Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od poota »

Vlčice píše: Pokud každý pátý zvolí úsporu na pohonných hmotách, alkoholu nebo tabáku, vlády zkrotnou o poznání dříve.
Myslím, že kdyby celý národ dva měsíce nevykouřil ani jednu cigaretu a nevypil ani deci alkoholu, tak by státní rozpočet zkrachoval.
Jenže to jsou jenom samá "kdyby" - a dobře víme, jak je to s těmi rybami :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Vlčice »

Největší terorista je člověk, který kvasí vlastní víno, pálí vlastní slivovici, pěstuje si tabák, léčí se bylinkami, chová slepice a jezdí na kole :D


Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Milenium »

Koukám, že diskuse se nám odklonila od tématu, ale je užitečná a koukám i posvěcena účastí globálního moderátora, tak si dovolím také ještě něco přidat.

Já to mam již tak, že když vidím někde ležet nějaké odpadky, nebo nějaké nepravosti přistupuji k tomu jinak než dříve a než je obecně zažité. Běžně totiž člověk nic neudělá, odpadky nesebere, jen začne v hlavě monolog hodnotící lidi jako čuňata, které si ničeho neváží, vše zaneřádí, odhodí cokoli kamkoli, neseberou po pejskovi exkrementy a ještě ledacos zničí.
Lidem nedochází co se v takovém případě stane. V člověku to zvedne vlnu negativních emocí vzteku, nenávisti, bezmocnosti atp. Vyrobí se tak v těle destruktivní energie, respektive si zavře některé čakry a spustí se neblahé hormonální biochemické procesy, které organismus přivedou k nerovnováze a případnému vzniku nějaké nemoci.
Takže když to shrnu, ten standardní postoj - rozčilení nic dobrého nepřinese, situaci to neřeší, odpadky a nepravosti stále existují a jsou kde nemají být a navíc si člověk devastuje negacemi tělo!

Já to mam už tak, jdu po městě a vidím na ulici odpadek. Nehodnotím to a nemám k tomu hlavně vnitřně žádnou negativní emoci. Pokud poblíž, nebo v dohledu ve směru mé cesty stojí koš či popelnice, zvednu ho a vhodím kam patří.
Co se stalo? to nejlepší možné.

1.Odpadek již není kam nepatří.
2. Té akce se mohl někdo všimnout, a je šance, že ho to pozitivně poznamená.(Dobré smýšlení o lidech, naděje, inspirace k vlastním činům)
3. Mam příjemný pocit s dobrého skutku, a nedošlo u mě k negativním emocím s následným rozladěním těla.
4.Pro pořádné, ale ještě nevědomé a tedy rozčilující se lidi zmizel důvod který by vzbuzoval výše popsané vnitřní negativní pochody.
4. U nepořádných lidí nebude již co by je provokovalo k přidání dalšího odpadku.

Když se vyskytnou odpadky v přírodě kam chodíme na procházky, nebo opakované výlety vybavíme se příště rukavicema a igelitovýma taškama, případně pytlem a vysbíráme to tam. Nelamentuju nad těma co to způsobili, ani nad tím, že uklízím po jiných, co by mi to přineslo? Ano, negativní emoce, ztrátu rovnováhy v těle a tedy ztrátu energie na potřebné srovnání, či případně až vznik nemoci. Osobně mam dobrý pocit z vykonaného, a vím, že vyhodit petku do čisté přírody je přeci jen těžší než někam, kde se to začíná tvářit jako smetiště. Neřeším, že tam stejně příště zase něco bude odhozené.
Jednou jsme dokonce pořídili fotodokumentaci takové větší akce v místě kde to již mělo rozměr černé skládky. Poslali jsme to e-mailem místo příslušnému starostovi obce s prosbou o uklizení rozměrných věcí co tam po nás ještě zůstaly. Poděkoval a při našem dalším výletu bylo místo čisté.

