PMS1 - zkušenosti, dotazy atd.

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět

Zapůsobilo na Vás T-MMS1?

Je to naprostý nesmysl!
4
10%
Ne, to toho určitě nepůjdu.
1
2%
Nějak se k tomu neumím vyjádřit.
2
5%
Originální MMS je prostě originální MMS, nic nového zkoušet nehodlám!
1
2%
Je to zajímavé, ale počkám si na zkušenosti od více lidí.
10
24%
I bych si dal(a) říct, ale chce to ještě nějakou podporu ;)
5
12%
Jdu do toho!
16
39%
Ani jedna odpověď nevystihuje můj názor...
2
5%
 
Celkem hlasů: 41

Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Palo »

Tam by mohla být mnohem větší šance na úspěch...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Enem tak

Příspěvek od kutil »

Už sem tu dlouho nebyl tak podávám zprávu co a jak.
Já su na sebe strašné bordelář a jak mi trochu otrne tak už ani nedržím dietu atd.... Prostě se těch kvasinek nemůžu enem tak zbavit :cry: Tu Candii sem s mmskama omezil nejmíň 3x, ale to bych nesměl kafovat, sladit, jíst pečivo atd.... no a to já neumím .....
Ale svítá na lepší časy :idea:
Doplňuji nedostatek HCl kapkami i Betainem a zdá se, že Candia pomalu bere zpátečku. Poslední dva dny sem si vzpoměl na PMS a :roll: .
Opět mí zrůžověla špička jazyka a ten bílý povlak v zádu se pomalu zmenšuje. Nevím jestli je to přímo Candia, doktorům se ji nepodařilo prokázat a přesto mám příznaky které odpovídají působení Candie-grrr
Díky PMS jsou kvasinky opět na ústupu i když o sebe nedbám. Při mém přístupu k léčbě to bude trvat dýl a ani se nedivím. Ale když sem si ji pěstoval 40 roků tak se jí přece nemohu zbavit enem tak :lol:

Chce to jen vydržať
H.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Enem tak

Příspěvek od muflon »

Nazdar kutile,

doporučuju přečíst poslední průlomové info ve vlákně o candidě...mám candidu od narození a po tuhém půlročním maratonu konečně svítá na lepší časy(aspoň doufám..)
https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... &start=120

BetainHCL a HCL , PMS a spol jsou důležité, ale klíčový byl u mne na radu JZ a Slávka teprve kyslík...ve formě peroxidu magnesia z lékárny...musel sem to objednat a je to dost drahy 50g cca 250kč...bere se až do průjmu aspoň týden, a pak občas a klidně i denně malá udržovací dávka např.1/2káv.lž., nebo koupit OXY-OXC(taky drahé) ale nejlevnější je chodit 1h denně do přírody rychlejší chůzí podél řek a v lese....nebo si přídit Sifon SIF6 dědka kořenáře a několikrát denně do něj dýchat(probublávat)... ;)

PS: tvé úspěchy s PMS proti candidě bych uvítal i ve vlákně o candidoze aby se info dostalo i k lidem kteří možná toto vlákno nečtou pravidelně...
...mimochodem jseš si jistý nejen podle bílého povlaku ale hlavně jestli sis dělal na kvasinky plivací test??
Pak taky mohu doporučit(možná to už děláš)- domácí kefír(ale ne z UHT "mléka"... :roll: ), a JZ taky radí Lepicol který obsahuje taky Laktobacily a zároveň díky psylliu čistí střeva...(kefír Laktobacilů obsahuje daleko víc druhů a kam se hrabou drahá probiotika z lékáren ...). Nestačí Candidu poničit...ale taky ty mrtvé zbytky dostat z těla ven, čistit krev a hlavně střevo, a dodávat laktoflóru, která má významnou úlohu v bránění opětovného přemnožení naší "kamarádky" candidy...

Ale to asi vše víš, tak se ozvi až pokročíš....případnou odpověď už piš do vlákna o candidoze, ať to tady Palovi neplevelíme...o PMS ve vlákně o Candidoze ještě není řeč, tak můžeš být první... ;)

M.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Enem tak

Příspěvek od kutil »

Ahojky, jak sleduji vývoj kolem MMS tak vše je o chlóru a o kyslíku :shock:
Já nésu tak rychlé, typické hanák- než se rozkévu..... juknu na ten peroxid a ještě se ti ozvu v SZ, ju?
Já nyní nemám na nic čas-grrr Uložil sem 2q brambor, včera naložil 45 kg zelí a dnes naložil kýbl masa na uzení a zima může přijít ;) Ne že bych si ji přál, ale každé rok chodí tak co by letos dělala výjimku? Ačkoliv to jarní počasí :?: Sýkorky obsadili budku a tahají si tam věci do hníza. Už só z teho počasí celý poblbaný.......

