Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od martin11 »

...jsme se stále nedozvěděli do jsou "ručníkáři"
...sighy jsem zrovna nemyslel....všeobecně jsem myslel ty, co jsou místo v triku a kalhotách obalený v ručníku.


... věřím, že se " TO " povede ......
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: hmm

Příspěvek od vokoun »

:roll: Poota chtěl bych vidět co by jsi dělal kdyby tě zavalily pěnězi a nebo jenom sprachsprostým bohatstvím :dknow: tak jak tě tady pozoruji tak se z toho zblázníš :enaughty: proboha nemůžeš jenom všechno měřit mocí a penězi a nebo jinýma zbytečnostmi :bhead: kdyby tě bylo dvacet tak si řeknu mladý junák chce něco dokázat :hip: ale je ti o něco víc jak mě ta se koukej trochu povznést nebo chceš dopadnout jako Slávek :enaughty: já si myslím že ty jsi o hodně chytřejší než většina z nás :epray: a tím myslím i sebe ale snažíš si tady něco jenom :hip: dokázat ;) moje keci jsou jenom takové jednoduché tak se těm ostatním omlouvám :laugh: hmm prcek at schoří v pekle :jump: a úkáčka at ty hajzly zmastí a vyženou ze své země :good: :angel:

Pokud se nezdržíš osobních výpadů a plevelení, budeme pokračovat varováníma, o přemísťování sem či mazání ani nemluvě. SDK


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od vokoun »

:lol: á Slávka se to dotklo a proto to přesunul do méně sledované zony :laugh: :laugh: :laugh:

Správně vokoune, učíš se, tady můžeš. SDK


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: hmm

Příspěvek od poota »

vokoun píše::roll: Poota chtěl bych vidět co by jsi dělal kdyby tě zavalily pěnězi a nebo jenom sprachsprostým bohatstvím ..
Je tomu sice už drahně let, kdy mi to taky trochu vrtalo hlavou, takže jsem se sám sebe ptal: "Jak veliký by to musely bejt peníze, aby se mi líbily?" Čímž jsem měl na mysli, jestli by na to stačily statisíce nebo miliony - a kolik.
No a neuplynulo ani pár dní a měl jsem takový sen - šel jsem takovou řídkou růžovooranžovou mlhou a v ní se přede mnou vznášelo cosi velikého a stříbrného. Šel jsem blíž a viděl jsem, že je to vodorovný disk asi metr a půl v průměru a takových deset centimetrů silný. Šel jsem ještě blíž a když jsem se podíval na tu horní plochu, tak jsem viděl, že je to krásná úplně nová obrovská pětikoruna - jenom jsem vydechnul: "To je krásný!"
No a od té doby už vím, jak veliký by musely být peníze, aby se mi líbily.

Jinak u sebe nepozoruji žádnou touhu po moci nebo po bohatství, takže Tě asi trochu zmátlo to, že o těchto věcech píšu v souvislosti s "těmi", kteří po nich baží a chystají ze všech sil NWO - můžeš mi věřit, že jsou všude a dokonale sehraní - nejen v Rusku a Americe, ale třeba i u nás a všech našich sousedů - a řídí všechno špatné co se kde děje. A nebo tomu taky věřit nemusíš - to by se "jim" ovšem líbilo ze všeho nejvíc. :bye:

Zdravím - poota
P.S. Na osobní vyříkávání tu máme SZ a taky Boxovárnu.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od vokoun »

:? Poota smekám a moc se ti omlouvám :bhead: vzal jsi to úplně jinak než jsem čekal :eclap: až jsem se nad sebou zastyděl :bhead: jsem trochu zbrklý ale dokážu ocenit (soupeře) :bhead: ber to z rezervou jsem trochu pod parou ale i tak tě docela beru :good: rád čtu tvoje názory :pivko:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od poota »

Příspěvky s přemírou smajlíků beru vždycky "opatrněji" a z tónu se dá snadno odhadnout i hladina alkoholu nebo adrenalinu, takže o nic nejde.
Jenom mě zamrzelo, že tu někde vidíš nějaké soupeře - mám za to, že tu všichni pracujeme společně na zlepšování našeho blízkého i vzdálenějšího okolí stejně jako na zlepšování nás samotných vzájemným tříbením našich názorů. Ono by to tříbení vypadalo asi dost podivně, kdybychom ty názory měli úplně stejné a jenom si všichni navzájem přikyvovali a tleskali.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od vokoun »

:) Pota máš pravdu :esilenced: jako hodněkrát ale já to s těma smajlíkama trochu urychluji :bhead: a s tím soupeřením to ber taky trochu s rezervou :bhead: kdyby jsme se všichni plácaly po zádech a říkaly jaké jsme jedničky tak jsme pořád v době kamené :bhead: ale v tom tě doufám poučovat nemusím :laugh: a proto vší silou do mě :eclap: ale né s těma blbostma co do mě hustí Slávek :smoke: ty jsi jiné level :good:


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od vokoun »

:laugh: Málem bych zapomněl na ty ručníkáře :bhead: IS a jim podobní mají na hlavně co :evil: no přece ručníky Slávku Indy samozřejmě nemyslím ;) ty vynechávám :bye:


Ručník je v ringu, takže zbytek jsem přehodil do správného tématického vlákna http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=134439#p134439 SDK


