CDS - klinické skúsenosti

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
limuz
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 25 kvě 2012 2:46
Dostal: 3 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od limuz »

Zdravím,
chtěla bych přidat svoji zkušenost s CDS. Vyrábím: 20ml MMS1 + 20ml kys. citr. (ředěné 1:1) nechám probublat do 2l studené vody, uchovávám v ledničce, ředím cca 1:7. Vychází mi koncentrace cca 100 ppm. Piju celý den po hodině i častěji. Asi po 14 dnech se mi vyčistil ekzém z obličeje (kořen nosu, kolem očí a na čele), způsobený zřejmě boreliemi. Přibyla energie, také ubyla chuť na sladké. Přestaly mi trpnout ruce v noci (doktorka mě posílala na operaci "karpálů"). Co zůstává je problém s očima - dvojité vidění, který se střídavě zlepšuje a zhoršuje. Ing.Bláhová tvrdí, že CDS nezlikviduje parazity, jen viry a bakterie. Mi se to ale nezdá. Při dlouhodobém užívání a vynechání cukru by se přece mělo vyčistit tělo úplně. Co si o tom myslíte?


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od jardax »

Gratuluji!!! ale... souhlasím s Bláhovou....cds nezlikviduje velké parazity. Dokonce i nejbrutálnější chemie má problém. Mrkni na rezistenci tasemnic na ivermectin.... kdysi fungovalo...


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od milnem »

limuz píše:Zdravím,
chtěla bych přidat svoji zkušenost s CDS. Vyrábím: 20ml MMS1 + 20ml kys. citr. (ředěné 1:1) nechám probublat do 2l studené vody, uchovávám v ledničce, ředím cca 1:7. Vychází mi koncentrace cca 100 ppm. Piju celý den po hodině i častěji.
Prosím Tě,nemám zkušenosti,v jakém množství popíjíš ředěný roztok 1:7?Jakým množstvím ho zapíjíš?Vím,že to jsou hloupé otázky,navíc u každého to může být jinak,ale tápu.Díky.M.


limuz
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 25 kvě 2012 2:46
Dostal: 3 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od limuz »

milnem píše:
limuz píše:Zdravím,
chtěla bych přidat svoji zkušenost s CDS. Vyrábím: 20ml MMS1 + 20ml kys. citr. (ředěné 1:1) nechám probublat do 2l studené vody, uchovávám v ledničce, ředím cca 1:7. Vychází mi koncentrace cca 100 ppm. Piju celý den po hodině i častěji.
Prosím Tě,nemám zkušenosti,v jakém množství popíjíš ředěný roztok 1:7?Jakým množstvím ho zapíjíš?Vím,že to jsou hloupé otázky,navíc u každého to může být jinak,ale tápu.Díky.M.

Popíjím cca 1dcl co hodinu, ale i více nebo častěji, někdy taky zapomenu vzít dávku. Většinou nezapíjím, jelikož mi to, světe div se, vůbec není protivné. Vitamín C beru před spaním nebo hned ráno cca 3 hodin. před nebo po CDS.


limuz
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 25 kvě 2012 2:46
Dostal: 3 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od limuz »

jardax píše:Gratuluji!!! ale... souhlasím s Bláhovou....cds nezlikviduje velké parazity. Dokonce i nejbrutálnější chemie má problém. Mrkni na rezistenci tasemnic na ivermectin.... kdysi fungovalo...

Na tasemnice velké nejlíp funguje Colo-vada plus. Mi našli echinokoky, oba druhy. Neví někdo jak se jich zbavit kromě chemie?


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od *Roman* »

Zdravim,
jsem tu novy, timto nejprve velky dik provozovatelum fora i vsem co sdili sve zkusenosti.
Neco jsem tu jiz nacetl, abych se hned neptal na neco co tu jiz bylo, ale uprimne je toho tu napsano jiz tolik ze to i s pouzitim vyhledavani neni vzdy jednoduche :). Ale to je vlastne dobre :).

