Nalezené chyby a jiné nepravosti

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od poota »

Chyba bude asi někde u mně, až na to dojde tak to nějak prošťourám - díky za reakce. :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od poota »

Ilem píše:Pak mě napadá, jestli nemáš vypnuté cookies. Ale na dvou strojích současně ???
:good:
Byly to opravdu ty cookies - aktualizace Google Chromu si vypnula výjimku v zakázaných cookies.

Zdravím - poota
P.S. Google Chrome si přenáší nastavení dotyčného uživatele na jakoukoli jeho seanci odkudkoli, tedy i z jiných strojů. Stejně tak aktualizuje třeba i záložky a vlastně cokoli, co si uživatel nastaví.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Magneto
Zasloužilý člen
Příspěvky: 316
Registrován: pát 02 zář 2011 13:28
Dal: 8 poděkování
Dostal: 26 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od Magneto »

Ahoj Rivale,
od včerejšího večera se mi nedaří nahrávat obrázky. V masce nahrávání souboru tam běží pořád dokola ten ukazatel, ale ani po 10 minutách se nic nestane. Procházet je OK, nahrávání souboru běží donekonečna a k umístění do příspěvku se už vůbec nedostanu. Příspěvek i obrázek jsem si přeposlal do práce, ale tam se to chová úplně stejně.
Co radíš, hlavo pomazaná?
Díky předem :o)
Magneto


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od poota »

Magneto píše:...od včerejšího večera se mi nedaří nahrávat obrázky.
Mně to dneska šlo úplně normálně, takže buď už je to v pořádku a nebo jestli Ti to pořád ještě nejde, tak bude chyba asi u Tebe. Pokud používáš povolený formát obrázků, tak může být chyba ještě v tom, že jsou jejich soubory příliš "velké", třeba díky neúměrně vysokému rozlišení.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od Ilem »

Našel jsem chybu, která byla zřejmě příčinou velkého nedorozumění ve vláknu "Obdržel by uživatel MIRKO..."
Zkusil jsem si poslat dvě SZ a sledoval, jak se chovají. Zřejmě je chyba ve skriptu, protože se nechovají logicky.
Popíšu to. Zprávy jsem poslal sám sobě. Po odeslání se objevila ve složce Příchozí a ve složce Odeslané nepřečtené. U první zprávy jsem otevřel složku Příchozí aniž bych zprávu četl, zmizela ze složky Odeslané nepřečtené a objevila se ve složce Odeslané.
Zkusil jsem druhou zprávu. Tentokrát jsem ani neotevřel složku příchozí a otevřel pouze složku Odeslané. V tu chvíli už byla zpráva v Odeslaných a zmizela jako nová z Příchozích a zmizela z Odeslaných nepřečtených. Aniž bych kteroukoli z těch dvou zpráv otevřel a četl, jsou ve složce Odeslané a nejsou ve složce Odeslané nepřečtené. Na druhou zprávu stačilo pouhé otevření složky Odeslané.
Z toho zřejmě Hanka usoudila, že se jí někdo hrabe v SZ.

Díky Ileme. To zatra pomůže :good: SDK


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: SZ (opět samé "což") ...

Příspěvek od A(&F) »

... a zkoušels i onu variantu, že do patřičné kolonky "Komu" (popř. do kolonky "Skrytá kopie / Bcc") nezadáš žádného příjemce, ale uvedl ho (coby oslovení) pouze v těle zprávy, kde si jej "inteligentní SZ" sama našla a odeslala se ?? ... :D ...

(http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135797#p135797)

... :dknow: ... :ewhistle: ...

