Zistil som rozpor v zákonoch

Sem jsou přesouvána "spící" a uzamčená témata. Spící témata je možné opětovně probudit k životu...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

MFAAA píše:Pre také výroky ako máš ty budú umierať ďalší ľudia. Chceš sa stať týmto stredobodom pozornosti ty??? Už si sa stal teraz čo? Máš s toho radosť, alebo o čo ti ide?
Do konca života koho?
Ja som sa vzchopil už dávno a myslím že liekom pre teba bude nejaká katastrofa, alebo havária aby si sa prebral a keď sa sám budeš triasť od strachu o svoj život potom si začneš vážiť to čo riešim. Potom by si si prial aby si mohol vyriešiť ten rozpor a v tom momente by si celé PM vieš čo.
Tak už tady neblábol a zachraňuj ,lidi umíraj a budou umírat a pokud lidi jako ty budou jen plácat a podsouvat svou bolest tak se nic nezmění,Já nemám ani lék ani nápad jak od toho pomoci,ty jak tvrdíš ano tah dělej a nepruď.Já teď jdu na noční dělat to co umím a to dobře a pokud budeš i ty makat a dobře tak něčeho dosáhneš já ti nepomohu nejsem kompetentní.Tímto s tebou končím hrdino bolesti.Měj se


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
MFAAA
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 03 lis 2008 20:51

Příspěvek od MFAAA »

Ja tiež!!!

Keď už na tom trváte, tak ste zdvihli obchodnú ponuku pre Česko. Regulujem podmienky predaja a rapídne zvyšujem cenu!!! Dobre že ste ma upozornili!!!
Ja som tiež prejavil dobrú vôľu a upozornil som vás na to že ste v ohrození životov. Namiesto spolupráce ste ma začali urážať že som vám nápady nedaroval. Chválili ste sa ako ste mi chceli pomôcť, ale to čo ste mi napísali som už vykonal a teda nekonali by ste inak a ja som teda chybu neurobil.
Snažili ste sa mi vytýkať že ja mám porušiť svoje základné práva a doplácať na nekonanie politikov, ale kto na to doplatí oveľa horšie budú ľudia samotný. Jediné čo ste dosiahli je zdvihnutie tej ceny za PM a umožnili politikom urobiť si s vami čo sa im zachce. Vzdali ste sa svojich práv.


mahatma

MFAAA

Příspěvek od mahatma »

spasiteľský komlex si skús liečiť niekde inde. veľa zdravia a radosti zo života prajem.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

sis vytvořil pat situaci, co bys chtěl ty- nechtějí oni a obráceně, asi z toho nic mít nebudeš. Pokud jsi to nevšiml, tady na fóru se snažíme předávat zdarma informace vedoucí k úspěchu a možná i prospěchu. K záchraně životů jsme zatím nedospěli, čeká to na tebe, ovšem jedině zdarma! neb si jinak můžeš zachránit život leda tak sám sobě.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

MFAAA

Příspěvek od martin11 »

...dobrej relax ke kávičce...my to tady nemít , tak si dva dny nemáme o čem povídat...děkuji všem v tomto vláknu zůčastněným....to tedy i jako sám sobě... jako hobby sbírám různá perpetua mobile, a je tedy nemilé Emile, že to tvoje nemám...no nějak to překousnu...také jsme asi prošvihli novou revoluci...holt jiskra nepřeskočila....no snad někdy příště....když tedy dneska nechcete.....MFAAA to s Vámi myslel dobře...tak alespoň mějte hezký den...martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Taky mám nápady, jak zachránit spoustu lidských životů

Příspěvek od Ilem »

A dám to sem, a zadarmo.
Nápad č.1.:
Zakážeme jezdit autama a vlakama, a lítat letadlama. Tam všude zahyne spousta lidí. Bohužel to nemůžu patentovat, protože to není řešení nové (už tu kdysi bylo) a navíc jsem ho právě zveřejnil, což je druhý důvod pro neudělení patentu. Tak holt zůstanu chudej.

Nápad č. 2.:
Vychází částečně z nápadu č.1. ale je patentovatelný, protože je nový. Teda teď už patentovatelný nebude, protože ho zveřejním.
Řidičák dávat až od 29 let!!!
(Protože podle statistik nejčastější příčinou úmrtí lidí do 29 let je autohavárie.)

Nápad č. 3.:
Afričanům rozkopat koule tak, aby se nemohli množit. Pak by neumírali hlady.

Mám pokračovat?


"Dum spiro spero"
Ciceron
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

...a já to dám také zadarmo

Příspěvek od martin11 »

....a zakázat kouření...a prodej alkohoooolu, a žádnej sex, a prodej a výrobu zbraní,,,,...a vůbec bych nevyráběl auta.....a nejlepší je se vtátit do jeskyní a na stromy....a vůbec...nejlepší je se nenarodit...ale jak řekl p.Werich.....když už člověk je , tak má být tím , čím je a ne tím, čím není, jak tomu mnohdy je....tak nějak to řekl....tak MFAAA...buď čím jsi....jako já....vším jsem byl rád...a chci být menší a menší.....chci být trpaslíkem....a muškou jenom zlatou....zdarvim Ilema a všechny ty kteří jsou tím , čím chtějí být....martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1220 »

