Animálnosti

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

nikdo to nestudoval jinak ?

Příspěvek od 1220 »

pepo.bn píše: . S tým Teslom pri klasickéj elektrolýze by to bol dosť problém (elektrolyt je vodič II triedy - vlákno Faradayové zákoni). PePo
Mimův přístroj není ale klasická elektrolýza. Co když třeba by mohlo dojít
k částečné kavitaci vlivem zesíleného VN přes kaskádu VN cívek nebo něco na ten způsob , co když se mu to to tam děje / občas/
Celou dobu co jsem zde, z něj mám pocit, že provokuje k novým věcem,
ale přestalo ho to bavit :cry:
ALE s tím že by to mněl ukázat naprosto souhlasím a navrhuju ať se o tom hlasuje. Měl by tam být termín do kdy a komu, asi Lubošovi :!:
K.
od této chvíle jsem sorry off line


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Čítam už neviemkoľký príspevok od pepo.bn, a stále žasnem. Zdá sa byť odborníkom v chémii, fyzike, mechanike... teda by mal mať aspoň základné jazykové znalosti. Pokiaľ jeho písomný prejav nie je výsmechom...
pepo.bn píše:Habana <- Zdravím Ťa. Priznám sa Ťi , že z veej časti zdielam tvoj názor ale chybu by som nehladal vo vodíku alebo dusiku ale v ,,CO'' . Bez serioznéj analízy plynou je to stále len na úrovni dohadou. Ak sa s hladinou ,,CO'' nemylim tak problém je v nedokonalom spalovaný. PePo
A to je v tomto texte najmenší počet hrubiek na cm2.


habana

Příspěvek od habana »

Anonymous píše:Čítam už neviemkoľký príspevok od pepo.bn, a stále žasnem. Zdá sa byť odborníkom v chémii, fyzike, mechanike... teda by mal mať aspoň základné jazykové znalosti. Pokiaľ jeho písomný prejav nie je výsmechom...
pepo.bn píše:Habana <- Zdravím Ťa. Priznám sa Ťi , že z veej časti zdielam tvoj názor ale chybu by som nehladal vo vodíku alebo dusiku ale v ,,CO'' . Bez serioznéj analízy plynou je to stále len na úrovni dohadou. Ak sa s hladinou ,,CO'' nemylim tak problém je v nedokonalom spalovaný. PePo
A to je v tomto texte najmenší počet hrubiek na cm2.
ano, všiml jsem si také, pepo je takový všeználek, mimo pravopisu tedy. To strčí hladce do kapsy i naši maďarskou menšinu. Ta to ale nedělá narozdíl od něj schválněěěěěěěěěěěěěěěě. :roll: :roll:
Jinak to přece neni možnýýýýýý. :P :P :P :P :P :P :P :P


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilem »

Nechcete se jít vykecávat do boxárny? Lituju Rivala, až to tady bude uklízet.


"Dum spiro spero"
Ciceron
y

Re: Gramatika

Příspěvek od y »

pepo.bn píše:Habana <-Budeš asi prekvapení ale je to možné a priznám sa, vôbec mi to nevadí. Mna nigdy nezaujímalo aké i (y) a prečo sa vtom ktoróm slove píše ale vždy ma zaujimalo čo to slovo znamená a čo tým chcel pisatel povedať. V pohode. Ak je moja gramatika pre Vás dôležitejšia ako moje poznanie , domyslite si moje príspevky za mňa . Je velmi pravdepodobne že už budú konečne bez gramatických chýb. PePo
Táto stránka vyzerá na CS bibliu o BP, Meyerovi a Cells. Tvoríte unikátne texty, návody, súhrn skúseností pre verejné použitie. Preto by Vás malo (všetkých) zaujímať čo píšete. Výmena písmenka v slove posúva jeho význam úplne inde. Npr. "spaľovať čistí vodík" mne je to jasné. Niekto sa však môže pýtať ,ako sa môže pri spaľovaní čistiť vodík a zabije tým kopu času, dostane sa do oblastí, kde ho vôbec netreba. Na stránke sú aj horšie zamotávaky.

