Proč magnetické motory nefungují

Své příspěvky můžete psát do "Diskuze".
Odpovědět
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od Jirkason »

martin11, chapu ze jsi neznaboh a ignorant, slova recena jsou primo spojena s virou v Boha a nase zivoty a vse je primo spojene s NÍM, proto tobe nenalezi poznani na vyssi urovni vedomi,
jen budes opakovat svoje chyby a chyby ostatních, ano skonstruhovat ne jenom mag. motor. ale libovolny autonomni system se mi podarilo jen a jen pomoci Boha a jeho syna Jezise Krista, vis velmi malo o enegriich a jejich propojeni a urovne, nevis ani jen prazaklad a to ze nase zem dycha na F 2,93Hz, a na dalsich harmonickych, velky N. Tesla, pracoval s dychanim zeme na 7,83Hz, toto co ti rikam je jako hazeni perel sviním a neb nedavejte psúm co je svaté. Patris mezi stado vepřú volně se pasoucích a ryjící , víš ze prase nikdy nemuze videt hvezdy na obloze?
Tato slova jsou urcena vsem, aby jsejich svedomi pokud jeste funguje pohnulo clovekem. Proc Bauman a Testatika nebyla dana verejnosti? Odpovez si na mnoho duchovnich otazek nanich primo zavisí tvoje poznaní.
J.
P.S. Když hlupákovi poviš pravdu rozdráždí se jako had.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od martin11 »

...nejsem neznaboh, jen je mezi námi malý rozdíl....ve Víře....Ty věříš v "nějakého Boha" já věřím v jiného "boha" :idea: všiml jsis velkého a malého "b"!!!
..nebudu se s tebou hádat, protože na to nemám kvalifikaci, náladu ani čas...
...sečteno a podtrženo, nechť ti ten tvůj Bůh...pradí, kterak MM sestrojit....ten můj bůh mě již poradil tento stroj již u mne existuje :idea: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od Jirkason »

:) Ahoj martin11, hadat se ani neudu a nechci, prave v tom je rozdil ze ja pisu Buh takto, Buh je jeden neni vice bohu, ja jsem krestan, bez chozeni do jakekoli cirkve ci sekty Buh ma jedno jmeno JHVHV a jeho syn ktery nas spasil je Ježiš Kristus nazaretsky, mam prostudovaou a hledam moudrost ne jenom v Bibli ale studoval jsem i Korán, Kabalu, Śintoizmus a jine, nez jsem se rozhodl kam patřím, ale o tom ty nemas ani paru.
Dale ze maš motor !!!!KECAŠ!!!!, nemas vubec nic!!!, ja motory davno nedelam, pracuji na Tesla generatoru s kolegy z bivaleho SSSR, Kapanadze postavil
v Turecku generator na 100KW, na svete je jen malo vyvolenych komu generator funguje, MM me uz nezajimaji i kdyz je to samozrejme super ale jejich stavba neni flexibilni, tedy v tom ze nakoupis silene drahe magnety a kdyz nic nefunguje tezko je pouzijes jinde, ja kdyz spatne navinu indukci lehce ji beze ztrat predelam, i me Buh radi, ale postupne ne tak jak by jsme ja chtel delam na tom uz 5let a muj zivot byl naplnen vzdy elektrikou. Kdysi jako mladas a hlupak jsem vyvolaval duse zemrelych a desive to slo, ted by jsem se toho ani nedotkl, mam velike zkusenosti v duchovni oblasti primo na fyzicke urovni ale i mentalni, to neni vytahovani je to fakt. Uz se tu nezastavim, nechodim ani jinam, na ruskem foru me znaji a chteji aby jsme se vratil,
ale nejde to musim zustat v kruhu opravdovych lidi. Buh nevklada moudrost do ruk jen tak nekomu.
Mimochodem neni to muj Buh je to i tvuj, jen jsi Ho nanasel a nepoznal, protoze tvoje srdce je tvrde tvoje oci nevidi usi neslysi a srdcem nepochopis, Buh se ti nedal najit musis hledat a prosit, vira je totiž DAR a ne každý ji vlastní. Zedni kamen a najdes MĚ tam, rozsekni strom a JÁ tam budu!!!
To jsou citace ze Svate Knihy.
Musis se pokořít, byt čestný, nezit jen materialne, zahod vsechno zlo a potom uvidis za obzor.
Buh s tebou. :) :) :)


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od lajos »

Ja myslel že jsme ve vlákně magnetických motorů a ono to vypadá spíš na kostel a ještě k tomu dost fanatickej, samí výkřičník, ty nic já všechno, ty nikdy ja už dávno- mrkni do zrcadla a chvíli se poslouchej co a jak říkáš, móóc křestansky to nezní při sváteční neděli.


hmmh
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 01 kvě 2015 4:49
Dostal: 2 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od hmmh »

