Diskuze - VMS - Základní informace

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Sindo »

Správne to malo byť Jardovou bezstratovkou


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od xdraho »

Přesně tak!
Důležité je hlavně to, že se používání hydrogensíranu pro výrobu CDS začíná konečně šířit. Byla by škoda kdyby to zapadlo.
Podle mého názoru pro některé aplikace se může hodit i samostatná aktivace MMS pomocí hydrogensíranu sodného.
Výroba CDS pomocí Jardovy bezeztrátové metody je ovšem tak prostá, že se vyplatí ji použít takřka vždy.

Podobný nápad jako Jarda měl i autor tohoto dokumentu: http://www.mmsinfo.org/infosheets/cds_m ... method.pdf
Používal ale aktivaci pomocí kyseliny citronové což vedlo k horší opakovatelnosti.
Teprve reakce s hydrogensíranem sodným díky své ochotě probíhat i při minimálních koncentracích a průhledné chemické rovnici umožňuje dosáhnout stavu, že budu mít při všech svých výrobách přesně opakovatelné výsledky.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od sisa »

Jsem ráda, že už není třeba žádných hadiček.


hormon
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: úte 12 bře 2013 0:41
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od hormon »

... ti ktory pouzivate VMS na zuby , su zuby belsie ???


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od xdraho »

Na těch mojich už je to těžké posoudit :)
Mě šlo hlavně o to, aby to pomáhalo proti parodontoze. A vypadá to, že alespoň u mne to zabírá.
Myslím si, že by to mělo také pomáhat proti zubnímu kazu. Když ty bakterie, nebo co to je, denně zaliju pomocí CDS, tak to přece nemohou vydržet!
Ale to chce asi delší a větší průzkum.


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Sindo »

Pokiaľ ti ide hlavne o belšie zuby, tak áno, mám zuby belšie, a to aj podľa mojej rodinky. Klasické MMS1, teda aktivované citronkou som nikdy nebral, väčšinou to bolo neaktivované VMS, aktivoval som len pri čistení úst, kloktaní a vdychovaní. Prešiel som na CDS, ako sem Jardo hodil ten jednoduchý návod, a tiež trvale beriem samotnú HCl. VMS kom som ústa len krátko prepláchol, ale CDS si kľudne nechám v ústach aj desať minút. Skúšal som tak preliečiť boľaví zub, a pomohlo to. Naviac som si vybielil zuby :-) asi.


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Igi »

Teď před chvilou jsem na sobě objevil klíště, nešlo vytáhnout(zkoušel jsem to poprvé v životě, nikdy předtím jsem klíště neměl), tak jsem jel radši na pohotovst, tam mi to odstranil doktor potíráním tekutým mýdlem a samo se pustilo. Bude stačit jako prevence před encefalitidou a boreliozou popíjení VMS cca 4x denně 4 kapky? Klíště jsem měl přichycené max. 8 hodin a jak jsem si ho všiml, tak jsem ho ještě polil VMSkem. Nebo co byste mi doporučili co bych měl udělat(kromě jakýkoliv injekcí, těch se bojím). Díky.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Palo »

Igi píše:Teď před chvilou jsem na sobě objevil klíště...
Na štípnutí bodavým hmyzem a třebas i na zakousnuté klíště dávám samotný chloritan - otřu kapátko o konkrétní místo a rozetřu doztracena. Teď měl kámoš klíště a tohle udělal. Mohl by napsat sám, jak to dopadlo. Jeho bejvalá kámoška dostala žihadlo od vosy kamsi do břicha. Tímto způsobem jsme to potřeli a okamžitě se to začalo zmenšovat.
Krom toho teda mi přišel e-mailem nějaký návod že bodanec od včel (o vose se nemluvilo) se dá otřít obyčejnou hlínou (zeminou) a začne se to zmenšovat... Tohle jsem ale zatím neměl možnost ověřit...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od poota »

Po použití samotného chloritanu na bodnutí doporučuji chloritan za chvilku otřít a neutralizovat kapkou HCl a taky otřít - jinak dojde k celkem zbytečnému poleptání, které se dost neochotně hojí.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:... jinak dojde k celkem zbytečnému poleptání, které se dost neochotně hojí.
O tom nic nevím. Druhdá jsem to testoval kapkou 28% chloritanu na předloktí a k žádnému poleptání, ani podráždění nedošlo. Je ale fakt, že se mně hned tak nějaká chemie na pokožce na rozdíl od kde koho nechytá.
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od poota »

