Piktogramy a komunikace z jinými dimenzemi

Léčebné postupy.
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

DMT

Příspěvek od laik »

Na youtube dokument o Dmt molekule duše, na kanálu Igora chauna


Podle informací teď nacházejících-se v mé hlavě, si myslím, že spíše než že nám autor toho piktogramu znázornující tuto molekulu chtěl naznačit jak s nimi komunikovat, nám spíš chtěl poradit jak se dostat do spojení z matkou přírodou, jak procítit a pochopit její moudrost, její život, jak se stát opravdu její součástí......

Mimochodem kdo by chtěl jít na přednášku Igora Chauna a něco zajímavého se o tomto a jiných věcech dovědět a případně si společně i zameditovat bude 1.Prosince mít přednášku v sále Břetislava Bakaly v Brně původně to mělo být jinde, ale pro velkej zájem to je přesunutý do větších prostor......takže případná rezervace už asi nebude potřeba, ale kdyby přeci jen, dejte vědět mám kontakt na dámy co to organizují....
když tak na youtube na tom kanále gossscha1
má Igor nějaký svoje přednášky, kdyby se někdo chtěl mrknout....


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: DMT

Příspěvek od huhu »

laik píše:Na youtube dokument o Dmt molekule duše, na kanálu Igora chauna
Zajímavý film. Stavy v něm popisované je možné dosáhnut pomocí relaxací a meditací. Je to pomalejší, zase se to dá řídit a můžeš si přinést informaci kterou chceš získat. Nejsi jen divák ve vagónu co se řítí po neznámé dráze.
Ve fimu říkají , že DMT je v mozku už obsaženo. Máte někdo informaci o tom , co se při meditaci děje v mozku ? Jestli dochází k uvolnění toho DMT , nebo je podobná, stejná zkušenost dosažena jiným mechanizmem ?


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

DMT

Příspěvek od laik »

Zdravím
Problém vydím v tom že naše západní civilizace je hodně zdegenerovaná že se nedokáže pořádně při meditaci utišit, uvnitřnit, udržet si delší dobu ten stav "Teď"..... aby se případně mohla ve větší míře vytvářet ta Dmt molekula.....teda podle mě.....
já to vydím na sobě já se před mnoha lety dostal k budhismu a pod naukám a zkoušel meditovat ale jak mám stále roztěkanou mysl tak sem se nedokázal na delší než krátkou dobu uvnitř utišit.....a po nějaké další delší době sem vyzkoušel některé přírodní látky jako je Konopí, Lysohlávky či Muchomurka červená a......najednou mě to dostalo uplně jinam..... najednou sem to dokázal a některé věci pochopil......takže to vydím tak, že nám byla nabídnuta pomůcka, či berlička, která nám pomůže se opět napojit zpátky na matku zemi...... možná kdybych vytrval v nácviku meditací tak bych podobných zážitku dosáhl taky protože občas sem se dokázal při meditacích dostat do takového podivného stavu ale nepřikládal sem tomu váhu a jak sem po letech vyzkoušel kouřit konopí tak sem si říkal "ale tento stav já přece znám, z těch meditací"...... ale ne tak intenzivně......
takže něco na tom bude že tělo si při meditaci začíná vytvářet různé chemické látky, které nám poté umožnují zažívat tyto stavy.....ale kdo má dnes čas se učit meditovat a nehledě na to že to chce pro laiky pár let trénovat....."Oni" autoři piktogramů prostě ví že na to není čas a snaží se lidstvu nějak pomoct, takovou menší zkratkou..... a možná je to tak že lidstvo už pokročilo ve vývoji natolik, že nám může být toto uvolněno........


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

DMT molekula poznání ???..

Příspěvek od laik »