Vís o tom ze zem jako takova-planeta je živá, dýcha i hovoří svoji řečí?
Presne tak. :D
Je to odlišná forma života, podobne ako sa medzi sebou líšia: baktéria, huba, rastlina a živočích.
A málokto si uvedomuje, že ako každá známa forma vykazuje dosť vysoký stupeň zložitosti, tak i táto planerárna forma má značnú zložitosť a tak aj rozmanitú štruktúru. Napríklad, že je more slané, má svôj špecifický a technický dôvod a vulkány slúžia ako očisťovače plášťa, atď...
Už len experiment rusov prekopať dieru 15km hlboko dokazovalo fakty o omyloch teoretickej vedy. A i vytvorenie prírodného magnetu má pre planétu svoj technický dôvod a veda nemá jasnú teóriu, ako to vzniká. Potom veda pozná zloženie hmoty ako miolekuly, atómy a častice. Lenže to sú len modely založené na predstavivosti slabomyseľného človeka a značme sa odlišujú od skutočnosti. Už samotná hmota predstavuje dosť vysoký stupeň zložitosti, nie je to len nejaká mriežka, a podľa toho potom vykazuje rôzné vlastnosti.
A na záver perlička: Zložitá štruktúra poukazuje na prítomnosť nejakého stroja a fumkcionalita každého stroja je pozmeniteľna, tak aj hmota má predpoklady na zmenu funkcií, napríklad "preprogramovaním", ale toto veda zatiaľ nepozná. Ale ak to spozná, tak vznikne obrovská revolúcia vo vede...
:shock: :pivko: :pivko: :pivko: :smoke: :piss: :bye: :jump:
Naposledy upravil(a) hmmh dne ned 07 čer 2015 12:01, celkem upraveno 1 x.


hmmh
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 01 kvě 2015 4:49
Dostal: 2 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od hmmh »

lajos píše:Ja myslel že jsme ve vlákně magnetických motorů ...
Sme vo vlákne "Proč nefungují" a tie dôvody môžu byť rôzné, trebars i psychické... :ethink:


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od Jirkason »

hmmh, máš skvělé úsudky, N. Tesla sam pise o vecech poznani, on ve snu videl jasne funkci reseneho problemu, nebo zarizeni, tedy duchovni moment u cloveka hraje klicovou roli. Pr. kdyz mas touhu byt muzikant a nemas hudebni sluch, nebo doslova sbsolutni sluch-hudebni, budes muset stejne jednou koncit, jsou to veci dane zhury-Buh, i nase hledani altenatiich zdroju energije v ekologicke rovine je podmineno duchovnosti jedince, ignoranti, tedy volne pasouci se skot zije zivocisne a materialisticky a tento jedinec chce najit system energije jen pro chamtivost, chce prodat, udelat penize! a plivat na ostatni a slaat po nich aby prosili dej nam dej nam ooooo ty nas guru....
Toto opravdu sem nepatri a uz vubec ne s lidmi kategorije,
volne pasouciho se skotu, lepe receno dobitka.
hmmh, tady opravdu nic nenajdes, je to uplne destruktivni vlakno a tvoji mysl bude naplnovat jen negaci a blabotanim Satana.
Jinak i jako krestan vas srdecne posilam do prdele a muzete mi libat moji ctěnou říť.


sgt. belek
Stálý člen
Příspěvky: 39
Registrován: pát 29 bře 2013 11:09
Dal: 3 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od sgt. belek »

martin11 píše::idea: ...došel jsem k názoru, že MM bude pracovat pouze za těchto podmínek.
......

z těchto důvodů jsou všechny MM které jsou prezentovány podvodem a protože výše uvedené podmínky nelze v pozemských podmínkách dodržet je nestrojení MM nemožné. Totoje moje vlastní úvaha a lze s ní polemizovat ...s úctou martin11 :D
Co to meleš ? Na srazu, kde Anri prohlásil že má funkční magnetický motor jsi mi tvrdil, že mu věříš, bo ho znáš od malička.
Teď ho prohlašuješ za lháře ? Nebo chceš tvrdit, že svůj motor provozuje ve vesmíru ?


.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od martin11 »

Nikdy jsem netvrdil, že má Anri funkční MM. jestli jsme se na srazu bavili na toto tema, tak jsi mě asi špatně porozuměl, nebo jsem něco špatně řekl. Anri předváděl / kdysi/ jakousi modifikovanou V Gate a ta pracovala"zajímavě"... to je vše nic víc nic míň....jo a Anriho znám od malička...
Co Anri má , nechť uvede sám. :pivko: ...m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
buky
Zasloužilý člen
Příspěvky: 835
Registrován: ned 17 kvě 2009 22:21
Dal: 10 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od buky »

