pránická výživa - nejlepší jídlo

Léčebné postupy.
early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: polemika

Příspěvek od early123 »

milda píše: Kurta Tepperweina začínám číst. S kyselinou močovou a svou leností vedu neustálý zápas. ;) :D
Nazdar,s tym Teperwinom asi treba pomaly,davaj bacha,Palo ako som tu niekde zastihol na fore píše,že to môže robiť problém s HCL,aspoň tak som to pochopil.
Ale zdá sa sa, že HCL je mocná čarodejka,preštuduj si vlákno o HCL.Ja užívam HCL iba 3,5% asi 3 týždňe,zdá sa ,že výsledky sú vynikajúce,je mi lepšie a lepšie,myslím tým fyzicky aj psychicky.A to neužívam MMS až asi 2 roky.

Nazdar

:idea: Dávej lepší pozor na to, koho vlastně cituješ - poo.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Indka drží 12 let hladovku, ... obžalovali ji ...

Příspěvek od A(&F) »

... tak trochu z jiného soudku, ale související ... http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/2 ... razdu.html ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Indka drží 12 let hladovku, ... obžalovali ji ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:... tak trochu z jiného soudku ...
Jak "z jiného soudku". To je přesně to ono. Je to v nás, jen to nastartovat. Konec konců, tenhle případ je vynikající ukázkou, jak naprosto zločinný zákon může zapracovat proti jeho strůjcům. V podstatě jde o oficiální potvrzení, že to jde.

Tož jsem si ověřil, jak dlouho se vlastně už nestravuju při svém posledním hladovění, či spíše přehazování se na tuhle výživu, anžto jsem ztratil přehled. https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 90#p114390 :shock: Sedmý den. Do včerejška mi byla odpoledne a večer taková ta vnitřní zima, jako když prokřehneme, což jsem řešil na spaní horkou vanou. Dnes je to zatím OK. Zato žena už se začíná dost cukat :D Je ale fakt, že jsem teď dost vznětlivej, když mám furt dokola poslouchat její připomínky. Taky je fakt, že hlad ještě stále chvílema pociťuju, dokonce i silné nutkání se najíst, ale kruci písek, nedám se. Jinak samozřejmě na urině. Už ani moc nesolí, nějak se to ustálilo.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Pega
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 21 říj 2012 8:35
Dal: 7 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: nejlepší jídlo - pránická výživa

Příspěvek od Pega »

Tomuto sa podarilo žiť z prány

http://www.breatharian.cz/topic/91-fornax1713/


Pega
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 21 říj 2012 8:35
Dal: 7 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: pránická výživa - nejlepší jídlo

Příspěvek od Pega »

Rozhovor s breathariánom zo Slovenska



Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: pránická výživa - nejlepší jídlo

Příspěvek od poota »

Možná, že je to trochu k tématu:
Slavek Krepelka píše:Pokud se dá věřit glukózovému cyklu pánů Gyorgyho a Krebse, či nějakému který je víceméně totéž, ale probíhající poněkud jinak, je nabíledni, že oproti všem řečem, že glukóza dodává tělu energii, dodává tělu energii chemická reakce mezi kyslíkem a glukózou. Tím, že se tento proces otočí v játrech, kde dochází k odkysličení glukózy, je nasnadě, že zde se energie zase spotřebovává. Tím se dostáváme k otázkám:
1) Kde se sakra tělesná energie bere, když celková bilance glukózového cyklu, alespoň vědo-teoreticky, vyjde na nulu?
2) Proč vůbec je nám třeba do sebe cpát glukózu, či cokoliv z čeho si tělo glukózu vyrobí, když se ta věc recykluje?
3) Co vlastně způsobuje problémy s tím, aby tento a další cykly v těle probíhaly bez dodávání čehokoliv, míněno potravy v jakékoliv podobě, kromě snad atmosferického kyslíku?
4) Je snad možné, že extra energii potřebujeme pouze na to, abychom jí byli schopni plýtvat na trávení něčeho, co vlastně vůbec nepotřebujeme a co si tělo dokáže kompletně recyklovat?
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: pránická výživa - nejlepší jídlo