Dost se tu hovori o priprave CDS, o koncentracich, a v te souvislosti i o redeni vodou. Nekteri dale zminuji ze to pak jeste zapijeji, nejcasteji vodou, nekdo stavou. Na tomhle jsem se trochu pozastavil. Kdyz si pripravim napr. 1 litr se 100ppm a prubezne upijim, a hned kazdou davku zapiji vodou, tak v zaludku se to znovu naredi a misto 100ppm pujde do krve mene, mozna i o dost mene. Prosim opravte me pokud se mylim.

Jinak me zkusenosti: prvni mesic na MMS (s HCL, citronovou kyselinu nikdy nezkousel) 2x denne max. 6k (bylo tak doporuceno diag. poradcem), i na lacno ale lepsi snaseni s plnejsim zaludkem. Pak presel na 8x denne 1dl CDS, koncentrace 25-100ppm, rozptyl kvuli postupnemu nabehu a taky testovani snasenlivosti. Zatim asi brzy na nejake zavery, na sobe zatim moc dopad necitim.
Vyroba: vecer v 22h do zkumavky 20-30k chloritanu a HCl, to ponorit do 1.4l vody (pokojova teplota, bez ohrevu) v 1.5l PET (lehce zmacknuta) a nechat zavrenou lahev pres noc. Rano je tam po premereni prouzkem 100 ppm. Diteti naredim vic, sobe mene. Kazdy den delam cerstve.

Co jsem si nacetl v posledni knize o MMS J.Humbla a oblibil jsou inhalace, kloktani a i cisteni zubu. Presne dle uvedeneho navodu. Mozna prave to udrzuje nektere nemoci s odstupem, ale to bych asi vic vysledoval az kdyz bych to prestal, coz se mi ted nechce :).

Druhy dotaz - premyslim, zda-li je lepsi napr. 10 dni CDS (nebo proste nejaky delsi cas) a pak treba 2 dny vit.C, nebo jet porad CDS a vecer 2h po posledni davce CDS dat jednu udrzovaci davku vit.C. Opet se ptam spis kvuli diteti, o me tolik nejde :).

Diky :)


simpleman
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 27 led 2013 15:48
Dal: 32 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od simpleman »

Zdravím.
Dovoľte,aby som sa podelil o svoju skúsenosť s CDS.Už niekoľko rokov mám problém s bolesťou chrbtice v krížovej oblasti.Momentálne maródim a už 7 mesiacov čakám na operáciu.Pred Vianocami 2012 som skončil v nemocnici,kde ma dopovali liekmi, infúziami a pod. Pri prepustení z nemocnice som mal v prepúšťacej správe uvedené, že mám vysoký cholesterol, tak som bol u svojej lekárky na krv a bolo potvrdené, že mám cholesterol skoro 11. Samozrejme, že lekárka mi chcela predpísať lieky, ale ja som povedal, že to najskôr skúsim zmenou životosprávy, tak som hľadal na nete čo je na cholesterol dobré a tak som sa dostal k MMS. Veľmi ma to zaujalo a keďže som stále ležiaci, jediná moja aktivita bola aj je , že som stále na PC. Od januára tohto roku čítam toto fórum a keďže som už vyskúšal MMS aj CDS, tak stručne opíšem môj liečebný postup.
Začal som s MMS, postupne od 1 kvapky. Po 2 dňoch som zvýšil na 3 kvapky každú hodinu aktivované kyselinou citrónovou, ale dostavili sa hnačky a aj som zvracal, tak som si povedal, že prejdem na CDS. Zostrojil som si podľa návodu výrobník a 2 litre koncentrátu CDS som pomocou testovacích prúžkov riedil na 100 ppm, zarobil som si dávku na celý deň a každú hodinu -( 10 x za deň ) 1 dcl vypil a užíval 28 dní. Samozrejme, že som zmenil stravovanie, vysadil som cukry, múku, tuky, prestal piť alkohol, kúpil odšťavovač a za necelé 2 mesiace som schudol 10 kg a cholesterol znížil na 6,3. Používal som CDS do kúpela 2 x týždenne. Teším sa na ďalšie užívanie CDS, ale až po operácii, nakoľko nevydržím stáť dlhšie ako 20 minút a nedokážem CDS ani uvariť.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od poota »

simpleman píše:.. keďže som stále ležiaci, jediná moja aktivita ..
Možná je to trochu mimo, ale asi zase ne až tak moc - myslím si, že každému člověku s omezenou možností pohybu chybí paradoxně ze všeho nejvíc ten pohyb. Naštěstí existuje taková vynikající finta, kterou je možné docílit i pro dokonale znehybnělého člověka stejného účinku, jako kdyby se třeba na dvacet minut proběhnul. Je to tzv. dýchací sifon a nebo se tomu říká i Frolovův dýchací trenažer https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 738#p81738

