Nalezené chyby a jiné nepravosti

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od hapalainen »

Není to jednoduché "odladit", buďme trpěliví. Nakonec to bude makat ke spokojenosti všem. Držím palce všechny čtyři. Myslel jsem, že se letos dostanu na sraz, ale bobužel musím zase honit ten gumovej vdolek. Za rok se to už podařit musí.


Hlavní je vyhrát zápas
Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od hapalainen »

Uvažuju o tom, že skončím a začnu se živit prací.


Hlavní je vyhrát zápas
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Gratulace ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:... Rive, gratuluji k redesignu potomka ... :D ... zítra mu připijeme na zdraví ... :pivko: ...... rovněž díky za nové moderátorské možnosti ... :good: ...


PeS: ... nevím, zda je to nedokončenou reindexací obsahu, ale fce "Hledání" oproti starému fóru nenajde názvy vláken ... např. při zadání slova "netu" vůbec nenajde vlákno "Co kde na netu", pouze tři příspěvky z MMS tento řetězec v textu obsahující ...
Tak jsem hledal HCl - základní fakta a slovo draslík přes vyhledavač. Vyhledavač našel jedinný příspěvek se slovem draslík a vím, že jich je zde alespoň 10. To vlákno jsem nenašel ani při nalistování vláken a nakonec jsem do práce zapřáhl Googla. Asi díky těm svým botům, co tu pořád šmejdí, to zná jak své boty. Zadání čehokoliv s přívěskem "pramene" funguje jak švýcarské hodinky.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od huhu »

zkus gůglit :
hcl - základní fakta site:upramene.cz

"site:upramene.cz" vybere vše z této domény ( je to v nápovědě k použití gůgla )
google bot mám vyzkoušeno , že do dvaceti minut naindexuje příspěvky


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od jani »

S vyhledáváním mám neskutečný problém :bhead: , to staré VYHLEDAT bylo dokonalé :good: , tohle nové je :ptrain: , vůbec se mi nenajdou staré dobré příspěvky se zadaným výrazem :dknow:


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1224
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od rival »

Vyhledávání se pokusím zprovoznit dnes v noci. Fórum tedy bude po 20:00 hod. dočasně nedostupné...


rival - živý člověk
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od huhu »

Rival píše:Vyhledávání se pokusím zprovoznit dnes v noci. Fórum tedy bude po 20:00 hod. dočasně nedostupné...
tož nevim
pokud dám do rychlého , nebo pokročilého hledání výraz : "gravitační lopatka" , nenajde to nic

pokud dám do gůgly :"gravitační lopatka site:upramene.cz" , trefim se na první nástřel

já si nestěžuju , umím si poradit ..... ber to jako zpětnou vazbu

V.


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1224
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Vyhledávání

Příspěvek od rival »

Zatím ještě stále probíhá na pozadí skript, který postupně převádí všechny staré příspěvky do nového formátu.Tím se stává funkční bbkód (to jsou ta slova uzavřená v hranatých závorkách) a staré příspěvky se začínají správně zobrazovat. Potom teprve bude možné vytvořit nový vyhledávací index. Bohužel to jde pomaleji než jsem čekal.


rival - živý člověk
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Odoslanie príspevku vytvoreného editorom

Příspěvek od Elektro »

Keď napíšem príspevok, upravím svoj príspevok, alebo reakciu na príspevok v editore a dám odoslať, tak mi príspevok neodošle a vypíše chybové hlásenie "diagnose conection problem".
Keď to isté urobím cez rýchlu odpoveď tak to prejde bez problémov. Robím niekde chybu ja, alebo je v tom niečo iné? Mám predvolený IE8, ale to isté mi spravilo aj s Firefoxom.
želám príjemný večer


Hľadajme možnosti ako sa to dá a nie ako sa to nedá.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od poota »

Používám Iron (prohlížeč, né ten na okna) nebo Chromium a přes [Citaci], potažmo editor to odesílá bez problémů. Tohle odesílám rovnou přes Editor, takže schválně, co to udělá?!

Zdravím - poota
P.S. Odeslalo bez jakéhokoli náznaku potíží!


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Vyhledávání

Příspěvek od poota »

Rival píše:.. Bohužel to jde pomaleji než jsem čekal.
Vždycky všechno jde pomaleji - kdyby náhodou bylo něco rychlejší, než čekáš, tak je to buď nějaké protivenství a nebo je někde chyba, a to nejspíš hrubá :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od Ilem »

Rivale, to je schválně, že mě to po pár minutách nečinnosti vykopne?
Příklad: Chci reagovat na nějaký příspěvek. Potřebuju si ověřit nějaké informace, otevřu si Gúgl v jiném okně a když se vrátím, jsem zpátky v úvodní obrazovce. Pak musím znovu hledat přispěvek, na který jsem chtěl reagovat a je to o to těžší, že v tuto chvíli už není mezi nepřečtenýma. Takto přispívat mě opravdu nebaví. Ale třeba je to chyba jen u mě???


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:... to je schválně, že mě to po pár minutách nečinnosti vykopne?
Příklad: Chci reagovat na nějaký příspěvek. Potřebuju si ověřit nějaké informace, otevřu si Gúgl v jiném okně a když se vrátím, jsem zpátky v úvodní obrazovce.....
... fórum mám otevřené mezi několika dalšími záložkami ... k tomu v dalších oknech spuštěno několik dalších prohlížečů (někdy i různých) ... návraty na FuP i po mnoha hodinách ... a tyto problémy jsem nezaregistroval ... :dknow: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:
Ilem píše:... to je schválně, že mě to po pár minutách nečinnosti vykopne?
Příklad: Chci reagovat na nějaký příspěvek. Potřebuju si ověřit nějaké informace, otevřu si Gúgl v jiném okně a když se vrátím, jsem zpátky v úvodní obrazovce.....
... fórum mám otevřené mezi několika dalšími záložkami ... k tomu v dalších oknech spuštěno několik dalších prohlížečů (někdy i různých) ... návraty na FuP i po mnoha hodinách ... a tyto problémy jsem nezaregistroval ... :dknow: ...
No, musím se přidat k Anrimu. Podaří se mi při odpovídání i pokouřit venku, uvařit a i nakoupit a nic mne nevykopne. Je mi to líto, vím, že tím asi žeru pásmo, omlouvám se, ale hold nedokážu vždy myslet na vše. :dknow:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1224
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Vyhledávání tlačítkem "google"

Příspěvek od rival »

Nově lze vyhledávat příspěvky pomocí tlačítka "google" (vpravo nahoře), které zobrazí výsledky přímo na stránce fóra. Do bílého okénka se napíše hledané slovo a následně se klikne na tlačítko "google". Skutečně se využívá vyhledávací služba Google. Na vlastní vyhledávání si musíme ještě pár dní počkat.
Ilem píše:Rivale, to je schválně, že mě to po pár minutách nečinnosti vykopne?
Jsi nejspíše zatím jediný, kdo má tento problém. Jaký používáš prohlížeč ?


rival - živý člověk
Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“