Změny počasí

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
agent000
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 26 říj 2006 10:52
Bydliště: severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Změny počasí

Příspěvek od agent000 »

vlákno čisté - poo.

chtěl bych se zeptat, když se povede ten rozklad vody nebo už konečně začnou jezdit auta na vodík ve velkém (myslím tím více než 90%, to si počkáme alespoň 50let) nezmění se počasí tím že do ovzduší budeme vypouštět mraky páry? Bude nad městy deštivo a na venkově nesadne ani kapka vody? Začnou se mraky tvořit i nad velkými městy a ne tak jak je tomu dosud jen nad velkými vodními plochami :| ? Jen otázky k přemýšlení, protože to co dělají úhlovodíky je ještě horší - viz přízemní ozon, oxidy dusíku, oxid uhličitý....


Nechci být závislý na fosilních palivech
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Změna počasí....

Příspěvek od Mim »

Lidská vlastnost je to stěžování si a předpoklady....Buď je moc zima, nebo velké vedro, málo prší...nebo moc prší....Co bude za padesát let? Nemyslím si, že auta na vodík jsou konečným řešením. Jsou a hlevně budou technologie daleko lepší. Tesla již nás jednou před skoro osmdesáti lety poučil. Ale je to o VE, v tom se asi shodneme....Mim


Však ono to půjde!!!
agent000
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 26 říj 2006 10:52
Bydliště: severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od agent000 »

je to VE máš pravdu 8)


Nechci být závislý na fosilních palivech
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna počasí

Příspěvek od Merlin »

agent000 píše:chtěl bych se zeptat, když se povede ten rozklad vody nebo už konečně začnou jezdit auta na vodík ve velkém (myslím tím více než 90%, to si počkáme alespoň 50let) nezmění se počasí tím že do ovzduší budeme vypouštět mraky páry? Bude nad městy deštivo a na venkově nesadne ani kapka vody? Začnou se mraky tvořit i nad velkými městy a ne tak jak je tomu dosud jen nad velkými vodními plochami :| ? Jen otázky k přemýšlení, protože to co dělají úhlovodíky je ještě horší - viz přízemní ozon, oxidy dusíku, oxid uhličitý....
Názor, že můžeme nějak ovlivnit něco víc než vzduch, který dýcháme, vyplývá z lidské sebestřednosti a nafoukanosti, odvozené z falešné interpretace Bible.
To, čeho jsme svědky je součást dlouhodobého cyklu, které lze prokázat v horizontu asi 100 000 let. A je těžké tvrdit, že zvýšenou hladinu CO2 v ovzduší měli na svědomí dinosauři...
"Skleníkové plyny" jsou indikátorem probíhajícího procesu, ne jeho příčinou. Celý pokřik ekologů (mimochodem prokazatelně důkladně financovaných energetickou lobby!) slouží jen k zvýšení zisků energetiků, kteří za pakatel investovaný do "ekologie" účtují padesátinásobek vložených investic s odvoláním na "výdaje spojené s ekologií"...

Je to totéž, jako když mlékárna totálně vykrade původní, za pakatel nakupovaný produkt, vyrobí z něj spoustu "lite" nepoživatelností, a aby mohla prodat ještě i to, co zbude, přidá do zbylé břečky emulgátory a rostlinný olej... tato emulze se pak, podle obsahu "tuku" prodává za nekřesťanyho peníze jako "mléko"... pod palbou reklamy o zdravosti tohoto pitiva.
Kdo máte problémy se zažíváním, přestaňte to pít, a především - nedávejte to malým dětem! Ani těm větším. Raději vodu. Brzy zjistíte, že vaše hyperaktivní batole, budící po nocích celý dům děsným řevem, se jako zázrakem zklidní... příčinou je takřka úplně zablokovaná absorpce magnesia. Důvod: nepřirozená hladina umělých kalcitů v takzvaném "mléku"... kalcium blokuje příjem Mg... Ale to už je o něčem jiném... ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Merlin »

agent000 píše:je to VE máš pravdu 8)
Co je to VE :?: :?: :?:


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Pro Gewo....

Příspěvek od Mim »

Nechceš odpověď ode mne? :lol:


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Gewo....

Příspěvek od Merlin »

Mim píše:Nechceš odpověď ode mne? :lol:
Co se mne týče zjišťuji, že jsem patrně spotřeboval dávku nervů pro tento měsíc a bude lepší, když se vzdálím k nějaké práci...


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

pro Gewo....

Příspěvek od Mim »

Klííííd!!! :lol: Vím, že je to těžké, ale vždyť volná energie je neznámá....buďme tolerantní....Mám veliké mezery sám v sobě, tak je toleruji i u jiných....Přeji dobrou a úspěšnou noc! Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: ... mléko

Příspěvek od A(&F) »

gewo píše:... tato emulze se pak, podle obsahu "tuku" prodává za nekřesťanyho peníze jako "mléko"... pod palbou reklamy o zdravosti tohoto pitiva.
Kdo máte problémy se zažíváním, přestaňte to pít, a především - nedávejte to malým dětem! Ani těm větším. Raději vodu. Brzy zjistíte, že vaše hyperaktivní batole, budící po nocích celý dům děsným řevem, se jako zázrakem zklidní... příčinou je takřka úplně zablokovaná absorpce magnesia. Důvod: nepřirozená hladina umělých kalcitů v takzvaném "mléku"... kalcium blokuje příjem Mg... Ale to už je o něčem jiném... ;)
... info ... http://beta-glucan.wz.cz/info/mleko1.htm ... a já sám mám "mléko" přitom tak hrozně moc rád ... A(&F)