MFAAA píše: . Vzdali ste sa svojich práv.
Ty si se ale práva nevypovídat nevzdal, tak se aspoň nedělej lepším než si . Sebeklam když se zahnízdí, jo to je dřina přijít na to , o co jde ........
jestli dobře čtu, ale to není jisté, tak si ani nenaznačil z jakého klobouku taháš ty svoje Perpetua. Posílám Ti předem :eclap: pokud se dokážeš vyjádřit méně abstrktně. Z tohoto fora Ti žádné peníze nepoplynou, a právo nevypovídat Ti zůstane jako vzpomínka na prostředí, kde jsi mohl dát, ale nechtěl, mohl přijít ke kamarádům , ale nepřišel, atd.......
Každý volí sebe.Já to považuju za spravedlivé.
K.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

MFAAA - bloudící dušička

Příspěvek od martin11 »

...tak už jsme mu ...MFAAA...snad všechno vysvětlili...třeba naše rady pochopil. Nebo si o nás myslí , že jsme banda zlodějů, kteří jen čekají na jeho nápady, aby se přiživili...já tedy osobně bych se na tom perpettuu mobilem rád přiživil...ale jak tady všichni víme...ono to hochovi nefunguje.....chybí mu ta kapička volné energie navíc....jako nám všem...jen doufám, že nemá třeba toho ptáka klobáka, co sí máčí zobák v kádince s vodou....to je fakt dobrý perpetuuu...přímo tuuu-tuuu....ale stejně bych nechtěl být v jeho kůži....kolem něj kapou lidi....on si sedí na patentu a nechává je umírat....to musí být nátura...a tak mě napadlo....když je tady přihlášenej.....že by se dal vypátrat...ale...kašlu na něj....jo a nepopřeju mu k Vánocům....to přeju jen lidem dobré vůle...a víte jak ho to bude štvát, že mu nepopřál martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Poslední vagón

Příspěvek od poota »

Jeden z úžasných návrhů na záchranu lidských životů se objevil, a to zcela vážně, již za Rakouska-Uherska. Vzhledem k tomu, že při srážkách vlaků tehdy docházelo k nejvíce úmrtím v posledních vagónech, bylo navrženo poslední vagóny nepřipojovat a jezdit bez nich :D


Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gromit »

Martin11 nebo Ilem asi trefili některý z těch MFAAA nápadů k patentování a tak se asi brzy dočkáme žaloby... (http://www.diskusneforum.sk/tema/ludia- ... a?hl=mfaaa 3.6.2008, 23:45)

Ale jestli se to PM povedlo MFAAA, tak proč by se nám nemělo podařit postavit funkční MM? 8)


Já vím, že není korektní se takovým lidem posmívat, ale nedokázal jsem si (zase) pomoct.


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
habana

žalobyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Příspěvek od habana »

gromit píše:Martin11 nebo Ilem asi trefili některý z těch MFAAA nápadů k patentování a tak se asi brzy dočkáme žaloby... (http://www.diskusneforum.sk/tema/ludia- ... a?hl=mfaaa 3.6.2008, 23:45)

Ale jestli se to PM povedlo MFAAA, tak proč by se nám nemělo podařit postavit funkční MM? 8)


Já vím, že není korektní se takovým lidem posmívat, ale nedokázal jsem si (zase) pomoct.

neeee, myslim, že se strefil poota.... :P
Četl jsem na http://www.diskusneforum.sk/tema/ludia- ... a?hl=mfaaa
MFAAA zřejmě upil čaje magoráčku :P :P
... a teda neni to vůbec korektní, promiň MFAAA


petertn
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 06 lis 2008 21:03

Příspěvek od petertn »

magor :roll:


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

dobrý vlákno

Příspěvek od martin11 »

...hezkej den....tak nám tady vzniklo docela dobrý diskusně zábavný vlákno....oni ty rozpory v zákonech opravdu jsou.....i samy Socani přiznávaj , že třeba zdravotnický zákony jsou blbý...a zase je budou předělávat....a třeba toto...!!! rychlost v obci je 50km/h jedeteli více....je to trestné a postižitelné....když se zeptáte policajta, kolik se má jet v obci....tak vám řekne 50....to je ale maximum co smíte....tak ....a víte že při 50 jste na hranici porušování zákona??? takze policajt by měl říci třeba 20 nebo 30 nebo 48 !!!ale ne 50....to vás už skoro nabádá k přestupku....no a tak je to se vším....tak si všímejte kolikrát za den ten zákon porušíte....a to ani netušíme , že jsou stále platné zákony z roku 1860....jo jo jo....a MFAAA se diví.....a stěma vagonama to vymyslel Cimrman,,,,tak...navrhuji toto vlákno zachovat a psát sem jak se porušujou zákony...a nebo také jak je obcházet......zákony jsou od toho aby se obcházeli......a na počest zakladateli tohoto vlákna někam umístit čestno desku..." NA POČEST MFAAA ...vděční foristi..." tak hezkej den klucíííí....zdraví martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

dobrý vlákno

Příspěvek od martin11 »

...nic skočilo to sem 2x...

tak třeba
TOTO VLÁKNO ZALOŽIL MFAAA.
na jeho nehynoucí počest a věčnou památku - vděční foristi
A.D 7.XI 2008

a teď si to představte v mosazi zasazené na pomyslné stavbě Energie u pramene...Rival...máš radost???

....a ještě bych založil něco jako jako Nobelovu cenu pro ty co vymyslej perpetum....prostě cenu " za nejlepší pokus,,"


....kurňa ten čajíček má dneska sílu....zdravím Habana :bye: a Poota a Ilema.....a všechny martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Archiv - Jak na to“