Borelioza

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od pavelv »

nika22 píše:já bych to asi nezvládla, snáším špatně i hlad, ne tak žízeň, když nepiju, rozbolí mě hrozně hlava. .... No, proč jsi je vlastně držel opakovaně? Kdyby řešily problém definitivně, nebylo by nutné je opakovat, ne.
Ja jsem si nelecil zadnou nemoc, jen jsem si chtel suchy pust vyzkouset a poradne se preventivne procistit, zlepsit pamet, zabranit sediveni vlasu... A nekde jsem cetl, ze cim vic dnu sucheho pustu, tim lip jdou ty nasledujici. Navic jsem zacinal opatrne, abych si s tim neublizil. Takze jsem si vzdycky rekl, ze i kdyz bude vse v poradku, budu delku pustu navysovat jen o 2-3 dny. Ale byl jsem tak v pohode, ze jsem prvni pust protahnul az na 5 dni. Pak jsem nekolikrat koncil predcasne, protoze jsem sel mezi lidi a nechtel jsem delat komedie ze nic nevezmu do pusy. Kdyz jsem sel na pust, ktery skoncil 9 dny, chtel jsem dat jen 7, ale opet to bylo naprosto v pohode, tak jsem dotahl devitku. Nasledna sedmicka mela naopak byt delsi, ale sedmy den jsem si vzpomnel na navod jak se stat za 21 dni breatharianem, 7 dni sucheho pustu, pak 7 dni pomerancovych stav redenych 1:4 a pak 7 dni pomerancovych stav redenych 1:2. Tak jsem 8. den presel na ty stavy a vyzkousel si po strance jidla jednadvacetidenni postup prechodu na breathariana. Ovsem tomu chybely meditace...

> snáším špatně i hlad, ne tak žízeň, když nepiju, rozbolí mě hrozně hlava
Pred suchym pustem by se mely vycistit streva a jatra. Pak je mnohem nizsi pravdepodobnost, ze te bude bolet hlava.

PS: ocisty strev a jater jsou zakladem ke zvyseni imunity a lecbe jakekoliv nemoci. Vsechny mozny potvory napadnou telo jen v pripade, ze je telo zaneseny a ze mame v sobe spoustu usazenin, ktere se telu nepodarilo vyloucit. Telo je genialni masinka, ktera se dokaze opravit sama, ale musime ho prestat dal zanaset a nechat mu na opravy klid. A k tomu je velmi vhodny pust. Pred 5-10 lety kdy jsem mel obcas nejaky zdravotni problemy, tedy jednou astma, jednou bronchitidu a pak tu a tam nabeh na chripku nebo anginu, jsem to resil pustem, kdy jsem pil jen vodu. Ty dva vetsi problemy vzdy chtely 12 dni. Suchy pust pomaha mnohem rychleji, takze cekani kdy uz zas zacnu jist neni tak dlouhe, prekvapive je snadnejsi a lepe se snasi, zbavi cloveka i tezke vody, s kterou vodni pust nehne, clovek se v prubehu pustu nemusi nicim zabyvat, ani otravnyma klystyrama, nemusi se zabyvat kde sezene destilku... Viz http://filonov.net/statji/preimushestvo ... golodaniya Tak stejne jako psala rada lidi na diskuzich, dalsi pusty uz asi budou bez vody.


nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

pavelv:

Díky za podrobnosti. Myslím, že játra a střeva už vyčištěná mám, ale nejprve vyzkouším ještě nějaké ty bylinky, tohle vidím až jako poslední možnost.

Nevíš náhodou, jak správně užívat ostropestřec? (množství, přestávky) - léčitel mi tvrdí, že max. půl lžičky denně, jinak to rozhodí hormony.

