Zistil som rozpor v zákonoch

Sem jsou přesouvána "spící" a uzamčená témata. Spící témata je možné opětovně probudit k životu...
Odpovědět
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Příspěvek od martin11 »

:bye:


... věřím, že se " TO " povede ......
MFAAA
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 03 lis 2008 20:51

Příspěvek od MFAAA »

Vieš ak ti akože neprekáža že je tu totalita, že tu umierajú ľudia, že je tu rozpor v zákonoch (nenapísal si ani nikto iný že sú v poriadku a neodôvodnil prečo, ap.) a zaujíma ťa ako vypadajú moje nápady (na čo som vopred upozornil že nebudem o tom písať) tak sa nečuduj že to úplne normálne pripomeniem!


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

poslední pohovor

Příspěvek od martin11 »

vážený příteli....Na ryze technickém foru.....kde se samozřejmě řeší i otázky jiné, jsi napsal , jaké máš zkušenosti se Státní správou. Tyto zkušenosti máme všichni , každý den. Já jsem sice jen fotograf ale řeším denně několik problémů.....Naposledy mě někdo udal....a přišla kontrola z Berního úřadu ....s měřícím pásmem v ruce a přeměřili mě domek 3x6 m jestli platím dobře domovní daň....3x návtěva na uřadě, neuvěřitelná řada dokumentů a výsledek práce uředníka......doplatek daně ...včetně penále 86.- Kč...jen mzda toho uředníka byla nejméně 10 000.- ale maj případ...vyřešenej....to jsem jen odbočil...proč jsem se s tebou pustil do řeči...veřejně....Kdysi jsem studoval Průmyslové právo....patenty vynálezy...a vše co se kolem této legislativy motá....tak jsem se cítil povinován ti napsat....když jsi tak plakal....no doba se změnila....ale lidé zůstávají....nevím kolik ti je ...mě 58....dle písma odhaduji tak 60-70 ale možná méně....prosím tě co vlastně chceš....dodržovat zákony..??? ....spravedlnost....z tvého hlediska..???...uvědom si kde žiješ....bohužel musím konstatovat, že trpíš stihomamem, že ti někdo Tvoje nápady ukradne a zpeněží. A ty budeš stále chudý a zapomenutý a odstrčený...chceš slyšet pravdu....budeš...protože skoro nic neumíš....a to co umíš , neumíš, nebo nevíš jak prodat...sečteno a podtrženo.....jsem na tom podobně....myslím, že to co napíšu ti tady asi poradí kde kdo...buď si hraj dál na svém písečku a foukej svoje bolístka, nebo svoje nápady dej do plena....to jak zjišťuju nechceš.....alespoň napiš něco o tom perpetu mobile....tomu jako fotograf rozumím....víš jakou tady budeme mít radost, když někdo přijde s něčím novým.....tak....jdu si dát pifko....na tvoje zdraví...a čekám jen na ten týpek na to perpetu...ať mám hezké sny...a protože s tebou jen já mám trpělivost , tak mě nezklam.....osobně zdraví martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
MFAAA
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 03 lis 2008 20:51

Příspěvek od MFAAA »

Tak fajn. Nie som tu pre radosť iných, ale preto že si niekto nesplnil svoje povinnosti a tím ohrozil ľudstvo!!! Rozdiel je v myslení. Ty píšeš ako keby si sa zmieril zo všetkým čo sa deje.
A ja som videl čo sa stane ak bude ľudstvo trvať že to treba nechať ako to má byť. Zničí sa ľudstvo???

Takže poďme k téme. Zisťujem či nie je východisko z tejto situácie. Budem musieť použiť násilie aby si ma ľudia začali vážiť??? Po skúsenostiach jednoznačne. Boli porušené moje práva. Práva všeobecne. Doslova vám tu píšem k akým zločinom dochádza a vy to beriete ako samozrejmosť. Ani to s vami nehlo. Toľko obetí dokázali vyprodukovať hádam len diktátori a vojny akurát rozdiel je len v tom že tam konali aby zabíjali a tu nekonajú a zabíjajú. Výsledok je však rovnako tragický v obidvoch prípadoch.