Zdravím
mám zde další drobné info ohledně DMT, co mě přišlo od jednoho človíčka
..............
......Najskor som vyskusal ayahuascu tu v Anglicku , cez video na you tube som nasiel chlapka ktory sa poklada za samana a robi sem tam nejake "ayahuasca retreat".Bolo nas tam 5 a boloto cez vikend,,brali sme to v sobotu a asi mu to prihorelo alebo nieco a nikdo z toho nic nemal,,,urobil to teda este druhy vecer a to uz som mal svoj prvy mysticky zazitok v zivote. Nebolo to zdaleka take hlboke ako uvadza Igor Chaun ale bolo to super. Potom som zacal patrat na nete po DMT rastlinach a nasiel som. Vybral som si Mimosu Hostilis a nasiel som ju na eBay celkom lacno. Dalej som patral po priprave a zistil som ze pecen DMT z vyvaru tychto raslin rozbije takze sa nedostane do mozgu a preto je potrebne pol hodinu pred tym vypit vyvar z inej rastliny ktorej sa hovori INHABITOR. Za inhabitor som si vybral rastlinu ktora sa vola Syrian Rue,,je taktiez na eBay. Jedna varka obidvoch tychto veci vyjde asi na 4 euro,takze je to skoro zadarmo. Mimosu [15gramov] varis 15 min alebo viac ak chces,vodu zlejes a zalejes novou a znovu prevaris a potom este raz. Po tychto troch varkach mas asi pol litra vyvaru,,chuti to hnusne tak to cele vyvar na kavovu salku. Syrian Rue je treba zomliet na kavovom mlinceku povarit asi 20 min. precedit a ak je toho moc vyvarit na kavovu salku. Pit vecer,,najskor Syrian Rue a za pol hodiny Mimosu. Potom chod do postele a zober zi zo sebou kybel na zvracanie,dasi pyzamo a ponozky a aspon dva paplony lebo najskor ti bude zima. Asi po pol hodine mozno po hodine to ide von. Potom sa velmi spotis hlavne na hlave, dalej to uz bude len prijemne,,aj pocas tej zimy ale uz budes mat zazitok rozsireneho vedomia cele to trva 3 az 5 hodin Skusal som to zatial 6 x a na siesty som vyvaril 20 gramov Mimosy to uz som mal aj mnozstvo vizii ktore ma ucili,,,je to genialne nabuduce idem na 30 gramov. 6 hodin pred uzitim nic nejest, pit hodne cistej vody ale nie z vodovodu je tam flor a chlor to su jedy. Este si pozri dieta pri ayahuasce na nete a dodrz to,,skusal som aj bez diety a zazitok bol plytky. Hlavne ziadna sol , cukor, maso, alkohol a mliecne vyrobky. Rano neochutene ovesne vocky z vodou, nastruhanym jablkom,bananom,jahodami.Obed - nesolena ryza dusena zelenina alebo cocka,,koreniny mozes pouzivat. Dieta je dobra aspon 3 dni pred ale aj 1 den je v pohode.Este som si kupil z jedneho Holandskeho internetoveho samanskeho shopu psilocybe tampanensis "Pajateros
Su to magicke huby a je v nich DMT staci ich iba zjest,,taktiez na prazdny zaludok,,sedel som v zahrade a rastliny som vtedy uplne miloval a nadherne som prezil ze nic sa neodohrava mimo mna ale v mojom vedomi. Mimochodom pri Mimose sa meni vnimanie casu pol hodina bude pre teba ako 2 ...........

Zatím se všechny zde zminované rosliny (mimósa a pod.) dají u nás ještě legálně sehnat.... dokonce se dají nechat poslat z holandska další magické rostliny a houby..... by mě zajímalo kdy postupně zakážou všecky rostliny co otevírají smysly...... potom mám zakážou třeba i meditovat a postit se a být vegetariáni..... a.....


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Piktogramy a komunikace z jinými dimenzemi....

Příspěvek od huhu »

Jen by mě zajímalo , když se sjedeš, jestli potkáváš mimozemšťany , nebo jestli si z astrálu dokážeš přinést kýženou odpověď , nebo informaci , nebo k čemu to je vlastně dobré. Krom smažení mozku.....
Jo a jeden tip : thujin ( obsažený třeba v Artemisii absinthium, ( Pelyněk pravý ))


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

huhu

Příspěvek od laik »

:bad:


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: huhu

Příspěvek od huhu »

laik píše: :bad:
Chápu to správně, že pokusy s drogami nenesou výsledky ?
Samotná meditace, na kterou nemáš čas ( podle toho co píšeš už bys to mohl mít za tu dobu co se věnuješ drogám nacvičené ) však výsledky nese.
Jak jsem psal - stav se dá řídit, po návratu máš hotové řešení problému, nebo si doneseš informaci kterou jsi chtěl.

Mám za to, že teprve když tento stupeň zvládneš, můžeš použít efektivně drogu - jako urychlovač a zesilovač. Ale při pouhém užití drogy bez zvládnutí techniky jen bezcílně bloudíš krajinou. Však mezkalin používali úspěšně vzdělaní šamani.

