Žlučníkové kameny

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Dr. Norman W. Walker

Příspěvek od Denny »

Žlučníkové potíže a kameny: 30, 61, 40, 29, 23 (horká voda)

Vařené tuky a pečené potraviny jsou nejčastější příčinou poruchy funkce žlučníku. Žlučníkové kameny a písek jsou však nahromaděný anorganický vápník a jiné anorganické substance ve žlučníku, protože je tělo nemohlo zužitkovat. Všechny škroby, chleba a výrobky z obilí jsou plny anorganického vápníku. Jíme-li mnoho takových potravin, může to vést k tvorbě kamenů.
Pití šťávy z jednoho citronu ve sklenici horké vody po 4 týdny, vícekrát denně a bez cukru, pomáhá tyto kameny rozpouštět.
Příroda neplánovala odstraňování lidského žlučníku operací.
Žlučník je pro správnou funkci jater nepostradatelný. Naše tělo patří ale nám samým, a když jsme se z neznalosti jeho funkcí rozhodli k operaci, pak
není nikdo jiný, mimo nás, koho bychom mohli žalovat.

Doporučené čerstvé šťávy z:

29. Karotka, červená řepa a kokosový ořech
350 g 100 g 50 g

23. Citrony

30. Karotka, červená řepa a okurka
300 g 100 g 100 g

40. Karotka, celer a petržel
300 g 150 g 50 g

61. Karotka a špenát
300 g 200 g


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Dr. Norman W. Walker

Příspěvek od isabel »

MOC ti děkuji za tvojí velkou ochotu,já zrovna dneska nad tím přemýšlela, že nebudu mít jen ty cholesterový kameně-ty zelený co se dají rozpouštět teplem ale i ty vápennatý protože ty zele :oops: ný na sonu vidět nejsou a ty vápennatý ano,nebo je t jinak?


isabel
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Operace.

Příspěvek od NAVAR »

Pokud by byly problémy dej si to po jídle. Ostropestřec jsem popíjel během dne klidně i na lačno.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: Dr. Norman W. Walker

Příspěvek od roughboy »

Ahoj Isabel.

Poviem svoje skúsenosti.

žlčník je len expanzná nádoba. aj ked by ti ho vyoperovali aj tak ti žlčovody fungovat budú žlčovody sú neodmyslitelnou súčastou jater. jatrá vytvárajú žlč neustále. je to vlastne (spálená) krv, ktorú jatra nepustili dalej.

Z kúseností viem že ked nasadíš Sanogel 3x denne a upravíš stravu tak sa jatrá začnú dávat dokopy samé. Telo je samoregeneračné len mu človek musí vytvorit podmienky. popri jeho užívaní možeš užívat čokolvek akurát musíš dodržat dobu aspon hodinu po užití liekov. je lepšie ho užívat až po ich užití lebo možné vzniklé kontraindikácie po nich ti odbúra tiež.
URČITE NIE MMS a klystír už duplom nie. zničíš si mikrofloru a telu trvá 40 dní kým si ju znova vybuduje. Vtedy je organizmus najviac náchylný na rozne druhy onemocnení...... to by si tým jatrám dala další šok.
Pri zápale je velmi dobré nedráždit žlčník ničím. ked ho budeš niečím posilovat tak by sa ti stav ešte zhoršil. Baktérie sa množia najviac vtedy, ked sa cítia ohrozené.
Už viacerý ti radili....najprv skludnit.....a to ti možerm zaručit že to funguje.
R.
Naposledy upravil(a) roughboy dne ned 20 čer 2010 16:27, celkem upraveno 1 x.


roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: Dr. Norman W. Walker

Příspěvek od roughboy »

Pre zvedavcov, ktorý neveria že je žlčník iba na skladovanie prebytočnej žlče....posilelam názornú ukážku.
Bez žlčníku človek žije dalej ale bez žlčových ciest neprežije ani minutu.

http://www.google.cz/imgres?imgurl=http ... sgaq36SXBg

Takže čím skorej s tým začneš tým skorej predídeš roznym problémom, ktoré s tým možu byt spojené pri jeho neliečení. Zápal žlčníku je zdvihnutý prst pred možnými horšími komplikáciami v budúcnosti. Ale nemusíš mat z toho obavy.....telo dáva včas vediet kým jednoducho zlyhá...takže ten tvoj zápal je velmi lahko liečitelný. netreba sa toho bát. je to len reakcia tvojho tela na niečo dlhodobo zanedbávané.
R


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

isabel

Příspěvek od lajos »

Moc si tady ústa neotvírám ale roughboy-ovi rady se mi zdají pro tebe dost mimochodné, malá rada dělej, že jsi je nečetla a jeď směrem kterým se ti (jak se my zdá) začíná dařit


roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: isabel

Příspěvek od roughboy »

Ahoj Lajoš.
Vyskúšaj čo som písal a potom konštatuj.......