Tak že všetci, ktorý máme praktické skúsenosti vieme, že MM nefunguje. A prečo teda magnetické motory nefungujú ?
Môžeme drístať, nadávať, modliť, teoreticky meditovať, hádzať sa o zem a kopať nožičkami, aj tak drvivá väčšina fyzikálne " zdegenerovaných " (volně pasoucí se skoti ) majú navrch v podobe aj keď podľa mňa nezmyselného, nelogického ale pragmatického zákona zachovania energie.


sgt. belek
Stálý člen
Příspěvky: 39
Registrován: pát 29 bře 2013 11:09
Dal: 3 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od sgt. belek »

sgt. belek píše:
martin11 píše::idea: ...došel jsem k názoru, že MM bude pracovat pouze za těchto podmínek.
......

z těchto důvodů jsou všechny MM které jsou prezentovány podvodem :D
Co to meleš ? Na srazu, kde Anri prohlásil že má funkční magnetický motor jsi mi tvrdil, že mu věříš, bo ho znáš od malička.
A(&F) píše: ... jinak to, že mě Martin11 zná od mala, to potvrzuji také ... já byl tehdá "jůnij těéchnik" prepubertálního věku ... no a Marťas byl v tej době ještě mladej hezkej chlap ... :angel: ..... kuwa, to už je ale let ... :pivko: ...
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... start=1545

Nikdy jsem netvrdil, že má Anri funkční MM.

Ale to já nepíšu, jen že věříš někomu, kdo to tvrdí. Tak věř a nepiš že je to nemožné :)


.
hmmh
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 01 kvě 2015 4:49
Dostal: 2 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od hmmh »

buky píše:Tak že všetci, ktorý máme praktické skúsenosti vieme, že MM nefunguje. A prečo teda magnetické motory nefungujú ?
Môžeme drístať, nadávať, modliť, teoreticky meditovať, hádzať sa o zem a kopať nožičkami, aj tak drvivá väčšina fyzikálne " zdegenerovaných " (volně pasoucí se skoti ) majú navrch v podobe aj keď podľa mňa nezmyselného, nelogického ale pragmatického zákona zachovania energie.
Ale fungujú, ale nie každému a je to dokazované. Je to citlivý mechanizmus, stačí malá nesprávna odchýlka a koniec. Tá drvivá väčšina má navrch akurát tak vo výsledku manipulácie vlastného rozumu z mašinérie propagandy na potláčovanie pravdy. A zákon "zachovanie energie" radšej ani nespomínaj, pretože sa stáva nástrojom manipulácie od osôb, ktoré mu ani nerozumejú. Ten zákon je v mnohých prípadoch zachovaný, ale "zdegenerovaní" ho nevedia správne chápať a tak posudzovať.


hmmh
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 01 kvě 2015 4:49
Dostal: 2 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od hmmh »

Jirkason píše:Buh ma jedno jmeno JHVHV
Ale to nie je meno, "YHWH" je iba skratka hebrejskej vety Yod-He-Waw-He a v preklade znamená "ja som ktorý som".


buky
Zasloužilý člen
Příspěvky: 835
Registrován: ned 17 kvě 2009 22:21
Dal: 10 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od buky »

hmmh píše: Ale fungujú, ale nie každému a je to dokazované. Je to citlivý mechanizmus, stačí malá nesprávna odchýlka a koniec.
Nakoľko fungujú kúzla a triky ( napr. MM ventilátor) tak si mimo realitu, inak povedané s tvojej strany ide o teoretické drísty.
Ja verím, že to fungovať bude aj na tom pracujem, ale zatiaľ zákon zachovania energie platí a nič na tom nezmeníš.


hmmh
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 01 kvě 2015 4:49
Dostal: 2 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od hmmh »

buky píše:Nakoľko fungujú kúzla a triky ( napr. MM ventilátor) tak si mimo realitu, inak povedané s tvojej strany ide o teoretické drísty.
Ja verím, že to fungovať bude aj na tom pracujem, ale zatiaľ zákon zachovania energie platí a nič na tom nezmeníš.
Nie je to iba teória, je spústa dôkazov, ako mnohým to funguje a nie je to iba ventilátor, ale mnoho ďalších funkčných konštrukcií. Teória končí, pokiaľ sú dostupné praktické dôkazy a potom je to vedecký fakt. A vkladať do vedy vieru je chyba. Veda je o dôkazoch.

Samozrejme, že zákon zachovania energie funguje, nič iné som ani nenapísal. A vždy fungovať bude. Ale ty tomu nerozumieš a mnohí podobní tebe k tomu "z fachu" takým ako ty o tom balamutia rozum a sú potom z toho popletení, ty to svojim spravaním dokazuješ. Iba blázon si môže myslieť, že všetko je podvod.

Energia alebo informácia sa nemôže predsa len tak objaviť alebo stratiť, to je proti základným princípom prírody a života. Ale problém je odhaliť a spoznať ten zdroj. Zamysli sa, odkiaľ sa berie energia v jadrovej elektrárni na získanie až 500 MWe výkonu.


Odpovědět

Zpět na „Seriál o magnetech + Diskuze“