačkoli je to postoj úcty k člověku, kterého fakticky neznám. Zařídím se podle tvých rad Slávku a děkuji ti.

Hezký den, Světluška

:idea: Opravil jsem Ti citaci.
To tykání je tady výrazem určité sounáležitosti a patření do jistého spolupracujícího kolektivu, navíc to náramně zjednodušuje "společenské" konvence a odstraňuje nutnost se nějak rozhodovat komu vykat a komu tykat. - poo.


Hezký den, Světluška
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Norbekov - Jak se zbavit brýlí

Příspěvek od poota »

libcosenior píše:..na uvedenej stránke je už ten odkaz nefunkčný. Môžeš s tým niečo spraviť?
To víš, že můžu :D

Zdravím - poota
Přílohy
Jak_se_zbavit_bryli.pdf
(3.47 MiB) Staženo 307 x


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od libcosenior »

Díky. :)


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od LenkaX »

Dotaz na pootu:
Už jsi potkal někoho, komu se dle těchto cviků zlepšil zrak a odložil brýle ? Dík L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od poota »

Ano.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od LenkaX »

Počkej,počkej nebud tak skoupý na slovíčko.Pověz mi o tom víc.Třeba jaká dioptrická vada a jak často a dlouho cvičil ? Moc mě to zajímá.......Jsem po operaci 15 dioptrií (LASIk v r.2000) a zůstaly mě 2,5 D.Moc ráda se do toho dám.....L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od poota »

Abych nepsal něco jen tak odhadem, tak se zítra vyptám a dám vědět.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

LenkaX píše:Počkej,počkej nebud tak skoupý na slovíčko.Pověz mi o tom víc.Třeba jaká dioptrická vada a jak často a dlouho cvičil ? Moc mě to zajímá.......Jsem po operaci 15 dioptrií (LASIk v r.2000) a zůstaly mě 2,5 D.Moc ráda se do toho dám.....L.

Ahoj Leni, já ti řeknu, že tuto knihu mám a je to jedna z knih, které si natolik vážím a mám jí ráda, že jí nikdy nikomu nepůjčuji, což není lakomost (to jí raději koupím a věnuji) ale již jsem o pár takových "klenotů" přišla, což je známé Co nechceš mít, to půjč.
Takže kniha je tak super, že vám doporučuji si jí koupit a vlastnit. Norbekov píše tak obyčejným jazykem, který je srozumitelný všem věkovým kategoriím a zasmějete se u toho.
Kniha se jmenuje "Jak se zbavit brýlí - Zkušenosti hlupáka aneb klíč k prozření". Přeji vám, pokud se rozhodnete ke koupi, aby jste ji ještě sehnala.
Chtěla jsem vám napsat něco z knihy, co se dioptrií týče, ale je toho víc, Norbekov uvádí konkrétní příklady k lepšímu pochopení problému.. Nejde a věřte mi, nejde to nijak jen tak shrnout. A tak budu zvědavá, s čím příjde poota :baby:


Hezký den, Světluška
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Mentalni Leceni

Příspěvek od Slavek Krepelka »

LenkaX píše: .. Už jsi potkal někoho,...
.... https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 707#p55707 ... Taky jsem osobně znal paninku, i když nevím, jestli to měla z Norbekova, která si cvičením udělala z nějakých 8 dioptrií něco přes dvě, co jsem ji viděl naposledy. Zdejchla se pak do Francie. Taky se tu zmínil Karel 1220, že si tím pomohl. Jinak k očím taky tady. https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=1441

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“