Morgellony, alebo obyčajný prach

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Morgellony, alebo obyčajný prach

Příspěvek od jao »

Mám pocit, že vlákna z chemtrails sú už v každom z nás. Pri "čistení" nosa som si pozeral "holuby" pod mikroskopom pri zväčšení cca 300x. V každom kúsku sú tie farebné umelé vlákna rôznych farieb. Skúste si to pozrieť aj vy.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) jao dne sob 16 čer 2012 1:52, celkem upraveno 1 x.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Morgellony

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jao píše: V každom kúsku sú tie farebné umelé vlákna rôznych farieb. Skúste si to pozrieť aj vy.
Ocenil jsem Tvou snahu, ale byl bych opatrný se závěry. On ten náš nosánek je záchytnou stanicí kde jakého svinstva ve vzduchu a ono může jít o vlákna ze tkanin, která se normálně ve vzduchu vyskytují jako prach. Bez chemického rozboru se to určit nedá. Podívej se jenom, co se nastřádá pod postelí, za ledničkou, pod sporákem a podobně, když se to velice často nesmějčí, a to jsou ty větší vlákna, který se do vzduchu nedostanou. Rozhodně bych nepanikařil.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Morgellony - prach

Příspěvek od jao »

Slávku ako vždy, máš pravdu. Je to pozemský prach. Zväčšil som si trochu prachu zo zeme a sú to tie isté vlákna.
Myslel som to skôr ako zaujímavosť, koľko smetia je okolo nás a čo denne vdychujeme. Po určitých životných skúsenostiach je panika u mňa skoro vylúčená :D. Ospravedlňujem sa, ak môj príspevok tak vyznel a ďakujem za ocenenie. :pivko:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Morgellony - prach

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jao píše: Je to pozemský prach. Zväčšil som si trochu prachu zo zeme a sú to tie isté vlákna.
:) :good: +1. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Morgellony - prach

Příspěvek od adam.benda »

jao píše:Je to pozemský prach. Zväčšil som si trochu prachu zo zeme a sú to tie isté vlákna.
Dobře, řekněme, že ono zvěrstvo nedokážeme tímto způsobem odhalit, protože nedokážeme rozhodnout, zda jsou to běžné části tkanin nebo Morgellony, ale identifikace onoho ze země a ze sekretu má objasnit, že to nejsou Morgellony? Jestli nás tím někdo práškuje, tak bych se právě docela divil, kdyby totéž co bylo na zemi, se Ti nepovalovalo i v nose...

Jinak samozřejmě nos zachycuje kdeco, takže těžko říct... Možná bychom se měli ptát, zda by Morgellony byly vidět při daném zvětšení mikroskopu.

Holubům z nosu zdar.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Morgellony, alebo obyčajný prach

Příspěvek od jeff »

A jak na ty potvory vlastně působí MMS? Chutná jim chlordioxid? Jako všechno na světě to přece musí mít nějakou chemickou povahu a pokud bude PH v nižších číslech, tak by to mělo fungovat.

Jeff


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Morgellony, alebo obyčajný prach

Příspěvek od jao »

Je ale super, že holuby to ťahajú z tela von. Ako to vyzerá v pľúcach ani nechcem vidieť. Každý sa snaží hltať "sirupčeky" proti kašľu a soplíkom, ale opak je vlastne to, čo telo potrebuje. Pri takom kýchnutí tam toho musí byť dosť :-D.
MMS by mohlo pomôcť s tvorbou sekrétu a tým lepšou očistou slizníc a pľúc.
Onedlho nás tá umelá hmota pohltí jak zvonku, tak zvnútra.
Idem si na to otvoriť víno s umelým korkom :-D


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Morgellony, alebo obyčajný prach

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jao píše:Je ale super, že holuby to ťahajú z tela von.
Tak nějak. Možná za celý ty morhelony vděčíme silikonovým vynálezům. Silikon je mrcha a dokáže se řetězit skoro stejně dobře jako uhlík. Co se s tím může dít v těle, za přispění všech možných organismů je dost otázkou. Adam má sice pravdu, že pokud by o Morgelonová vlákna šlo, byly by i na podlaze jako prach, ale na druhé straně bych se asi podíval na sítko pračky a na množství námi vyráběných vláken, které se potuluje všude kolem nás. Proto jsem se vyjádřil, že jenom chemická analýza
S pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Jsou Morgellony způsobeny kontaminací našeho DNA s GMO ??