Ona většina těch bodnutí obsahuje nějakou "kyselinu", ale je jí většinou podstatně míň, než kolik je potřeba na zneutralizování celého dodaného chloritanu. Ten nezneutralizovaný zbytek pak vesele leptá, takže se sice neobjeví reakce na bodnutí ve formě zarudlého fleku, ale "mechanicky" se to hojí mnohem dýl, než neošetřené bodnutí.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:Ona většina těch bodnutí obsahuje nějakou "kyselinu", ale je jí většinou podstatně míň, .....
Ono by to asi mělo cenu diskutovat pokud bychom uvedli nějaké hodnoty koncentrací. U HCl je bezpečně ověřeným faktem, že nejen kůži, ale ani otevřenou ránu nepoleptá 1:1500 a slabší, naopak, zaslouží se v případě otevřené rány, včetně popálenin, o rychlejší a celistvější hojení. To ani nemluvě o tom, že moč prý dokáže jak bodnutí, tak kde co vyhojit daleko lépe než všechna chemie světa, ale nejsem si jistý, jak by to dopadlo řekněme po kousnutí zmijí, zatímco i svalová HCl i toto řeší. Problém je, že nejsem úplný masochista a boží tvory už taky dávno netrápím a jelikož na mě včely, vosy, sršáni neshledávají nic zajímavého, neřkuli nebezpečného, musel bych nějaké ulovit a trápit je i sebe, abych cokoliv mohl odzkoušet na sobě. Chřestejše, což je tady snad jedinej jedovatej had, jsem ještě za těch třicet let ani neslyšel, natož viděl, natož aby mne rafnul, takže ani zde nemám příležitost si moč a ani nic jiného otestovat na nějakém hadím jedu :dknow: Nicméně v případě chloritanu bych si dovedl představit, že koncentrace se dá osobně vyzkoušet a že i podstatně slabší než 28% by měla fungovat, zvláště pak pokud by byl chloritan použit s DMSO.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Palo »

poota píše:Po použití samotného chloritanu na bodnutí doporučuji chloritan za chvilku otřít a neutralizovat kapkou HCl a taky otřít...
No to je právě to, píšeš "otřít". To znamená, že jsi nerozetřel ;) Když se rozetře doztracena, tak se poleptání objeví velice zřídka (po pravdě - nesetkal jsem se s tím). Kůže bývá mírně kyselá... Ale kůži jsem si už několikrát poleptal, a to hlavně kvůli tomu, že jsem nerozetřel...

Pokud by měl někdo obavy, může naředit chloritan 1:1 s vodou, než takto použije. Účinek může být ale slabší, avšak i tak to bude fungovat.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Igi »

No já si to právě v tom vystrašení z možné infekce polil nezředěným roztokem 10 kapek chloritanu a 10 kapek 3,5% hcl a nechal to tak. Poleptalo se to docela dost. Svítím si na to denně podomácky udělanou lampou bio beam 660 (co jsou obyčejné výkonové ledky 1W o vln. délce 660nm), ráno 30mg zinku, beru v poledne VMS, trošku godziluju(ale ne to samotné místo, ono by to asi ani pořádně nešlo, přisálo se zrovna na blbém místě), večer Céčko s koupenou šťávou z čer. řepy. No a dneska už se z toho odlupují strupy, tak se to zahojilo myslím docela rychle. Jen se pořád trošku bojím těch možných nemocí. Myslíte, že to co dělám na to stačí, nebo co bych měl ještě udělat? Třeba o té encefalitidě jsem ani tu, ani na AZ zdraví žádné info jak to léčit nenašel...


Zdenal63
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 22 kvě 2013 20:15
Bydliště: Plzeň,Praha,Ústí nad Labem
Dal: 1 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Zdenal63 »

Zdravím, Vás lidičky,

tak abych taky reagoval na ten můj začátek s MMS1. Ve skutečnosti po dvou měsících jsem dostal info, že vlastně beru VMS Takže čert ví co to se mnou , tedy ve mne vůbec dělá...... :epray:

Musím ale hned na začátek napsat, že jsem holt člověk, který málo čemu věří a spíše jsem k různým věcem skeptik a když jsem poprvé dostal o MMS - VMS informaci, tak jsem se jen smál a kroutil hlavou nad tím, s čím můj hodně dobrý kamarád zase přišel......Nebudu to psát na konec, napíši to hned......měl jsem přání, aby aspoň ta žáha mne přestala....No a zatím musím říci, že můj pohled na věc je laický a tedy jednoduše řeknu.....ano, něco to se mnou provedlo a co je překvapivé jsem docela spokojený. Otázka na jak dlouho :ewhistle: Kéž by to bylo čím dál lepší.

