Steorn - energie z magnetů

Své příspěvky můžete psát do "Diskuze".
Odpovědět
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Steorn - energie z magnetů

Příspěvek od rival »

V časopisu Computer 17/06 se ke konci úvodního článku na straně 3 píše o problematice hořících bateriích do notebooků. Cituji: "Jednou provždy se rozhodla vyřešit problémy s napájením irská společnost Steorn. Téměř náhodou se jí podařilo pomocí magnetů vytvořit takové zařízení, které samo vytváří více energie, než se do něj přivádí. <b>Sice to odporuje základním zákonům fyziky, ale je to tak.</b> Steorn je přitom sympaticky sám na pochybách. Vůbec neví, jak je to možné, a prosí jakékoliv světové laboratoře, aby mu pomohly odhalit případné chyby. Zatím každý nezávislý vědec, který zařízení zkoumal, potvrdil, že funguje.

Nevíte o tom někdo něco bližšího ?


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
kutz
Stálý člen
Příspěvky: 59
Registrován: úte 31 led 2006 12:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kutz »

Zdar rivale sem rád že zase "žiješ" :o)
v co kde na netu proběhl odkaz http://www.novinky.cz/zahranicni/irska- ... tvqok.html
kde je tisková zpráva o tomto pokud ti to uniklo. jinak pod článkem je zajimavá diskuze, a v příspěvku z 6.9 je i informace o podání českého pantentu založeného na podobném principu :o)
ps: nějak sme si v praze zapoměli vyměnit kontakty. napiš mi aspoň na ICQ. dík


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

WO2006035419

Příspěvek od lajos »

Mají i světový patent, moc chytrý z toho jsem nebyl, nebo spíš jsem na to neměl čas přeložit a koumat.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

překlad

Příspěvek od lajos »

Tak jsem včera četl ten patent, jsem to zkombinoval originál a translátorový překlad a pár slovíček jsem upravil v zdánlivě důležitých částech, jestli máte někdo chuť si s tím ještě pohrát, bylo by to hezké. Některé části nejsou zobrazeny na výkresech(jak to i podotýká v textu). Zatím jsem četl a při tom jsem dělal ty úpravy a to mi nestačilo k pochopení podstaty zisku energie navíc, není mi jasné ani styl pohybu v tomto lineárním zobrazení, jedině že ten krám by se věčně šukal z prava doleva. Kde se vyskytne těch 25000 otáček? a systém snímání (převod) energie?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Steorn Low energy Actuator

Příspěvek od tbest »



tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Jak Steorn funguje...

Příspěvek od tbest »



tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Jak Steorn funguje...

Příspěvek od tbest »

Myslím (už po několikáté :( ), že tohle by se fakt točit mělo. Možná to patří do magn. motorů, ale našel jsem to jako steorn, tak je to tady.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jaja

Čo viete o firme steorn?

Příspěvek od jaja »

Dne 12.1. 2010 mali odprezentovať voľnu energiu. Má niekto bližšie informácie?


amp
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 08 lis 2009 15:10

Re: Čo viete o firme steorn?

Příspěvek od amp »

jaja píše:Dne 12.1. 2010 mali odprezentovať voľnu energiu
Uz zasa? :D Nejake info je tu http://tvina.sk/index.php?zobraz=videoarchiv&hraj=1352


Uživatelský avatar
spaceball
Zasloužilý člen
Příspěvky: 614
Registrován: úte 05 kvě 2009 20:25
Bydliště: 48°15'N 16°22'E

Re: Čo viete o firme steorn?

Příspěvek od spaceball »

amp píše: Uz zasa? :D
Minulý pokus zhatilo světlo - fotony. Další pokus v přímém přenosu bude pro jistotu snímán za úplné tmy, aby nemohl
býti ovlivněn. :D Nejlépe by bylo jej provést v krabici v duchu Schrödingerovy kočky - motor by se nacházel v
kvantové superpozici do té doby, než nahlédneme pod víko krabice, čímž způsobíme kolaps vlnové funkce. Není dobré
koukat pod víko, mohlo by nás něco prehistorického pokousat v případě úspěchu :D V případě neúspěchu můžeme
kdykoliv toto informaci o nefunkčnosti zařízení smáznout kvantovou gumou - jednoduše, přiložíme víko nazpět a
zařízení přejde do stavu superpozice....točí a netočí se zároveň... obé bude pravdou.... :D :D


Spaceball Obrázek
_________________
To není průmyslové znečištění, co poškozuje naše životní prostředí. Jsou to nečistoty ve vzduchu a vodě, které za to mohou. G. W. Bush
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Čo viete o firme steorn?

Příspěvek od martin11 »

amp píše:
jaja píše:Dne 12.1. 2010 mali odprezentovať voľnu energiu
Uz zasa? :D Nejake info je tu http://tvina.sk/index.php?zobraz=videoarchiv&hraj=1352
Steorn Free Energy Generator
Steorn 15.12. v Dublinu spustil veřejnou demonstraci magnetického motoru súčinností > 1. Motor poběží v přímém přenosu do 31.1.2010. http://www.steorn.com

...jsem si to pečlivě prohlédl.... :?: .....napište, jaký z toho máte dojem....ale prosím seriozně...zatím nechci nikoho ovlivňovat svým názorem...
pozn. zastavte si video u krátkého probliku na zdroj energie...je zde nápis firma "ansmann"...m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

čerpadlo energie

Příspěvek od Jim68 »

Jsou to do té míry kydy, že se za tím může skrývat cokoli. Pokud budu mít generátor s COP +1, udělám pořádnou bednu a začne se mi vyplácet hned, jak to spustím. Plastikové točítko, u kterého nikdo nepozná jestli se točí samovolně, je pro srandu. Ať na to zapojí dynamometr s měřákem a budem si kvit. Ta prezentace určitě stála víc (chlebíčky atd.) než pár větších magnetů. A ten online pohled neběží....
Dneska jsem zlej. :shock:


Jim68
Be happy!
Torontik
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: pon 15 úno 2010 15:13
Bydliště: Ostrava

Steorn - energie z magnetů

Příspěvek od Torontik »

Zdravím,

vrátím se zase na začátek. Věděl by někdo zkušenější jak to funguje (jak jsou uloženy magnety, jak cívky, jak se to napájí a kde se snímá energie)? Mělo by to být v té prezentaci, ale jsem z toho jelen a neumím anglicky. :oops:

http://pesn.com/2010/01/30/9501608_Steorn_overunity_demonstration_completed/


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

STEORN dle JNL ...

Příspěvek od A(&F) »

... http://jnaudin.free.fr/html/qedynmnu.htm ... "nemagnetářům" doporučuji (pro lepší pochopení) nejdříve si prohlédnout ORBO Principle ... A. ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Steorn - energie z magnetů

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Vlákno vyčištěno 17.3.2012 SDK


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Seriál o magnetech + Diskuze“