Takže by to chtělo vrátit se zpátky, zvládnout alespoň základní relaxaci a teprve potom se nechat vykopnout do astrálu. S klidnou a čistou myslí. V jiném případě pouze umocníš svůj stav před tripem a pokud není vyrovnaný, nemůžeš zaznamenat úspěch.

Je to můj názor.


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Piktogramy a komunikace z jinými dimenzemi....

Příspěvek od laik »

Ahoj
huhu trošku se mě nelíbil tvuj předešlej příspěvek o tom "sjetí se a vysmaženem mozku"
ale ted z tebou plně souhlasím... je špatný se sjet jen tak z plezíru a očekávat že přijde nějakej mystickej zážitek.....je potřeba mít nějakou průpravu než člověk něco takového zkusí....
výborně o tom vypráví třeba Igor Chaun a jeho zážitky z Amazonie, kde nejdřív prošel průpravou a ruznýma rituálama než se dostal k tomu aby moh pít ten nápoj....


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Piktogramy a komunikace z jinými dimenzemi

Příspěvek od huhu »

Tady je to trošku jinak :

http://www.2012rok.sk/wp/2012/11511-vse ... hteli-rict

ale neověřoval jsem pravdivost údjů ani hodnověrnost textu. Jen předkládám k samostudiu.


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Piktogramy a komunikace z jinými dimenzemi

Příspěvek od Slavek Krepelka »

huhu píše:Tady je to trošku jinak :
Šlaka, teď jsem na tryptophan narazil v nějaké souvislosti s niacinem a vyhrožovali s ním, Dík Huhu. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Piktogramy a komunikace z jinými dimenzemi

Příspěvek od laik »

Huhu dík za odkaz,
velice rozumě a logicky vysvětleno....
Zavřít se do sklepa čí jeskyně na deset dní je asi hodně velkej nářez,
ale pořád levnější než dát 40 000 za desetidenní vejlet do Amazonie na ayahuaskové rituály.


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Piktogramy a komunikace z jinými dimenzemi

Příspěvek od Slavek Krepelka »

huhu píše:Tady je to trošku jinak :
Já si ověřil aspoň toto.

Apropo magnetické póly již změnily svou pozici. Proto zvířata, která se řídí smyslem elektromagnetické geolokace se začali hrnout ke břehům – podle jejich pocitů by tam měl být oceán – to platí pro velryby i ptáky a všechna zvířata pohybující se pravidelně na dlouhé vzdálenosti.

Hádám, že paní Burzyňská má potíže číst kompas. Můj mně na chvíli taky zblbnul hlavu. Vytáhl jsem ho a zjistil, že skutečně ukazuje obráceně. Tož vyběhnu před barák .... stále obráceně. Je to plavací v oleji, takže jsem se na moment skutečně vyvalil. Jenže. Pak jsem se podíval na tu věc ne ze strany, kde je hlavní čtecí růžice, ale se zhora, kde je druhá. Nějaký hovado blbý, kretenismem postižený, vyrábí kompasy do aut, jejichž růžice je se zhora jak má být, ale ze strany je čtoucí tak, že čtete kam míříte vy, maje ho na palubce, tedy obráceně. :bhead: :roll: Ale jenom jaksi obráceně :evil: Ti pitomci sice na stranové růžici přehodili sever a jih, ale už neotočili východ a západ. Tím mně dostali, anžto jsem na to pro sichr koukl. Člověk totiž kouká na S = South = Jih, čímž se dozvídá, že jede na jih, to se dá ještě sežrat, ale na levo má podle tý blbosti W = West = Západ a napravo E = East = Východ. Dělaj to tak pro blbce, kteří si to v makovici nedokážou srovnat. :D Tímto je tedy vyřešena záhada, proč se v Severní Americe tolik lidí ročně ztratí.

Nezbývá mi než se tedy domnívat, že si paní Burzinská taky koupila v dolar obchodě takový lacinka auto-kompas na matení lidí, pokud to tedy nestřelila podle těch velryb a delfínů, nemaje sebemeší potuchy, že to dělaj od nepaměti. Sever je furt ještě tam, kde si ho pamatuju z pionýra. To je to jedinné, co si z něj pamatuju, páčto jsem se zůčastnil jenom dvakrát a to podruhé jsem hlídal hrob neznámého vojína, který známý být nemohl, protože tam nikdy ani nepadnul ani nebyl pohřben. Hrob byl zbrusu nový a postavený na mistě kopce, který byl odstraněn za mně neznámým účelem.