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
simpleman
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 27 led 2013 15:48
Dal: 32 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od simpleman »

Dík za radu :)

Edit: odstranění zbytečné citace - poo.


Káče
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 27 kvě 2013 15:23
Dal: 2 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od Káče »

Dobrý den, tatínkovi diagnostikovali rakovinu slinivky, chceme začít s CDS. Tatka má ale problém s příjmem potravy, jí málo, cítí se plný. Nevíte někdo, co by pomohlo - četla jsem tu o kyselině chlorovodíkové - kapku do 4 dc vody - prý podpoří zažívání? Nemáte zkušenost?? Moc děkuji za jakoukoliv radu. Káče


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

Mám dotaz. Že předávkováním MMS aktivovaným kyselinou citronovou nebo kyselinou chlorovodíkovou lze vyvolat negativní reakci organizmu (Herxheimerova reakce?) je všeobecně známo. "Podařilo" se už ale někomu něco takového za pomocí CDS? A při jakých dávkách to bylo?
Mně se to zatím nepodařilo. Je ale pravdou, že jsem zatím neměl důvod brát větší dávky. Nejvíce jsem zkoušel 3x denně 50ml o koncentraci cca 300ppm.
Žiju v domění, že užívání CDS je pro organizmus nejméně zatěžující formou, jak do něj chlordioxid dostat.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od poota »

Káče píše:tatínkovi diagnostikovali rakovinu slinivky, ... Moc děkuji za jakoukoliv radu.
Tou HCl nic nezkazíš, podívej se taky na https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 94&#p29994 - funguje to dobře.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
misuge
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 13 črc 2013 13:39

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od misuge »

Ahoj, mám zkušenosti s užíváním CDS a velmi kladné....pokud se o toto téma zajímate je možné nakouknout i do této slupiny, kde jsou konkrétní postřehy lidí, kterým CDS pomohla.
https://www.facebook.com/groups/382886911808866/


dodo_cze
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 17 črc 2013 10:52

CDS - Začátečník - Tipy-rady-informace

Příspěvek od dodo_cze »

Dobrý den

Tak nějak po přečtení všech možných článků, shlédnutí několika videí a přečtení knihy jsem se po nějakém tom měsíci sehnal CDS. Víceméně jsem se pro něj rozhodl místo MMS a jeho vedlejším "efektům"... CDS jsem dostal od osoby, kterou po roce-dvou opět dostihla rakovina. Dotyčná se nedala již po třetí zvyklat na Chemu a další procedury, ale nechala si fyzicky odstranit nádor a zbytek léčila CDSkem + nějaké další výživové doplňky. Dotyčná osoba měla dle doktorů umřít někdy v Květnu (doktoři ji říkaly, že pokud nepůjde na léčbu (viz. výše) do max. konce května tady nemusí být - toto ji říkali v březnu). Dotyčná je živá a zdravá jako ryba. O tom ale dále, chastáme se sepsat článek, možná nějaké video. Psal jsem to jen kvůli tomu, jak jsem se k CDS dostal.

CDS jsem tedy dostal minulý čtvrtek (11.7.2013) kdy na mě lezla nějaká viróza. Ten den jsem měl napuchlé mandle, celkově únava a chystal jsem se že si cca 2-3 dny opět poležím (pomalu jsem neuměl mluvit- polykat). V ten den večer jsem si dal okolo 20h 3kapky CDS do cca 1,5dl vody. Poté ještě asi v 23h před spaním.

