Animálnosti

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: teplo

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mimo téma (offtopic)
neoanthropus píše: Vedu nikdy nezaujimalo a ani nemalo prečo zaujimať "čo je čo", veda a to jak súčastna tak i minulá sa vždy zaujímala len o to "čo sa ako správa". .....
To snad ne. Pokud by tohle měla být pravda, jakože není, špatně ba se komukoliv vysvětlovala veliká spousta vědeckých disciplín, včetně fyziky. Ono totiž vysvětlovat a zkoumat jak se co chová nejde odtrhnout od nějaké představy toho, co to "co" vlastně je a jak to vypadá a jaké to má vlastnosti. Nemůžeš například počítat dráhu tenisáku, po úderu raketou, aniž ten tenisák nějak nezadefinuješ a nepopíšeš jeho vlastnosti což platí i o raketě, vzduchu, gravitaci atd. Ona toho fyzika ignoruje hromady, což jí neslouží ke cti, anžto tím se sama uvádí jako ignorantní disciplína, ale tak zlé, jak ty tvrdíš, to zase přeci jenom není. To jsi někde slyšel pěknou ptákovinu. Já ji taky někde už slyšel.

Čau. Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: teplo

Příspěvek od neoanthropus »

Mimo téma (offtopic)
Slavek Krepelka píše:Dokaž mi Neoši na nějakém praktickém příkladě, že 1-1=0, či x-x=0.
Slavku to že Ty poznaš len tú časť matematiky kde sa počita s nulou, tak zato ti Ja fakt nemožem. Ak chceš aby sme sa mali i v tejto veci o čom baviť, vo vlastnom zaujme si to doštuduj. N


neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: teplo

Příspěvek od neoanthropus »

Mimo téma (offtopic)
Slavek Krepelka píše:
neoanthropus píše: Vedu nikdy nezaujimalo a ani nemalo prečo zaujimať "čo je čo", veda a to jak súčastna tak i minulá sa vždy zaujímala len o to "čo sa ako správa". .....
To snad ne. Pokud by tohle měla být pravda, jakože není
Prúser je prave v tom že je a i preto je súčasna oficialna veda tam kde je. N


neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: Jak se ničí fórum

Příspěvek od neoanthropus »

Slavek Krepelka píše:Vzorový příklad toho, jak nemá vypadat solidní argumentace!
Slavku súhlasim. Takto veru tj. namiesto relevantných argumentov uzamikanie vlakjen alebo udelovanie denodene BANu za poukazanie na nezmysli ktore sem i ako moderatory sami dávate solidna argumentacia naozaj nevyzera. N

Za příspěvek jsem Ti dal Varování.
A nediv se banování, když se neumíš slušně chovat. poo.


a) Citace zde uvedená v modrém není ode mne SDK. Jde o vsuvku kterou sem podvodně přišpendlil Neoanthropus. Stojí za povšimnutí, jak mu jde čeština, oproti slovenštině.

b) Vzhledem k pečlivému výběru čtyř nejméně specifikovaných varování z osumnácti, výběr který pomíjí celý rozsah a závažnost problematiky nicku Neoanthropus, a vzhledem k bodu (a), byl tento příspěvek přemístěn z vlákna Ring volný-boxovárna do vlákna Připálené Karbanátky nejenom jako připálený karbanátek, ale také jako opět velice zavádějící vzkaz. 11.3. 2012 SDK
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: Žaludeční trávicí kyselina

Příspěvek od neoanthropus »

Mimo téma (offtopic)
Slavek Krepelka píše:Vlákno vyčištěné. 11.3.2012 SDK
Slavku už zase nas tu chceš klamať? Fakty sa v skutočnosti maju tak že i toto vlakno po tvojom nefundovanom zásahu do neho nie je vyčistene ale premazane k "obrazu tvemu". Vedz že vďaka nášmu poznaniu s kyselinou chlorovodikovou ani mne a ani nám zvedením ludom (i v hodne pokročilom veku) nohy za živa nehnijú tak ako tvoje. Všetko je to len tak ako to aj má byť... . N
Osobní výpady patří do Boxovárny! poo.


neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od neoanthropus »

Slavek Krepelka píše:
Mimo téma (offtopic)
Batles píše:Ahoj Slávku,
no ano. Může to znamenat a nemusí. Mělo by to být a nemusí to být.
Inteligence živého organismu, to je další hráč....
Čert aby se v tom vyznal.
Hlavně pevné zdraví, je čas změn a ne každý se cítí dobře, či naopak atd. - to je další hráč.
Mě z toho jebne :laugh:
Tvoje příspěvky znám všechny, i z jiných diskuzí. Moc rád je čtu :hip:
Ještě poznamenám neco k měření pH. Pokud si začnu hrát s iontovou kapalinou, tak přestávají platit jakákoli pravidla o přímé úměře ředění kapalin kyselinami. To, co jsi dělal ve výše psaných odkazech mi silně připomíná pH reakce iontových kapalin a v tom případě by tvoje domněnky byly jen doměnky.
Mě z toho fakt jebne :laugh:
Nazdar Batlesi,
že jsem se v tom pH právě kvůli tomuhle problému před pár dnama hrabal. Ona spousta látek a jejich kombinací slouží jako pH stabilizátory v roztocích. To znamená, že pokud jsou tyto látky v roztoku přítomné na nějakém chemicky vybalancovaném (pro dané chemikálie) pH a dodá se ať už kyselina (do určité míry), nebo zásada, pH se nemění. Citrát sodný je jedním z klasických a je jmenovaný v tabulkách asi tak 20 vzorových stabilizátorů. Taky jsem našel zmínku, že i krevní plasma je vlastně takovým stabilizátorem pH. Tak si to přeber :evil: To pro mne totiž znamená, že to vezme hodně, než se pH krve vykolejí, ale zároveň to pro mne znamená, že může být těžké ho trvale přivést zpět, kde má být. Vrtalo mi to totiž v makovici, když jsem zjistil, hledaje info na kritické množství HCl v krvi (stejně to poslala snacha, co je promovaná zdravotní sestra), že 8ml 37% HCl během 4 hodin do žíly pacienta ne vždy srovná příliš zásadité pH krve. To je podle mne děsnej nářez. S těmi stabilizátory mi také hned došlo, že jsou vlastně i problémy jít podle pH v roztocích a i krve. Zase to nepracuje spolehlivě. :bhead: Na straně druhé to ale také snad může vysvětlovat, co vlastně citrát sodný páchá s tou propustností buněčných membrán specielně u vápníku a dalších zásad. Skoro bych si typnul, že díky němu jsou buňky přesvědčeny, že se potřebují víc alkalizovat a pouštěj ty zásady dovnitř. Snad i proto se zavodňují, či co, a červený krvinky pak pustěj dovnitř i ClO2. To je samozřejmě divoká spekulace, ale někdy to vyjde.
Citrát sodný stabilizuje roztoky mezi pH 3-6, což znamená, že přidržuje při nějakém obsahu v krvi kyselé pH, i když je v krvi zásad dostatek na to, aby byla bez přítomnosti toho citrátu kde má být. To může být momentálně fajn, pokud by jinak docházelo k alkalóze (vysoké pH), ale je to v pytli pokud je acidóza (nízké pH). Mezi ty stabilizátory taky patří i spousta anorganických látek, stejně jako těch organických. Soda bikarbona je jmenovaná jako velice zásaditý stabilizátor pH.