Můžeš ještě něco napsat k té téžké vodě? V souvislosti s tímto spojením si vybavím jen radioaktivní. :)


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od jao »

pavelv píše:Telo je genialni masinka, ktera se dokaze opravit sama, ale musime ho prestat dal zanaset a nechat mu na opravy klid. A k tomu je velmi vhodny pust.
Pavelv, perfektný príspevok, ďakujem za postrčenie. Je zaujímavé, že človek musí ochorieť a mať veľké problémy, aby sa potom dozvedel celú pravdu o tomto matrixe.
Zase sa mi otvorili nové dvere spoznávania niečoho, o čom som vedel len veľmi málo. Tak ma to zaujalo, že celý deň som vstrebával informácie o pôste. Teraz mám pocit, že to je to pravé, čo roky hľadám. Nejaké skúsenosti z jogou a očistami už robím tak 30 rokov, začiatky s pôstom už mám za sebou, ale potreboval som info od skúsených. Dnes od návalu adrenalínu snáď ani nezaspím. Borelka, to má týmto už asi navždy spočítané.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od pavelv »

nika22 píše:...Myslím, že játra a střeva už vyčištěná mám,...
...jak správně užívat ostropestřec? (množství, přestávky) - léčitel mi tvrdí, že max. půl lžičky denně, jinak to rozhodí hormony....
...Můžeš ještě něco napsat k té téžké vodě?...
Kdybys mela opravdu dobre vycistena jatra a streva, a navic nejedla nic blbyho, tak bys s nejvetsi pravdepodobnosti nemela zadne zdravotni problemy.
Co se tyka strev, delala jsi neco vic nez klystyry? Cistila jsi napriklad nejak i tenke strevo?
K jatrum, delela jsi nejakou verzi ocisty s olivovym olejem a citrusovymi stavami? Nebo jen ten ostropestrec? To jsou dve vice mene ruzne veci, nekde bych vyhrabal odkazy. Ostropestrec chrani bunky jater pred poskozenim, rakovinou, zloutenkou, zanety, jedovatymi latkami, alkoholem... a soucasne jatra opravuje a regeneruje.
A ocista jater s olivovym oleje resi problem, ze jatra, zlucnik a zlucovody jsou zanesene nejakym sajrajtem, ktery blokuje zluc....
Muzes se podivat napriklad na video http://www.auria.sk/blog/odstranenie-zl ... m-sposobom , neni tam pripravna faze, ale zas je video velmi nazorne. A kompletni ocistu od Andrease Moritze nekdo prelozil na . Takze jeste jednou, abys mela jatra opravdu funkcni, mela bys pokracovat s ostropestrecem a k tomu jeste udelat serii ocist podle Moritze. A mimo to je jeste dobre uzivat horke byliny, predevsim pampelisku(listy a koreny) a pelynek (listy), ktere mimo jine podporuji tvorbu zluci a tim take jatra, zlucnik a zlucovody cisti. Mozna ocistu s olivovym olejem davno delas delas, ale pro jistotu....

K uzivani ostropestrece a rozhazovani hormonu, u autoru kterym verim jsem o tom nic necetl. Myslim, ze to bude nejaka tradicni pomluva tak jako u kazde ucinne prirodni lecby. Jen jsem se podival co k tomu rika herbar Janci a Zentricha, protoze je v cestine
Janca & Zentrich píše:Podle německého lékopisu DAB 6 se připravuje jednotlivá dávka z 1 gramu drogy na pohár odvaru. Často se připravuje i nálev z 1 čajové lžičky drogy na sklenici vody. Účinnější formou je tinktura, aplikovaná 4krát denně po 30 až 35 kapkách. Nejúčinnější a také nejjednodušší formou je prášek z mletých plodů ve směsi s mléčným cukrem v poměru 1:2, a to v dávce 2 až 4 čajové lžiček denně.
Prášek musí být skladován ve vzduchotěsně uzavřené nádobě, v suchém a poměrně chladném prostředí. Připravujeme si vždy jen takové množství prášku, které spotřebujeme během několika málo dnů. Mleté plody totiž poměrně rychle žluknou a pak působí spíše opačně - léčbu zpomalují nebo dokonce znemožňují. Nejlepším obalem se zdají být tuby od šumivého vitamínu.
takze se zda, ze s prekrocenim pul lzicky si nedelaji starosti. Ale zas tak moc toho o bylinkach nevim.

