MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
whacky
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pon 14 říj 2013 23:21

Urologické potíže

Příspěvek od whacky »

Ahoj, potřebuji vaši pomoc, jelikož už vážně nevím, co mám dělat, jsem naprosto zoufalý…

Začalo to minulý rok - měl jsem omylem nechráněný pohlavní styk (kondom praskl). Po pár dnech jsem začal cítit bolest v okolí prostaty, tlak v oblasti levého třísla a nemohl jsem normálně močit. Šel jsem tedy k obvodní, která mi řekla, že mám zánět. Dala mi jedny antibiotika na dva týdny - nepomohly. Tak další na dva týdny, pořád nic. Tak mě poslala k urologovi, ke kterému jsem se rozhodl, že nepůjdu. Začal jsem se tedy léčit sám různými bylinkami a osvědčenými radami, ovšem rovněž nic nepomáhalo. Tak jsem se po čtyřech měsících odhodlal a k urologovi zašel. Po testech zjistil, že mám nějakou bakterii, na kterou jsem bral měsíc antibiotika. Stále nedošlo k žádnému zlepšení. Pak mi tam našli nějaký virus, na který jsem bral antibiotika snad 2 měsíce, než byl pryč. Poté mi doktor řekl, že jsem už konečně zdravý. Když jsem mu ale řekl, že stále cítím tlak v okolí levého třísla, a že stále nemohu močit (mohu, ale "proud" neteče tak, jak by měl, kdysi jsem měl z malé strany radost, teď musím tlačit a vůbec mě to netěší), tak mi odpověděl, že se to časem možná zlepší a poslal mě pryč, což mě poměrně šokovalo.

Každopádně jsem se onehda rozhodl, že vyzkouším MMS. Rozhodl jsem se pro protokol 1 000, který mi přišel takový univerzální, jelikož prakticky nevím, co mi je. Všechny dávky si poctivě zapisuji (viz příloha). Momentálně kapky beru už třetím týdnem (3 kapky 24.5% roztoku chloritanu sodného a 3 kapky 50% roztoku kyseliny citrónové), chvilkově jsem zlepšení močení cítil (tak o 20%), ovšem opětovně mi přijde, že jsem tam, kde jsem byl. Navíc, protokol 1 000 je pouze na tři týdny, co mám dělat, až bude po třetím týdnu a stále zdravý nebudu?

Nenapadá vás případně, co jiného bych mohl zkusit? Mám upravit dávkování? Jak? Vážně už nevím, co mám dělat…

Děkuji za jakoukoliv odpověď.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od sisa »

Žádný protokol není omezen konkrétním časem. Má se brát až do uzdravení. Takže je to individuální. Na tvém místě bych v klidu pokračovala.


whacky
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pon 14 říj 2013 23:21

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od whacky »

Děkuji za informace. Řídil jsem se touto stránkou, kde je dole specifikováno, že se to má brát pouze po tři týdny. Jinak myslíš, že bych mohl zkusit začít brát například 4 kapky? Nevím, jestli to má na to vliv, ale jsem poměrně mohutný člověk.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od sisa »

Whacky, s tím, jak pokračuje výzkum, informace se mění. Je to i v nové knížce a různě na internetu. Klidně můžeš i zvýšit počet kapek, ale nikdy ti nesmí být blbě. Kdyby byla nějaká nevolnost, průjem, zvracení, musíš o kapičku ubrat a zkoušet to opět až za pár dní. Ber to těch 8-10 hodin po sobě.


whacky
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pon 14 říj 2013 23:21

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od whacky »

Ach tak, děkuji za info :), asi pouvažuji o koupi knihy. Každopádně dnes zkusím navýšit počet kapek o jednu, za další den o další. Za nějakou dobu se ozvu, jak jsem dopadl.

Všem děkuji moc za užitečné informace, vážím si toho :)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od sisa »

Whacky, nenavyšuj každý den, nech to pár dní uležet. V tvém případě (mohutný chlap) nešla bych přes 4-5 kapek za hodinu. J. Humble uvádí, že 3 kapičky za hodinu 8x denně jsou dostačující na většinu nemocí. Kromě životohrožujících.


whacky
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pon 14 říj 2013 23:21

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od whacky »

Ahoj, uběhla už poměrně dlouhá doba od doby, co jsem tu psal naposledy.

Navýšil jsem až na 5 kapek (za celou dobu do teď jsem jich měl 1060) a problémy neustále přetrvávají, vůbec se to nelepší. Nevím, jestli nedělám něco špatně nebo na to prostě MMS nereaguje, každopádně nevíte prosím někdo, co mám dělat teď? Doktora jsem zkoušel, ten nevyřešil nic. Různé bylinky, to MMS, nic nepomáhá... Jsem už vážně dost zoufalý, naprosto mi to drásá nervy... :(

Za jakoukoliv odpověď budu rád, děkuji.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od sisa »

Whacky, jseš hodně netrpělivý. Jak dlouho ti trvalo, než jsi se dostal do aktuálního zdravotního stavu? Dlouho. A výsledek chceš za chvilku. MMS není zázrak, je to prostředek, který nabudí tvůj imunitní systém a ten začne pracovat a "opravovat" to, co v těle nefunguje. A určuje si to sám, kde a jak začne. Začíná u akutních problémů. Evidentně ten tvůj asi nebude mít prioritu. Máš horší věci ke spravení, jen o nich nevíš.
Takže zachovej klid a pomalu pokračuj dál. Můj ekzém se vyléčil až po 8 měsících. Do té doby MMS makalo na jiných věcech.


