Přišlo mi poštou

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Vidím zemi zaslíbenou....

Příspěvek od milda »

Vidím+zemi+zaslíbenou.doc
:piss: :smoke:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Přišlo mi poštou

Příspěvek od hanka »

Přišel mi poštou text, který mě tak zaujal, že ho tady dávám pro další muže ... :pivko:

Staroba…

Nikdy bych nevyměnil moje úžasné přátele, můj krásný život, moji milující rodinu za míň šedých vlasů, nebo za plošší břicho.
Jak jsem zestárl, stal jsem se k sobě laskavější a méně kritický. Stal jsem se svým vlastním přítelem.
Nechci peskovat sám sebe za to, že sním extra zákusek, za to, že si neustelu postel, nebo za koupi toho hloupého plastového trpaslíka, kterého jsem vůbec nepotřeboval, ale vypadá tak krásně na mé zahradě.
Viděl jsem příliš mnoho mých přátel opustit tento svět příliš brzy, předtím, než pochopili velkou svobodu, která přichází s věkem.
Co je komu do toho, když se rozhodnu číst, nebo hrát na počítači do 4 hodin a spát až do poledne?
Budu tančit sám se sebou na ty nádherné melodie z 60. a 70. let, a když se mi zachce plakat nad dávno ztracenou láskou tak klidně plakat budu.
Klidně budu chodit na pláž v těsných plavkách, natažených na vypouklé břicho, a nořit se do vln, pokud se tak rozhodnu, navzdory soucitným pohledům mladých lidí atletických postav, ale oni budou také jednou staří.
Vím, že jsem občas zapomnětlivý. Ale některé životy jsou úplně zapomenuty. A já si konec konců pamatuji důležité věci.
Jistě, v průběhu let moje srdce bylo zlomené. Když ztratíte někoho blízkého, nebo pokud dítě trpí, nebo dokonce, když vašeho milovaného psa přejede auto? Ale zlomená srdce jsou to, co nám dá sílu a porozumění a soucit. Srdce nikdy nezlomené je dokonalé a sterilní ale nebude nikdy vědět, jaká radost je z bytí nedokonalého.
Jsem tak rád, že jsem žil dost dlouho, aby mé vlasy zšedly a mé mladické úsměvy se věčně vryly do hlubokých rýh na mé tváři.
Mnozí se nikdy nezasmáli, a mnozí zemřeli dříve, než jejich vlasy zbarvilo stříbro.
Jak člověk stárne, je snazší být pozitivní. Už mne nezajímá, co si myslí ostatní. Nemám otázky, už se sám sebe neptám.
Dokonce jsem získal právo být špatný.
Takže na vaši otázku odpovídám, ano, jsem rád zralý. Můj věk mne osvobodil.
Líbí se mi člověk, kterým jsem se stal. Nebudu žít navždy, ale dokud jsem ještě tady, nebudu ztrácet čas hořekováním, co by mohlo být, nebo dělat si starosti, co bude.
A jíst dezert budu každý den, pokud budu chtít a mít chuť!

:lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Přišlo mi poštou

Příspěvek od martin11 »

Rodiče, babičky, dědečci pozor na vánoční sazby !




1) Slibovat, že přijde Ježíšek - šíření poplašné zprávy
§ 357 Trestního zákona (dále jen TZ) - až 2 roky.

2) Když nebudeš poslouchat, nedostaneš nic - vydírání
§ 175 TZ - 6 měsíců až 4 roky.

3) Když budeš hodný, Ježíšek ti přinese ... - podplácení
§ 332 TZ - sazba až 2 roky.

4) Lití olova - činnost, která může způsobit újmu na zdraví -
§148 TZ - odnětí svobody až na 1 rok.

5) Otevření dopisu pro Ježíška - porušení listovního tajemství -
§182 TZ - až 2 roky.

6) Když vydržíš až do večera "nepapat", uvidíš zlaté prasátko -
§ 207 TZ - zanedbání povinné péče - trestní sazba až 2 roky.


Takže bacha !!!

​A Vánoce jsou již za pár dní !!!! :bye: :pivko: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Přišlo mi poštou

Příspěvek od poota »

Různý pohled na jednoho a téhož pacienta ......