Tezka voda: moc o tom nevim. na ruskych strankach o suchem pustu vsude opakuji, ze mimo normalni vody se v tele cloveka muze nachazet i tezka voda kde je vodik nahrazen deuteriem. Vetsinou asi kopiruji jeden zdroj. A ze pomalu otravuje organizmus a lze se ji zbavit suchym pustem. At uz to je pravda nebo ne, mne je to jedno, protoze i tak mam nekolik duvodu proc ten pust v pripade zdravotnich problemu a z preventivnich duvodu delat.

Mimochodem, psala jsi, ze ti radi lecitel. Muzu se zeptat, co ti doporucuje ohledne stravy? Nebo se tim nezabyval?


nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

Pavelv: zabýval, jistě, poradil mi dost věcí. Kdybych držela doživotní dietu, asi bych byla zdravější. Mám špatnou imunitu, asi zděděnou, to je vše. A pak v minulosti nějaké prohřešky ve stravování způsobily, že je úplně na hadry. Dost často to bylo nevědomostí a někdy prostě tím, že v naší rodině se vařilo a vaří tzv. tradičně.

Tu očistu jater znám, ale ještě jsem ji nedělela.

A díky za Zentricha.


feedback
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 19 čer 2014 10:12
Dal: 14 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od feedback »

nika22 píše:Mám špatnou imunitu, asi zděděnou, to je vše.
Imunita se nadá zdědit, v tyhle věci se zdědit dají jenom špatné návyky v rodině (npř.stravovací) které si se sebou člověk bere do života. Ty častokrát na neštěstí mají už hodně velký vliv na imunitu samotnou. Když se opravdu chce, "zděděné" návyky se dají při trošce snahy odvyknout poněvadž všechny jsou jenom v hlavě.


nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

feedback píše:
nika22 píše:Mám špatnou imunitu, asi zděděnou, to je vše.
Imunita se nadá zdědit, v tyhle věci se zdědit dají jenom špatné návyky v rodině (npř.stravovací) které si se sebou člověk bere do života. Ty častokrát na neštěstí mají už hodně velký vliv na imunitu samotnou. Když se opravdu chce, "zděděné" návyky se dají při trošce snahy odvyknout poněvadž všechny jsou jenom v hlavě.
Tak tomu nevěřím, je obecně známo, že některé rodiny se častěji dožívají vyššího věku, lidi s dobrou imunitou mohou kouřit a pít celý život a nic jim to nedělá.
Taky hodně záleží, jak dlouho je dítě kojeno, když dostává náhražky, bude mít imunitu špatnou a k tomu většinou i alergii na nějaké složky mléka.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od jao »

Nika22,
Táto monetárna doba je plná klamstiev a výmyslov. Mlieko, okrem materského a len po určitú dobu nepatrí do ľudského organizmu. Takisto systém výuky lekárov je úplne scestný a podvodný.
Nádory v tele sú obranou pred toxínmi z plesní, parazitov, mechanických a chemických poškodení buniek.
Dnes sa to rieši chemoterapiou (už len ten názov je zvrátený), ožarovaním, alebo vytrhnutím určitých orgánov, alebo tkaniva z tela. Vôbec sa nezamýšľajú nad tým, prečo nádor vznikol a ako odstrániť príčinu takej zdravotnej záťaže. A tak všetky rady a doporučenia lekárov sú väčšinou chybné a proti zdraviu a posilneniu imunity a riešia len dôsledky.
Vek človeka je teda závislý na tom, v akom prostredí žijeme, ako silno pôsobí na psychiku stres a ako ho zvládame, ako sa staráme o fyzickú a psychyckú stránku o telo a ducha, ako narábame s informáciami od lekárov a určite tých dôvodov je ešte veľa.
Len taká drobnosť ako príklad. Nevhodná strava spôsobuje prekyselenie organizmu. Lekár sa ani nespýta na zloženie stravy, ale rieši len to prekyselenie antacidami. Tým vyvolá po určitej dobe problém zažívania. Neskôr doporučí nejakú operáciu, ktorá spôsobí ďaľšie zlyhávanie fungovania tela. A po pár rokoch prichádza smrť. Takže v tomto prípade dlhovekosť bola ovplyvnená niečim iným ako zdedenou imunitou.
Trochu menej mainstreamu, televíznych seriálov, rád zaslepených a egom postihnutých lekárov, trochu viac počúvať vlastné telo, čo mu škodí a čo prospieva, viac informácií od zdravých ľudí a dlhovekosť sa bude prenášať na potomstvo aj bez dedičnosti.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
feedback
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 19 čer 2014 10:12
Dal: 14 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od feedback »

