VMS - Základní informace

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1160
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 212 poděkování
Kontaktovat uživatele:

VMS - Základní informace

Příspěvek od Rival »

VMS není MMS, i když název zní záměrně velmi podobně. Pod tím V si představte třeba slovo Variace nebo Vylepšení apod. Jim Humble trvá na tom, že pokud někdo používá název MMS a jeho jméno, musí to dělat přesně podle jeho návodu. Má k tomu své důvody. Jedním z nich je bezpečnost... Takže u VMS buďte extrémně opatrní. Vše děláte jen na své vlastní riziko a zdraví máme každý jenom jedno.

U VMS aktivujeme chloritan sodný jinou kyselinou než doporučovanou kyselinou citronovou. Obvykle se používá různě koncentrovaná HCL, tedy kyselina chlorovodíková (solná). Tato část fóra je tedy určena všem, kteří dosáhli určitých úspěchů při nestandardních postupech s chloritanem sodným a chlornanem vápenatým.


Rival
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od Palo »

Děkuji Rivalovi za vytvoření tohoto podfóra a umožnění uživatelům sdělit své zkušenosti při alternativním užívání chloritanu sodného - v kombinaci zejména s kyselinou chlorovodíkovou.

Jelikož jsem považován za "otce" této změny, i já doporučuji dodržovat jistá pravidla a upozorňuji všechny, že:

Chloritan sodný je žíravina a v nedostatečně zředěné formě či neutralizované formě (kyselinou) způsobuje poleptání. V práškové formě (např. při odpaření vody) může způsobit požár (funguje jako okysličovadlo).

Kyselina chlorovodíková (solná) je žíravina a v nedostatečně zředěné formě či neutralizované formě (zásadou) způsobuje poleptání. V koncentrovanější podobě (zejména v 35% chemické / 100% lékárenské/lékařské koncentraci) může způsobit dýchací problémy při uvolňování chlorovodíku z vody.

Chlordioxid (ClO2) neboli oxid chloričitý může způsobit požár. Vzniká při smísení chloritanu sodného a (jakékoliv) kyseliny.

Pokud nebudete dodržovat bezpečnostní pravidla s těmito chemikáliemi, nikdo nenese zodpovědnost v případě vzniku jakéhokoliv problému.

Tekutý chloritan sodný (nejčastěji se používá 25% koncentrace) pomalu naleptává plasty. Zkušenosti ukazují, že PET lahve rozleptá za jeden rok. Doporučené skladování je ve skleněné zatmavené lahvi s plastovým uzávěrem (bez kontaktu s chloritanem sodným) těsně uzavřeném, v chladu a temnu.

Kyselinu chlorovodíkovou lze skladovat v plastových lahvích.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

VMS - Základní informace

Příspěvek od Palo »

Několik důvodů, proč je vhodné nahradit kyselinu citronovou za kyselinu chlorovodíkovou

Kyselina citronová nepůsobí v organizmu nijak pozitivně narozdíl od šťávy z obyčejného citronu
Někteří uživatelé při užívání klasického MMS mají pálení žáhy. Abychom si vysvětlili důvod, je nutné pochopit, že pálení žáhy NENÍ přebytek klasických trávicích šťáv - tedy nejde klasickou trávicí kyselinu chlorovodíkovou. O kyselinu bezpochyby jde, ale jde o kyselinu přetransformovanou na kyselinu odlišnou. U lidí, kteří trpí tímto problémem, se často v žaludku vyskytuje Helicobacter pylori. Díky němu také dochází k deformaci refluxu (místo mezi jícnem a žaludkem), nesnáší klasickou trávicí kyselinu a proto je nelogické, aby u těchto lidí byl přebytek klasické trávicí kyseliny chlorovodíkové. Helicobacter produkuje zásadité látky pro svoji ochranu a tím pádem je velice pravděpobobné, že dochází ke změně trávicí kyseliny v žaludku na jinou kyselinu.
Informace o Helicobacteru pylori: http://www.celostnimedicina.cz/zaludna- ... pylori.htm