Je toho moc. Člověk nějak najde odpověď na jednu otázku a vyrojí se hned minimálně dvě. Mám čím dál tím víc úctu k biochemikům. V tom aby se prase vyznalo a nedivím se, že medicína se v tom potácí, co s čím a kým vlastně a kdy provést. Pokud nevlezou do biochemie a to velice dobré a do komplexních a dlouhých rozborů, má jenom hrubá vodítka. Řadový MuDr nemá šanci, nemluvě o mně, či nás. Tady je pak nějaký klinický výzkum a zkouška a omyl asi podstatně rychlejší a spolehlivější metodou, než jakékoliv MuDrování a opět to poukazuje na to, proč jsou v tom dost velké rozdíly díky rodinné tradiční dietě, místní sociální struktuře, místním chemickým podmínkám, pracovním podmínkám atd. atd.

Ahoj, Slávek.
Slavku ďakujem, ten smiech nad tou kopou nezmyslov čo tu píšeš o "pH stabilizatoroch" stál nielen mne za to prečitať si to cele. Napadlo ma či ti vôbec hovorí niečo slovíčko pufer ( http://cs.wikipedia.org/wiki/Pufr ). Najpravdepodobnejšie bude že nie keď že nemaš s tým problem sa tu ohánať v tejto veci v chemii neznamym pojmom "pH stabilizatory". Doporučujem ti doštudovať si to skôr kým tu z teba (zjavne o tom čo tu rozoberaš nemáš ani paru) nevypadne o tom ďalšich pár "pikošiek". N

Kterýžto odkaz je absolutně nevyčerpávající a tím zavádějíci. Detailnější studium poskytuje o dost hlubší náhled na ty puffry. Ačkoliv mám Wiky docela rád, je jenom vodítkem. Jinak jsem Ti dal varování za opětovnou neuctivost za tento vzkaz. 17.3.2012 SDK


neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: Jód - Základní fakta

Příspěvek od neoanthropus »

Slavek Krepelka píše:
etericka píše: velmi zaujimave ceny vysli na ebay , npr http://www.ebay.co.uk/itm/Care-Iodine-T ... _500wt_922
Tinktura je v podstatě lugol, ale rozpuštěný na rozdíl od vodní lugolovy směsi v alkoholu. Bývaly časy, kdy tím alkoholem byl etylák, dnes je to isopropyl. Isopropyl je jedním z vyšších alkoholů jmenovaných Huldou Clark jako pěkný svinec, kteréu by se člověk měl vyhýbat.

Ahoj, Slávek.
Slavku to čo si si tu na nás zase vymyslel? Žiadny alkohol s názvom "isopril" vo svete chemie neexistuje. To čo naozaj exiztuje sa volá isopropyl ( http://cs.wikipedia.org/wiki/Isopropylalkohol ) a ten jak je bežne známe i keď nie je velmi toxický sa vnútorne medicinsky nepouživa. Použiva sa ako "denaturačná látka" na alkoholy všeobecne (súvisí to s daňou z liehu) a to i toho liehu ktorý sa použiva v oficialnej medicine. N

Pravda, upsal jsem se. Nicméně. kdyby to nebylo na těch lahvičkách napsané, tak bych se možná nechal i ukecat. Opět zavádíš Neoši. SDK
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: Jód - Základní fakta

Příspěvek od neoanthropus »

Slavek Krepelka píše:Pravda, upsal jsem se. Nicméně. kdyby to nebylo na těch lahvičkách napsané, tak bych se možná nechal i ukecat. Opět zavádíš Neoši. SDK
Slavku ak by si bol ferový chlap, namiesto toho tvojho manipulovanie s tvojim príspevkom z pozicie moderatora by si na rovinu priznal že si sa pomýlil alebo že si tu len tak "zbúch darma" kecal. Bude ti to znieť neuveritelne no i to je jedným z dôvodov prečo za živa hnijú tvoje nohy nie moje... . N

Z pozice Moderátora jsem Ti do Tvého příspěvku vložil přímý důkaz, že mé tvrzení bylo naprosto opodstatněné přiložením fotografické dokumentace. Další Tvé plevelné příspěvky budu opět přesovat. 18.3.2012 SDK


neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: Jak se ničí fórum

Příspěvek od neoanthropus »