Mluvě o těch velrybách a delfínech. Jsem se kdysi kdesi dočetl, že i stádo jelenů, nebo koní, naskáče někdy hromadně do propasti. Prý že nějaký parasit v nozdrách, který je dožene k sebevraždě. Pokud si uvědomím, jak svrbění v nose dovede člověka vyhecovat a to si můžeme my pomoct, ani by mně to od těch zvířam nepřekvapilo.

Že už jsem Pí Burzyňskou nachytal na švestkách jednou, podíval jsem se i na tu její epifýzu, aneb šišinku, což by byla epiphysis http://www.davisandderosa.com/media/img ... auses2.jpg , tu totiž neznám. Znám jen hypofýzu = Hypophisis = podvěšek mozkový? pokud mne paměť snad z osmé B biologiie nešálí a nechtěl jsem umřít blbé, jak by řekl Kutil.

Jestli je to takhle v tom článku se vším, tak bych se na jeho informační hodnotu moc nespoléhal.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Piktogramy a komunikace z jinými dimenzemi

Příspěvek od huhu »

Terminologii jsem nezkoumal, ale póly se vyměnily v historii několikrát. Pokud je magnetické pole tvořeno rotujícím jádrem, má to i logiku a oporu ve fyzikálním ( rozuměj měřitelném ) chápání světa.

Jinak dík za zpochybnění. bylo to pro mě tak lákavé, že jsem chtěl uvěřit. Kouknu se na to podrobněji. Počítám, že si to vyžádá pár návštěv knihovny, takže výsledek bádání nebude hned.


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Piktogramy a komunikace z jinými dimenzemi

Příspěvek od Slavek Krepelka »

huhu píše:Terminologii jsem nezkoumal, ale póly se vyměnily v historii několikrát.
Vypadá to tak. Na Hawaji nevím, ale někdo namyslel teorii, že Atlantický Val, který se táhne od severu k jihu více méně středem Atlantiku, se rozpíná pravidelně jakousi dannou rychlostí a tudíž, že pokud se seberou vzorky v různé vzdálenosti od hřebenu, dá se z toho vyčíst, kdy asi tak a kolikrát se magnetismus země otočil. Vzorky vylovili, spočítali a dali to do učebnic. Vídím tam poněkud problém s tím nápadem, že se val rozpíná pravidelným pohybem ve světle toho, že jim z toho vyšlo, že to přehazování pólů není pravdelné. Dále z toho výzkumu vyšlo, že to přepólování má dost různé hodnoty zmagnetizování. Taky bych se nesmírně divil, kdyby udělali řady kolem Atlantického valu tak, aby vyloučili, že nejde o lokální záležitosti způsobené deklinacemi pólů a to nemluvím o magnetických a relativně lokálních anomáliích magnetického pole v době zvýšené sopečné činnosti, která je jimi nejspíše vyvolávána, čímž by měli vozík zapřažený do koně. Ale třeba maj recht :D :dknow:

Co se týče přechodu země plochou galaktické ekliptiky, nenech se Huhu zblbnout. Na to, aby ji někdo mohl určit s takovou přesností, nemá nikdo ani vercajk ani mozek ani přesnou teorii a tím ždné přesné podklady. Průchod galaktickou ekliptikou je záležitost snad miliónů let, zatímco to přepolarizování zemského magnetického pólu je otázka stovek tisíců let. Kdysi jsem to dohledával, protože mně to taky napadlo, že by to mohlo souviset. Nesouvisí a to ani při té nejbujnější fantazii. Galaxie je podle výpočtů ustanovena jako nějakých 100 000 světelných let průměr. Tady jsem nezjišťoval, jak k tomu kdo došel a z jakých údajů to cucal a z čeho dělal nějaký průměr, ale průměrná hodnota výpočtů vybočování slunečního systému z galaktické ekliptiky byla alespoň před cca 13 roky 43 000 světelných let s nejmenší hodnotou cca 13 000 a největší cca 140 000 světelných let. I při těch 13 000 by to vycházelo na 26 000 světelných let na jeden přechod. Nejde jen o příšerné tolerance takových měření a výpočtů v rámci současných teorií světla. Jde taky o ty příšerný dimenze a rozdíly v rychlosti světla a rychlosti materiálních těles. To ani nemluvě o tom, že to globalizujou a nikomu, alespoň veřejně, ještě nedošlo, že ty výkyvy jsou danné hlavně rotací, nebo spíš orbitem sluncí a jejich systémů kolem středové osy každého galaktického ramene a ne nějakým vlněním sukýnky roztočené káči galaxie, i když to tam taky trochu může být.