Pokud postižený užije na pálení žáhy naředěnou kyselinu citronovou, pálení žáhy se zhorší. Oproti tomu, když dotyčný užije pravou naředěnou citronovou šťávu, pálení žáhy ustoupí. Není proto možné spojovat pravou citronovou šťávu se synteticky vyráběnou kyselinou citronovou.
Kyselina citronová se vyrábí za pomocí plísně Aspergillus niger. Dle zkušeností mohu tvrdit, že tato plíseň bývá součástí již vytvořené kyseliny citronové - po naředění této synteticky vyrobené kyseliny a skladování v pokojové teplotě se po nějaké době objeví v roztoku bílý chuchvalec v podobě hlenu. Tento hlen se objeví i v případě, když jde o roztok bez jakékoliv kontaminace.
Je pravdou, že chlordioxid bezpochyby jakoukoliv plíseň zničí, avšak stejně zbydou z plísně odpadnové látky, které má tělo jistou práci odstranit, je to tedy další přítěž pro tělo.
Informace o kyselině citronové: http://cs.wikipedia.org/wiki/Kyselina_citronov%C3%A1

Ačkoliv je udáván obsah kyseliny citronové u citrusových plodů až kolen 8% v sušině, jsem osobně přesvědčený, že citron obsahuje ještě další kyseliny, které zcela jistě při odpařování vymizí - pokud vezmeme v úvahu kyselinu chlorovodíkovou, zcela jistě se při vysoušení všechna odpaří - pokud ji tedy citron obsahuje. Kyselina citronová v citrusových plochech určitě přítomná bude, avšak není dle mého názoru podstatná, narozdíl od ostatních kyselin. Navíc syntetická výroba rozhodně nezaručuje kvalitu této kyseliny alespoň v podobné kvalitě, jako je v citrusových plodech.

O této plísni psal i MUDr. Petr Lukeš v článku "Jaké parazity si lidé vozí z dovolených", cituji:
"Imitující onkologický nález vám třeba udělá plíseň, která se jmenuje aspergilus. Ta se lokalizuje do našich mateřských znamének a pod ním jsou paraziti schovaní."
Zdroj: http://www.boskovicko.cz/cislo.phtml?se ... iss_id=385 (uprostřed stránky)

Při smíchání chloritanu sodného a kyseliny citronové vznikají kromě chlordioxidu ještě tři druhy citrátů sodných
Ač jde o lehce odlišné citráty sodné, všechny fungují na podobném principu - ředí krev podobně jako Heparin. Tyto citráty jsou další zátěží pro organizmus - jsou nepoužitelné a musí se zabývat jejich odstraňováním z těla. Pan Jim Humble doporučuje dát kyseliny citronové spíše více, než je třeba. To znamená, že dostanete do sebe více problematických látek pro organizmus, než je nutné - kromě samotné kyseliny citronové dodáte nezanedbatelné množství "Heparinu" a zbytků z plísně. Po užití klasického MMS je tedy logické, že v případě nějakého škrábnutí budete mít problém s obvyklým vytvořením strupu, bežně zastavujícím krvácení (mě se to stalo a nikomu to nepřeju).

Je to jako jízda se zataženou ruční brzdou
Takže tu máme chlordioxid, který povzbuzuje imunitu, na druhé straně tu máme odpadky z plísně, tři druhy citrátů a zbytkovou kyselinu citronovou. Chlordioxidem sice obranyschopnost nahodíme do extrému, ale nezanedbatelným způsobem okamžitě snížíme její účinek, ale co je horší, nedodáme žádné palivo této obranyschopnosti, která toto palivo využila kromě spolupráce s chlordioxidem na čištění nežádoucích vedlejších látek (z reakce chloritanu sodného a kyseliny citronové) a tím bude nadále dlouhodobě oslabená.