Místo rozčilování se a kritiky může a měl by každý začít dělat třeba i maličkosti, a je vhodné se o tom i zmínit v hovorech s okolím. Tím se staneme inspirací a kostičkou která spustí dominový efekt. Věci se dají změnit pouze zespoda, tedy od nás, ne od těch nahoře. Ti nám zatím jen ve velkém zrcadlí naše chování a přání. Nemuset moc dělat, nedělat nic pro druhé a být bohatý. Až nám dojde, že jsme duchovní bytosti a jsme všichni a ještě se vším ostatním propojeni, pak se budeme jinak myslet i činit. Nebudeme si negativníma emocema a nepřijetím toho co se děje uzavírat čakry, které nás spojují se stvořitelem a tedy i ostatními lidmi. Nebudeme vstupovat do interakce s ostatními lidmi s pocitem oddělenosti a s vnitřně prožívanýma negativníma emocema, ale s klidem, pochopením a láskou. Na takto naladěnou osobu nebude druhý reagovat podrážděně nebo dokonce útočně, a spíše jí vyjde vstříc. Ideální bude, když se před setkáním či jednáním s druhými nebudeme již dopředu zabývat myšlenkama na nezdar, ale naopak.
Lidé jsou zatím uzavřeni ve své kůži, odděleni od všeho tam venku, a vše mimo jejich fyzické tělo vnímají jako špatné, zkažené a nebezpečné. Jakékoli své snažení vidí jako zbytečné a neefektivní.

Pokud něco vidíme co se nám nelíbí a nechceme nebo nemůžeme ze sféry svého vlivu s tím něco udělat, tak to jakoby nevidět. Nerozčilovat se nad ničím, UVĚDOMIT SI, ŽE TO ROZČILOVÁNÍ NIC STEJNĚ NEZMĚNÍ A JEN NÁM TO UBLÍŽÍ.


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Palo »

Podle H. Bláhové jsou všechny přístroje na bázi Oberonů, Diacomů podvod, jelikož jí píší lidé výsledky z těchto přístrojů, které jsou velice podivné a nesouhlasí s problémy jedince...

Mrkněte na toto video:

http://youtu.be/QyhcSTjhTAM

A vy, co o tom trochu víte (třeba Batles?), se pokuste k tomu něco říct...

Dá se nějak podobně u těchto přístrojů ověřit, že nediagnostikují nesmysly?
Naposledy upravil(a) Palo dne stř 25 úno 2015 9:20, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Milenium »

Rád bych se podíval, ale video je označeno jako soukromé a je potřeba se přihlásit !?
Naposledy upravil(a) Milenium dne stř 25 úno 2015 9:21, celkem upraveno 1 x.


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Palo »

Milenium píše:Rád bych se podíval, ale video je označeno jako soukromé a je potřeba zadat kód.
Zkus to ještě jednou... Už by to mělo být OK.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od poota »

Video je docela pěkné a demonstruje, že celý přístroj je humbuk.
Jenže!
Pokud je právě tohle smyslem toho videa, tak není vůbec žádný problém tímhle způsobem zdiskreditovat jakýkoli sebedokonalejší přístroj.
Z videa nijak nutně nevyplývá, že ta sluchátka nasazená na roli toaletního papíru a záběry na práci programu skutečně souvisejí!!
Úplně stejným způsobem lze předvést, jak se místo lidského těla danému přístroji, třeba rentgenu nebo ultrazvuku, předloží ohřívací láhev s vodou - a ejhle přístroj ukazuje strukturu lidského těla. Co ovšem zůstává před divákem skryto je to, že následně sleduje monitor z normálního vyšetření skutečného člověka.
Závěr - nevěřte všemu, co se vám ukazuje.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Palo »

poota píše:Z videa nijak nutně nevyplývá, že ta sluchátka nasazená na roli toaletního papíru a záběry na práci programu skutečně souvisejí!!
Moc nechápu tuto Tvoji větu, ale ta role je tam spíše jen pro srandu, v principu stačí zamezit přístupu světla do sluchátka, přístroj pak nehlásí chybu a dělá, že něco dělá...

