V Hádánicích

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

schemata

Příspěvek od lajos »

Budeme určitě velmi rádi, jsem zvědav na stranu tvého přiblížení k problému.


roman
Stálý člen
Příspěvky: 54
Registrován: sob 04 bře 2006 21:29
Dostal: 1 poděkování

Schemy

Příspěvek od roman »

Schemy by boli fajn ale obavam sa, ze nic nebude. :(
Roman.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

nic nebude?

Příspěvek od lajos »

To chce klid, kolikrát si řekneš kdy a co uděláš a pak ti to nevýjde. Myslím že chvilka napínání nám neuškodí a třeba nám nic neuteče.


Návštěvník

informace

Příspěvek od Návštěvník »

Pro Milana.
Nevím, nemohu si pomoci a zdá se mi že tady všchny obelhávaš a lžeš až se z computeru práší.
Tuším že jsi napsal že již nemužeš podávat informace, že máš nějakou smlouvu, a teď tu píšeš že není problém odpovědět!!
Není to divné?? Tobě také něco nějak nedopadlo a chceš to vyřešit jako všichni zde na tomto fóru, s tím rozílem že se pak na všechny vy....!
Potom až zjistíš a sestrojíš tak to prodáš za pěkný balík!! přeji Ti to, ale to zkoušej na takové lidi co pro tuto užitečnou věc nepohnou ani zadkem!! :lol:


termit
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 15 bře 2006 16:21

Příspěvek od termit »

to annonym:

No tak, trochu silný slova čéče, Milanovy informace má možnost každý vyzkoušet a případně zkritizovat.

Tvá položená otázka, proč Milan dává dále informace, je spíše ke kávičce

https://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=3

:arrow: :wink:


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

poznatky

Příspěvek od lajos »

Mírnou pravdou je, že když se podíváte o 2 měsíce nazpátek, tak Milan ze začátku se ptal na vše, jako všichni ostatní. Pokud je to pravda že v podstatě pťišel na vše, na co se přijít dá, tak vlastním přičiněním získané řešení múže použít jak uzná za vhodné.Že mi jsme utřeli?- tak to na světě chodí, asi nemá moc veký smysl dál rozebírat a někoho urážet, je to zbytečné.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeff »

Je to stejné, jako se vším, co známe a až se tento system rozšíří, vejde ve známost stejně, jako třeba žárovka. I u žárovek ze začátku vyráběla každá firma jiný závit, aby nebyly záměnné. Ani dnes každý neví, jak se žárovky vyrábějí a existuje prakticky nulová šance, že by je někdo chtěl vyrábět doma. Neboli kdyby těch několik nás, bláznů vědělo přesně jak na to, tak to stejně žádné firmě, která se tím zabývá nepokazí kšeft. Jedná se jen o chuť a úhel pohledu

Jeff


roman
Stálý člen
Příspěvky: 54
Registrován: sob 04 bře 2006 21:29
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od roman »

Milane,
mohol by si, prosim ta, prezradit este amplitudy signalu co je na obrazku a vzdialenosti elektrod? Viaceri by sme sa tym asi posunuli blizsie k pozitivnemu vysledku. Dakujem.
Roman.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

žárovka

Příspěvek od lajos »

Ta žárovka není zrovna nejlepší příklad, stačí kdybys měl příslušné stroje na tavení a vyfukování skla do forem s vakuovou pumpou no a odporové spirálky do tý baňky, jen technologie, doma?- žárovka stojí 5-10kč, není nad čím uvažovat.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

roman

Příspěvek od lajos »

Se do toho pletu ale vyplatí se nově příchozím, přečíst fórum od začátku popř. technické rady si dát do dokumentu, prostudovat to a neptat se podle posledních dvou stránek na to, co už bylo před tím zodpovězeno. Marníš tím svůj i poradcův čas. Malá zkouška pro mně:milan říkal vzdálenost elektrod 20mm, velká účinnost při napětí již 350V.


roman
Stálý člen
Příspěvky: 54
Registrován: sob 04 bře 2006 21:29
Dostal: 1 poděkování

lajos

Příspěvek od roman »

Forum sledujem od zaciatku. Podla mna tie hodnoty 20mm a 350V so sebou vobec nesuvisia. Na tom priebehu je viac amplitud signalov. Max amplituda pri jednej frekvencii a pri druhej frekvencii. Niekto na zaciatku milanovi radil % amplitud. Len som si chcel overit ci naozaj pouziva tieto udaje alebo prisiel na nejake lepsie. Takze to nebola az taka odveci otazka 8)
Ale aj tak by som poprosil Milana o vyjadrenie.
Dakujem
Roman.


obrázek

Příspěvek od obrázek »

Je to tam nějaké divné. Původní schéma má posunutý obrázek přes část textu. Nový text tam je, ale pro obrázek tam je jen rámeček přes celou plochu textu


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pro Lajos

Příspěvek od jeff »

Proč se Ti nelíbí žárovka? Mohl jsem napsat třeba elektronka, které se ze začátku také vyráběly i po domácku podobnou technologií, kterou jsi popsal pomocí rtuťové vývěvy...
Nejde o žárovku, nebo elektronku, jde o to že ač se o to různí kutilové pokoušeli, stejně vznikly firmy, které zahájily hromadnou výrobu a vidíš sám, že fungují dodnes a za jakou cenu jajich výrobky koupíš. Pár jednotlivců nemůže zásadně ovlivnit celek, alespoň v těchto oborech.
Stejně tak, když naložíš švestky a vypálíš si slivovici. Lihovary také nezkrachují.
Díval jsem se na stránku Elabs a je tam nějaká chyba, takové rozsypané. Nešlo by to dát do pořádku Milane?

Jeff


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Obrázek - schéma nahttp://www.elabs.vracov.com/

Příspěvek od rival »

Ani mne se schéma nezobrazuje a ani vlastně nemůže. Neboť jeho adresa obsahuje háčky a čárky (diakritiku) http://www.elabs.vracov.com/volna/index ... 20vody.JPG Aspoň takhle se ta adresa zabrazuje mně. Zkus Milane nahrát to schéma do své Fotogalerie nebo do Obrázků k tématu.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
mister
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: úte 02 kvě 2006 9:23
Bydliště: The Big Moravia

Milanovo vlákno..

Příspěvek od mister »

Jak se tak dívám toto vlákno založil Milan.
Teď bez jeho příspěvků to jaksi ztratilo smysl.
Lidé reagují na něco, co (např. já) už v životě nespatřím (nepřečtu).
Pro mě to nemá teda žádný přínos.
Toto bych zamkl možná i smazal. A založil vlákno jiné.
Můj názor, nekamenujte mě :?
mister


Když to funguje jinde, tak proč by nemělo tady?
***************************************
Research complete level indicator:
[|-------------------] 1% Complete | Status: [Research]
Zamčeno

Zpět na „Černá díra“