Rodinný lékař:
"Předepíšu vám tři léky: Modré tabletky si vezměte ráno a večer, žluté 1x před spaním. Kdyby vás snad po nich rozbolel žaludek, spolkněte si tyhle proužkované a to hned po každé z těch předchozích. Bolesti hlavy po těch modrých vám určitě zlepší tyhle kapky a na případnou vyrážku je nejlepší tato mast. Je to vzorek, ten vám přidávám zdarma. Je v něm sice trochu kortizonu, ale opravdu jen maličko, klidně se můžete pořádně namazat. A teď to důležité: je bezpodmínečně nutné, abyste bral léky pravidelně. No a to je pro dnešek všechno. Kdyby se vám přitížilo, zkuste to překonat tím, že se soustředíte na něco povznášejícího."

Internista:
"Nejprve si uděláme krevní obraz, jeden RTG snímeček, k tomu počítačovou tomografii a magnetickou rezonanci, samozřejmě zkoušku moči a stolice, takovou menší DNA analýzu a nesmíme zapomenout ani na analýzu vlasů, mozku a alergologické vyšetření. Že je nutné udělat také EKG, EEG a AEG vyšetření, to je vám snad jasné. Nakonec vypláchneme žaludek, močový měchýř, tlusté střevo a podíváme se vám zrcátkem do hrtanu a uchem do hlavy. A než dostaneme výsledky, tak vám předepíšu něco uklidňujícího od Novartisu, Pfizeru, Bayeru či Monsanta a všichni se budeme mít dobře.

Alternativní zubař:
"Všechny amalgamové plomby musí okamžitě ven, jsou plné jedu. Místo nich dáme všude bílé korunky. Jsou sice poněkud dražší, ale zato možná i déle vydrží. A budete ke mně chodit pravidelně jednou týdně k výplachu úst, máte tam plno bakterií. Těch se hned tak nezbavíme."

Homeopat (po dvouhodinové rozmluvě):
"Úplně jistý si ještě nejsem, jste těžký případ. Potřebuji ještě pár dní, musím to trochu promyslet. Globule vám pak pošlu rovnou domů. Stačí jedna vysoce potencovaná globulka denně, a k tomu třikrát denně tři s nízkou potencí. Když se vám udělá špatně, je to jasný důkaz, že léčba zabírá. Uvidíme se zas za 6 týdnů. Mrzí mne, že vám to pojišťovna nezaplatí."

Akupunkturista:
"Meridiány máte úplně ucpané. Jak by v nich mohla proudit čchi? Kromě toho nemáte v rovnováze ani své elementy a jin-jang. S akupunkturou to ale hladce zvládneme, je to prastará léčebná metoda z Číny, účinnost ověřila celá tisíciletí. Vždyť Číňané tak léčí i fraktury a operují břicha. Teď si vás trochu propíchám a jehličkami budu chvíli vrtět doleva. Doma budete držet přísnou pětielementovou dietu, jednou denně si na levou patu a pravé obočí máznete tygří mast a požijete tři doušky čaje z vlaštovčího hnízda. Také vám doporučuji 20 Čchi-kung cvičení, abychom ty meridiány pořádně posílili."

Naturopat:
"Je to úplně jasné, plíseň ve střevech! Ta musí pryč. Hned se svlečte a zavedeme hydrokolonterapii." Budete žasnout, jak se po tom pořádném propláchnutí budete báječně cítit. Kdyby se střevo protrhlo, netrapte se kvůli tomu, máme tu šikovného chirurga.

Holistický poradce pro výživu:
"Žádné maso, žádná mouka, žádné mléčné produkty, žádná vajíčka, nic vařeného, žádný cukr, žádná sůl, žádný pepř ani tuk, žádná káva ani alkohol, žádný nikotin, žádné auto, žádný telefon, žádný sex. A co místo toho? Nejlépe jen ovoce, zeleninu, soju, syrové obiloviny, minerální vodu. Nebublinkovou !! To zaručeně odstraní jakékoli nevolnosti a choroby, a v případě, že byste se chtěl v průběhu terapie oběsit, zajděte ke kolegům na psychiatrii. K nám už na kontrolu chodit nemusíte."