Pokud by přístroj hlásil pouze nuly, tak by to bylo jiné, než když hlásí, že opravdu jakože diagnostikuje člověka... Výsledky, pokud si dá člověk sluchátka na uši, jsou prakticky velmi podobné, řekněme v podstatě shodné.

Ještě bych měl sdělit, že toto video jsem udělal já a garantuju jeho pravost. Mašina půjde zpět výrobci.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od hanka »

Ahoj Palo, jestli si dobře pamatuji, tak jsme tady něco podobného probírali už někdy na začátku (to šlo tuším o prázdnou láhev (nebo čepici), nepamatuji si, jak jsme to uzavřeli, pokud vůbec.. .. :ethink: Nevzpomínáš si, k jakému závěru se tenkrát došlo?
Naposledy upravil(a) hanka dne stř 25 úno 2015 13:52, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od poota »

Palo píše:Ještě bych měl sdělit, že toto video jsem udělal já a garantuju jeho pravost. Mašina půjde zpět výrobci.
To ovšem podstatně mění situaci v tom smyslu, že tohle by opravdu "mělo nebejt".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od hanka »

Palo píše:... Výsledky, pokud si dá člověk sluchátka na uši, jsou prakticky velmi podobné, řekněme v podstatě shodné..
Tahle Tvoje věta mě vede k úvaze, že ten Oberon snímá informace z role papíru, který jsi měl předtím v ruce - Tvoje informace! Zkus podobný pokus s jinou osobou a předmětem, který předtím držela :) ...


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
mahatma

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od mahatma »

ono je problém v tom, že HB používa salviu. všetko ostatné je podľa nej na prd, presne meria iba salvia. je to jej názor. potiaľ to je v poridku
ale označovať niečo za podvod? to je už nekalá konkurencia...
ja môžem označiť za podvod meranie salviou tak ako ho prevádzajú poradcovia od HB.
salvia je vyrobená na úplne iný účel. podobné zariadenie na meranie potenciálu koncových bodov meridiánov som vyrobil niekedy v roku 1986, lebo nič také nebolo dostať kúpiť. môj študijný obor bol meranie a regulácia, takže vyrobiť to nebol problém. problém bol v inom - meranie. meral som vždy 2x kvoli overeniu výsledkov. tretí krát iba pri výrazne odlišných výsledkoch tých dvoch meraní. viackrát merať nemalo zmysel, lebo opakovaným stlačením toho istého bodu prichádza k jeho stimulácii a neskôr k sedácii a teda už nemeriam skutočný potenciál bodu, ale už meriam potenciál bodu značne ovplyvnený predchádzajúcim meraním. toľko k salvii
ani oberon, ani diacom ani sensitiv nie je podvod.
merajú a vyhodnocujú podobnosť charakteristických frekvencií patogénov v príslušných štruktúrach biopoľa.
problém je v tom, že informácia v biopoli nemusí byť zhodná s fyzickou realitou (doliečená záťaž, presvedčenie meraného alebo merajúceho o tom, že tam je toto a toto, užité prípravky ktoré ovplyvnia stav biopoľa, psychika...faktorov ovplyvňujúcich presnosť meranie je veľmi veľa - stav biopoľa ovplyvňuje kažná myšlienka, emócia, požitá potrava, elektromagnetické žiarenie...)
problém je v tom, že veľa patogénov sa čiastočne, alebo aj úplne frekvenčne prekrýva
problém je v tom, že veľa ľudí sa spoľahne na to čo ukáže prístroj a nepoužívajú k vyhodnoteniu znalosti medicíny, mikrobilológie, parazitológie a zdravý rozum ako taký.

po skúsenostiach tvrdím, že rovnaké výsledky ako tieto všetky spomínané prístroje vrátane salvie môže dosiahnuť vyškolený človek v telestétickej diagnostike diagnostikovaním pomocou virgule. akurát to podstatne dlhšie trvá.