Díky za rady a vydržať
H.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Enem tak

Příspěvek od muflon »

OK...ale pochybuju že seženeš ten peroxid magnesia, Jarda Z. říkal že to v celé ČR není k skoro vůbec k mání...tak si to objednal ze zahraničí a snad to bude nabízet ve své inzerci tak, jako už nabízí třeba chlorid magnesia, nebo kokosový panenský tuk a další věci....:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewforum.php?f=21

Ale místo peroxidu magnesia si klidně pořiď OXY-OXC:
http://www.ozonjakolek.cz/oxy-oxc.html

nebo ještě levněji Sifon dědka kořenáře:
http://www.dedekkorenar.cz/zbozi-a-prod ... n-p86.html

Co se týká PMS, mms, peroxidu magnesia a spol. tak souhlas....že vše se točí hlavně okolo chloru a kyslíku...i ta HCL to má v názvu...chlorovodíková...PMS a MMS samozřejmě taky....

Kyslík už je trochu méně pohodlný jak dostat vhodně do těla(komu by se chtělo pravidelně denně se "hemžit" ;)
= hýbat se dostatečně denně...aspoň hodinu v přírodě rychlejší chůzí...), tak proto existujou i jiné způsoby jak kyslík dostat do těla....např.vlákno zde:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=4&t=976

Good Luck! M.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

PMS1

Příspěvek od Batles »

Tak jsem se stal od úterka dalším uživatelem PMS1.
Od začátku beru 2x denně a držím se Palova návodu. Od půlky zrnka rýže a pokud nebudou nepříjemné pocity, tak navyšovat až na velikost hrášku.
Právě teď jsem tam dospěl - velikost hrášku.
Mám pár dotazů:
1.Už nějaký ten pátek si ráno dám do litru vody 10 kapek Formule č.2 Dr.Guye, přidám gram KCL (chlorid draselný) a půl litru živé vody pH10.
Výsledné pH je 8,3. PMS1 tímto zapíjím. Nesnižuji si tímto účinnost?
2.Stačí na aktivaci chloritanu sodného (velikosti hrášku) půlka obsahu tobolky Betain HCl?
Nemám žádné zvláštní pocity, moč barevně v normě. V pondělí před polednem jsem si dal Kláru (2x6MMS1), dostal jsem lehulinký průjem a celé odpoledne
mi byla zima. Navečer už vše v pořádku. Zatím po PMS1 nic podobného.
Dá se nějak přirovnat PMS1 chlor.sodný velikosti hrášku s počtem kapek MMS1?
Byl bych moc rád, kdyby se ozvala Mo, Lena, děda Slavík a Sisa, jak se mají a co je u nich v léčbě nového :lol:
Všechny zdravím, Batles :baby:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PMS1

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Tak jsem se stal od úterka dalším uživatelem PMS1.
Od začátku beru 2x denně a držím se Palova návodu. Od půlky zrnka rýže a pokud nebudou nepříjemné pocity, tak navyšovat až na velikost hrášku...
Velikost hrášku... Vesměs doporučuji jako maximální dávku jedno plné brčko práškového chloritanu s tím, že to odhaduji zhruba na velikost hrášku. Né vždy se podaří seříznout brčka stejně, tak z tohoto důvodu uvádím "velikost hrášku" ;)
Jednou jsem si dělal koupel s kombinací MMS + Epsomská sůl a voda ve vaně se zbarvila z nažloutlé na barvu čaje, něco mezi černým a zeleným... Ač je sůl solí, zřejmě došlo k nějaké reakci, ale neměl jsem pocit, že by se stalo něco špatného. Ale radši bych se vyhnul kombinace PMS1 a jiné chemie při užívání, nechal bych tam časový odstup alespoň dvě hodiny.
Mám podezření, že pokud ze zapije PMS1 i lehkým antioxidantem, dostaví se pouze jedno výraznější říhnutí, toto se mi jeví jako špatně. Pokud je více malých říhnutí, je to v pořádku... Toto je můj poznatek, odhaduji, že si při užití antioxidantu či nějaké jiné nežádoucí látky urychlí reakce.
Z tohoto důvodu bych doporučoval zapíjet PMS1 pouze čistou vodou, klidně převařenou, ale určitě ne teplou, spíše vlažnou či studenou. Při vyšších teplotách vody, kterou se PMS1 zapíjí, dochází k rychlejší aktivaci PMS1, což může být nepříjemné, zvláště při větších dávkách práškového chloritanu sodného.
Osobně odhaduji minimální poměr Betainu HCL k práškovému chloritanu sodného na cca 4:1. Tedy určitě nebude stačit 1:1. Může dojít k nežádoucím žaludečním problémům. V případě, že je chloritanu více než zde popisuji, je lepší přidat více Betainu HCL - např. dvě tobolky a při smíchání naplnit celkem tři tobolky a tyto užít zároveň. Další možností je užití jednoho nebo dvou tabletových Betainů HCL před užitím namíchané tobolky.