Miroslav7
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: úte 24 pro 2013 17:19
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Miroslav7 »

Ahojte chcem sa vas spytat na radu mam vyrostok na pate ..tzv kohutia ostroha .Som 2 mesiace po ozarovani najskôr to pomohlo teraz opät päta boli .Poradte mi prosim liecbu ...


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od sisa »

Miroslave, já být na tvém místě, začala bych přeléčovat organismus pomocí MMS, evidentně je nějaký problém uvnitř těla a projevuje se tím výrustkem. A dělala bych i koupele chodidla. A počkala bych na reakce, podle nich bych pokračovala dál.
Toť můj názor laika. :-)


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od jani »

Miroslave, stačí zadat zde do vyhledavače patní ostruha. Mms prý na ostruhy nezabírá. Vhodné jsou vložky a obuv fy. Hanák
web zde:
http://www.botyhanak.cz/archive/news/

vyhledavač patní ostruha:
https://www.upramene.cz/forum/search.php ... ds=ostruhy

Moje soupisky, když jsem se tím kdysi zabývala kvůli někomu:

léčba rázovou vlnou
http://www.fyzioterapie3r.cz/ostruha-patni-kosti/

Existuje prý naprosto spolehlivý postup, jak se zbavit ostruhy za pár dní, max. několik týdnů: V nějaké větší lékárně poprosto o 2dcl ricinového oleje. Dále si obstarejte nějaké kvalitní arnikové nebo kostivalové mazání. Nejdůležitější část je ale černý bez. Několik čerstvých listů si přiložte večer před spaním na patu a ovažte bavlněným hadříkem nebo obvazem. Ráno sundejte a patu ošetřete tím mazáním. Takto každý den až do vymizení bolesti. Přes den (třeba odpoledne) je vhodné patu natřít ricinovým olejem a držet v teple.


TRPĚLA JSEM OSTRUHAMI, HRUZA. BYLINKÁŘKA MI PORADILA, 14 DNÍ NA NOC DÁVAT NA PATU NASTROUHANÉ SYROVÉ BRAMBORY, JE TO 9 LET ZPÁTKY, POMOHLA TO

http://diskuse.doktorka.cz/ostruhy/ - diskuse

Vápenaté usazeniny by mohlo rozpouštět i magnesium, ale asi je to dlouhodobá záležitost.

O zmizení výrustku se píše v tomto recepisu:
V roce 1974 pracovníci UNESCO našli v jednom Tibetském klášteře hliněnou desku s asi 5000 let starým textem na kterém byl návod na tento česnekový extrakt. Již tisíce lidí ho vyzkoušelo a ti kterým to povolil žlučník si ho nemohou vynachválit. Zkuste i vy.
Tibetský česnekový recept.

360g oloupaného a rozmačkaného česneku

300g 90% vinného lihu

Česnek rozmačkáme a vložíme do tmavé láhve a zalijeme lihem. Dobře uzavřeme a uložíme v temnu a chladu po dobu 10-ti dnů. Pak se obsah přecedí přes plátno a zbytek česneku z láhve se ještě důkladně vymačká. Takto získaný extrakt se nalije zpět do láhve a nechá se uležet tři dny v klidu, temnu a chladu.
Užití:
Užívá se v ½ dcl mléka pokojové teploty 3x denně podle tohoto schematu:
Ráno v poledne večer

1. den - 1 kapka 2 kapky 3 kapky

2. den - 4 5 6

3. den - 7 8 9

4. den - 10 11 12

5. den - 13 14 15

6. den - 15 14 13

7. den - 12 11 10

8. den - 9 8 7

9. den - 6 5 4

10. den - 3 2 1

11. den - 25 25 25 kapek

A pak už jen 25 kapek 3x denně každý den, až do vyčerpání poslední kapky což by mělo vydržet asi tři měsíce. Nic se však neděje, když vám extrakt vydrží i o měsíc déle. Záleží to také na obsahu šťávy v samotném česneku v jehož důsledku se zvýší nebo sníží celkový objem extraktu.
Tento Tibetský extrakt prokazatelně léčí tepny, žíly, cévy a vlásečnice, upravuje krevní tlak(vysoký snižuje, nízký zvyšuje) , snižuje nitrooční tlak, upravuje funkci lymfatického systému, snižuje cholesterol, léčí vnitřní záněty, zlepšuje trávení a paměť a podporuje hubnutí. Tyto efekty nastupují už v průběhu léčebné kůry. Pak je zde ještě jeden prokazatelný efekt, který si snadno ověříte sami, v průběhu roku po ukončení léčebné kůry se vám zvětší rozsah hybnosti kloubů a případné výrůstky na kloubech se celkem nenápadně vytratí. Vzhledem k pomalosti tohoto procesu si toho člověk ani nevšimne, ale při zpětném pohledu si teprve uvědomíte ohromnou léčebnou sílu česneku. V původním receptu se tvrdí, že omládnete o 15 let. Celá tato procedura by se měla opakovat vždy po 5-ti létech.