Biorezonanční medicína:
"To jsem mohl vědět! Samozřejmě alergie na domácí prach, roztoče, mléčné bílkoviny, pšenici, rajčata, okurky a na práci. No, bude nám to trvat dlouho, ale máme na to nový moderní multifunkční biorezonátor. Touhle bezkontaktní sondou si zjistíme Vaše patologické vibrace a frekvence a biorezonátor je podle speciálního programu přetransformuje na harmonické. No, a ty vám pak zase pustíme do těla. Dvacetkrát, třicetkrát to zopakujeme, a když to přežijete, zase budete chlapík."

Radionika:
"Proboha, jak v tom můžete žít? Všude tady máte zemní záření, dračí žíly, křižují se tu čtyři geopatogenní zóny a k tomu cítím elektrosmog! Dívejte se, jak se ta virgule kroutí. Hned přestavte postel, pod ní dejte isolační speciální matraci a pár měděných spirál. Také si okamžitě nechte nainstalovat aparaturu na přípravu léčivé Granderovy vody. Objednávku vyřídíme promptně."

Psychoterapeut:
"Před čím zavíráte oči? Co nechcete vidět? Co vás tak unavuje? Musíte se svým problémům postavit čelem, příčiny hledat usilovně v minulosti, ale hlavně naučit se s tím žít a milovat sebe sama takového, jakým ve skutečnosti jste. A ještě něco. Když chcete, abych vám pomohl, tak musíte vyházet všechny doporučené tablety, po nich přestáváte být sám sebou."

Psychoanalytik:
"To je jasný potlačený oidipovský komplex. Váš otcovský syndrom je narušený a transponovaný na vašeho šéfa. Tato konstelace vám připomíná vašeho někdejšího souseda v době vašeho raného dětství. Lehněte si prosím na gauč a ponechte volně plynout různé asociace. Já si zatím dám na svém křesle šlofíka. A nebojte se, za dva-tři roky to možná vyléčíme."

Mistr Reiki:
"Ano, vnímám to zcela jasně: vaše energie neproudí tak jak by měla. Držte hlavu klidně, přidávám trochu Reiki energie. Nesmíte ale tolik mluvit - prostě si lehněte a uvolněte se. Reiki to už zvládne sama. A je to. Přijďte desetkrát, pak uvidíme. Jestli chcete, mohu vás léčit také dálkově. Můžete si klidně sedět doma, a já se zatím na vás budu hluboce koncentrovat. Jedno sezení je za 1400 Kč. Léčba na dálku je za pouhých 990 Kč."

Kineziolog:
"Upažte, já trochu zatlačím a vaše tělo odpoví. Vidíte, jak vám ruka klesla? Jste úplně rozhozený! Nezbývá než vám hned vybalancovat vaše mozkové hemisféry, doplnit energii a také vám ukázat, jak si doma budete masírovat oči. Když přijdete 10x, začne se zase obnovovat vaše samouzdravující schopnost."

Astrolog:
"Data narození jste mi poslal, váš horoskop už mám vypracovaný. Co vidím? Uran a Saturn se právě teď promítají přímo na Jupitera a Měsíc je v přesné konjunkci s Plutem. Ekliptika je nějak zešikmená a ve třetím domě vidím Venuši. To je dost velký problém. Ale nebojte se, do roka budete mít úplně jiné problémy a za další rok na dnešní problémy budete vzpomínat s dojetím."

Feng-shui:
"Podívej se, jak vypadá tvůj byt: v segmentu Vztahů máš špinavé prádlo, v segmentu Bohatství umírá uschlá kytka a v oblasti Sláva a Kariéra máš toaletu. Nejde to jinak? Poradíme, jak vše správně v prostoru rozmístit a hlavně také jak byt oživit našimi léčivými krystaly a energetickými mobilními aparátky. Slibuji ti, že se ti ta investice vyplatí stokrát."

Channeling:
"Právě jsem dostal z Onoho světa poselství, že jste někým zcela jiným a nepatříte do tohoto světa. Jste určen k vyšším cílům. Spojte se proto s Vyššími mocnostmi a staňte se duchovním léčitelem. To bude vaše pravé povolání. Právě za měsíc startuje naše vzdělávací skupina, kde učím podobné lidi jako vy rozvíjet skryté schopnosti k prospěchu celého světa. Právě vy jste pro tento úkol mimořádně talentovaný. Lidstvo vaši pomoc potřebuje a čeká na ni. Týdenní kurz je za pouhých 20.000 Kč."

