VMS - Základní informace

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

xdraho píše:Pan Humble tu sodu asi doporučuje proto, ...
Správný odhad, ale mám pocit, že už se nechal přesvědčit, že to nebyl dobrý nápad, specielně s přechodem na HCL aktivaci.

Ahojte, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
hormon
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: úte 12 bře 2013 0:41
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od hormon »

...neni to dobre aktivovat HCL-chlorovodikovou ???


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od poota »

Aktivovat chlorovodíkovou je dobré, ale nebyl dobrý nápad to přidávání sody.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od jao »

Humble asi má dostatok poradcov, ktorí o chémii niečo vedia, ale pridávať sódu ku kyselinám by
nenapadlo snáď ani študenta základnej školy. HCl v žalúdku je potrebná na mnoho chemických reakcií.
A zabiť to všetko obnovujúce snaženie ľudského tela pridaním sódy je minimálne neetické.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od Palo »

jao píše:Humble asi má dostatok poradcov, ktorí o chémii niečo vedia.
Silně pochybuju, že má kolem sebe kvalitní lidi, když vypouští do světa tolik nesmyslů...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
DasaParizkova
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 03 led 2013 14:16
Bydliště: Trutnov
Dal: 29 poděkování
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od DasaParizkova »

může mi někdo dát radu kolik kapek VMS a v jakém množství vody se dá aplikovat do nosních dírek aniž by to poškodilo nosní sliznici???Děkuji a hezký den přeje Dáša


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od xdraho »

může mi někdo dát radu kolik kapek VMS a v jakém množství vody se dá aplikovat do nosních dírek aniž by to poškodilo nosní sliznici
Právě jsem dokončil "pokus" s léčením rýmy na své osobě. Kombinoval jsem CDS s koloidním stříbrem. Během dne jsem vdechoval kol.stříbro pomocí ultrazvukového inhalátoru asi 3x za den, ráno a večer jsem si do nosu a trochu i do očí stříkal pomocí rozprašovače ze Sanorinu CDS v koncentraci cca 1 kapka MMS na 10 ml. Rýma trvala 3 dny. Dnes už je to naprosto OK.
Stříkat do nosu klasické VMS nebo MMS bude možná problém kvůli těm kyselinám.
Speciálně pro vás jsem si teď zkusil do nosu stříknout VMS aktivované pomocí hydrogensíranu sodného (https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=3427) v té kontraci o které píšu nahoře a absolutně v pohodě. Vůbec to nepálí! Absolutně v pohodě.


DasaParizkova
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 03 led 2013 14:16
Bydliště: Trutnov
Dal: 29 poděkování
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od DasaParizkova »

děkuji za odpověď,,,,já už na sobě také učinila pokus,,,zaktivovala jsem si dvě kapky VMS a naředila 2,5 dcl vody,,pak jsem kapátkem kápla do každé dírky jednu kapku,, nic nepálí,,dýchám čistě,,,uvidím jak se budu cítit dál


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od xdraho »

A jak jste to VMS připravovala? Dvě kapky chloritanu na dvě kapky 3,5% HCl a pak naředěno na 2,5 dcl?
Já jsem to tím rozprašovačem vždy stříkl hluboko do nosu a ještě v tom okamžiku vdechl.
Připadá mi ale, že teprve s tím koloidním stříbrem dohoromady to bylo to pravé.


DasaParizkova
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 03 led 2013 14:16
Bydliště: Trutnov
Dal: 29 poděkování
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od DasaParizkova »

Ano připravila jsem to přesně tak, jak to popisujete a kapátkem kápla do nosních dírek. Nos mám stále naprosto průchodný bez nepříjemných pocitů


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od xdraho »

Tak dejte později vědět jak dlouho to u vás trvalo.
Pravdou je, že rýma začala nějak v neděli, ale první příznaky blížícího se problému byly již minulou středu, kdy jsem měl náběh na opar na horním rtu, začalo mně svědit kolem nosu a začal tuhnout horní ret. Opar jsem zastavil ponožením rtu do VMS (přesněji CDS). Přestalo to bolet během hodiny a začalo se to hojit. Ten správný opar už nevznikl. Svědění kolem nosu také přestalo. Držel jsem to ve snesitelných mezích užíváním CDS ráno a večer. Nějaké horečky nebo něco podobného nevzniklo. Teprve v neděli přišla ta správná rýma a částečně i kašel. A tehdy jsem už přidal i to KS.
Každopádně si myslím, že bez MMS bych asi skončil na nemocenské nebo s hodně nechutnou rýmou zakončenou velkými strupy kolem nosu. Alespoň takový průběh to u mne mívalo kdysi.


DasaParizkova
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 03 led 2013 14:16
Bydliště: Trutnov
Dal: 29 poděkování
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od DasaParizkova »

já marodím již měsíc,,byla jsem skoro tři týdny na Cubě a mám pocit, že po návratu jsem celá rozhozená,,rýma,, jako by chřipka a teď se to zase zhoršilo,,tak jsem včera nasadila 3 x denně 2 kapky VMS plus mezi tím 5-10 kapek kyseliny chlorovodíkové a dnes nemám ani zvýšenou teplotu,,ani mě neškrábe v krku, jen jsem měla ucpaný nos a teď už i nos je průchodný.


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od xdraho »

tak jsem včera nasadila 3 x denně 2 kapky VMS plus mezi tím 5-10 kapek kyseliny chlorovodíkové
Osobně se mi líbí, že to MMS berete s rozumem. Vždy mne tady šokují takové ty dávky 30 kapek za den a více. Připadá mi to jako vyhánění čerta ďáblem. Proti chemoterapii se všeobecně brojí a přitom někteří zapomínají, že i ten chlordioxid je vlastně jed a nemělo by se to s nim, dle mého názoru, přehánět. Ale to jen můj osobní názor, takže doufám, že mne laskavý nesouhlasící čtenář hned neukamenuje. :)


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od MIRKO »

Zdarec lidi.No myslím, že přirovnávat MMS k chemoterapii je trošku silné kafe, ale musím souhlasit s tím,že méně je většinou ,,více,,.Mně se na chronickou chorobu osvědčilo menší dávkování /3-4 kapky/ tak 2-3x denně.Tělo zřejmě potřebuje čas na regeneraci a odplavení bordelu... :)


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: VMS - Základní informace

Příspěvek od xdraho »

Tělo zřejmě potřebuje čas na regeneraci a odplavení bordelu..
Přesně tak! Myslím si, že je třeba spíše v těle vytvořit takové "klíma", které je už jedovaté pro nežádoucí třeba mikróby, ale ještě minimálně škodí tělu samotnému. Tak je to přece s většinou léků. Asi těžko si někdo vezme celou tubu třeba acylpyrínu najednou i přesto, že ví, že jedna tableta mu určitě pomůže.
Teď jen co nejpřesněji vyzkoumat kde je ta hranice mezi ještě žádoucími účinky a už nežádoucími. U každého to bude asi jiné. Po té stránce je třeba zase práci těch "kamikadze", kteří to užívají ve velkých dávkách, ocenit.


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“