Slavku o čom tu zas točíš? Kto sa tu pernamentne oháňa linkami z netu? Ja alebo Ty? Nie si nahodou Ty ten "šašo" kteremu stačia tie linka z netu? Za mojimi tvrdeniami sú realny ludia s realnými riešeniami jednotlivých realných problemou. Čo okrem tých linkov čo sem permanentne dávaš je za tebou a tvojími tvrdeniami? Skúsenosti? Aké skúsenosti keď potom všetkom čo tvrdíš ti tvoje vlastne hohy zaživa stale hnijú? Slavku prezradím ti jedno male tajomstvo - vážiť si je treba len tých ludi ktorý si vedia vážiť i samých seba. Všetko je len tak ako to aj má byť... . N
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: sůl dezaktivuje parazity

Příspěvek od neoanthropus »

Mimo téma (offtopic)
Palo píše:předpoklad tvrdí, že
Palo poznáš Ty po obsahovej stranke vôbec rozdiel medzi slovami "predpoklad" (v danom texta sú použite slová "odhaduje se, že") a "fakt"? N


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sůl dezaktivuje parazity

Příspěvek od Palo »

neoanthropus píše:
Mimo téma (offtopic)
Palo píše:předpoklad tvrdí, že
Palo poznáš Ty po obsahovej stranke vôbec rozdiel medzi slovami "predpoklad" (v danom texta sú použite slová "odhaduje se, že") a "fakt"? N
Main gott, zas ty tvoje předůležitý chytrosti... Pořád si ještě nenabažil své ego?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

neoanthropus píše:Slavku s tým označovanim obsahu toho linku .....
:ethink: No, snad se s tím NaCl Neoši skutečně dobře zakonzervuj :D
Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Naferovku.

Příspěvek od neoanthropus »

Slavek Krepelka píše:
na rozdíl od tebe, který zde dělá povětšinou jen zle, čehož je důkazem vlákno Animálnosti, nikoho nikdy nezaváděl úmyslně a navíc téměř neustále. Naopak, vždy dělal a dělá vše pro to, aby neublížil, pokud už nemůže pomoct, což se o tobě říct nedá ani náhodou.
Slavku dolož tu niečim svoje tvrdenia. Osobne si nepamätam ani jeden jediný z mojích príspevkov ktorý by tu kohokolvek navadzal k niečomu v jeho neprospech a to jak po stranke majetkovej ujmi tak i po stranke zdravotnáj ujmi čo sa s čistým svädomím o tvojoch ale i niektorých pootových prispevkoch povedať neda. Prestovšetko že ti je zjavne cudzie hrať fér vyzývam ťa na ferovku. Slavku máš tu možnosť postaviť sa k tomu ako chlap a obhájiť si svoje tvrdenia bez toho aby si sa musel hrať na "sračku" ktorá sa schováva za morátora tohto fora. N


neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od neoanthropus »

Slavku vždy som tvrdil že nie si ferový chlap a týmto čo tu robíš to len potvrdzuješ. Namiesto ferovej odpovedi z tvojej strany som sa dočkal len toho čo som správne predpokladal tj. len neferoveho jednania z tvojej strany - zamknutia vlákna. N
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: Parní turbína vyrobená z turba z vrakoviště

Příspěvek od neoanthropus »

poota píše:jak vyrábět kontinuálně přehřátou páru.
Poota v tom by som až tak velký problem nevidel. Skôr by som velký problem videl v tom že chlapec to ešte ani neskúsil a už si myslí...
lelek píše: Ale myslím že
Lelek myslenie je matkou omylu takže radšej nemysli ale konaj a následne pozoruj a porovnávaj výsledky každej zmeny. N

Kdy ti člověče dojde, že zbytečné plevelení ti nebude nadále tolerováno? SDK


Zamčeno

Zpět na „Černá díra“