jao píše:Trochu menej mainstreamu, televíznych seriálov, rád zaslepených a egom postihnutých lekárov, trochu viac počúvať vlastné telo, čo mu škodí a čo prospieva, viac informácií od zdravých ľudí a dlhovekosť sa bude prenášať na potomstvo aj bez dedičnosti.
:good: +1


nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

jao píše:Nika22, Táto monetárna doba je plná klamstiev a výmyslov. Mlieko, okrem materského
Neřekl jsi mi žádnou novinku. Když nepřikládáš žádnou váhu dědičnosti, nemohu s Tebou souhlasit. Dědičnost má na zdraví zaké vliv, ať se Ti to líbí nebo ne. Někdo může kouřit, pít a jíst co chce a organismus si nepřekyselí - čím to asi je...?

Vím samozřejmě, že když budu celoživotně držet dietu a kupovat jen zdravé (ale které to dnes jsou??) potraviny, tak na tom budu líp, než kdybych to nedělala - problém jsou zejména finance, protože stokrát můžu chtít sladit jen xylitolem, když na to nemám a honí mě sladká, musím se spokojit s cukrem * nebo žít celý život jako poustevník...
A ty rady ohledně stresu a zdravého život. prostředí - to je hezká pohádka, můžeme se zkusit všichni odstěhovat někam do hor a živit se tam třeba travou nebo vzduchem, pak by to možná šlo.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od MIRKO »

:enaughty: Kde je vůle, tam je i cesta...jinak je to marný,marný a pořád marný.M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od pavelv »

nika22 píše:... Neřekl jsi mi žádnou novinku. Když nepřikládáš žádnou váhu dědičnosti, nemohu s Tebou souhlasit. Dědičnost má na zdraví zaké vliv, ...
Niko, jen narychlo par mozna trochu nesouvislych a mozna zbytecne rozvlacnych poznamek na dane tema.

Kdyz si peclive prectes prispevek Jao na ktery jsi odpovidala, tak tam nikde nepise, ze nepriklada zadnou vahu dedicnosti. Jen uvadi jeden priklad poskozeni zdravi, kde o dedicnost neslo.

Lidsky organismus je velice slozity a zdravi je ovlivnovano vsim moznym, takze ja bych nebral zadne zdravotni tvrzeni typu "Vsechno je v genech", "Na genech nezalezi", "Pouze syrovou stravu", "Pouze jidla zvysujici pH", "Pouze BIO" jako absolutni s tim, ze to jinak nejde. Ja si spojuju svuj zdravotni stav s lodickou ktera plave po vode a v ktere mam spoustu pytliku nebo pytlu s ruznymi druhy zateze. Je tam veliky pytel se zatezi vzniklou blbym jidlem, pytel se zatezi se stresem, u mne doposud prazdny:-), pytel se zatezi s nedostatkem pohybu, jeho obsah se mi dost meni, nevim, jak velky pytlik se zatezi, ze mi kdysi v prvni tride vzali slepe strevo, asi maly pytlik s genetickou zatezi, pytel odpovidajici postupnemu zanaseni organizmu, pytel s nasledky nedostatku pobytu ve zdravem prostredi, ...
No a dokud se lodicka nepotopi, tak ziju. A dokud do ni netece, tak jsem zdravy. A tect do ni muze zacit bud kdyz je bourka a velke vlny, tedy treba nejaka epidemie, klistata... nebo kdyz zkratka celkova vaha vsech pytlu se zatezi prekroci urcitou mez. A kdyz mi do lodky zacne tect, je treba snizit zatez o potrebna kila, bud uplne vyprazdnit jeden velky pytel nebo od kazdeho ubrat trochu.... Pro mne je nejsnazsi prestat jist blby jidlo, kdyz prestanu jist uplne, tak uberu i z pytle zaneseni organizmu, muzu zacit zas sportovat... Priklad s lodickou vysvetluje i proc se nekdo vyleci odbouranim stresu a nekdo jiny zmenou jidla... Zkratka se mu snizi celkova zatez.