Rodinný terapeut:
"Nejprve probereme váš rodinný systém. Máte tam nějaké "černé ovce"? Potracené děti, zapuzené strýce, tety nebo vnuky, vyděděné synovce nebo neteře, podvedeného manžela, líné záškoláky nebo zběhlé studenty? Ti narušují váš rodinný systém a to vás tíží. Napravte vaše rodinné konstelace. Skloňte se před svými rodiči, prarodiči i praprarodiči, před sourozenci a všemi příbuznými a za vše jim poděkujte, klesněte před nimi na kolena, plačte a plačte. Potoky slz bude propletenec vašich vin vyčištěn."

Tachyonový poradce:
"To, co budeš při mé léčbě prožívat, to vše jsou jen projevy detoxikace. Všechny staré nánosy se z tvého systému odplaví. Neváhej, nebraň se tomu a kup si několik našich nových neustále vylepšovaných tachyonových produktů. Jako třeba tyhle zázračné modrozelené řasy. Je to nejčistší potrava pro mozek, ideální v naší postmoderní době. Uvidíš, hladina tvé energie se zvedne jako nikdy předtím."

Učitel tantry:
"V tobě se dosud nespojil mužský a ženský princip. Někdy buď celým mužem, jindy celou ženou, ale hlavně spojuj obojí. Modli se k Šivovi, Brahmovi, Purušovi a Ganešovi, Narasinhovi, Lakšmí, Hanumanovi, Indrovi, Čandrovi, Bhagavánovi a Mahéšvéránandovi. Tvoje mysl se zklidní, protože už nebudeš mít čas myslet na blbosti."

Učitel jógy:
"Nejprve provedeme pár těžších pozic, až se ti klouby trochu vykloubí a skoro praskne páteř. To udělá celému tělu a tvé karmě moc dobře. Pak se usadíme v lotosové pozici a začneme meditovat na mantru "Óm" před obrazy Sri Chimnoye, Sri Mataje, Krishnamurtiho, Maharišiho, Sai Baby a Ali Baby...."

Transpersonálně holotropní psycholog:
"Dýchat, dýchat! Hlouběji a rychleji! A pořád! Ještě rychleji! Nepřestávat!". Vidíte? Už jsme se dostali do vašeho embryonálního stadia. Za chvíli se stanete spermií. Nepřestávat! Dýchejte dál a už se ponoříte do svých minulých životů. Teď jste Napoleon! Starosti jsou pryč, problémy zmizely, jste neskonale šťastný. Právě jste překonal transpersonální paradigma. Holotropnímu dýchání se můžete také lacino naučit v našich pokračovacích kurzech, nebo se řídit návody v bestselerech Stanislava Grofa.

Šaman:
"Jste posedlý přivtěleným duchem. Nejprve si lízněte trochu meskalinu a peyotlu. Já zatím soustředím své síly na Vás, chvíli budu mlčet a chrastit tímhle magickým nástrojem. Pak si spolu zabubnujeme a budeme vzývat Velkého ducha Manitú a Matku Zemi. Nakonec si zatancujeme, až upadneme do transu. Tak usmíříme zlé duchy."

Dobrý přítel: "Člověče, vzpamatuj se! Vyžeň všechny ty šamany, léčitele a duchy z hlavy. Zapomeň na jejich moudra a běž se projít, zajdi si na pivo a buď sám sebou. Raduj se ze života.


Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Přišlo mi poštou

Příspěvek od hanka »

... i takoví jsme, DÍKY BOHU! :good:
Tyto čtyři minuty vám pomohou znovu získat důvěru v lidstvo, pokud jste ji náhodou ztratili...

https://www.youtube.com/embed/btiDHCuWyBA?rel=0


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Přišlo mi poštou

Příspěvek od milda »

Je to sice starší, ale stejně může potěšit.... :D



Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Neskutečné kresby v písku...

Příspěvek od milda »

Neskutečné kresby v písku
Perso-je-dis-bravo-mr-harkins.pps
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Přišlo mi poštou

Příspěvek od poota »

Jakou taky může mít Francie budoucnost
eiffel.jpg
Zdravím - poota
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Jiří Suchý - stáří versus mládí....