Proč chloritan sodný s kyselinou chlorovodíkovou
Někteří lidé si zvykli na pálení žáhy užívat tekutou kyselinu chlorovodíkovou nebo tablety Betain HCL. V obou případech jde o zvýšení poměru správné kyseliny chlorovodíkové v organizmu, dochází k útlumu přetransformovaných kyselin, pálení žáhy tedy ustupuje. Při doplnění trávicí kyseliny (i u lidí netrpících pálením žáhy) dochází k rychlejšímu trávení (to je logické, když žaludek obsahuje správnou trávicí kyselinu), lepšímu účinku bylinek, ústup bolesti hlavy, ústup škytavky, nemluvě o dalších kvantech zdravotních problémů, a dosud zatím i bez kombinace s chloritanem sodným. Kromě vyřešení některých zdravotních problémů jde dle zkušeností i o čištění organizmu, tedy detoxikaci. Pokud je trávicí kyselina takto univerzální, logicky musí souviset s imunitou organizmu.
Článek, který pojednává o trávicí kyselině: http://www.zdravie.sk/sz/content/674-38 ... renie.html

Zbytková kyselina chlorovodíková po reakci s chloritanem sodným
Z výše napsaného odstavce jste jistě pochopili, že případná zbytková kyselina chlorovodíková po reakci s chloritanem sodným je spíše přínosem pro organizmus, než kyselina citronová. Při reakci chloritanu sodného a kyseliny chlorovodíkové vzniká kromě chlordioxidu jako vedlejší produkt chlorid sodný - tedy obyčejná kuchyňská sůl.

Po přečtení těchto informací se mnou budete jistě souhlasit, že je rozhodně lepší varianta užít (kromě žádaného chlordioxidu) trochu kyseliny chlorovodíkové a kuchyňské soli, než užít kyselinu citronovou, citráty (též citrany, citronany) sodné a další pochybné látky ze zlikvidované plísně.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nejšastější problémy při užívání MMS

Příspěvek od Palo »

Nejčastější problémy a zkušenosti uživatelů užívajících klasické MMS:

(jde zejména o užívání malých dávek po hodině)

1. Pálení žáhy
Pálení žáhy vzniká při snížení množství přirozené trávicí kyseliny v žaludku (a vzniku jiné nežádoucí kyseliny). Často bývá provázeno spotřebováváním trávicí kyseliny obranyschopností.

2. Následné pomalé snižování imunity při průběžném užívání MMS
Je způsobeno vyšším nárokem na čištění nežádoucích látek z organizmu, ať už užívaných s MMS nebo vzniklých při likvidaci zdravotních problémů za pomocí chlordioxidu.

3. Brzké nechutenství k MMS (v řádu několika dnů)
Nechutenství při užívání MMS je způsobeno abnormálním vyčerpáním trávicí kyseliny (zároveň je imunita na nule). Při těchto stavech není tělo schopno zpracovat další MMS a při užití dalšího MMS dochází kromě zvracení i k průjmům. V těchto situacích se tělo zbavuje látek (zejména MMS), které nedokáže zpracovat - nejkratší možnou cestou. Průjmy bývají "nezastavitelné".
Také dochází k riziku onemocnění novou příchozí chorobou, se kterou by si obranyschopnost běžně poradila.

4. Zhoršená srážlivost krve
Je způsobená vedlejšími látkami vzniklými při reakci chloritanu sodného a kyseliny citronové - tedy citráty (citronany, citrany) sodnými.

5. Velmi nepříjemný zápach, nepříjemné užívání MMS (oproti kombinaci chloritan sodný + kyselina chlorovodíková)
Je způsobeno kromě klasické tvorby chlordioxidu zejména dalšími nežádoucími látkami, vzniklými z reakce chloritan sodný + kyselina citronová, jako jsou již zméněné citráty sodné, popř. dalšími zbytky z plísně, obsažené v kyselině citronové.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejšastější problémy při užívání MMS

Příspěvek od Palo »

Proč Humble začal doporučovat malé dávky po hodině?

Osobně jsem přesvědčený, že důvodem byly jen některé dlouhodobější problémy, jako jsou například chlamydie. Pan Humble zřejmě zjistil, že MMS na tyto problémy (nebo podobné problémy) neúčinkuje.

