Zistil som rozpor v zákonoch

Sem jsou přesouvána "spící" a uzamčená témata. Spící témata je možné opětovně probudit k životu...
Odpovědět
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

ja mu tu desku necham

Příspěvek od martin11 »

,,,,tedy...přečetl jsem slovenské vlákno jak výš dal Habana.....doporučuju přečíst...MFAAA dal trestní oznámení na všechny a na všechno....to je tedy síla...máte-li chvilku dak se začtěte....Von je tedy svým způsobem neškodnej, ale....vím, že takovejhle magor na mě poslal berňák.....a v tom je jejich nebezpečí.....no, hlavně že nesestrojil atomovou bombu....ale teď si představte, že tohle...takovej člověk... se dostane do vlády... a dělá třeba předsedu něčeho......mám pocit , že takovejch MFAAA tady běhá spousta....m11 :cry:


... věřím, že se " TO " povede ......
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Napríklad ty nechal si svoje deti a svojich blízkych v ohrození životov a jediné na čo si sa zmohol je nadávanie. Teraz sú vo vládach oveľa horší ľudia len to taký ako ty nevidia a aj oni ponechali teba a všetkých v ohrození životov a priamo umierať a ešte porušili zákony a násilne spravujú zákony tak aby mohli zarábať na tom aký ste... Ak chceš na niekoho písať najskôr si uvedom čo si spáchal sám!!! Nevymyslel si nič čo by zachránilo nikoho a nadávaš za to inému. Ja som si povinnosti zo zákona splnil!!! To čo píšeš je iba svinstvo ľudí čo čakajú že im začne padať potrava len tak. Nie nezaslúžil si si odo mňa tie nápady ničím a boli ste taký drzí že ste ich aj po upozornení žiadali. Tým že konáte ako konáte konáte proti záchrane životov a už vôbec sa nedá hovoriť o slušnosti a nejakých pravidlách fóra. jediné o čo sa snažíte je nie záchrana životov, ale poškodenie mojich práv.

(4) Nikomu nesmie byť spôsobená ujma na právach pre to, že uplatňuje svoje základné práva
a slobody.

Zavinenie
§ 15
Trestný čin je spáchaný úmyselne, ak páchateľ
a) chcel spôsobom uvedeným v tomto zákone porušiť alebo ohroziť záujem chránený týmto zákonom, alebo
b) vedel, že svojím konaním môže také porušenie alebo ohrozenie spôsobiť, a pre prípad, že ho spôsobí, bol s tým uzrozumený.

Čl.13
(1) Povinnosti možno ukladať
a) zákonom alebo na základe zákona, v jeho medziach a pri zachovaní základných práv a slobôd,

(2) Medze základných práv a slobôd možno upraviť za podmienok ustanovených touto ústavou len zákonom.

Je vám jasné že som žiadal zákon aby už nedochádzalo k takýmto prípadom??? Tak si nadávajte a píšte o sebe!!!


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Běž se bodnout :arrow: Četl jsem tě na jiném foru a došel jsem k názoru že všichni krom tebe jsou stádo a ty spasitel,nemám nic proti spasitelům většinou jsou to neškodní lidé,to že někdo porušil něco a porušil tvá práva ti nedává právo někoho tady napadat.Přišel jsi dobrovolně tak zase dobrovolně odejdi.Jediné co ti mohu poradit je dej to k soudu do Štrasburku a pokud do té doby neumřeš možná se dostaneš i na řadu. 8)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Fajn. Takže všetko čo tu bolo napísané na mňa odteraz platí na vás!!! Nie že sa urazíte veď určite ste to písali s dobrým úmyslom. Spasitelia ničoho.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

Nečitateľný návod na pracom prášku. Strata účelu a vecných výrokov. Priznajme si, že mnohé činnosti, ktorými sa mnohí živíme v podstate nie sú užitočné, lieky na to hľadáme pomerne ťažko. Môžeme byť radi, že tu môžeme vykrikovať.


Uživatelský avatar
wolf234
Starší člen
Příspěvky: 158
Registrován: sob 18 říj 2008 12:47
Bydliště: u pajkovačky
Dostal: 9 poděkování

perpetum mobile

Příspěvek od wolf234 »

ešte mi trešti hlava od napojov podavanych vcera na stavbe :evil: myslim zemi nepomoze ani to perpetum mobile od :bad:


Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

pro MFAAA

Příspěvek od gromit »

Anonymous píše:... Ak chceš na niekoho písať najskôr si uvedom čo si spáchal sám!!! Nevymyslel si nič čo by zachránilo nikoho a nadávaš za to inému. Ja som si povinnosti zo zákona splnil!!! To čo píšeš je iba svinstvo ľudí čo čakajú že im začne padať potrava len tak. Nie nezaslúžil si si odo mňa tie nápady ničím a boli ste taký drzí že ste ich aj po upozornení žiadali. Tým že konáte ako konáte konáte proti záchrane životov a už vôbec sa nedá hovoriť o slušnosti a nejakých pravidlách fóra. jediné o čo sa snažíte je nie záchrana životov, ale poškodenie mojich práv.
Před časem jsem spolupracoval s doktorama na vyhodnocení nějakých dat, tak jsem měl možnost nahlédout pod pokličku - a nebyl to nijak pěkný pohled. Vím, že to je těžké rozhodnutí, ale jestli máš nějakého dobrého známého, neváhej. Je to navíc tvoje právo. Jsi tady anonymně, tak se omlouvám, že to dávám veřejně na fórum, ale chci ti jen pomoct. Jsi mladý, tak ať máš šanci!