Navyše pozrite si ako politici stoja v pozore keď sa tu niečo strhne ako s tou bitkou na futbale. Televízie to zaradili ako prvé do vysielania.
Ale keď im niekto slušne napíše že sú povinný konať tak nekonajú???
Tak im to treba preložiť do ich konania tak aby to pochopili?


Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

jen tak naokraj

Příspěvek od gromit »

Píšeš: "A ja som videl čo sa stane ak bude ľudstvo trvať že to treba nechať ako to má byť. ". To je zajímavá zkušenost, kterou ti upřímně závidím - já si sice taky myslím, že všechno je tak jak má být, protože kdyby to nebylo jak to má být, bylo by to sice jinak ale v důsledku zase jen tak, jak to má být. Bohužel nemám ten dar vidět jak to nakonec dopadne, mohu si jen představovat...
Čili i nějaký ten rozpor v zákonech o kterém tady píšeš je, protože to tak má být, lidé umírali, umírají a budou umírat, protože to tak má být. A i ty se setkáváš a budeš setkávat s nepochopením, protože to tak prostě má být. Cokoliv učiníš nebo neučiníš, napíšeš nebo nenapíšeš bude VŽDY v souladu s touto myšlenkou.
VE, MM, PM - to všechno existuje - jenže se to má tak, jak to má být - úroveň našich znalostí, podpora okolí, problémy realizace. To není fatalismus, ale poznání, že i nezdar nebo potíže mají na světě svoje místo a že když se mi něco nepovede, prostě to tak má být.
Přeju ti hodně sil, i když s tímhle problémem se jen tak silou pohnout nedá.


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
Dorota

Příspěvek od Dorota »

Jen dej pozor, ať tě nekdo ještě nezažaluje za neposkytnutí pomoci, když víš, jak někonu zachránit život a nezachráníš... :D


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Lidé otupěli. Jsou flegmatičtí k jakémukoli neštěstí vyjma jejich vlastního. Nedivme se. Při mediální masáži a otupění smyslů to není problém. Stát už není to, čím bychom se honosili a nač bychom byli hrdí. Je to akciovka, která neustále přemýšlí , kterak vás legálně připravit o peníze, majetek či důstojnost. Je třeba to brát jako šachovou partii nebo počítačovou hru. Pokud do toho člověk dává emoce, pak se neštěstí znásobí. Samozřejmě že osidla úřední lůzy jsou neúprosná, ale tak to je a změnit můžeme pouze úhel pohledu, nebo být vyvržencem.Sice se formuje nová charta, která by mohla poslat do pekel tento nestvůrný systém, ale těch, kteří opravdu chtějí změnu je velice málo. Nezbývá než žít v tomto úředním absurdistánu a obrnit se zásobou vína nebo lihovin. Střízlivé nás nedostanou. 8)


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Tak ještě jednou.Pokud něco víš je to jen dobře pokud toho víš ještě víc je to super ale jen do doby realizace a uvedení do reálu.Jak napsal Jarda ,je to akciovka a ta bude neustále vymýšlet cokoliv abychom měli tolik starostí a tím pádem neměli čas se starat že jen silní jedinci a blázni (ten blázen jsem já :D ) budou hledat cestu jinak a jinde,proto jsem i tady na tomto foru.
Přeji ti mnoho úspěchů v tvém snažení ale tím že tu budeš mávat duševním vlastnictvím a uloupení ti nápadů asi nic nezměníš,dnešní společnost je stroj na který neúprostně likviduje jakoukoliv anomálii která se jí nehodí.Buď jak buď jsou i jiné cesty. Měj se fajn ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
MFAAA
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 03 lis 2008 20:51

Příspěvek od MFAAA »