Ráno se probudím, nebyl jsem zrovna fit, ale byl jsem celkem v pohodě. Mandle nebyly napuchlé, jen mě trochu ještě škrábalo v krku a i větší únava byly pryč. Vzhledem k tomu, že jsem nic krom CDS nebral , přisuzoval jsem tento efekt právě tomu. Ani nevim proč, začal jsem si +/- co hodinu kapat 3 kapky CDS do cca 1,5-2dcl vody.

Pátek teda krom zlepšení bolesti v krku jinak žádné další pozorování že by se něco změnilo

Sobota - Opět +/- co hodinu ale 4 kapky CDS - tady se mi už zdálo že se více potím, a "něco" ve mě vře. Také mě pobolívá hlava, ale jen slabě. Přisuzuji to tomu, že CDS začíná očistu...

Neděle - Opět co +/- hodinu ale 5 kapek CDS - hlava něbolí, ale jsem takový "nic moc, nic se mi nechce, trochu unavený" , krk uý nebolí vůbec, ale začínám šíleně smrkat a slzí mi oči. Také pozoruji malou tupou bolest v oblasti játry-žlučníku.

Pondělí - Opět co +/- hodinu ale 6 kapek CDS - je mi ok, hlava nebolí, rýma pořád, nic jiného neporozuji. No možná se tak nějak jinak potím. Od soboty chodím častěji na WC - skoro průjem.

Úterý - Opět co +/- hodinu 6 kapek CDS - je mi ok, hlava nebolí, rýma pořád trvá (toto se mi dlouho nestalo) . Ale vzhledem k tomu, že máme doma nemocné i děti (také rýma-nachlaazení) nedávám tomu nějak vážnost.

Středa - dnes - Opět co +/- 7 kapek CDS - od rána mě opět tak tupě pobolívá hlava, cítím v sobě nějaký "var".. zbytek uvidímě.

CDS jsem bral po probuzení cca (8h až 20h - pak jsem si vzal ještě dávku před spaním )...

Všimám si, že jinak spím... Určitě tvrději, předtím mě vzbudila kdejaká kravina...

Proč jsem se rozhodl vůbec s CDS-MMS začít?

Je mi 31let. Mám nadváhu (115kg - 190cm). Už několik let zvýšená kyselina močová (špatná životospráva), dle testů krve jemně zvýšené hodnoty cukru+tuky. cca 4 roky zpět jsem měl potíže se žlučníkem (potvora tlačila - občas píchala). Po (půl ročním)kolečku v nemocnici kde nic nezjistili jsem si koupit nějaké čaje a po měsíci byl klid.
Mám sedané zaměstnání a málo pohybu.

Co od toho všeho čekám?

Hlavně detoxikaci těla, vyčištění od bordelu, toxinu, odpadu, parazitů. Prostě se tak nějak "vyrestartovat" do továrního nastavení ;).

Co teda mohu očekávat od používání? Co se vše pročistí, jak mi to může pomoct? Hodnoty v krvi by se asi měli dát do pořádku...

Jak dlouho mohu brát CDS, v jakých intervalech, v jakých dávkách?

Budu rád za každou pomoc. Jakmile to vše vyzkouším na sobě, půjdu dále po nemocných a potřebných lidech v mém okolí.

Děkuji za odpověďi.....


Edit: ... přesunuto ze samostatného vlákna ... A(&F) ...


andrea.hviscova
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23 bře 2013 8:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od andrea.hviscova »

Tak jsem udělala svojí druhou CDS. viz foto. Kupodivu to šlo úplně obyčejně, do staré 5l sklenky od okurek jsem nalila 3l vody a postavila obyč sklenku, ve které bylo 10 ml chloritanu a 10 ml HCL. . |Jelikož ve špízce nic nesmrdělo, předpokládám, že nic neuniklo. Po cca 12 hod. hodnota cca 200 ppmTakže výslednou CDS jsem udělala z 250 ml koncentrátu a 750ml vody = 50 ppm. Proč to sem píšu? Jen tak že se mi to povedlo :-) dříve jsem se o CDS nezajímala, protože probublávat něco přes hadičky a akvarijní motorek mi přišlo moc složité, ale takhle je to jednoduché :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“