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: Možná, že je to trochu k tématu:
:) To víš že je. Taky před pár dny proběhla diskuze mezi mnou a "pouštní" Českymou. Jak už hodně dlouho vím o zajímavém jevu kaktusů s tím, že jsou schopny si nejen udržet vláhu a vlastně hromadu vody díky "orgonové" výměně, ale také se neuvařit v 70+°C stupňovém vedru a v písku rozpáleném přes den až na 120°C, zmiňuju se ve vlákně kotvičník https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 86#p125686 o tom, že kořeny pouštních rostlin nejen nemají šanci brát z půdy jakoukoliv vláhu prostě pro to, že v ní není, ale taktéž je zase otázkou, jak z ní potom mohou dostávat bez té vláhy jakékoliv minerály atp. Snad jen jedině že by minerály dostávaly nad ránem, kdy někdy bývá trochu rosa, z prachu který na nich ulpí :dknow: To ani nemluvě o tom, že teorie hmotnosti a hmoty není nic než teorií bez jedinného :D hmatatelného důkazu a že bylo mnohokrát analýzami zjištěno, že organické systémy (např slepice) si dovedou udělat transmutace prvků. Odtud je tedy již jen krůček se domnívat, že si organické systémy z energie (pro přesnost spíše termín ether) dovedou umotat i potřebné "hmoty", tedy výživné látky. Dovolil bych si zašpekulovat, že jsme vlastně všichni odnaučení brethariáni, kteří si eventuelně vyvinuli (přetvořili) původně striktně recyklovací zařízení na trávící a to se týče aj tygrů. To už jsme ale tématicky v magii, mentální ozdravě, u Bruce Liptona a jeho popření závislosti všeho na DNA a naopak závislosti DNA na mentální kapacitě jedince, stejně tak jako společenského povědomí, tvůrčích schopnostech všech živých organismů a mnoha dalších tématech a poznáních, která s tím souvisí.

S laskavým pozdravem, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: pránická výživa - nejlepší jídlo

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše:.. kořeny pouštních rostlin nejen nemají šanci brát z půdy jakoukoliv vláhu prostě pro to, že v ní není, ale taktéž je zase otázkou, jak z ní potom mohou dostávat bez té vláhy jakékoliv minerály atp.
Domnívám se, že pramenitá voda vzniká oxydací metanu.
Pokud mám alespoň částečně pravdu, pak by rostliny měly možnost si vytvářet svou vlastní vodu z celkem běžně se vyskytujícího metanu, který dokáže bez problémů vystoupat i značně silnou vrstvou suchého písku až ke kořenům.
Kdyby ty pouštní rostliny kořeny nepotřebovaly, tak by je neměly, jako například různé epifytní rostliny, které se živí prostřednictvím listů.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: pránická výživa - nejlepší jídlo

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: ... Kdyby ty pouštní rostliny kořeny nepotřebovaly ...
Potřebujou, ale ne nezbytně pro sbírání vody a živin. Jak nahoře, tak i dole. Potřebují je jednak aby se netoulaly a jednak jako orgonové vlnovody, stejně jako listí a trní a větve a jehličí atd. To jsou jen obdoby jednoho zásadního principu, kterému vědisti ríkají fotosyntéza a která fachá i ve sklepě, pokud je do sklepa přivedeno "odické světlo" tedy "orgonové záření", pomocí drátu.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
PureL
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: pát 07 říj 2011 9:26
Dal: 4 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: pránická výživa - nejlepší jídlo

Příspěvek od PureL »

O té výrobě prvků z "energie" mluví Keshe v posledním videu :)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: pránická výživa - nejlepší jídlo

Příspěvek od Slavek Krepelka »

PureL píše:O té výrobě prvků z "energie" mluví Keshe ...
Jojo. Mluví ... a mluví ... a mluví. V životě sem snad neslyšel někoho techno-blábolit tak jako Keshe, s rukou nataženou jak péro od hodin. Ale je fakt, že nepracuju v Bohnicích.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: pránická výživa - nejlepší jídlo

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Velice fajnová knížka velice na téma. S laskavým pozdravem, Slávek.
Přílohy
JMWerdin-ŽivotníStylBezJídla.pdf
(1.63 MiB) Staženo 274 x


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
pbn
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: ned 16 úno 2014 13:44
Dal: 3 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: pránická výživa - nejlepší jídlo

Příspěvek od pbn »

Slavek Krepelka píše:Velice fajnová knížka
Naozaj velmi zaujímava knižka. Keď sa informácie z tejto knihy "prepoja" s informáciamy z tejto http://knihy.abz.cz/prodej/moc-pritomneho-okamziku, tie "dvere ktore sa tým otvoria" nemajú chybu.