Proč: Tyto zdravotní problémy vyžadují stálou aktivitu imunity. MMS, pokud se užívá jednou či dvakrát denně, dělá pouze to, že nárazově imunitu zvýší, ta po ukončení účinku chlordioxidu klesne, ale pod klasickou úroveň, než byla předtím. Tehdy mají "breberky" (které jsou schopny se rychle množit) šanci se domnožit víc, než kdy předtím. Proto zvolil menší další dávky bez "úpadku" pod hranici běžné imunity, rozhodl se imunitu držet stále "nahoře". Problém je v tom, že sebral ostatním lidem, kteří mají problémy s breberkami, co se množí pomalu a vyžadují vyšší obsah chlordioxidu v těle, možnost se uzdravit. To je důvod, proč lidé si stěžují, že aplikují "tak skvělé a senzační MMS bez jakéhokoliv třeba i náznaku zlepšení". Tento způsob užívání není možné aplikovat na všechny choroby!!! Za druhé pan Humble neví, že imunitě nestačí dodávat je chlordioxid:

"Imunitě dá tanky a zbraně, ale zapomíná, že tanky jezdí na palivo a zbraně je třeba doplňovat náboji."

O chlamydiích se tvrdí, že zdraví jedinci nemají s chlamydiemi problém. Proč? Protože mají imunitu "v normálu" - tedy v dobré kondici.
Pokud máme člověka s chlamydiemi, nemohl je chytit, pokud předtím neměl již chorobu jinou, která mu zaměstnala imunitu natolit, že nezvládla následné chlamydie. Je celkem pravidlem, že u těchto lidí se zdravotní problémy začínají kumulovat, mají v krvi takový maglajs, že farmaceutická diagnostika při úmyslu zjistit jeden konkrétní problém, nedokáže nadiagnostikovat nic a zahlásí na vše "negativní". Z tohoto člověka se samozřemě stává hypochondr.

Kromě toho, že má oslabenou imunitu, mu MMS samozřejmě pomoci může, avšak imunita při užívání MMS průběžně klesá, zároveň klesá i účinnost MMS. Pokud užívá maximálně 3 kapky MMS po hodině a má zdravotní problém, který vyžaduje alespoň 8 kapek užitých zároveň, snižuje se mu pravděpodobnost, že až dá zmíněných 8 kapek, zdravotní problém ustoupí. Totiž efektivnost imunity, ač je posílená díky MMS, stále klesá s další a další dávkou, pokud nemá dostatek paliva v podobě chlorovodíku, který byl navíc vyčerpán na odvedení dalších zbytečných látek, užitých zároveň s MMS.

Vitamín C sice působí podobně jako kyselina chlorovodíková, ale nikdy se díky němu nedosáhne takových výsledků, jako u kyseliny chlorovodíkové.

Dalším problémem vitamínu C je ten, že nelze doplňovat při užívání MMS. Toto u kyseliny chlorovodíkové neplatí. Lze dodávat jak samostatně, tak i při užívání MMS. Kyselina chlorovodíková není totiž antioxidant, který účinky chlordioxidu ruší.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS a rakovina

Příspěvek od Palo »

MMS, chloritan sodný, kyselina chlorovodíková, odčervení a rakovina

Dozvídal jsem se o případech rakoviny, kdy MMS nepomáhalo a končily velmi špatně. Samozřejmě šlo o případy, kdy se užívaly malé dávky po hodině, dle doporučení pana Humbla. Po jisté době se přešlo ještě na kombinaci s MMS2 - chlornanem vápenatým. Ovšem ani to v některých případech nepomáhalo rakovinu řešit.

Rakovina vzniká ve chvíli, kdy imunita není schopna čistit tělo od nežádoucích látek v organizmu. Velmi často jde o nežádoucí kyseliny nejrůznějších druhů v organizmu. Imunita má pochopitelně za úkol tyto problémy řešit. Důvodů, proč nestíhá, může být několik, například příliš velké množství plísní v organizmu, příliš toxinů z cizopasníků (zejména motolic), příliš chemikálií v organizmu, může jít o nedostatek některých látek v organizmu, psychické problémy, ale jsou i jiné důvody. Tyto problémy imunita nezvládá v případě, že je jich buď více druhů nebo jeden zásadní. Může to být dané stravou, může to být dané přítomností chemikálií v okolí (např. dámská drogerie apod.). Další variantou je, že nedochází k dostatečné tvorbě látek pro imunitu či nedostatečná tvorba nové imunity.

