Replikace Ivanova Vyvíječe

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vycuc

Příspěvek od Iv »

KEXIK píše:Caffko IVAN

Mozem spravit dalsi vycuc z fora poslednych 10 stran ??? Dal by som tam tuto schemu a spravil by som v EAGLY plosak.

Nech to je kazdemu jasne.


CAV
Kexiku,kašli na to,nech to plavat!Už jsem to smazal!Ty po nich chlebem,oni kamenem. :bhead: Jsem to ale blbec.


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Vycuc

Příspěvek od Mim »

Ivane, netruchli, vždyť tohle je jasné.....Zatím jsem se nesetkal s někým, kdo chtěl obětovat blbých patnáct stovek a jezdit zadarmo...o čem to hovoří? Ty víš.....Mim
Naposledy upravil(a) Mim dne pon 22 led 2007 17:43, celkem upraveno 1 x.


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vycuc

Příspěvek od Iv »

Máš recht,už jsem začal vše mazat a jak mě naserou víc,tak to vemu pak od podlahy. :devil:


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Pro pochybovače a jim podobné...

Příspěvek od rival »

Doufám, že jste nyní spokojeni. Žádný plošňák se dělat nemusí, nikdo nic nového stavět nemusí... Nedej Bože, kdyby tam náhodou byla nějaká chybička... Jsme jí ušetřeni... Teď je to prostě idylka :eclap: .

Pokud jsem já v rychlosti stihl přečíst Ivanovo, nyní smazaný příspěvek. Psal tam, že je to tři měsíce testované a tudíž ověřené zapojení.

Vždy je lepší než budete reagovat na nějaký příspěvek. V klidu si jej několikráte přečíst. Zkusit se vcítit do pisatele a představit si, co asi cítí nebo prožívá. Dvojnásobně to platí v tomto tématu. A pak teprve napsat své vyjádření... Myslím, že Iv právem čekal od ostatních "trošku" jinou reakci...


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vycuc

Příspěvek od Palo »

Iv píše:Kexiku,kašli na to,nech to plavat!Už jsem to smazal!Ty po nich chlebem,oni kamenem. :bhead: Jsem to ale blbec.
Kdo tady chlebem a kamenem? Furt tady někdo hlásal, že mlha božsky bouchá a já byl svědkem toho, že tomu tak není. A když se někdo zeptá, proč to nejde, tak je ticho po pěšině.
Pánové nezlobte se, ale dokud si něco neověřím na vlastní oči (schémata, teorii apod.), tak já tomu nevěřím! a podle toho taky jednám.
Vy si dělejte co chcete. Já po nikom kámen nehážu (naoplátku po chlebu).
Pořád si jen něco namlouváte.
A připadá mi, že si z nás děláte srandu. Schéma zatím nikdo neověřil, tak to nemůžeme prezentovat jako hotovou věc snad, ne? Můžeme to prezentovat jako neověřené. Toť vše a nevím, proč se furt tak čertíte.

Já to mám stažený a hodlám to vyzkoušet.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Vycuc

Příspěvek od Mim »

Palo, jdi do pr..le! První kdo napsal o Ul. mlze jsem byl já, a taky jsem napsal, jak jsem jí zapálil. Jasný????Zveřejnil jsem dvě možnosti, s celkem jasným výkladem. Kdo to postavil stejně? Nikdo! Jen hloupé narážky, teoretizování o ničem a skepse. S..u na to. V samé podstatě nikdo mi nestojí za to. Čekal jsem diskusi nad dílem....a dočkal jsem se, možná stejně jako Ivan diskuse nad trím, proč by to nemělo jít. Proto.....Víš, když je dobrá vůle, v čechách se oplácí buď závistí, anebo házením klacků pod nohy. To je to pravé. Nebuďte líní a něco dělejte. Jinak nic......Omlouvám se. Na fóru jsou i lidé, kteří chtějí a dělají...alespoň tak. Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro pochybovače a jim podobné...

Příspěvek od Iv »

Rival píše:Doufám, že jste nyní spokojeni. Žádný plošňák se dělat nemusí, nikdo nic nového stavět nemusí... Nedej Bože, kdyby tam náhodou byla nějaká chybička... Jsme jí ušetřeni... Teď je to prostě idylka :eclap: .

Pokud jsem já v rychlosti stihl přečíst Ivanovo, nyní smazaný příspěvek. Psal tam, že je to tři měsíce testované a tudíž ověřené zapojení.

Vždy je lepší než budete reagovat na nějaký příspěvek. V klidu si jej několikráte přečíst. Zkusit se vcítit do pisatele a představit si, co asi cítí nebo prožívá. Dvojnásobně to platí v tomto tématu. A pak teprve napsat své vyjádření... Myslím, že Iv právem čekal od ostatních "trošku" jinou reakci...
Je to pravda,čekal jsem nápady,kde to zlepšit,zjednodušit,zpřístupnit laikům aby i oni mohli laborovat a vychutnali si trochu věc.Ale,když se nechce vidět,tak to vidět nebudou.


Nobody
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: pát 27 říj 2006 17:02

No tak.....