Postup, ktorý som ti uvádzal máme vyskúšaný na xy pacientoch.....a z ovela závažnejšímy problémymi ako je podráždený žlčník a kamene.
Po týždni už možeš nasadit niečo na posilnenie...lebo do týždna sa baktérie velmi zkludnia.
to čo som písal ked to dodržíš Isabel...tak si možeš byt istá že štvrtý den už bude zlepšenie a dalej sa to bude len a len zlepšovat. Do dvoch týždnov už budeš v pohode. Ale upne doliečit a regenerovat to bude trvat dlhšie.
samozrejme je to len na tebe........
K tomu by som doporučil bráničné dýchanie........ale to tiež až po týždni.
R
Naposledy upravil(a) roughboy dne pon 21 čer 2010 1:04, celkem upraveno 1 x.


roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: isabel

Příspěvek od roughboy »

.......na zkludnenie a proti bolesti užívaj čo ti najviac vyhovuje...a uvidíš pojde to aj bez operácie.
V prvom rade sa musí riešit zápal.....


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

žlučník.....

Příspěvek od jarda ovčák »

Žlučník přestává fungovat většinou skrze špatně průchozí cesty.
Ty lze pročistit jednorázově nebo i opakovaně dávkou kapsicinu.Stačí sníst dvě kupované feferonky klidně v sladkokyselém nálevu a žlučovody se propláchnou a máte klid.
Pokud se proces občas opakuje, nemá šanci cokoli ohrozit průchodnost žlučovodů.
Žlučníkáři se rekrutují z lidí, co nedodržují pitný režim.............


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

..

Příspěvek od isabel »

moc děkuji za rady..včera jsem chytla znova záchvat byla jsem převezena do nemocncie-na ultrazvuku bylo nalezeno daší velké množství kaménků..a to jsem si chtěla udělat právě tedka další již 3. jaterní očistu.Jenže je žlučník zvětšený a já ho musím znovu nechat zklidnit.Co se týče vyšetření krve bylo podle Mudr vpořádku.Pořád se bojím že nestihnu všechny potřebné jaterní očisty a udělá se mi na žlučníku do té doby chronický zánět. :cry:

jinak diagnoza-colica biliaris
cholecystolithiasis takže kameny ve žlučníku ..horší by bylo kdyby to bylo ve žlučovodech to je jasný


akorát mi pořád vrtá v hlavě otázka,zdali když odstraním očistou všechny kameny jestli pak nemužu mít i přesto záněty žlučníku. :shock:


isabel
roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: .

Příspěvek od roughboy »

Ahoj isabel. už som ti písal.....čo by bolo vhodné urobit.
Myslím že vidíš sama na sebe že tie jaterné očisty ta dostávajú viac a viac do problémov.
Ešte máš čas. tak to skús najskorej ako som ti písal. Enterosgel neber vobec. Užívanie, ktoré doporučujú rusi je ilúzia a nič to nerieši. chcú sa hlavne komerčne presadit a trošku cenovo potopit sanogel. Ale možem ti povedat že sorbcia u entwerosgelu je cca 3,6 a sorbcia sanogelu je cca 4,4 takže kedby si si spočítala dávkovanie tak ta víde lacnejšie ten druhý produkt.
Poviem za seba....osobne by som začal užívat 3xdenne a uvidíš zlepšenie už 4-5 den.
ked budeš chciet niečo vysvetlit bližšie tan možem ti poradit.
skalpelu sa dá úspešne vyhnút...to si píš....a aj celkové preliečenie jater a žlčovodov je pomerne rýchla záležitost.

Ako som si tu stačil všimnút tak Danny je skoro fenomém čo sa týka byliniek a roznych preparátov...ale tú očistu jater čo ti radí je v tvojom prípade krok vedla. čistit játra takým štýlom ako on píše je super...ALE PRE ZDRAVÝCH LUDÍ....v tvojom prípade to robí pravý opak....bez skludnenia a začatia regenerácie kamene nemožno likvidovat....to by si mala záchvaty čím dalej tým viac a v kratších intervaloch.

R.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: .

Příspěvek od lajos »

Jaký je rozdíl mezi enterosgelem a sanogelem?? Neptám se kvůli Isabel ale kvůli systému, pokud něco k něčemu je tak 3,6 nebo 4,4???? Vypadáš jako bys byl dealer sanogelu, uvědomuješ si to????
Přečti si po sobě co píšeš!!!! Bez nějakého věcného zdůvodnění.
Strašně mě sere že do toho musím vstupovat a znejišťovat zrovna Isabel, přes tvé nee dost úplné připomínky(neznám tvé úmysli a záměry).
Vypadáš jako velký odborník, se spousta zkušeností a pak uděláš takovou koňskou poznámku, jako dealer sanogelu???
Ty lacinější produkte????!!!!!


roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: .

