Proč bude případů rakoviny přibývat

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Lze s textem souhlasit?

jednoznačně
10
36%
s tím lze souhlasit
5
18%
zdá se mi to pravděpodobné
9
32%
tak to netuším, nevím
0
Žádná hlasování
to se mi nezdá
0
Žádná hlasování
nemyslím si, že by to tak bylo
0
Žádná hlasování
nesouhlasím
1
4%
to je naprostý nesmysl
0
Žádná hlasování
jiná odpověď...
3
11%
 
Celkem hlasů: 28

LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Proč bude případů rakoviny přibývat

Příspěvek od LenkaX »

Nádory nemá smysl odstraňovat, zmizí samy, jakmile odstraníme příčinu vzniku těchto nádorů. Pokud příčina rakoviny není cizopasnického původu, ani není způsobena stravou, pak může být způsobena prostředím (obsah nežádoucích látek ve vzduchu či okolí) nebo negativními pocity, které nemálo ovlivňují chemické procesy v těle, což však hodnotím za minimální pravděpodobnost.

Ahoj Palo se vším o čem píšeš souhlasím až na poslední větu.
protože právě psychické traumata jsou příčinou jakékoliv rakoviny.Dokonce platí železná zásada rakoviny,kterou objevil a popsal v roce 1981 dr.Hamer
http://www.gaaba.cz/GNM.pdf
kdo má zájem si přečíst jak zákonitosti rakoviny fungují,zde je odkaz.
Pan Hamer od doby zveřejnění objevu je neustále perzekuován a má přísný zákaz cokoliv o svém objevu šířit pod pokutou 140.000 EUR a nesmí vycestovat z Francie,takže asi je jasné, že nesedí farmaceutickým skupinám.
Na Osudu vyšel článek ,kde o silném nátlaku a potlačování šíření GNM sám Hamer píše
http://www.osud.cz/novorocni-zdravice-d ... uz-konecne

Vím že toto forum je velmi specializované na léčbu rakoviny a jiných nemocí pomocí MMS ,ale pro lidi ,kteří takto onemocní a ptají se sami sebe ...Proč právě já? z čeho to vzniklo.....právě těm je věnovaný můj příspěvek.
Krásný den přeje Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč bude případů rakoviny přibývat

Příspěvek od Palo »

LenkaX píše:Ahoj Palo se vším o čem píšeš souhlasím až na poslední větu...
No to je věc osobního názoru, který máme každý jiný ;)
Cílem tohoto fóra není sjednotit názory přispěvovatelů na názor stejný ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Proč bude případů rakoviny přibývat

Příspěvek od NAVAR »

LenkaX píše:Nádory nemá smysl odstraňovat, zmizí samy, jakmile odstraníme příčinu vzniku těchto nádorů. Pokud příčina rakoviny není cizopasnického původu, ani není způsobena stravou, pak může být způsobena prostředím (obsah nežádoucích látek ve vzduchu či okolí) nebo negativními pocity, které nemálo ovlivňují chemické procesy v těle, což však hodnotím za minimální pravděpodobnost.

Ahoj Palo se vším o čem píšeš souhlasím až na poslední větu.
protože právě psychické traumata jsou příčinou jakékoliv rakoviny.Dokonce platí železná zásada rakoviny,kterou objevil a popsal v roce 1981 dr.Hamer
http://www.gaaba.cz/GNM.pdf
kdo má zájem si přečíst jak zákonitosti rakoviny fungují,zde je odkaz.
Pan Hamer od doby zveřejnění objevu je neustále perzekuován a má přísný zákaz cokoliv o svém objevu šířit pod pokutou 140.000 EUR a nesmí vycestovat z Francie,takže asi je jasné, že nesedí farmaceutickým skupinám.
Na Osudu vyšel článek ,kde o silném nátlaku a potlačování šíření GNM sám Hamer píše
http://www.osud.cz/novorocni-zdravice-d ... uz-konecne

Vím že toto forum je velmi specializované na léčbu rakoviny a jiných nemocí pomocí MMS ,ale pro lidi ,kteří takto onemocní a ptají se sami sebe ...Proč právě já? z čeho to vzniklo.....právě těm je věnovaný můj příspěvek.
Krásný den přeje Lenka
Děkuji za hezký článek a dovoluji si souhlasit že stav duše má výrazný vliv na stav těla.
Je to podobné s tím jak říká Cindler:
Doktor: " To mi chcete říct pane Cindler že chřipku dostanou Ti co mejí nervy v prdeli a že má 50% národa nervy v prdeli?"
Cindler: " Ne...., 75% národa má nervy v prdeli, k těm 25-ti procentům se virus ještě nedostal"


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Proč bude případů rakoviny přibývat

Příspěvek od LenkaX »

Moc děkuji za podporu,už sem to tu musela několikrát napsat, protože mi přišlo,že se pořád jen léčí tělo jako u doktorů a to je opět na draka . musí se jít po příčině a uzdravit a POUČIT duši .Člověk jak si uvědomí jaký dopad na zdraví mají emoce a negativní myšlení, většinou to bývá ,až vážnou nemocí sám projde,pak si dává velký pozor ,aby již v nepohodových stavech nezůstával dlouhodobě .
Uvědomuji si ,že hlavně takové ty ztráty blízkých je velmi těžké zpracovat.Ale s vědomím, co mi setrvání v kolotoči trápících myšlenek může přinést, je dobré najít cestu např. být ted a tady.Pokud to jen jde . Mějte se Lenka :) :good:


Změň sebe sama a změníš svět :-)
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Proč bude případů rakoviny přibývat

Příspěvek od sisa »

LenkaX píše:Moc děkuji za podporu,už sem to tu musela několikrát napsat, protože mi přišlo,že se pořád jen léčí tělo jako u doktorů a to je opět na draka . musí se jít po příčině a uzdravit a POUČIT duši .
To se ti jenom zdá. Diskutuje se zde o všem. Najdi si sekci "ZDRAVÍ", je tam toho dost. ;)


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Proč bude případů rakoviny přibývat

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj Siso :-)Já myslela v této sekci.Vím že se o těchto principech mezi alternativci dávno ví a píše.
Myslela jsem ,ale třeba na nemocné co zoufale někdy hledají nějakou pomoc a v alternativě nežijí a tudíž si těchto důležitých souvislostí nejsou vědomi.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Proč bude případů rakoviny přibývat

Příspěvek od Slavek Krepelka »

LenkaX píše:Ahoj Siso :-)Já myslela v této sekci.Vím že se o těchto principech mezi alternativci dávno ví a píše.
Myslela jsem ,ale třeba na nemocné co zoufale někdy hledají nějakou pomoc a v alternativě nežijí a tudíž si těchto důležitých souvislostí nejsou vědomi.
Nazdar Lenko,

I když je pravdou, že vše souvisí se vším, a právě proto, je nutno držet ve věcech co nejlepší řád a pořádek. Zkus si představit, že ty tisíce příspěvků zde U Pramene týkyjící se jenom zdraví budou všechny v jednom vlákně. To prostě nelze, protože by nikdo nenašel žádanou informaci, pokud zde vůbec je. Musí to být řazené do jisté míry jako kartotéka.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Proč bude případů rakoviny přibývat

Příspěvek od dancaa »

Přikládám článek o škodlivosti podprsenek s kosticemi (mohou způsobit rakovinu)
z knihy Doba jedová od autorů:

prof. RHDr. Anna Strunecká,DrSc.,
prof. RNDr. Jiří Patočka, Dr.Sc.
Přílohy
Rakovina prsu - 1.JPG
Rakovina prsu -2.JPG
Rakovina prsu - 3.JPG


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Proč bude případů rakoviny přibývat

Příspěvek od LenkaX »

dancaa píše:Přikládám článek o škodlivosti podprsenek s kosticemi (mohou způsobit rakovinu)
z knihy Doba jedová od autorů:

prof. RHDr. Anna Strunecká,DrSc.,
prof. RNDr. Jiří Patočka, Dr.Sc.
Určitě přínosné upozornění , ale ta zásadní příčina je v psychice .Je to psychosomatické.
Asi bych ženám vzkázala , dejte si pozor na emoce a myšlenky.Nevyřešené vztahy po ženské linii.Tzv. dědičnost se zase spouští psychikou.L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Zaneta.Marijczukova
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 07 kvě 2012 6:17
Bydliště: Liberec
Dal: 2 poděkování

Re: Proč bude případů rakoviny přibývat

Příspěvek od Zaneta.Marijczukova »

Palo píše:Nádory nemá smysl odstraňovat, zmizí samy, jakmile odstraníme příčinu vzniku těchto nádorů. Pokud příčina rakoviny není cizopasnického původu, ani není způsobena stravou, pak může být způsobena prostředím (obsah nežádoucích látek ve vzduchu či okolí) nebo negativními pocity, které nemálo ovlivňují chemické procesy v těle, což však hodnotím za minimální pravděpodobnost.
Souhlasím s tebou, jenom pořád mi není jasná jedna věc a tou je odkyselení organismu. Užívám VMS, mám také kapky Joalis s plasmodii a dreny, zapperuji a beru antihelmintika, ale stále nevím, jak to mám skloubit s vitamíny a minerály a zda nezůstávám při dlouhodobém braní VMS zakyselená a zda by bylo možné brát vitamíny a minerály večer a VMS ráno. Zda u toho vadí pití citrónové vody (z pravého citrónu), chtěla bych jí pít alespoň v druhé půli dne. Za jak dlouho po VMS mohu ovoce (mám velmi ráda hroznové víno), stačí hodinu po aplikaci VMS (v žaludku mám helicobactera a jsem krevní skupina 0)? Děkuji za odpověď Žaneta M.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč bude případů rakoviny přibývat

Příspěvek od Palo »

Pití citronové vody nevadí - vůbec při užívání VMS, lze kdykoliv.
S odkyselením jsem se nikdy moc netrápil, vlastně jsem se nikdy neměřil...
Osobně bych dávky VMS na jeden den zvýšil a následující den bych VMS nebral, ale bral bych ty vitamíny a minerály. Jednoduše bych v jeden den bral jedno nebo druhé, když chceš ty vitamíny a minerály brát.
Po VMS bych si ovoce dával po dvou hodinách.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“