Plné brčko či velikost hrášku (práškového chloritanu sodného) odhaduji na 20 kapek tekutého chloritanu sodného. Chtělo by to přesný přepočet...

Bohužel či bohudík se směs aktivuje - jak jsem psal výše - určitou rychlostí dle teploty v žaludku, nejsou tedy stejné pocity jako při užití klasického MMS se stejnou dávkou.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: PMS1

Příspěvek od Batles »

Ahoj Palo, výborné informace. Po PMS1 brkám malinko a častěji, než po MMS1, takže to je v pořádku.
Určení velikosti dávek jsi trefil naprosto dobře, líp to ani nejde. Nemám s tím žádné problémy.
Jelikož jsem včera po první max.(v 16h) dávce neměl žádné nepříjemnosti, tak jsem si vzal 3. dávku max. velikosti v 21h. Spát jsem šel v 00h.
Ráno v 8h jsem se cítil tak nějak divně, lehulinká žaludeční nevolnost, ale barva moči v normě.
Teď v 11h je mi dobře, tak jsem si vzal 1. dávku PMS1 poloviční velikosti.
Co myslíš, je účelnější brát 2x denně max. dávku, nebo 3x denně menší?
Co se týče srovnání počtu kapek s MMS1, tak bych podle mých reakcí nemohl usoudit, že max. dávka by se mohla rovnat 20kapkám MMS1.
Jestliže se mnou Klára mírně zamávala, tak max. dávka PMS1 ne.
Včera jsem ze zvědavosti udělal pár pokusů: 3 malinké skleničky a vzestupně aktivovaných 5, 10, 15 kapek MMS1. Čtvrtá sklenička obsahovala polovinu kapsle Betain HCl, 10 kapek vody a velikost hrášku chlor.sodný.
Po třech minutách byla tak do půli skleniček ve všech vidět vrstva kouře různé intenzity. Podle toho kouře PMS1 odpovídalo tak na 7-8-kapek MMS1.
Skoro by to tak mohlo odpovídat i mojím pocitů. No, za pár dalších dní budu vědět víc.
Hezký den, Batles.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PMS1

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Co myslíš, je účelnější brát 2x denně max. dávku, nebo 3x denně menší?
Nedával bych více práškového chloritanu, než zmíněnou velikost hrášku. Můžeš klidně zvyšovat počet užití denně, klidně běž i na užívání 5x nebo až 7x denně tohoto množství. Nemyslím si ale, že by to následně udělalo nějaké větší zdravotní změny k lepšímu. Připadáš si nějak nemocný? ;)

Jak to vypadá, tak MMS ani PMS1 není schopno napravovat zdravotní problémy, které má nasvědomí autoimunita. Tzn. chci zkusit užívání beta glukanů k odstranění autoimunity a následně užít PMS1. Možná, že to bude fungovat, uvidíme ;) Byl by to další krok k úspěchu k úplnému uzdravení ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: PMS1

Příspěvek od Batles »

Palo píše: Nedával bych více práškového chloritanu, než zmíněnou velikost hrášku. Můžeš klidně zvyšovat počet užití denně, klidně běž i na užívání 5x nebo až 7x denně tohoto množství. Nemyslím si ale, že by to následně udělalo nějaké větší zdravotní změny k lepšímu. Připadáš si nějak nemocný? ;)
Jojo, něco se mnou ještě je. V r.2008 to bylo peklo, dostala mne borelka a než na to přišli, tak byla zalezlá v CNS a podle doktorů je to neléčitelné.
Mám plný inv. a kdyby nepřišlo MMS a Ravo zapper, tak nechci ani pomyslet. Každý čtvrtrok si po kontrole (neurologie, psychiatrie, ortopedie, interna...) nesu kabelu "léků".
Kdybych je mněl brát, tak už tady nejsem :D
Nechce je někdo? A zadarmo! :D
Prozatím vyzkouším brát PMS1 2x - 3x denně se střídavým množstvím, budu se řídit svými pocity a uvidím.
Zatím ho snáším velice dobře, při přípravě vůbec nesmrdí a při pobrkávání je to slabý odér, takže celkově fajn.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Prosba