Jeden bylinkar, ktereho si velice vazim, uznava vliv dedicnosti, ale vzdy pise, ze to lze prekonat. Napriklad nekde pise, volne prelozeno: Jak porad rikam, nase zdravi perfektne odpovida tomu co jsme zdedili zmixovanemu s nasim zivotnim stylem. Takze nesvadejme vsechno na to co mu varite a co syn ji, ale z jakychkoliv pricin rovnez zdedil lina streva. Ale to, ze vas syn muze byt geneticky nachylny k zacpe NEZNAMENA, ze musí se zacpou zit.
Co můžeme udělat, je změnit jeho jidelnicek tak, aby obsahoval dostatek vlákniny a dalších latek tak, že bude mit normalni vylucovani. A potom mu muzeme dat nejake bylinky které zaruceji, ze bude mit normalni stolici i kdyby jedl cement. “


Takze dedicnost castecne uznavam, ale v zadnem pripade ne jako duvod nelecitelnosti spousty nemoci, jak tento pojem zneuziva oficialni medicina. Te jde pouze o penize a nejvic z nemocnych a jejich pojistoven vytahne, kdyz nemoc prohlasi za nevylecitelnou, protoze ji nekdo "ma v genech". To je ve vetsine pripadu, vcetne meho astma, naprosta lez, ty nemoci nejsou nevylecitelne, jen je nedokazou vylecit doktori schvalenymi leky a postupy. A kdyz to mohou svest na geny, tak aspon nejsou za blbce ze nic neumeji.

Dragan Vujovic kdysi na silvovce rikal, ze Nemoc je pritel, ktery te upozornuje, ze neco delas blbe. Upozorneni typu borelioza uz bych bral vazne. To neni o tom, ze te neco kouslo, ale je to o oslabene imunite. Jedna moje mrnava pribuzna chodi uz asi 3 roky do lesni skolky. Fakticky zatim do 3 ruznych skolek, jedna dost daleko od prvnich dvou, tedy v uplne jine oblasti, v nektere z nich asi boorelioza je. V urcitych obdobich nachytala kvantum klistat a nektere se stacily hodne zacucnout. Jednou jsem u nich byl a to jich mela 20. Obdobne i dalsi deti z tech skolek. Ale pokud vim, tak tam nikdo nedostal boreliozu ani encefalitidu. Verim ze proto, ze jsou cely den na vzduchu, vetsinou v lese a maji spoustu pohybu a ta mrnava pribuzna i zdravou stravu.

> Někdo může kouřit, pít a jíst co chce a organismus si nepřekyselí - čím to asi je...?
Nekdo z toho ma problemy driv a nekdo pozdeji. A nekdo to kompenzuje necim jinym, co si neuvedomujes, treba spoustou pohybu venku. Ale i kdyz to tobe tak hezky nefunguje, nemusis mit zdravotni problemy, kdyz das zdravi prednost pred tou blbou zivotospravou.

> ...když budu celoživotně držet dietu ... tak na tom budu líp
Z praxe ti muzu rict, ze to nemusi byt celozivotni. Ale chce to aspon par tydnu az mesicu delat opravdu poctive, aby ses zbavila boreliozy a pak uz si to muzes jen sledovat a obcas regulovat podle zdravotniho stavu. Ja jsem mel nejvetsi problemy s astma a s ocima. V obou pripadech jsem se problemu zbavil za par tydnu, u astma 12 dni hladovky, u oci, paleni a pocit jako kdyz je v ocich pisek, jen zlepseni stravy. A pak jsem hresil opet, jen nepatrne min, ale treba v pripade oci, kdyz jsem citil, ze se to zas vraci, tak jednou za par let, tak jsem zas chvili jedl lip. Kdyz se z toho jednou vyhrabes, tak uz budes chapat co ti to dela a jak se z toho dostat a muzes si to regulovat. Ale na druhou stranu, i kdybys drzela celozivotne dietu, bylo by to asi jen pro tve dobro.