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od deʒa vy »

Kov píše:
Peter11 píše:Jedna dobrá rada od deʒa vy nahradí sto stránek hloupého tlachání.
Nějak si nemůžu žádnou vybavit...
Kove dosť hlúpo vedome klameš...
Kov píše:deʒa vy- Dík za radu s tím uhlím.
Čo už čakať od "človeka" ktorý nie je schopný vidieť ďalej ako len po hranicu svojho pozemku...
Kov píše: Zapoměl jsem napsat, že počítám s tím, že ta první (byt i zneutralizovaná)voda by šla pro jistotu celá vypustit do kanalizace,ne na zahradu do půdy. Jen aby mi v těch nádržích pak už nic špatného nezbývalo.
Kov píše:Navíc-co je někomu platné, když se v jeho hlavě občas narodí dobrá myšlenka, když ji, skrz jeho neustálé výpady, arogantní kecy, už nikdo nemá zájem poslouchat.
To nie sú výpady ale holé fakty a proti tým je dosť ťažko argumentovať vychcálkom ako si ty alebo felčiar Batles ktorý sa tu na fóre docela vychcane "nabaluje" na nešťastí iných...
Kov píše:A to už nemluvím o textech, o kterých by se dalo pochybovat, jestli je píše duševně zdravý člověk.
Tvoja argumentácia ja tipickou argumentáciou neschopných = neviem vyvrátiť fakt → napadnem duševné zdravie oponenta. Kove tvoje praktiky v prístupe k nezvratným faktom sú učebnicovým príkladom toho ako sa dá namiesto jednoduchéj pravdy obhajovať → hlásáť vykonštruovaná lož...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od martin11 »

...Kov-e nic si z toho nedělej....já také vědomě klamu, ke své škodě nad vším přemýšlím, nepozoruji, jsem nevěřící a pravděpodobně anarchista...je těžké vysvětlit komukoliv s dominantním názorem, že nemá pravdu, resp. že se může mýlit. Přesně z takovýchto povah se rodí diktátoři....Nero, Hitler, Stalin, Husain....a karkulka červená :oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od deʒa vy »

martin11 píše:...Kov-e nic si z toho nedělej....já také vědomě klamu,
A neklameš? Viď tvoje vlastné slová...
martin11 píše:...ano klamu...
martin11 píše:je těžké vysvětlit komukoliv s dominantním názorem, že nemá pravdu, resp. že se může mýlit. Přesně z takovýchto povah se rodí diktátoři....Nero, Hitler, Stalin, Husain...
Martin11 to že cez svoje "belmo pred očami" nie si schopný rozoznať (vypozorovať) ten dosť podstatný rozdiel medzi názor a faktom začína hraničiť s diagnózu... :laugh: :laugh: :laugh:
martin11 píše: a karkulka červená :oops:
Tipicka reakcia človeka neschopného relevantnéj argumentácie, zbabelé schovávanie sa za šaškárny... Každému čo jeho jest, bez výnimky... :bye:


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od martin11 »

...hele ty můj malej pozorovateli dežo ví...těžko reagovat na "kopu hnoja" ...před chvilkou jsem se tě zastal...chtějí tě, jako již několikráte odsud vyhodit....mě nevadíš...co ale můžeš čekat od malého přízemního blba, který ne a ne dát na tvé skvělé rady, dělá vše jinak a ještě si nechá "hnůj" kydat na hlavičku...já vím, myslíš to dobře... všichni jsou blbci, jenom já jsem letadlo... nevím, jak se k tomuto příspěvku podepsat...no pro tebe stále "kopa hnoja" ostatní :pivko: martin11 :D

p.s. deža ví...s tebou to je stejné jako se zemanem...na sídlo ti jen vyvěsit trenky :idea:


... věřím, že se " TO " povede ......
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od vokoun »

:lol: no jooo ale jak ty poznáš co je názor a co je fakt to mě hloupému vysvětli :ethink: že ty to myslíš tak že co řekneš tak je fakt a my hloupí máme jenom názory a samozřejmě špatné :laugh: :laugh: tím tady nechci tvrdit že jsi blbec :enaughty: ty jsi až moc chytrej ale narcis jak poleno :bye:


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od deʒa vy »

Chlapci (martin11, vokoun) máte to tu v originály takže ak smiem poprosiť, nesťažujte si... :laugh: :laugh: :laugh:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od martin11 »

deža víí...opravdu originální a geniální odpověď :eclap: . to jsi vymyslel, nebo odpozoroval...konečně to je jedno...máme to všichni na skle, tak se můžeme kochat tvýmvztyčeným prostředníčkem...je to náhoda, že se ten prst jmenuje prostředníček...pro mne a možná i pro Vokouna je to zprostředníček přeloženo do srozumitelna zprostředkovatel v komunikaci mezi mnou a tebou. nu, co dělat, stěžovat si nebudu. jak je z tvé fotky patrno, netřeba slov, stačí malé gesto...to Pepe, ani Pepo bn nevymysleli. jsem rád hochu, že jsi nám o level vyrostl...budu tě jen pozorovat, myslet si o tobě cokoliv je špatně ...viz tvá slova..."nemysli"... s pozdravem tvoje kopa hnoja


... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“