http://www.enchantedlearning.com/subjec ... here.shtml
The sun is about 26,000 light-years from the center of the Milky Way Galaxy, which is about 80,000 to 120,000 light-years across (and less than 7,000 light-years thick). We are located on on one of its spiral arms, out towards the edge. It takes the sun (and our solar system) roughly 200-250 million years to orbit once around the Milky Way. In this orbit, we (and the rest of the Solar System) are traveling at a velocity of about 155 miles/sec (250 km/sec).

Slunce je vzdáleno nějakých 26 000 světelných let od středu Mléčné Dráhy, která má 80 až 120 tisíc světelných let průměr (a je méně než 7 000 světelných let tlustá). My se nacházíme v jedné z jejich spirálových ramen po straně galaxie. Slunci to vezmě zhruba 200 až 250 miliónů let galaxii oběhnout. Orbitální rychlost slunce a naší soustavy je zhruba 155 mil za vteřinu (250km/s)


Jak vidíš, poněkud jiné číslo na tloušťku galaxie, než co jsem pozjišťoval kdysi já, ale možná tím myslí tloušťku středu galaxie. Každopádně, kdyby dříve uvedené číslo výkyvu ekliptiky mělo být 140 000 let, galaxie by byla cokoliv, jenom ne disk. Přitom i tohle čísi nesmyslné dílo, tedy vědecký papír, vlítlo do vědeckých análů a vědi i z něj hlasovali těch průměrných 43 000 světelných let (což je už pouhým okem i z fotografií a naprosto viditelně na všech ostatních galaxiích stejného charakteru taky naprostá kravina). Osobně mi to celé připomíná vědecké debatry na téma: "Kolik se vejde andělů na hlavičku špendlíku". Začíná to vždy slovy: "Za předpokladu" a dál to nemá cenu ani poslouchat. Tápou bahnem své nevědomosti šermujíce bílými hůlčičkami předpokladů vakuem matických nepravděpodobností oslňujíce ještě zabedněnější kmány svou ďábelskou zručností.

No, a nějaký zhovadilý imbecil si dovolí pouštět fámy, že NASA něco přesně zjistila a že přesně toho a toho dne proletí sluneční soustava galaktickou ekliptikou. NASA je sice v mé knize :evil: organizace a věřiti jí jest vošajstlich, ale takovouhle do nebe volající blbost, s tím, že by to snad ještě měli poslat i Ruské vládě, či komu v Rusku, to zase přeci jenom těžko Anežko.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Piktogramy a komunikace z jinými dimenzemi

Příspěvek od laik »

Zdravím
k tématu přechodu přes nějakýsi galaktický střed a třídení tmu a podobný věci se snad už ani nemá cenu vyjadřovat.....
ale třeba něco troch vědeckého o epifýze je třeba zde:
http://www.wikiskripta.eu/index.php/Epi ... C5%A1inka)
http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0i%C5%A1inka
takže to nebude Slávku zas tak něco smyšleného na matení lidu......
a jak sem psal už v začátku něco na tom DMT bude.......
když se vrátím k tomu piktogramu znázorňující tuto molekulu a není li to falsifikát tak tím autor ani tak třeba nemyslel že se máme všichni hned "sjet" nějakou drogou aby jsme se dostali s nimi do kontaktu, možná šlo jen o tu šišinku a její funkci v těle.....
a mají li nás piktogramy učit, tak toto by byl zajímavej rébus, ono přece jen, jak znázornit piktogramem šišinku" a to na co se v ní zaměřit? možná by to šlo pouhým obrázkem jejího tvaru, ale to by nebylo ono, to by poznal každej i bez přemejšlení, pokud je to škola, tak úkoly mají být složité aby se člověk něco naučil........
teda, toť takové mé chvilkové laické zamyšlení se :-)


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“