Příspěvek od Nobody »

Nazdar panovia,
chlapi,prestante s blbostami,Ivan nikoho nenutil,aby staval jeho zapojenie....
Kdo ma cas na blbosti,nech si radsej precita cele forum od zaciatku a ujde mu cas a mozno dostane aj inspiraciu.Neodradujte nikoho v jeho praci.Ivan predsa nevyhlasil ze je Meyer alebo Dingel...Iste vsak dosiahol lepsie vysledky ako ti co neexperimentuju a len kritizuju vysledky.Takto sa to zmeni len na blabolanie o nicom....
Kazdy kto uz nieco dosiahol alebo postavil je na to hrdy.
A ti co cakaju na zazrakyna pockanie a nemozne do troch dni by si mali najst inu zabavu...


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Rival....

Příspěvek od Mim »

Prosím tě...smaš ty duplicity.,..hlásilo to všeobecnou chybu a tak to vzniklo...Díky....Mim


Však ono to půjde!!!
LUKE
Stálý člen
Příspěvky: 78
Registrován: pát 20 říj 2006 11:27

furt dokola

Příspěvek od LUKE »

tak to tady zabalme a jeto furt tady nekdo nekoho napada tak ma to potom nejakej smysl?ne.bohuzel sem to ivanovo zapojeni nestihl stahnout no skoda no co uz? :? chlapi chlapi ja nevim fakt.


Uživatelský avatar
KEXIK
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: čtv 23 lis 2006 17:59
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

PROBLEMY NA FORE

Příspěvek od KEXIK »

JA VÁS UZ NECHAPEM KOLKO PROBLEMOV PRE JEDEN PLOSAK SAK AKO KED NECHCETE STACILO POVEDAT ABY SOM TEN PLOSAK NEROBIL A NEDAVAL TO NA STRANKU A BOLO BY PO PROBLEMOCH A NIE SA TU TERAZ HADAT A HASTERIT KED IVAN RAZ POVEDAL ZE MU TO DOMA IDE 3 MESIACE BEZ PROBLEMOV TAK PRECO MU TO NEVERIT. MYSLITE SI ZE BY VAS TU KLAMAL Z NIEAKYCH DOVODOV ??? :(

KED SOM ZACAL NAVSTEVOVAT TOTO FORUM TAK BOLO NA 11 STRANE A TERAZ JE TU 77 STRAN A MOZEM VAM POVEDAT ZE TU BOLO AZ MOC HADOK NA TO CO TU RIESIME. POVEDZTE KOLKO PROBLEMOV V ZAPOJENIACH STE VYRIESILI SPOLU? A KOLKO KRAT STE SA POHADALI?

VSETKYM NAM IDE O TO ISTE TAK POTOM PRECO SA TU DEJE TOTO ?

KEXIK :|


VE je buducnost ale malo ludi to chape
informacie,schemy,foto o vyvijacoch http://www.h2o-energia.wz.cz
belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: Vycuc

Příspěvek od belamachina »

Mim píše:Ivane, netruchli, vždyť tohle je jasné.....Zatím jsem se nesetkal s někým, kdo chtěl obětovat blbých patnáct stovek a jezdit zadarmo...o čem to hovoří? Ty víš.....Mim
ja by som obetoval tie prachy v pohode takze ak ma chces stretnut neni problem:-))) a ak by mi to zadarmo aj kurilo v baraku rad priplatim :-)))

ps. moja starka vraviela : sprav certovi dobre a peklom sa ti odsluzi ! :-))
a este jeden na zaver : mudremu nerad a mocnemu nedvihaj ! :-)))


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro všechny

Příspěvek od Iv »

Zaslal: po 22 leden 2007 17:53
Mim píše:
Iv píše:Příteli,trochu mně zde chybí reference po nějaké době provozu,tak to naprav,myslím ,že dost lidí by si to ráda přečetla.Vždyť to za to stojí!
Fotky mohou být jaké-koliv,to už si přizpůsobíme,tak do toho!!! Eusa Clap
Souhlasím i nesouhlasím, Ivane. Víš, snažil jsem se dle mého názoru dost....A co z toho bylo? Jen averze a nezájem a napadání.....Někdy si říkám, mám tohle zapotřebí? Odpověď je jednoznačná. Obětoval jsem tomu dlouhý čas....a také hodlám pomoci jen těm, kteří skutečně chtějí...Toť vše. Mim
Tak to je ten stejný pohled na věc,souhlasím,ten český národ patří nakopat,víš kam.No a teď se spustí další smršť averze a bude se kritizovat jen ten druhej,zrcadla jsou v Česku vyprodaná,je to asi v povaze národa,vždyť si ani nedovede vládnout a když tak blbě,proti lidem.Víš,člověk pořád věří a vždycky se spálí a znovu a znovu.Uvidíme.
A teď už tady máte CHAOS i s DVOJITOU VRSTVOU.


Uživatelský avatar
Peter610
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 30 srp 2006 8:41
Bydliště: Slovensko

??????

Příspěvek od Peter610 »

co sa deje????


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: Vycuc

Příspěvek od belamachina »

Mim píše: Ivane, netruchli, vždyť tohle je jasné.....Zatím jsem se nesetkal s někým, kdo chtěl obětovat blbých patnáct stovek a jezdit zadarmo...o čem to hovoří? Ty víš.....Mim
ja by som obetoval tie prachy v pohode takze ak ma chces stretnut neni problem:-))) a ak by mi to zadarmo aj kurilo v baraku rad Ti priplatim :-)))

ps. moja starka hovorila : sprav certovi dobre a peklom sa ti odsluzi ! :-))
a este jeden na zaver : mudremu nerad a mocnemu nedvihaj ! :-)))


Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“