Pokud užíváme MMS při rakovině, musíme opět počítat s tím, že imunitu s každou várkou MMS oslabíme. V některých případech se stává, že naopak MMS rakovinu urychlí, díky ve výsledku ještě většímu útlumu imunity. Základem úspěchu při rakovině je jednak odstranit zdroj problému, pokud jde z "venku" - tedy strava a vzduch. Zároveň s tím je nutné normalizovat imunitu, pak až je možné aplikovat chlordioxid. Nadále je samozřejmě potřeba imunitu udržovat neustále ve velmi dobré kondici, ale zároveň musíme dávat pozor na rychlost detoxikace, aby nedošlo k poškození ledvin či jater.

Pozn. Pokud člověk postižený rakovinou projde ozařováním a chemoterapiemi, je veliká pravděpodobnost, že imunitu už nikdy nebude možné vrátit na původní úroveň, vždy zůstane o nějaký řád oslabená a tím se šance na zlepšení snižují...

Byl jsem svědkem, kdy u poměrně mladé slečny stačilo nasadit odčervovací tablety, došlo ke zničení motolic v trávicím traktu a téměř do týdne rakovina zmizela jako mávnutím proutku. Tehdy nebylo nutné nasazovat ani kyselinu chlorovodíkovou v jakékoliv formě (problematiku kyseliny chlorovodíkové jsme v té době ještě neznali), nebylo nutné ani MMS (MMS také užívala).

V dalším případě šlo o léčení za pomocí MMS a MMS2 bez výsledku. Pomohlo až dodávání trávicí kyseliny v podobě tablet Betain HCL, následná kombinace s chloritanem sodným, odčervení za pomocí hřebíčku (opět s dodáváním trávicí kyseliny) a nakonec dočištění opět chlordioxidem.

Další případ byl zváštní... Doktoři diagnostikovali rakovinu na játrech, pacientku naháněli po ozařováních a chemoterapiích. Nakonec alternativní medicína zjistila, že nejde o rakovinu, ale o cizopasnické cysty. Pacientka nasadila Betain HCL v kombinaci s práškovým chloritanem sodným a do měsíce játra změkla. Alternativní medicína potvrdila ústup problému do úplného zlikvidování problému.

Pan Humble informuje pouze o svých úspěších. Bohužel o neúspěších nemluví... Opravdu by mě zajímala statistika, kolik lidí, co trpělo rakovinou a vyzkoušelo MMS uspělo. Netvrdím, že rakovina s MMS vyléčit nelze, jen dle svých zkušeností bych odhadl, že úspěchů léčby rakoviny za pomocí MMS nemůže být víc jak 5 %, v závislosti na rychlosti šíření rakoviny a stavu imunity.

Pokud je postup rakoviny velmi rychlý, je velmi malá pravděpodobnost, že lze cokoliv dělat i s nejlepším přístupem.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Taipan
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: stř 11 kvě 2011 15:56

MMS

Příspěvek od Taipan »

Prečítal som to na rýchlo ale zatiaľ som to pochopil tak, že aktivácia s kys. citronovou po každej dávke imunita slabne zatiaľ čo pri aktivácii HCl tak ju nabudí a potom sa vráti do normálu alebo obidve znižujú každou dávkou MMS imunitu kým aktivácii HCl má viac kladných vlastností?


Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Palo »

Taipan píše:Prečítal som to na rýchlo ale zatiaľ som to pochopil tak, že aktivácia s kys. citronovou po každej dávke imunita slabne zatiaľ čo pri aktivácii HCl tak ju nabudí a potom sa vráti do normálu alebo obidve znižujú každou dávkou MMS imunitu kým aktivácii HCl má viac kladných vlastností?
Při aktivaci kyselinou chlorovodíkovou dojde k lepšímu účinku a následně nedochází k tak výraznému propadu po skončení působení chlordioxidu, navíc imunita se mnohem dříve vzpamatuje. K rychlejšímu vzpamatování imunity lze dodávat samotnou naředěnou HCl.