diagnostika má význam, v praxi sa mi ale povrdzuje, že mnoho poradcov nameria rôznym ľuďom rovnaké záťaže. žeby náhoda, alebo byznisplán postavený na tom, že poradca predáva konkrétne produkty a potom meria to čo potrebuje predať?
alebo iba presvedčenie poradcu o tom, že klient tam má toto a toto?

neviem... viem iba že veľa ľudí proste merať pomocou prístrojov nevie...
mne trvalo cca trištvrte roka kým som sa naučil merať tak, že namerané výsledky zhruba zodpovedajú realite - t.j. reálnemu stavu daného človeka
z môjho pohľadu je podstatné určiť ktoré patogény spôsobujú najväčšie problémy a tými začať... netreba zlikvidovať úplne všetko, treba podporiť imunitný systém aby si znovu začal robiť svoju prácu. Aj tak všetkých plesní, baktérií, vírusov a parazitov sa človek zbaví jedine v krematóriu...

zhrniem to asi takto : dobrý poradca urobí pomerne presné zhodnotenie stavu bez ohľadu na to aký prístroj používa. Ale 100%-tnú presnosť a 100%-tnú úspešnosť určite nemá nikto...


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Tahle Tvoje věta mě vede k úvaze, že ten Oberon snímá informace z role papíru, který jsi měl předtím v ruce - Tvoje informace! Zkus podobný pokus s jinou osobou a předmětem, který předtím držela :) ...
Těch testů jsem dělal povícero, s "různým věkem role". Jakmile se zadá jiný pacient, láduje to "závady těla" jinak, jde tedy o jiné výsledky.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od jrompf »

Sice nie som detox.poradca, ale myslim si, ze ked meriame teplotu, tak ortutovy ci digitalny teplomer nam pri spravnom postupe poskytne rovnocenny vysledok.
Preto si myslim, ze pri pouziti roznych NLS zariadeniach by mal byt vysledok taktiez rovnocenny aj pri 'n' opakovanych meraniach bez ohladu na rozne spominane vplyvy, ktore by pristroj vzhladom na jeho sofistikovanost mal vediet 'odtienit' (zakalkulovat, odcitat, mal vediet upozornit). Zahlbenie sa do takejto diskusie naznacuje, ze to tak jednoznacne nie je a nespokojnost klientov je teda opodstatnena.
Co sa tyka oberonu, diacom, senstive imago, nie je tajomstvom, ze su udajne to falzifikaty originalu co im nepridava na slave (stranka vyrobcu: tu1, tu2).


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Palo »

mahatma píše:ono je problém v tom, že HB používa salviu. všetko ostatné je podľa nej na prd, presne meria iba salvia. je to jej názor. potiaľ to je v poridku
ale označovať niečo za podvod? to je už nekalá konkurencia...
No bohužel, nejpřesněji, kdo mě měřil, byla Hanka Bláhová se Salvií. Nadiagnostikovala jako jediná motolice, které jsem osobně viděl opouštět moje tělo. I další výsledky vysvětlovaly moje specifické problémy. Pravda, druhů naměřila více, ale věřím tomu, že se některé frekvence např. tasemnic mohou překrývat, zkrz to, že při jednom druhu tasemnic většího množství (a vzrůstu) může dojít k záměně druhu.