"Pozitivní příznaky
Pozitivní příznaky lze definovat jako extrémy nebo poruchy normálních duševních funkcí a zahrnují:

Halucinace
Halucinace jsou narušená vnímání reality, která jsou u lidí se schizofrenií často pozorovaná. Tyto vjemy nemají žádnou reálnou příčinu a nevznikají ve skutečnosti. Rodiny a přátelé schizofreniků je často popisují jako divokou představivost. Vjemy jsou smyslové a zahrnují zvuk, zrak, cit a čich. Nejčastějším typem halucinace u schizofreniků je slyšení hlasů. Hlasy mohou popisovat pacientovy city nebo činnosti, vést konverzaci, varovat před nebezpečím nebo dokonce pacientům říkat, co mají udělat.

Bludy
Lidé, kteří zažívají bludy jsou přesvědčeni, že jejich názory a přesvědčení jsou reálná, navzdory důkazům o opaku. Asi jedna třetina pacientů trpí paranoidním typem příznaků a často má bludy o pronásledování nebo trpí iracionálním přesvědčením, že jsou podváděni, soustavně obtěžováni, otráveni nebo že proti nim existuje spiknutí. Mohou se také objevit velikášské bludy, při nichž postižený věří, že je nějakou slavnou nebo důležitou osobností. Někteří pacienti uvádějí bizarní bludy: jsou přesvědčeni, že soused ovládá jejich chování magnetickými vlnami, že lidé v televizi se jim snaží předat zvláštní vzkazy, nebo že jejich myšlenky jsou nahlas vysílány ostatním.

Dezorganizované uvažování
Schizofrenie často postihuje schopnost osoby jasně uvažovat. Myšlenky mohou jen tak probleskovat; soustředění je obtížné a pacient se velice často rozptyluje a není schopen soustředit svoji pozornost. Lidé se schizofrenií často shledávají obtížné rozhodovat, co je nebo není v dané situaci relevantní. Nejsou schopni spojovat myšlenky do logických posloupností a jejich myšlenky se stanou dezorganizované a útržkovité. Tento nedostatek logického myšlenkového pochodu, zvaný narušené uvažování, může velmi znesnadňovat rozhovor s postiženým a může vést k jeho sociální izolaci.

Agitace
Schizofrenní pacienti jsou často extrémně agitovaní – neklidní. "

nebo
František Koukolík pro Vesmír

P.S. může to mít i jiné příčiny, ale to zjistí odborník - já nejsem žádný senzibil ani dr. House.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Toto platí na admina(?) ak nekonal a neupravil fórum podľa pravidiel je jasné že to predsa nikoho neuráža že je takýto.


Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gromit »

Anonymous píše:Toto platí na admina(?) ak nekonal a neupravil fórum podľa pravidiel je jasné že to predsa nikoho neuráža že je takýto.
tady nejde o urážení, ať si je každý jaký je, v tom souhlas, ale podle toho co jsem na vlastní oči viděl a co tady čtu mám nějaké obavy. Mrkni sem: Organické poruchy osobnosti.
Přeju všechno dobré!


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tu nejde o nejaké organické poruchy osobnosti z mojej strany (Všetko čo si myslíte sú vaše myšlienky). Ja vám píšem normálne veci ako sa dejú, takže v konečnom dôsledku kritizujete sami seba. Tu ide o porušovanie zákonov a o to ako sa správate vy ak vám niekto napíše. Však má teraz admin lepší pocit. To ste mu ale dali. On má poruchu osobnosti? Zaujímavé. Tak píšte naňho všeobecne ďalej som zvedavý ako to dopadne, lebo ak to umožnil na iných je to možné na všetkých!!! To aj vy ste taký?


Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gromit »

admina jsem nemyslel ani v nejmenším (doufám že to Rival taky tak chápe :idea: ).
No a co se týče mě - nedávno mě opuchlo koleno tak, že jsem sotva chodil - tak jsem zašel za rodinným doktorem (tak mu jen říkáme, ze známosti), ten mě poslal za ortopedem - perspektivně operace, zatím se to stabilizovalo - no a přitom mi nechal udělat rozbor všech tělních tekutin, změřil, zvážil, natočil EKG, změřil tlak - a vynadal, že už jsem u něho zase tři roky nebyl... no nebudu to protahovat - všechno v normě, jen na srdci nějaké šelesty, ale to mám už od dětství. Jako prevenci mi při odchodu doporučil pít pravidelně červené víno, což vzhledem k životnímu stylu zpravidla nestíhám. Takže žádnou poruchu mi neobjevil (teda o tom, že se snažím postavit magnetický motor jsem mu neříkal, ale já vím, že ho zatím postavený nemám a dokážu o tom i pochybovat, tak se tím na veřejnosti nechlubím). Na tomhle fóru jsem hlavně proto, že víc než porušování právních zákonů mě zajímají různé vychytávky kolem volné energie - tedy "porušování" zákonů fyzikálních, a taky že je tady spousta chytřejších a zkušenějších, s kterými je radost se pobavit. Ty jsi tady takový - nezlob se - exot, který se zabývá přesným opakem. To co jsem ti doporučoval (záleží jenom na tobě, jestli máš odvahu znát pravdu o sobě) bylo myšleno upřímně a já už k tomu nemám co dodat. Snaha byla, teď záleží jen na tobě, jestli si z toho něco přebereš, co ti bude k užitku. Osobně bych ti to moc přál.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

Podle mne vodu kážeš a víno piješ. Mluvíš o dodržování zákonu, a pritom máš zjevné potíže s pravidly fóra. Jako kdyby učitelka matiky neumela 1+1. Predpredešlý príspevek patril tobe, ne adminovi, mel bys pozorneji číst a zbytečne se na nekteré lehké názory nezlobit. Zrcadlo si nech, mužeš prece být príkladem v jednodušších vecech, namísto obecné až apokalyptické kritiky. Nejsi prece sám, kdo se potýká s problémy, nemel bys takhle jen otevírat pytle.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Takže podľa vašich hlúpostí doktor nemá právo na odmenu za záchranu životov ľudí. A toto ste mi písali že ja nemám právo lebo on si za všetko čo koná necháva zaplatiť.
A čo sa týka admina buď dodrží zákony a pravidlá fóra alebo všetko čo píšete len tak čo vás napadne (bez dôkazov písať na iných) môžem urobiť kedykoľvek aj ja hocikomu z vás!!!
tady nejde o urážení, ať si je každý jaký je, v tom souhlas, ale podle toho co jsem na vlastní oči viděl a co tady čtu mám nějaké obavy. Mrkni sem:
http://www.solen.sk/index.php?page=pdf_ ... azine_id=2

Přeju všechno dobré!

A ty nevieš ani o čom píšem. Nereagoval si na tému ale na moju osobu a ja vám to vraciam som vaše zrkadlo. Podle mne vodu kážeš a víno piješ. Mluvíš o dodržování zákonu, a pritom máš zjevné potíže s pravidly fóra. Jako kdyby učitelka matiky neumela 1+1. Predpredešlý príspevek patril tobe, ne adminovi, mel bys pozorneji číst a zbytečne se na nekteré lehké názory nezlobit. Zrcadlo si nech, mužeš prece být príkladem v jednodušších vecech, namísto obecné až apokalyptické kritiky. Nejsi prece sám, kdo se potýká s problémy, nemel bys takhle jen otevírat pytle.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

1. Si anonym a začínaš sa opakovať. Tvoja téma, štýl prezentácie a obsah príspevkov je zjavne mimo rámec fóra. Na to, aby si mi mohol robiť zrkadlo (s ktorým si začal prvý) by si musel mať určité schopnosti, ako napríklad hneď na začiatku diskusie vedieť slušne odpovedať a nie zneužívať dobre mienené rady. Filozofia bez výsledkov, či iné pokusy na ľudoch sem nepatria. Čo ti bráni začať od seba? Ja to tak občas robím.
2. Ja som na fóre pomáhal riešiť niektoré konkrétne technické otázky. Nečítal a nechápal si moje príspevky. Ja som Tvoje tuto na fóre čítal všetky. Ak si prečítaš moje a prípadne niečo z nich k svojmu úžitku pochopíš, potom môžeme rovnocenne diskutovať.
3. Najviac asi ľudí zomiera pod kolesami áut v dôsledku nepochopenia základných princípov.
Potom vojny vďaka našim premršteným nárokom. Civilizačné choroby sa snažia riešiť lekári a to je asi iná kapitola.


Uživatelský avatar
wolf234
Starší člen
Příspěvky: 158
Registrován: sob 18 říj 2008 12:47
Bydliště: u pajkovačky
Dostal: 9 poděkování

Příspěvek od wolf234 »

anonymuscenim si každý príspevok v tomto fore amyslím si že každý kto upozornuje na nepravosti ktoré sa konaju vo velkom sám bude bud vyhlásený za blázna alebo umlčaný.Situacia sa zmení vtedy až väčšina ľudí túto politiku odmietne a nahradi novou. To ze sa používa JE a ropa nechcel by som anija mam pocit ze existuje aj iny zdroj preto som na tomto fore a pracujem na tom cas na ine aktivity uz nemám s pozdravom Wolf


Odpovědět

Zpět na „Archiv - Jak na to“