Takže otázka: Ste za zabíjanie kohokoľvek (detí, nevinných,ap.) len preto že ste nedodržali zákony a štát už nie je štát ale diktátorský režim??? Teda nechávate zabíjať lebo sa bojíte ako všetci tí na fórach kde som už písal??? Je vám jasné čoho sa dopúšťate ak píšete že zachrániť životy ľudí sa nedá lebo štát ovládli skorumpovaný diktátorský politici. Toto nie je žart a neuhýbajte sa pred skutočnosťou. Nechcite mi napísať že ste sa narodili preto aby vás nejaký neslobodný režim len tak zabil a odôvodňujete to čo konajú tak že oni to odôvodnia tým že to tak má byť.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

rozpory

Příspěvek od martin11 »

....tak jsem zase tady....a vidíš....Jarda ...i ....akvarius ti potvrdili to samé...když tak pruběžně pročítám toto Forum, tak zde je cca 80% techniků, 10% léčitelů....9% směsi a 1 fotograf...všichni a registrováno je asi 700 lidí by si přálo nějakou změnu....k lepšímu....muj osobní názor je , že každý má co má a co si zaslouží....samozřejmě nepočítám ty co nemaj svědomí, a ruznejma fintama a kuponovou privatizací si nahrábli.....to je na každém svědomí...jediné co ovliníme minimálně je zdraví, jsou choroby které jsou záludné...bohužel....tak ...k tematu....myslím , že jsme ti zde poradili co bylo v našich silách...tak nám za to na oplátku prozraď jaké máš to perpetum mobile.....alespoň řádeček......kulička běhá nahoru a dolu, nebo jsi spojil motor s dynamem a běhá to zadarmo...nabo nějaký kolotoč s lomenýma pákama mění těžiště...tak zdar a sílu....zdraví martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od Elektro »

MFAAA píše:Vieš ak ti akože neprekáža že je tu totalita, že tu umierajú ľudia, že je tu rozpor v zákonoch (nenapísal si ani nikto iný že sú v poriadku a neodôvodnil prečo, ap.) a zaujíma ťa ako vypadajú moje nápady (na čo som vopred upozornil že nebudem o tom písať) tak sa nečuduj že to úplne normálne pripomeniem!
Ako sledujem tvoje príspevky, tak mi z nich vychádza jedna vec. Ty chceš na tých nápadoch zachraňujúcich životy alebo zdravie poriadne vyryžovať a skrývaš to za rozpory v zákonoch.
Nikdy nikoho nepresvedčíš o tom, že tvoje nápady budú funkčné, pokiaľ nie sú overené v praxi. Ak si presvedčený, že tvoje nápady sú funkčné a predajné, prečo si nevezmeš pôžičku a nezaplatíš si patentovanie. Veď nemusíš patentovať všetky naraz, ale postupne ako tie patentované budeš predávať. A koho budeš obviňovať, keď tvoj nápad môže zachrániť niekoho z tvojej rodiny a kvôli tvojej "mlčanlivosti" sa tak nestane?
A ešte jedna vec. Každý, kto chce na nápadoch zachraňujúcich zdravie alebo život, je u mňa rovnaký príživník ako všetky farmaceutické koncerny.
Toto je môj názor na tvoje príspevky, a pokiaľ ty sém neprelomíš kruh, ktorý si si sám okolo seba vytvoril, nečakaj, že ti niekto pomôže.


MFAAA
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 03 lis 2008 20:51

Příspěvek od MFAAA »

A mne zasa z toho čo píšeš vychádza táto vec: Ako občana som ťa upozornil na to že tu došlo k porušeniu mojich práv a práv všeobecne!!! Kde je spravodlivosť? Keby boli konali nemám predsa čo žiadať. Momentálne si sa dopustil špekulácii a obviňuješ iného lebo sa ťa pýtam ako mám pokračovať a či po tom ako štát politici, novinári , ap. porušili moje práva (alebo mi vieš vysvetliť prečo nekonali, alebo ste nekonali vy a naopak ešte ich v tom že nekonali a nechali ľudí umrieť takto ešte aj podporujete aj tu teraz vašim správaním a mojim obviňovaním.) Koľko vám bude dosť obetí?????? Kedy sa spamätáte ľudia?

