Koupím

Inzerce a poradna, kde a jak nejlépe nakoupit...
Odpovědět
Dalibor
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 27 črc 2009 0:58

Re: Hledám místo pro maringotku, jurtu, týpí, slaměnou stavb

Příspěvek od Dalibor »

jarda ovčák píše:Klidné místo u Prahy? To bude nějaká politická provokace. Každé křoví tam obescávají kolembloudící běhny a vrazi, občas zfetovaní posllanci.
Náhodou jsem před pár lety jel kolem a opravdu jsem pozoroval močící běhny.....A kalouska
Ono to zas tak zlé nebude... :) A když nic uvnitř, tak není čeho se obávat.

Dalibore, prosím Tě nezakládej tu nová vlákna na takovýhle věci a využij toho, co už tu je. Děkuju, SDK:


Smal
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 19 zář 2012 19:28

Re: Elektrody + chemik

Příspěvek od Smal »

Palo píše:Pokud máte nějaký chemický problém, nebo sháníte určitý kov, ....
Potřeboval bych magneticky měkký drát, průměr 2 až 4.5mm. Permeabilita aspoň 300, ale mezní kmitočet může být menší než 50Hz. Dříve se dělaly rotory asynchronních motorů z magneticky měkké ocele. Pokud není k dosažení, tak aspoň tlustší transformátorové plechy. Lesklé, jako jsou v nových mikrovlnkách.

:D Citace zkrácena. Nenabízíš, ale sháníš, i když odpovídáš a tady máš asi lepší šanci. Napiš Palovi SZ, tím ho nejspíš vzbudíš. Nemusí sem moc lízt. SDK


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Elektrody + chemik

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Smal píše: Potřeboval bych magneticky měkký drát, průměr 2 až 4.5mm.
Ti nevím, ale vázací drát je zatracená měkota a pár tlouštěk. Nejtlustší snad cca 3mm. Taky se dá snadno ještě pustit, po rolovaní může být poněkud ztvrdlej. Hlavně ale ne máčenej pozink. Černej drát.
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Smal
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 19 zář 2012 19:28

Re: Elektrody + chemik

Příspěvek od Smal »

Slavek Krepelka píše:
Smal píše: Potřeboval bych magneticky měkký drát, průměr 2 až 4.5mm.
Ti nevím, ale vázací drát je zatracená měkota a pár tlouštěk. Nejtlustší snad cca 3mm. Taky se dá snadno ještě pustit, po rolovaní může být poněkud ztvrdlej. Hlavně ale ne máčenej pozink. Černej drát.
Ahoj, Slávek.
Obyč černej drát se mi neosvědčil, má malou permeabilitu. Přesto díky za pomoc.


django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Koupím

Příspěvek od django1 »

Svářecí drát pro svařování plamenem jsi zkoušel ? Dělají se z nelegovaných ocelí.


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
Smal
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 19 zář 2012 19:28

Re: Koupím

Příspěvek od Smal »

Ten svářecí drát má také malou permeabilitu. Nemáte náhodou někdo starou mikrovlnku, tam je trafo s celkem použitelnejma plechama.
Co se týče poznámky, se svou "pravdou" vyvolat diskusi, jsem pro. Ale jakou pravdu kdo chce diskutovat?


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Koupím

Příspěvek od martin11 »

podívej se na sběrný dvůr....tam je mikrovlnek plno....v každé obci musí být, nebo ve střediskové. hlídačovi kup cigára a máš vystaráno....mikrovlnku ti schová :pivko: m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
stanley2
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 19 lis 2012 11:25

Amygdalin (Laetril) B17

Příspěvek od stanley2 »

Surne kupim original tablety amygdalin z firmy Cytopharma (Amigdalina 500mg, 100tbl.) a amygdalin injekcny roztok
(Amygdalin Injectable Solution 10cc/3g) box of 10, alebo aspon jedno z toho. Dakujem

:idea: Nezakládej nové vlákno - poo.


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: Koupím

Příspěvek od martinq »

Poptávám dynamo, čím větší tím lepší.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Osciloskop

Příspěvek od Igi »

Docela bych potřeboval levný osciloskop, ať už k ověření zapperu či jiným věcem. Rád bych se vlezl do 500kč. Našel jsem třeba toto zapojení http://www.dosprinter.net/lptscope/index.html pro orientační měření to vzorkování 300kHz by i stačilo, akorát jak se tam píše, že LPT port musí být bidirectional, tak ho sice mám, ale win xp to nějak nepodporuje. Máte někdo nějaké nápady? Nějaký starý 20kg ruský osciloskop nechci, nemám na něj místo a asi bych se ho i bál :D

:idea: Zařazuj příspěvky do správných témat - ať tu nemáme na každý příspěvek separátní vlákno - poo.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Osciloskop

Příspěvek od A(&F) »

Igi píše:port musí být bidirectional, ...... ale win xp to nějak nepodporuje
... typ portu (SPP, EPP, ECP) se většinou nastavuje v BIOSu ... ;) ... http://www.root.cz/clanky/rozsirene-rez ... ieee-1284/ ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím

Příspěvek od Igi »

Jo to jsem zkoušel všechny možnosti, dokonce jsem zkoušel ten program spouštět v režímu kompatibility pro win98 a taky nic.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Osciloskop

Příspěvek od A(&F) »

... tak se ještě koukni, jak ho máš nastavenej ve "správci zařízení" ... :) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím

Příspěvek od Igi »

Teď ho tam mám nastavenej jako ECP, no jak jsem tak procházel různé diskuze, tak právě to více lidem ve win xp nefungovalo v tom obousměrném módu a řešení tam nikdy moc nebylo, většinou ať si seženou nejnovější ovladače k danému zařízení. Hledal jsem i nějaký ovladač pro LPT port, ale nic jsem nenašel.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Osciloskop

Příspěvek od A(&F) »

... tak zkus ještě EPP ...
Hledal jsem i nějaký ovladač pro LPT port, ale nic jsem nenašel
... hledej dle mainboardu (pokud je to LPT integrovaný), popř. u výrobce desky ...

... jinak si myslím, že na "zappera" by ti mohlo stačit i oscilo ze zvukovky ... jen nezapomeň na 2x2 (ař 3x2) sério-paralelní diody na vstupu ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Bazar“