> když na to nemám a honí mě sladká, musím se spokojit s cukrem
Cukr je fakt svinstvo bez ktereho se lze obejit. A to neni o penezich, protoze znam radu lidi, co nesladi vubec, vcetne mne, a maji to jeste levnejsi nez cukr.

> můžeme se zkusit všichni odstěhovat někam do hor a živit se tam třeba travou
Co mam zkusenosti, tak nejlepsi lecba byva nejlevnejsi. Koupani v ledove vode, hladovky, rychla chuze, posilovani, trampolina na rozhybani lymfy (ja mam za 300,-), pampeliskove salaty a caj z kopriv, ocista strev, ocista jater, ... A vubec neni nutne odstehovat se do hor, kdyz si trochu utrhnes od ust a das trochu pohybu, coz lze i v byte ve meste...

Jo, bohuzel, mozna jsi fakt zdedila blbou imunitu, takze jsi nevydrzela zatez z jidla tak dlouho jak ostatni a musis zdravi resit driv nez oni. A mas dve moznosti, bud si budes jen stezovat a hledat zazracnou lecbu, treba tu strevni transplantaci, nebo zacnes delat ty ocisty a zmenis jidelnicek (nebo zkusis jak transplantaci, tak ocisty a stravu).

> a kupovat jen zdravé (ale které to dnes jsou??) potraviny
Urcite je lepsi BIO zelenina, ale ja jednou za par dni dojdu vecer ve 20.30 do Kauflandu, kdy u nekterych druhu zeleniny stahujou cenu treba z 19.90 na 3.90 a prestoze to asi ma v sobe pesticidy a herbicidy, tak se po tom citim mnohem lip nez po normalnim jidle a v praxi to funguje. Ty pesticidy v sobe asi maji i knedliky, ale ta nebio zelenina ma, doufam, navic enzymy a vitaminy, i kdyz neni dokonala.

Pro zajimavost, uz se aspon chystas na ocistu jater olivovym olejem? A co vlastne jis?

Drzim ti palce,

Pavel
Naposledy upravil(a) pavelv dne pon 28 črc 2014 20:31, celkem upraveno 1 x.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od milnem »

Ahoj všem,
vyšla hodně zajímavá kniha
https://www.kosmas.cz/knihy/196596/borelioza/
Hodně nových poznatků(tedy pár let starých,ale i tak hodně užitečných),o kterých,bohužel nemá většina našich bílých plášťů ani potuchy,natož je používat.Ale třeba si několik mudrů knihu přečte.
Autor hodně léčí bylinami,i když případná antibiotika někdy používá.Zabývá se i koinfekcemi,což je taky hodně zajímavé.
M.


nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

Pavelv:

Díky za rady, už si se mnou nezatěžuj hlavu.
Žel je mi z hladu špatně a mám pocit na omdlení, takže z hladovek nic nebude; taky mám sklony k depresím a pocit hladu mi na náladě nepřidá.
Transplantaci střevní mikroflóry vidím jako velmi účinnou a snadnou cestu, jak se uzdravit - to, že ji tu nikdo neuznává, mě neznepokojuje. Znepokojuje mě jen tušení, že žádného dárce nenajdu, protože jsou lidi konzervativní a zajímá je jen finanční prospěch.

Samozřejmě, že jsem v životosprávě udělala spoustu chyb, ale odpovídalo to úrovni mých znalostí a teď už se to nedá vrátit. Něco prostě vyzkouším a když nic nezabere a bude mi stále hůř, vyexportuju se do jiného formátu.


Hanka111
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 10 dub 2016 16:32

Re: Borelioza

Příspěvek od Hanka111 »

Dobrý den,

prosím o pomoc...mám boreliózu..chci zkusit mms koupele a potřebuju poradit...žiju sama..s chemií nemám moc zkušenosti a nechci si ublížit ..chci si pomoct od příznaků boreliózy.Moc děkuji za odpověď.
Hanka


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“