Příspěvek od milda »

Tak to stojí za přečtení a za zamyšlení.....
Jiří Suchý - Stáří versus mlád1.pdf
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Chtěl by ho někdo?

Příspěvek od poota »

ATT00042.jpg
Kolegyně dostala od kámošky pěkné trojbarevné koťátko, je milé a přítulné, ale bohužel její manžel je alergický na srst, a tak ho musí dát pryč.
Kdyby ho někdo chtěl, jmenuje se Tonda, má 50 let, 175 cm a prošedivělé vlasy.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
vrabco
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: pát 22 črc 2011 6:54
Bydliště: Martin
Dal: 128 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Přišlo mi poštou

Příspěvek od vrabco »

Já ho tedy beru - šéfe...:)


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Přišlo mi poštou

Příspěvek od milda »

Vlastně nic nového, ale hezky stručně sepsáno....
UŽ TO Z DAREBÁKŮ LEZE.....pdf
:roll: :bhead: :smoke:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Přišlo mi poštou

Příspěvek od Nso ci »

Pán Milan Lasica o radosti vládnuť nášmu národu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Přišlo mi poštou- Papežove vyjadrenie!

Příspěvek od kalyp »

*Hlava katolíckej cirkvi pápež František šokoval Vatikánskych ortodoxných
kardinálov o.i. aj týmito internými diskusnými výrokmi:*

*Čo si myslíte, kto som ja, že som nejaký zástupca Boha na zemi, nejaký
poloboh? Som len obyčajný človek ako aj Vy všetci!*

*Načo sú Vám obrovské majetky? Načo Vám bola Vatikánska banka?*

*Do Božieho kráľovstva si ich aj tak nezoberiete. Tu na zemi aspoň
pomáhajte chudobným tohto sveta najesť a obliecť sa.*

*Prečo prevažne všetci kňazi hypnotizujú ľudí náboženstvom a
nepochopiteľnými kázňami? Naučme radšej ľudí žiť s Bohom tak, aby nemuseli
chodiť do kostola ako námesační bez rozmýšľania o tomto svete. To mi
pripadá ako keď chorý musí chodiť na dialýzu.*

*Veriaci nie sú chorí!*

*Neučte veriacich naspamäť písmo sväté a bibliu, naučte ich radšej
naozajstne šťastne žiť! Z cirkvi svätej sa urobila akási osobitná škola a
v nej ich nenaučíte ozajstne žiť.*

*V mene cirkvi sa ospravedlňte tak ako ja všetkým nevinným ľuďom*
*Za všetky vojny sveta, lebo pod všetkými bola a je podpísaná cirkev a
náboženstvá! A to od nespravodlivých náboženských výprav križiakov do
svätej zeme, až po dnešné zverské prejavy náboženskej neznášanlivosti.*

*V mene cirkvi sa tiež ospravedlňujte všetkým obetiam sexuálneho zverstva
kňazov spáchaných na deťoch a ženách. S celibátom budeme musieť niečo
urobiť, pretože všetkým normálnym kňazom je jasné, že tieto hanebné činy sú
dôsledkom potlačovania prirodzených hormonálnych a pudových potrieb človeka
ako bol stvorený. Zostúpte s piedestálov, aj my kňazi sme len ľudia a aj
keď sa hráme na bohov a nasadzujeme si masku čistých a nepoškvrnených
hriechom, príroda si s človekom tak ako bol stvorený svoje vždy urobí. Boli
sme stvorení aj s pohlavnými orgánmi a tie sú neoddeliteľnou
súčasťou našich tiel a sú riadené mozgom a hormónmi..*

*To čo Vám poviem, nie je sebachvála. Pochopte prosím Vás čo som pochopil
ja už dávno. To nie Boh stvoril človeka na svoj obraz, ale človek si
odpradávna vytváral Bohov na svoj obraz!!! Choďte v mene Božom!!*


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Přišlo mi poštou

Příspěvek od martin11 »

http://amail.centrum.cz/download.php?ms ... 6312531978


...jsem to zkusil a funguje to... :eclap: :pivko: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“