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
ExIt

Re: Změna počasí

Příspěvek od ExIt »

agent000 píše:chtěl bych se zeptat, když se povede ten rozklad vody nebo už konečně začnou jezdit auta na vodík ve velkém (myslím tím více než 90%, to si počkáme alespoň 50let) nezmění se počasí tím že do ovzduší budeme vypouštět mraky páry? Bude nad městy deštivo a na venkově nesadne ani kapka vody? Začnou se mraky tvořit i nad velkými městy a ne tak jak je tomu dosud jen nad velkými vodními plochami :| ? Jen otázky k přemýšlení, protože to co dělají úhlovodíky je ještě horší - viz přízemní ozon, oxidy dusíku, oxid uhličitý....
V roce 2100 bude víc jak 100 Milionů lidí bez půdy kterou by mohli obdělávat. V současné době zmizí ročně víc jak 0,30 procent půdy která je tím pádem k ničemu. Hádej kolik lidí ročně přibude co nebudou mít co do úst. Proč USA chtějí na mexické hranici postavit zeď a v jakém časovém horizontu se to dotkne nás. A to v tom vodík prsty zaručeně prsty nemá.

PS TA ČÍSLA JSOU VELMI OPTIMISTICKÁ - BUDE TO HORŠÍ


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ... mléko

Příspěvek od Merlin »

A(&F) píše:
gewo píše:... tato emulze se pak, podle obsahu "tuku" prodává za nekřesťanyho peníze jako "mléko"... pod palbou reklamy o zdravosti tohoto pitiva.
Kdo máte problémy se zažíváním, přestaňte to pít, a především - nedávejte to malým dětem! Ani těm větším. Raději vodu. Brzy zjistíte, že vaše hyperaktivní batole, budící po nocích celý dům děsným řevem, se jako zázrakem zklidní... příčinou je takřka úplně zablokovaná absorpce magnesia. Důvod: nepřirozená hladina umělých kalcitů v takzvaném "mléku"... kalcium blokuje příjem Mg... Ale to už je o něčem jiném... ;)
... info ... http://beta-glucan.wz.cz/info/mleko1.htm ... a já sám mám "mléko" přitom tak hrozně moc rád ... A(&F)
Přestaň chlastat ty sračky! Budeš o polovinu zdravější. To Ti garantuji!


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ... mléko

Příspěvek od Palo »

gewo píše:Přestaň chlastat ty sračky! Budeš o polovinu zdravější. To Ti garantuji!
Já to chlastám jen, když potřebuju zneutralizovat žaludek...

...když ho mám OK a dám si mlíko, tak tělo začne protestovat a naopak mám z toho žaludek nakyselo a přebít to zpět zas mlíkem je fakt masakr...

...mlíko fakt opravdu humus. ještě donedávna jsem si fakt myslel, že při výrobě se na mlíku se nedá nic zkazit...

Když někdo přijde na alergologii, tak na co se ho první ptají je, jestli pije mlíko. Pokud ano, tak řeknou "nepijte to" a můžete jít domů - toto se odehrává tam, kde ví, která bije.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: ... mléko

Příspěvek od A(&F) »

Palo píše:
gewo píše:Přestaň chlastat ty sračky! Budeš o polovinu zdravější. To Ti garantuji!
...mlíko fakt opravdu humus. ještě donedávna jsem si fakt myslel, že při výrobě se na mlíku se nedá nic zkazit...

Když někdo přijde na alergologii, tak na co se ho první ptají je, jestli pije mlíko. Pokud ano, tak řeknou "nepijte to" a můžete jít domů - toto se odehrává tam, kde ví, která bije.
... toť sic pravda, pravdoucí ... ale je to stejná analogie např. s alkoholem, kafíkem, cigaretami (a tisícem dalších možných i nemožných) ... taky škodí, ale proto se jich (většinou) nikdo nikdy "nevzdal dobrovolně" ... to musíš nejdříve přejít do "vyššího stádia" kdy Ti začnou "vadit/škodit" ... ale i tehdy hodně záleží na pevné vůli a přístupu k životu ...

... zkrátka, je to smutný ... ale i přesto, že jsem to byl já, kdo přišel s výše uvedeným odkazem po prvotní informaci od Gewo ... tak stejně MLÍKA SE NEVZDÁM ... ;) ... A.

------------
dodatečně jsem opravil poslední odstavec ... mylně jsem totiž uvedl "že jsem to byl já, kdo přišel s prvotní informací" ... což ale není pravda ... takže se omlouvám za mystifikaci ... :oops: ... A.
Naposledy upravil(a) A(&F) dne ned 10 pro 2006 23:24, celkem upraveno 1 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ... mléko

Příspěvek od Palo »

A(&F) píše:... tak MLÍKA SE NEVZDÁM ... ;) ... A.
Jen si deeeeeeeej :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

mléko

Příspěvek od martinq »

to mléko, je asi stejně upravené jako multivitamíny s draslíkem, ještě že máme v ulici krávu, která sice občas zabučí nevhod, ale mléko má přírodní, plné smetany a kalcia, občas piju i to z obchodu, ne krabici, ale v pytlíku, spotřebovat tuším do 2 dnů a hyperaktivity jsem si zatím nevšiml ... ale díky za zajímavé info :roll:


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“