Dorotka neboj sa podal som trestné oznámenie a oni ho zamietli. To som už písal. Oni a ako vidno aj vy ste sa automaticky vzdali svojich práv možnosti ma žalovať lebo sami nekonáte pri oznámení že tu ide o všeobecné ohrozenie občanov!!!!!!!! Pochopili ste. Fajn.


Niečo som sa pýtal!!! Tak odpovedaj. Ste za to keď konáte proti mne a mojim právam, obviňujete ma, ap. skrátka píšete všetko proti tomu čo chce pomáhať a obhajujete ľudí čo nechali zabíjať aj to je obhajoba pod úroveň. Tak odpovedajte ste za to aby mali tí ľudia možnosť záchrany, alebo ste za to aby nemali žiadnu šancu prežiť???

To PM som nakreslil a dal do vrecka jednej obetí ideš si to nájsť??? To ťa zaujíma len PM??? Tak si to choď vykopať. Zrejme by si si za korunu dal aj koleno vŕtať a nie to ešte aby si urobil pre záchranu niekoho niečo. To tu napíš aký si. Možno pri tom prídeš na to čo som ti písal!!!
Spoznal som ťa a si lakomí ako boli skoro všetci na fórach kde som písal. Škoda že si si nevšimol že ani tam nič nedosiahli keď sa správali nevhodne.
A ty si mi napísal že ja trpím nejakým stihomamom a čím trpíš potom ty keď si opakovane otravný aj po upozornení??? Lakomosťou, závidením, neochotou, ap.. Teraz to vidíš ako?

Takže znovu: Omyl že nič nemôžete. Môžete o tom napríklad písať, ale nie to že vy nič nemôžete ale pravdu!!! Taká aká skutočne je!!! To že vy nič nechcete urobiť je fakt a naopak baví vás obviňovať autora že žiada svoje práva!!! Robil som to pre záchranu životov ľudí a pre svoje práva ktoré zjavne porušujete a namiesto hľadania normálneho východiska ste zvolili nevhodný dialóg tak vám píšem čo ste si žiadali vidieť. Odpoveď na vaše obvinenia a porušovania mojich práv!!! Pravdu o vás!!!
Naposledy upravil(a) MFAAA dne stř 05 lis 2008 16:03, celkem upraveno 1 x.


peroxid

pro MFAAA

Příspěvek od peroxid »

Buď pozdraven MFAAA. Prosím změň lokál, tady na tom Foru blbě hrajou. A asi Tě nepochopí. Já jdu také jinam....oxydovat...S pozdravem tvuj Peroxid. :bhead: pro všechny ostatní ! uvaluji embargo na MFAAA. Zapleveluje vlákno a nic neřeší. Jen chce brát a nic dát.


MFAAA
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 03 lis 2008 20:51

Příspěvek od MFAAA »

Pýtal som niečo od vás? Vy ste pýtali odo mňa!!! Tak prestaň písať sprostosti!!! Na to čo ste ma obviňovali som odpovedal a na to čo som napísal ja vám ste prečo neodpovedali? Lebo mám pravdu?


Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od Elektro »

MFAAA píše:Pýtal som niečo od vás? Vy ste pýtali odo mňa!!! Tak prestaň písať sprostosti!!! Na to čo ste ma obviňovali som odpovedal a na to čo som napísal ja vám ste prečo neodpovedali? Lebo mám pravdu?
Ano máš svoju zaslepenú pravdu a končím s tebou, lebo ty chceš na každom fóre dosiaunuť len to aby druhí za teba ťahali gaštany z ohňa.
A tých ľudí nechávaš zomierať tya nie oni. Ty musíš konať. Oni tvoje nápady nemajú a nepoznajú. A návod tam máš ale nevieš čítať nezainteresovane. Ja som hasič, ľudí a majetok som zachraňoval 30 rokov, takže tie tvoje reči neberiem. A to tvojr perpetum ma nezaujíma. Ja si vymýšľam svoje.
Koniec.


Odpovědět

Zpět na „Archiv - Jak na to“