Propad imunity je u kyseliny citronové vždy, při kyselině chlorovodíkové je pouze díky likvidaci vzniklých patogenů - čištění z těla.

Takže častým užíváním MMS akt. kys. citr. - pokud nepřestanu a budu brát stále (zejména po hodině), mohu si naopak ve výsledku způsobit nějakou chorobu, pokud nebudu ve sterilním prostředí...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
romiszka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02 lis 2011 10:28
Bydliště: Goralia

Re: MMS

Příspěvek od romiszka »

Zdravím

kde se prosím Vás dá koupit HCl???
ps. chtěla bych se zeptat, je tu někde samostatné vlákno o léčbě rakovin s pomocí MMS? nemůžu najít. nebo konkrétněji dokonce léčba Hodgkinového lymfomu.
Moc díky


poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS

Příspěvek od poota »

romiszka píše:kde se prosím Vás dá koupit HCl???
V lékárně a nebo levněji a snadněji v drogerii.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Palo »

poota píše:
romiszka píše:kde se prosím Vás dá koupit HCl???
V lékárně a nebo levněji a snadněji v drogerii.
Anebo v obchodě s chemikáliemi či u některých lidí z fóra:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1251


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lev48
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 03 pro 2011 13:28

kyselina chlorovodíková

Příspěvek od lev48 »

dá se použít k aktivaci mms 1 kyselina chlorovodíková,jaká to musí být? musí být lékarenská a nebo i technická a kolik procent musí mít? MM.


poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: kyselina chlorovodíková

Příspěvek od poota »

lev48 píše:dá se použít k aktivaci mms 1 kyselina chlorovodíková,jaká to musí být? musí být lékarenská a nebo i technická a kolik procent musí mít? MM.
Nezakládej nové vlákno kvůli jednomu dotazu, který tu je již dávno zodpovězen.
Vpravo nahoře máš okénko, ve kterém je napsáno [Hledej...]. Místo toho tam napiš třeba "kyselina chlorovodíková" a dej Enter. Mimo jiné Ti to vyhodí i odkazy na vlákno VMS:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 372#p88372
Můžeš taky zkusit "chlorovodíková ředění".
Tím se dozvíš o dvou ředěních, jedno je lékárenské a druhé chemické.
Kyselinu můžeš koupit i technickou a ředit tak, že do 19ti dílů vody pomalu přimícháš 1 díl kyseliny a aktivuješ s ní potom 1:1.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
dodis
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 08 lis 2011 19:47

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od dodis »

a ked MMS budem miesat s klasickov cerstvov citronovov stavov tiez to nici imunitu?
a to HCl to je tiez chemikalia? na co sa inac pouziva HCl?
Dakujem za odpovede!!!


Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od Palo »

dodis píše:a ked MMS budem miesat s klasickov cerstvov citronovov stavov tiez to nici imunitu?
a to HCl to je tiez chemikalia? na co sa inac pouziva HCl?
Dakujem za odpovede!!!
No ty citrony dle mého přesvědčení kyselinu chlorovodíkovou obsahují, ale zejména i jiné kyseliny, většinou však o antioxidanty nejde...
MMS aktivovat pravou čerstvou citronovou šťávou lze 1:5 (více citronové šťávy), je to určitě vhodnější způsob, než kyselinou citronovou. Ani ten zápach není pak tak silný.

Kyselina chlorovodíková se používá pro likvidaci vápenných látek, např. v záchodě nebo v varné konvici. Samozřejmě se může i používat na jiné věci...

http://cs.wikipedia.org/wiki/Kyselina_c ... Dkov%C3%A1

Jeden kamarád konstatoval: "Cítili jsme se mizerně i s tím MMS, dokud nepřišel Palo s hajzlovou kyselinou." :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“