Keby Meyer v popise patentu vymenil iba tri písmena, lebo by ho to nikdy nezaujímalo kedy kde aké písmeno, ale sledoval by iba fonetický význam slov, tak potom sme všetci viete kde? Preklad suchého textu dá sám o sebe zabrať, nie to ešte pochopiť myslenie autora. A keď dáte taký text do prekladača tak je to zas viete kde...?

Na fóre je plno narážok na neodborníkov, ktorí kladú "ťažké" otázky. Ale pritom všetci na fóre čítajú odborné texty patentových mágov. Pýtam sa preto, či sú tí čo narážajú, odborníci aspoň na čítanie týchto textov, keď je medzi nimi tak málo vyvolených a ešte menej povolaných? GEWO v úvode statočne vystihol psycho vynálezcu.


Robíme preto, aby sme urobili, nie preto, aby sme robili.
Ale čo keď aj Meyerovi a jeho vykladačom to bolo jedno?

Kdesi som čítal, že rozprávka o Červenej Čiapočke je hermetický popis výroby Kameňa mudrcov. ... ďakujem pekne.

Snažme sa, aby sa z tejto stránky nestala podobná rozprávka.


Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

Re: na co potřebujeme foton

Příspěvek od Peter »

...


petr111

souhlas

Příspěvek od petr111 »

To co tady JiMi píše, už jsem zmiňoval na jiném vláknu.....
Ve srovnání se zahraničním fóry mi tu také chybí takové to malé bastlení v hecířském duchu, za odpoledne si udělat vortex z plechovky od coly do sání motoru auta a pak si porovnat spotřebu a případné snížení.......
Na mém novém vláknu o ionizaci je klid (je fakt, že jsem nikdy nebyl ten správný lidový vůdce) po pěšině, nikdo nehodí ani ň o svých neúspěších natož o úspěších.......i cimrmanovská cesta slepých uliček je důležitá.....
Ale JiMi, takových tahounů jako jsi Ty je tu málo, a to je škoda......bezduchým plácáním a vytýkáním si, kde se píše jaké i y se toho moc nepořeší......


pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od pepo.bn »

...
Naposledy upravil(a) pepo.bn dne sob 19 dub 2008 12:30, celkem upraveno 1 x.


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
zawin
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: sob 16 čer 2007 16:05

Příspěvek od zawin »

Pocuj pepo ty mas snad knihy na vsetko... neplanujes zalozit nejaku kniznicu :D


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

pepo.bn

Příspěvek od sano »

ešte ti nikto nepovedal, že si k...? Myslím kocúr.

sano


jarda ovčák

Příspěvek od jarda ovčák »

Když se někdo nechce registrovat, je to ubožák. Opravdu demokratické právo volby....


pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od pepo.bn »

jarda ovčák píše:Když se někdo nechce registrovat, je to ubožák. Opravdu demokratické právo volby....
Jarda ovčák zravím Ťa . Nenapísal som , že je niekto "ubožiak" ale , že to čo robý je ubohé a to je velký rozdiel . Medzi nami , s demokraciou to nemá nič spoločné . PePo
Naposledy upravil(a) pepo.bn dne sob 19 dub 2008 13:13, celkem upraveno 1 x.


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Re: pepo.bn

Příspěvek od pepo.bn »

sano píše:ešte ti nikto nepovedal, že si k...? Myslím kocúr.

sano
Sano zdravím Ťa . Teraz fakt neviem , či ťa to poteší ale si prví . Tak že :good: . Ináč dakujem za "paknú" SZ . Zaujímalo by ma , či sa o tom niegde píše aj v biblijí . Priznám sa ti , Ja som to tam nigde nenašiel ale rád sa nechám poučiť od skúsenejších . PePo


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Literatúra.

Příspěvek od pepo.bn »

Myslím , že knihy "tohto druhu" by nemali chýbať ani v naších dielnach. PePo
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Nič v zlom.

Příspěvek od pepo.bn »

Páni , naozaj nič v zlom ale najskor by som si na vašom mieste prelistoval niečo podobne jak je uvedené v prílohe aby som potom nebol "vyvalený" z toho , že prečo mi to čo mi má fungovať , jaksi nefunguje . PePo
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
Zamčeno

Zpět na „Černá díra“