Oberon, kterému se tehdá dalo věřit, našel u kamaráda narušené stěny žaludku, jelikož kamarád tehdy snídal docela velké množství česneku ke snídani. Pán, který diagnostiku prováděl, se přiusmíval tvrzení ohledně parazitů, přičemž jeho Oberon našel u tohoto jedince Echinokoka (tasemnice liščí). Pán si to zřejmě spletl s něčím podobným jako je Stafilokok, takže ho ani nenapadlo, že jeho Oberon našel parazita. Po krátké době tento jedinec navštívil Hanku Bláhovou, která mu sdělila, že má ekzém na nohách. On se velice podivoval, že mu to sdělila, protože tuto pravdu nikomu nepovídal. Nosil docela dlouhou dobu boty - kanady, takže tam tu plíseň prostě měl. Také mu naměřila mnohem více druhů tasemnic, což vysvětlovalo, proč má občas návaly motání hlavy, kterými trpěla mimochodem také jeho již zesnulá babička (tu léčili kvůli tomu v domově důchodců fetem).
mahatma píše:ja môžem označiť za podvod meranie salviou tak ako ho prevádzajú poradcovia od HB.
Znám případy, kdy poradci používající Salvii měří hovadiny. Je to o zkušenosti. Na práci se Salvií musí být člověk nadaný a nelze si pořídit Salvii a hned měřit...
mahatma píše:salvia je vyrobená na úplne iný účel. podobné zariadenie na meranie potenciálu koncových bodov meridiánov som vyrobil niekedy v roku 1986...
Salvia je vyrobená kvůli tomu, na co se používá. Aby prošla schválením, musela se schvalovat jako "hledátko", které píšeš.
mahatma píše:ani oberon, ani diacom ani sensitiv nie je podvod.
Mám dojem, že existuje stránka, kde je seznam výrobců, kteří dělají falzifikáty Oberonů. Tvrdit, že každý Oberon není podvod je nesmysl.
mahatma píše:merajú a vyhodnocujú podobnosť charakteristických frekvencií patogénov v príslušných štruktúrach biopoľa.
Anebo dělají, že měří, jako ten přístroj, který mám k dispozici.
mahatma píše:problém je v tom, že veľa ľudí sa spoľahne na to čo ukáže prístroj a nepoužívajú k vyhodnoteniu znalosti medicíny, mikrobilológie, parazitológie a zdravý rozum ako taký.
Nebo prostě slepě věří přístroji, že funguje korektně a neověří si jeho funkčnost prověřením (stejná osoba, jiný věk, jiné jméno atd.)
mahatma píše:diagnostika má význam, v praxi sa mi ale povrdzuje, že mnoho poradcov nameria rôznym ľuďom rovnaké záťaže. žeby náhoda, alebo byznisplán postavený na tom, že poradca predáva konkrétne produkty a potom meria to čo potrebuje predať?
alebo iba presvedčenie poradcu o tom, že klient tam má toto a toto?
To už záleží na jedinci, jestli chce lidem pomáhat, nebo rejžovat. Je pravda, že hodně poradců umí obojí...
mahatma píše:neviem... viem iba že veľa ľudí proste merať pomocou prístrojov nevie...
Nějaké zkušenosti se Salvií jsem měl i já osobně. Došel jsem k závěru, že tohle není nic pro mě. I bych docela věřil, že se Salvií umí tak nějak dostatečně slušně měřit 20 procent lidí, kteří ji vlastní a používají.
mahatma píše:mne trvalo cca trištvrte roka kým som sa naučil merať tak, že namerané výsledky zhruba zodpovedajú realite - t.j. reálnemu stavu daného človeka
S tím souhlasím. Říká se minimálně půl roku praxe, než si může člověk dovolit si nechat za měření platit.

mahatma píše:z môjho pohľadu je podstatné určiť ktoré patogény spôsobujú najväčšie problémy a tými začať... netreba zlikvidovať úplne všetko, treba podporiť imunitný systém aby si znovu začal robiť svoju prácu. Aj tak všetkých plesní, baktérií, vírusov a parazitov sa človek zbaví jedine v krematóriu...
Souhlas.
mahatma píše:zhrniem to asi takto : dobrý poradca urobí pomerne presné zhodnotenie stavu bez ohľadu na to aký prístroj používa. Ale 100%-tnú presnosť a 100%-tnú úspešnosť určite nemá nikto...
Presné zhodnotenie stavu ano, pokud vím, že umím s přístrojem pracovat a mám prověřený přístroj, který opravdu diagnostikuje a nedělá jen, že diagnostikuje.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“