----------------------
PeS: ... mmch, tamějším "hlavním nedorozuměním" ( :roll: ) bylo nepochopitelné (/nepodložené nedoložené / účelově vykonstruované) oznámení Vlčice (http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135716#p135716 + http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135725#p135725), "že se jí někdo hrabe v SZ a brakuje z nich texty", jenž by mohly prokázat, že jsem se vůči ní choval "hrubě urážlivě", popř. by tyto texty mohly dokázat, že jsem jí psal SZ "se sexuálním podtextem" ... což je však naprostá nepravda, jelikož jsem jí nikdy nic takového neposlal !!!! ... (což samozřejmě mohu prokázat zveřejněním svých ji odeslaných SZ ... jen pouze čekám na její sdělení "kolik ode mne celkem obdržela SZ", což však bohužel stále ještě nesdělila http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135739#p135739 ) ...... rovněž ani v SZ jsem se jí nemohl "hrabat", jelikož k těmto funkcím jsem ze své pozice neměl přístup (jsem sice hodně dobrej IT, ale ne zas až tak dobrej, abych rozšifroval kódování databází FuP ... navíc by mi pochopitelně ani nestálo za to, abych svůj čas investoval do zrovna takovéto záležitosti !!!) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od hanka »

Ilem píše:Našel jsem chybu, která byla zřejmě příčinou velkého nedorozumění ve vláknu "Obdržel by uživatel MIRKO..."
Zkusil jsem si poslat dvě SZ a sledoval, jak se chovají. Zřejmě je chyba ve skriptu, protože se nechovají logicky.....
Z toho zřejmě Hanka usoudila, že se jí někdo hrabe v SZ.
Ahoj Ileme, důkladně jsem si přečetla Tvůj popis pokusů s posíláním SZ sám sobě a musím říct, že jsi mne přesvědčil. Ano, moje zkušenost je velmi podobná těm Tvým :) ... :good:
Nerozumím tomu, o jakou chybu se jedná, ale pokud je tím míněna porucha v programu, nebráním se tomu uvěřit.. V mém bývalém zaměstnání jsme kromě naší pracovní náplně museli řešit tolik programových chyb, až to častokrát vypadalo, že jsme zaměstnanci programátora a naší náplní práce je nalézání chyb v programech :D

Jsem ráda, že se Ti podařilo rozlousknout tento oříšek, Ileme. Pro mne z toho samozřejmě vyplývá potřeba omluvit se Anrimu za tento omyl, což zde také činím:
PROMIŇ, ANRI, OMLOUVÁM SE TI .. :pivko:

Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Soukromé zprávy

Příspěvek od rival »

Veřejně oznamuji, že do soukromých zpráv nikdo zvenku nevidí a samozřejmě je nemůže ani upravovat nebo mazat. Tedy ani admin, globální moderátor, standardní moderátor ani nikdo jiný.

Výše uvedené zvláštní chování SZ je opravdu způsobené skriptem, který SZ obsluhuje. Tímto ti Ileme děkuji za odhalení této chyby.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od A(&F) »

... Rivalovi tímto děkuji za potvrzení mých slov, kterážto jsem uvedl hned v samém začátku ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135740#p135740 (tj. ihned po rozpoutání této nesmyslné kauzy, účelově vykonstruované za použití velmi nečistých praktik) ...... bohužel, ani toto mé prohlášení (vyřčeného z pohledu bývalého GM) tehdy nestačilo k uklidnění situace, což však bylo i dáno v té chvíli nezvykle jednostranným pohledem některých zbylých GM ...

... všem, kteří tehdy ani na chvilku nezapochybovali, že jsem se snad někomu "úmyslně hrabal v SZ", tímto děkuji za jimi "projevenou důvěru" ... :ewhistle: ...... za to, že teď "vypadáte tak jak vypadáte" můžete poděkovat především své naivitě (bohužel i Pootově nešťastné dedukci "Jestliže se ozývá více hlasů s tím, že někdo manipuloval s jejich SZ, pak to považuji za signál, že technicky to nějak možné je" z http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135743#p135743 ), kdy jste i přes absenci důkazů podlehli lživým tvrzením Vlčice (+ některých dalších členů spřádajících intriky) ...... zapochybovali jste o mně, aniž byste se zamysleli jestli pravda třeba nemůže ležet někde jinde ... :? ... (a to dokonce i přestože jsem na to upozornil, což mi však bylo globálním moderátorem z textu mého příspěvku odstraněno, ... nicméně to, "že jsem upozornil na fakt, že je něco hodně jinak" vyplývalo nadále i z http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135736#p135736 + má odpověď pod tím) ...