Mám Chloritan sodný 25% a kyselinu HCL 3.5%. Jelikož jsem postavou trochu větší kusan,, než je standard :ewhistle: tak jsem rovnou řekl, že začínat na jedné nebo dvou kapkách aktivovaných nebudu. Jelikož jsem toho přečetl takové množství, že pomalu jsem v tom měl chaozz a jak tady někdo napsal výstižně vtipně NHL, stále tedy mám, no a nějaká chemie je pro mne španěl.vesnice... :roll: tak jsem to prostě začal brát podle sebe.

Tedy tři aktivované kapky do 2 dcl po čtyřech hodinách první den, a pak každý den jsem kapku přidával...... třetí den se dostavil trochu průjem a chtělo se mne strašně spát. Ale jinak bez dalších potíží, prostě nic.....Tak jsem si říkal, sakra dyk to nic nedělá :ethink: Pak jsem si říkal, sakra takhle když to budu dělat dále, tak budu na třiceti kapkách za den.......udělal jsem to na pět kapek za každý čtyři hoďky. A u toho jsem zůstal čtrnáct dní. Je pravdou, že po třech týdnech mne to začalo trochu ta reakce pachu vadit, ale štěstí že to nemá žádnou chuť. Do té doby nic. Takže jsem snížil na čtyři kapky.

No a musím říci, že pak jsem našel tohle forum a díky SiSce, / tímto jí zdravím :bye: a děkuji za trpělivost při odepisování /která mne poskytla informace. Zjistil jsem, že vše dělám blbě :enaughty:

Přesto musím konstatovat a co jsem vlastně pořádně neřekl, tak to, že musím odpovědně přiznat , že jsem čekal nějakou bombu, nějakej šok atd :) Nicméně jak se člověk začne pozorovat, tak jsem zjistil, že najednou mne přestala pálit žáha se kterou jsem trpěl jak pes, přestal jsem být unavený a popravdě když z člověka tohle opadne, tak najednou mám více elánu, začal jsem chodit i na procházky no a tak vše pak jde lépe. Spím jak dudek celou noc, probouzím se opravdu odpočatý a žádné buzení, žádné pálení žáhy, žádné chození na záchod za celou noc atd.

Dále jsem si dělal do lahve 1,5 litru aktivovaných 2O kapek. Pití jsem dělal po 4 hodinách a nic radikálního nepozoruji. Doufám že si neubližuju... :epray:

Teď zkouším co jsem viděl na to videu, dává tam ten chlápek do Red Bullu 10 kapek,/obsah je 330ml / já dávám 12 nebo 15 a Hellou 1 litr tam dávám 15-20 kapek, tak uvidím. On ale dává MMS, což jsem si myslel že mám taky, ale dnes jsem se dozvěděl že mám VMS. Dávám jen Chloritan sodný 25%. Můžete mne někdo říci, že nedělám nějakou blbost ??? :ethink: Tímto by to bylo opravdu bez problémů a nemusím sebou pořád tahat lahvičky a hlavně nepociťuji zápach, který mne poslední dobou vadil. Loknu si teď každou hoďku.
Takže to byl můj začátek už tedy prý s VMS. Do něčeho jiného se pouštět asi nebudu, jelikož tomu nerozumím./ I když člověk nemá nikdy říkat :laugh:

Na co bych zapo je to, že tedy kuřák nejsem, takže to nemohu posoudit, ale můj nejoblíbenější nápoj - káva - ? Tomu jsem něchtěl ani já věřit...nemám po těch letech na ni teď chuť...Prostě divné.
Já kafař, můj životabudič a já nevím co vše.... :laugh:

Pokud by jste měl někdo něco, že dělám špatně, nebo něco jiného, nebo radu jak to co nejúčinněji brát atd, nebo co bych měl vylepšit, budu moc rád za jakoukoli informaci. Klidně i do SZ.

Mějte se hezky, přeji Vám všem hezký den Zdenál63 :bye:


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“