Zázraky se nedeju v rozpore s prírodou, ale iba v rozpore s tím, co o nej víme.
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: pránická výživa - nejlepší jídlo

Příspěvek od kachna »

Přidávám se se svou troškou do mlýna 8)
Koncem minulého roku jsem se rozhodla, že vyzkouším přechod na pránu, vybrala jsem si datum 1. února a připravovala jsem se tak, že jsem svému tělu opakovala, že od 1.2. se začne na 100% živit pránou. Byla jsem přesvědčená, že to mé tělo umělo vždycky, protože jako malé dítě jsem byla typická "nežerka", běhala jsem po vsi a okolních kopcích celé dny a doma byl vždycky boj, když jsem měla něco pojíst. (Tehdy mě ze zoufalství naučili na sladké, které jediné jsem ještě brala na milost.)
Od prvního února jsem tedy přestala jíst a pít "normální" stravu, pila jsem jen vodu. Hlad jsem neměla ani na chvilku, časem přišly chutě, ale to bych předbíhala. Pátý den navečer jsem začala zvracet, a to mi vydrželo asi 10 dní.( V té době mi připadala naše výborná studniční voda strašně těžká na můj zkoušený žaludek, tak jsem popíjela převařenou, která se mi zdála jemnější.) Tělo se čistilo od pěkných svinstev, ani jsem netušila, co jsem vše "skladovala". Strach jsem neměla, prostě jsem důvěřovala, že tělo ví, co dělá. Objevovaly se i různé bolesti dutin, svalů, kloubů... ale nikdy to netrvalo příliš dlouho, maximálně pár dní, tak jsem se radovala, jak se pěkně čistím. Asi týden jsem měla krev v moči, někdy to spíš vypadalo jako moč v krvi :roll: Bohužel, nárůst energie se nekonal, protože při tom všem čištění jsem byla ráda, že můžu jakž takž normálně fungovat, často odpočívat, nezatěžovat se...
Za 29 dní jsem zhubla 1 kg!!!! ( A přitom jsem dost baculatá kachna :oops: ) Jasný signál, že pránu baštím naprosto dokonale. Nádhera! Jenže - 30.den začalo tělo likvidovat zásoby tuku ( asi), protože jsem zase začala zvracet, a to takovou šílenou kyselost, že mi to během pár dní natolik popálilo hrdlo, že jsem nemohla polykat, mluvit... byl to děs! A tehdy jsem pochopila, že je čas končit, dát tělu signál, že s drastickým čištěním končíme. ( Představa, že všechny mé "špeky" projdou takhle mým krkem, byl čirý děs! ;) ) Takže 33.den odpoledne jsem začala popíjet šťávy a postupně přecházela na normální stravu. ( Za ty poslední asi 4 dny jsem měla na váze asi o 4 kg méně.) Týden jsem víc ležela než něco dělala, ale postupně se dostávám do normálu. Ještě se mi večer stává, že zvracím nějakou kyselost ( už ne tak drastickou), asi ještě dočištění? :dknow: Ale už je mi většinou fajn.
Takže : 1) živení se pránou není nesmysl, naše těla to dokážou
2) doporučuju občasné "menší" pročišťování, tohle byla fakt "jízda" :laugh:
3) nechci jásat předčasně, ale zdá se, že jsem přestala být závislá na sladkém!!! Jaká úleva, pochopí jen ten, kdo nějakou závislost má. ( Zřejmě
nepřežily nějaké "breberky", které sladké vyžadovaly.)
4) jsem ráda, že jsem tenhle svůj pokus absolvovala, ledacos si ujasnila, vyčistila se a všechno to přežila ;) A rodina i přátelé si oddychli taky.
( Bylo zajímavé, že pokud mi nebylo jo blbě, ráda jsem vymýšlela, co budu vařit, hledala nové recepty a rodina si pochvalovala, jaké bašty jí
servíruju. :lol: Já to jen ochutnala, a pak vyplivla, protože jsem hlad opravdu neměla, jen ty chutě - a to stačilo jen užít si to v ústech.)
Snad to někomu pomůže, protože i ty neúspěšné pokusy jsou cestou, která nás někam dovede.
Tak ať se daří!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: pránická výživa - nejlepší jídlo

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj kachni tak smekám před Tebou za Tvou sebedůvěru a odvahu.
Děkuji za sdílení Tvé vlastní zkušenosti, pro mnoho lidí to může posloužit jako poučení.
pamatuji se ,že Henry M. se na přechod připravoval víc jak 2 roky častými i několikadenními půsty a očistou.Stravu postupně zjemnoval.Ono sice domluvit se s bunkami je jedna věc, ale i to neumí každý,ale někde jsem četla názor že pokud máme tělo s energet. bloky a zanesené, není naprosto správné jít touto cestou.Prozatím :-)Ze Tvé zkušenosti mi přijde, že by jsi toho byla naprosto schopná ,ale tělo není na to ještě pročištěno.Ta krev moči mi přijde jako přetížené ledviny odcházejícími toxiny .Nevím kolik jsi toho denně vypila .Možná proto i to zvracení.Tělo se toxinů zbavovalo všemi způsoby .Je to jen můj pohled.Malinko mi to přijde jako hazard se zdravím, ale zase kdo nezkusí neví:-)


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“