Příspěvek od roughboy »

keby si čítal čo píšem aj v iných statiach tohoto fora tak by si takú vec nepísal. poviem len jedno....mám vyskúšané obe veci a viem o čom hovorím.....nezaujímam sa len o dva produkty.....zistujem a bádám čo je nového na trhu ...a násldne sa to skúša a testuje...tu opisujem len veci, ktoré sú preverené a vyskúšané.....sanogel som uvádzal velmi okrajovo iba Izabele som vysvetlil niečo málo prečo by to pre nu bolo vhodné......
a na poznámky typu dealer a podobne.......nad tým sa iba smejem.
Ty ked sa chceš hrat na chytrého a niečo hodnotit...tak si najskorej zisti niečo o sorbcii....užívaní, účinkoch a vecí s nou spojených. a čo sa týka sorbcie tak čím je vyššia hodnota tak tým je to lepšie......a čo sa týka lacnosti k tomu len jedno....niekto tu na fore spomínal že je to dost finančne náročná procedúra...tk som iba doplnil že to nie je až také hrozné.
treba čítat všetko........nie len čast......


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

roughboy

Příspěvek od lajos »

Milé zlaté Jú. Tak že tě napadám již podruhé bez důvodu, že? Jako účastník starší části fóra, spíš sledující technické zázraky, zas nevynáchavajíc i stránku zdravý, třeba jsem nebyl schopen pojmout celou šíři problému.
Tak že, rozdíl mezi sanogelem a enterosgelem??? Tady každý orgán se ptá na cokoliv, kdykoliv co bylo předevčírem, jako když se včera narodil.
Já zatím mám spolknuté jen enterosgel, byl jsem spokojen, možná ani sám nevím čím. Neb zas tak zásadní problémy jsem neřešil. Tak že si nepamatuji tvé dřívější připomínky rozdílů enterosgel, sanogel. Můžeš doplnit?? Když mně něco chytne, tak si otevřu hubu, líbý-nelíbý prober si to. Asi se zapřu málokdy, snad jsem neublížil tobě, nebo věci.
Nastolit pochybnost nad tvrzením nicku, mi příjde úplně na denním pořádku. Je mi fuk kde jsi a čeho primářem, třeba jsi na správné straně. Zvykej si na připomínky, třeba i neodborné.
Kdybych se nebavil s panem primářem na neurologii jako pacient-kokot jako stvůl, tak bych i nějakého doktora vážil, bohužel(bohudík) jsem v období pěti měsíců, jsem přišel do styku s lékařskýma odborníkama, kteří vlastně nebyli odborníci ničeho, možná zaměstnanci, čeho??? Pak jsem měl další dennodenní info z oddělení, kde primář by radši měl chodit nosit pytle s cementem. To mně zas tolik lékařský odborníci poučovat nebudou, rozhodně ne z pozice- já jsem odborník. To radši kyvadlo, nebo kartářku. Tvá víra tě uzdraví


roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: roughboy

Příspěvek od roughboy »

To je v pohode.......
nie som zástancom nejakých tvrdých presadzovaní nejakých produktov ale čo mám vyskúšané a osvedčilo sa to tak k tomu sa priklánam.
Čo sa týka lekárov ...to je epizoda iná......ale začínám si všímat že aj medzi nimi už sa začínajú vyskytovat výnimky a začínajú k metodam klasickej medicíny pripájat aj alternatívu a to myslím že je dobrý krok ku predu. čo sa týka už odbornosti tak to je niečo podobné......sú lekári s velkým MUDr. a sú lekári-nelekári, ktorú svoju profesiu alebo lepšie povedané poslanie berú ako prácu a nie ako pomoc druhému človeku v problémoch.
čo sa týka urológie tak to je zatial odbor kde sú velké medzery......preto sa v tejto oblasti priklánam k číne a doplna, si informácie s čím súvisia urologické potiže.

A teraz to hlavné....na tvoju otázku odpoviem len v stručnosti....ked budeš chciet vediet viac tak možme pokecat na inom vlákne.
čo sa týka porovnania tých dvoch produktov už som niečo načrtol. sorbciu má sanogel vyššiu....s tým je spojené množstvo odpadu (nedokončeného metabolizmu či už sú vyprodukované vlastným organizmom, z potravín, liekov,....atd) ktoré dokáže ten daný produkt odviest z tela. užívanie enterosgelu uvádzané výrobcami je špatné......denná dávka u dospelého človeka by sa mala pohybovat od 30 do 45g. detoxikácia u sorbcie nesmie byt nižšia ako 10 dní. ideálne sú tie dva týždne.......a velmi záleží od koho je enterosgel....myslím akou firmou je vyrábaný...tie ukrajinské od KREOMY sú ešte o niečo horšie lebo tam nevychádza mikrobiologia a odsahujú malé množstvo tažkých kovov.
je to ale škoda že na trhu sú len dva sorbenty


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“