Příspěvek od Palo »

Měl bych na všechny uživatele PMS1 prosbu. Máte nějaké špatné zkušenosti s užíváním PMS1? Zatím vím pouze o jednom případu, kdy byl přehnán poměr práškového chloritanu k Betainu HCL a došlo ke zvracení.

Prosím všechny uživatele PMS1, ať se mi k tomu vyjádří, zároveň s odhadem počtu již užitých tobolek PMS1.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Prosba

Příspěvek od Batles »

Dnes je to přesně 14 dní, co se snažím 2x denně vzít PMS1. Chtěl jsem brát 3x denně, jenže při pohledu na krabičku na mne jdou někdy mrákoty :D , proto píši,
že se "snažím". Tobolek s PMS1 jsem celkem vzal 23.
Osobně nemohu vůbec mluvit o nějakých špatných zkušenostech, spíš o zajímavých jevech.....
Pořádně špatně se mi také udělalo a souviselo to s moc velkou dávkou práškového chloritanu, byl to nával na zvracení, úplně stejný, jak při MMS1.
Stačilo se rychle napít vody s HCl a tak do třech minut jsem měl pokoj.
Světu mír, pevné zdraví a všem hodně peněz!!! :D


Rey
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 22 lis 2009 17:40
Bydliště: BRNO

Re: Prosba

Příspěvek od Rey »

Palo píše:Měl bych na všechny uživatele PMS1 prosbu. Máte nějaké špatné zkušenosti s užíváním PMS1? Zatím vím pouze o jednom případu, kdy byl přehnán poměr práškového chloritanu k Betainu HCL a došlo ke zvracení.

Prosím všechny uživatele PMS1, ať se mi k tomu vyjádří, zároveň s odhadem počtu již užitých tobolek PMS1.





PMS1 jsem bral na zkoušku 2xdenně jednu tobolku ráno a večer od soboty do pátku,tj.14 tobolek,ale dávku chloritanu jsem nějak nepřeháněl.Běhen dne jsem do sebe kopl ještě jnednu dávku MMS1 a na noc jsem to dorazil céčkem.
MMS1 jsem bral jen tak ze zvědavosti,co to udělá a po celou dobu bylo vše v poho.Protože chodím do fitka,tak se mi zdá,že výkonnost stoupla a regenerace se urychlila.Ovšem nevím ale,jestli to bylo zásluhou PMS1.Protože ale meberu
žádné jiné speciální doplňky,tak je to celkem i možné.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Dnes je to přesně 14 dní...
Rey píše:PMS1 jsem bral na zkoušku...
Díky kluci. Poprosil bych ještě další uživatele jako jsou Mo, lena, kutil, děda Slavík, sisa a mnoho dalších, aby se mi také vyjádřili, jak jsou s PMS1 spokojení. Samozřejmě (i orientační) množství užitých tobolek do dnešního dne u každého je pro mne důležitá informace. Pokud jste narazili na nějaké problémové záležitosti u PMS1, napište je. Pokud jsou nějaké problémy s PMS1, pak bych jim rád předcházel - ať už úpravou v užívání nebo varováním v návodu.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re:Palovi

Příspěvek od Mo »

Čaf :D
no ja som nemala som žalúdkom žiadne problémy, brala som max. 3x denne PMS - kde bolo práškového mms vo veľkosti hrášku ;) ale vyhádzala som sa, ale to je možné, že to bolo aj z hrebíčku, neviem, niečo ako ekzem, ale ako to prišlo, tak to aj odišlo :D čo sa týka trávenia, nemám tráviaci problém, narozdiel od tekutého mms, PMS je super :D jediné, čo by som dodala, že treba čistiť ľadviny, ako pri všetkých minerálnych doplnkoch, aby sa tam zbytočne nič neukladalo ;) ale na to je vraj výborná vaša Plzeň :pivko: stačí pol piva denne, viac netreba, takže nazdravie :hip:
pekný dník všetkým :D


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“