Další recepis bez alkoholu:

Odstranění vápenatých usazenin těla česnekem a citronem
Prof. Gerd Unterweger
Jsou-li cévy v mozku a srdci zvápenatělé, pije se denně jedna likérová sklenka (0,2 cl) výtažku z asi 30 oloupaných dílků česneku a 5ti malých, nakrájených a neoloupaných přírodních citrónů (bio, kde se dá konzumovat i kůra).

Všechno se v mixéru zpracuje na kaši, dá se do jednoho litru vody a přivede se k varu. Ale nechá se jen jednou, tzv. “převalit”. Potom se zcedí a naleje do lahve. Uchovává se v chladu.
Denní sklenka se pije dle možností před, nebo po hlavním jídle..

Již po třech týdnech denního užívání pocitíte v těle příjemné „omlazení”! Zvápenatění cév a jeho vedlejší příznaky, jako je např. zhoršené vidění či slyšení – se zmenšují a postupně mizí.

Po třech týdnech kůry by měl člověk kůru na osm dní přerušit a pak opět tři týdny pokračovat. Potom se dostaví pronikavý úspěch. Tuto levnou, neškodnou a léčivou kůru by měl člověk každý rok opakovat.

I když jinak nepříjemná česneková “vůně” není vůbec cítit, účinek citronu s česnekem se projeví naplno. Člověk může zase dobře spát a nemusí v noci „pobíhat“, protože se vápník v cévách rozpustil.

Jedna žena se takto vyhnula operaci srdce. Tuk a vápník v cévách se jí po kůře rozpustil. Také při vypadávání zubů, paradentóze se česnekový “elixír” velmi osvědčil!

Možná lze použít:
http://www.zdrave-oleje.cz/223-vyhlazen ... herbs.html

Podotýkám, že tyto metody nemám osobně odkoušeny, jen jsem se daným tématem zabývala.
Snad by se něco z toho mohlo přece jen hodit k použití.


Miroslav7
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: úte 24 pro 2013 17:19
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Miroslav7 »

Dakujem jani tak to idem vyskusat som zvedavy ci to pomoze dik moc si super


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Bobina »

Já měla ostruhy,že jsem nemohla chodit.Žádná léčba nezabírala.Zkusila jsem tčm-vyhlazení slonové kosti/tablety/a za 3týdny byl pokoj.Doporučila jsem i 4známým a všem to pomohlo ;)

Přidal jsem odkaz http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylin ... nove-kosti SDK


Tom_
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pon 03 úno 2014 12:10

MMS a revmatodiní artritida + lupénka

Příspěvek od Tom_ »

Dobrý den,

dostalo se mi do rukou balení MMS a chci se zeptat, zda-li jsou pozitivní ohlasy na užívaní MMS a pozitivního dopadu na revmatoidní artritidu + lupénku. Trpím tím cca od svých 13 let,kdy mi bylo tohle onemocnění zjištěno a bojuju s tím cca 13 let. Jelikož můj stav se rapidně zhoršil, bylo mi doporučeno MMS. Za zkoušku nic nedám a snad mi to neublíží či nezhorší můj stav.

Jakožto nový uživatel.... s jakými dávkami mám začít? Nejlépe aby to byly 3 dávky denně. Nejsem schopen zajistit těch dávek třeba cca 5 a více.. Musí být ty dávky +- ve stejnou dobu?Nebo se nějaká hodinka +- neřeší? Kolik vody použít na zalití té určité dávky ? Co v prvních dnech od začátku dávkování očekávat?

Mám balení Chloritanu sodného 25% a Kyseliny citronové 50%


Děkuji

Tom

:idea: Nezakládej kvůli dotazu nové vlákno - poo.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od MIRKO »

A opět naší kamarádi paraziti /vlasovci/.MMS ti uleví, ale chce to rozhodně antiparazitika...pročti jsi vlákna ,,paraziti...,,+MMS zkušenosti uživatelů II.Amatérská léčba /nejen na tomto foru/ se vyvíjí a na tvé otázky není jednoznačná odpověd, ale kde je vůle, tam je i cesta.Chce to vyzkoušet, ono na MMS,antihelmintika a obecně vlastně na jakoukoliv léčbu každý jinak reaguje...proto by detox. poradce byl opět nejlepším řešením.M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“