... :| ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od adam.benda »

Rivalovi děkuji za ujištění ve věci SZ. :good:

Dále bych rád veřejně negoval Anriho snahu zasít do někoho pocit chyby/viny/hlouposti/naivity, pro což se snaží zneužít Rivalovo oznámení o SZ. Vzhledem k tomu, že se původně zdálo, že problém s SZ podezřele zasahuje více členů zároveň a vzhledem k tomu, jak podivně se Anri začal v poslední době chovat a jak podivné formulace sám v této věci zmínil, byly jakékoliv propírané pochybnosti o jeho počínání zcela namístě a nikdo by se za ně neměl stydět.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
níže uvedený text se zde ve vlákně "Nalezené chyby a jiné nepravosti" nacházel již v odpoledních hodinách, ale bohužel stejně jako některé mé další "nepohodlné příspěvky" byl i tento "odklizen" někam jinam, kde nedává žádný smysl ... i přestože jsem požádal o jeho navrácení zpět, nestalo se tak ...... tudíž ho do původního umístění vkládám znovu a přestože to není "offtopic", nyní jej tak označuji ...... třeba tu pak vydrží o něco déle než ten předchozí ... ;) ...
------------------
... na tomto místě se původně jen velmi krátce nacházela má reakce na Adamův příspěvek ...... zcela teď pomíjím, že se mi za ní od SDK dostalo varování, ale vadí mi, že bez uvedení odkazu "odkud kam" byla přesunuta do jiné části fóra, čímž se ztratila jakákoliv souvislost ...... takže pokud vás má reakce zajímá, najdete ji ve https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 29#p136129 ...

... Anri ...

--------------------
PeS: ... všem, kteří se svým palcem podepsali pod a.b. příspěvek (neboli: absolutně blbej příspěvek :epray: ), popř. se pod něj teprve podepíší, nechť si udělí čestný titul "alibistický pokrytec roku", popř. "pokrytecký alibista" ...... záleží co jim bude více vyhovovat ..... :ewhistle: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od sisa »

pomalu celé vlákno zahlceno obviňováním Anriho z manipulování se SZ a pak jedna věta omluvy a v úplně jiném vlákně :-)
Myslím, Hanko, že bys tu omluvu měla dát tam, kam patří. :-) Jen pro pořádek. :-)


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od Ilem »

Nevím, jestli se jedná o chybu, nebo úmysl, ale při kliknutí na poslední upozornění o novém příspěvku se mi objevuje hlášení, že nejsem oprávněn číst toto fórum.
fórum.jpg
Naštěstí jsem zůstal ještě přihlášen v jiné záložce, tak můžu napsat tento příspěvek


"Dum spiro spero"
Ciceron
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od martin11 »

...to se mě asi také stane...poslal jsem křepelku do prdele, protože mě 2x smazal příspěvek, který mi v SZ napsal, že jsem "něco" nepochopil...a nenapsal ani upozornění, že je příspěvek vadný...přitom nebyl.... :idea: .... :bye: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od adam.benda »

Ileme, tohle je divné... Každopádně velký dík, že jsi to "stihnul" sem vrznout. Buď je to jen nějaká podivná technická závada a nebo za tím někdo stojí...

Martine, za koho globální moderátory máš? Ať už za kohokoliv, takhle se to nedělá (takhle se nechovají), abys byl z ničeho nic odstřižen z celého fóra. Tedy určitě ne ti, kteří zde momentálně jako globální moderátoři zbyli.


Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“