Příspěvek od A(&F) »

citace: ... "V lednu 2012 byl v the Journal of Clinical and Experimental Dermatology Research publikována nová nezávislá studie, která zjistila, že Morgellony jsou skutečné onemocnění. Byla založená na rozsáhlé fyzické, mikroskopické a fluorescentní zkoušce kůže, vlasů, tkání, mozolů tři poškozených Morgellony a výzkumníci oznámily několik zajímavých nálezů .... atd. ...

... závěr: Badatelé tento výzkum uzavřeli s tím, že vlákna “jsou zřejmě biologická přirozené povahy a nejsou to implantovaná textilní vlákna.”

Může se pravděpodobně předpokládat, že vlákna, která pod mikroskopem obsahují květinový vzor a kořen stejné struktury, mohou mít původ přes křížovou kontaminaci DNA z rostlin a lidí prostřednictvím GMO.

Tato studie otevírá dveře pro budoucí výzkum, který je zoufale potřebný pro zkoumání enviromentálních a genetických příčin Morgellonového onemocnění ve vztahu s Lymskou boreliózou a GMO"
...

zdroj: ... http://www.jajsem.com/novy-vyzkum-morge ... nemocneni/ ...

-------------------------------
PeS: ... mmch, ve světě je již evidováno více jak milion lidí s tímto onemocněním ... :ethink: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Morgellony, alebo obyčajný prach

Příspěvek od milnem »

Morgelony jsou opravdu nemoc.Svého času se toto téma dost probíralo na boreliovém webu,kde se k nim jeden hlásil.Ze začátku jej zlehčovali,ale opravdu to byly.Padlo tam tehdá několik linků,které jednoznačně potvrzovaly nemoc.Taky si ještě pamatuji,že na ně podle zkušeností jedné američanky z you tube zabíralo docela slušně koloidní stříbro.M.


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Morgellony, alebo obyčajný prach

Příspěvek od haluzakfest »

Lidi toto je poslední kapkou jedu... nestačím se divit vašim klidným reakcím, já jsem se po třech hodinách nepříčetnosti konečně trochu sklidnil a s klidnou hlavou se připravuji na svůj a nejen svůj konec... pokusím se nejdřív motivovat lid k odporu.. jen jak vidím reakce tak už teď tuším že budu ve vašich očích za šíleného psychopata... je mi to fuk .. já jsem boužel uvědomělý zodpovědný člověk s důstojností, který už pochopil dostatek všeho nato abych zde vtomto absolutně zvráceném světě toužil být.. všechno co udělám, bude boží vůlí, ikdyž to bude mnohým připadat jako posedlost či neomluvitelná krutost.. všichni ale pochopíte že nic špatného jsem neudělal.. a taky pochopíte že chybou bylo vaše ať už zlehčování situací nebo pasivní nezájem... to už je ale vaše starost. Bůh či co nad námi bdí a mnohé z nás vede, povede i mne... Přeji vám všem conejmenších útrap a následků... Někteří zvás už to dlouho tuší, jen pokud před tím uhýbáte a nebo se toho bojíte a nic neděláte nebo velmi málo tak potom na tam na druhé straně straně nečekejte nic moc dobrého.. tím vás nechci obviňovat ani soudit. Je to čistě názor mého selského myšlení, které prošlo velmi ale velmi zřetelnou duchovní cestou od toho nejhoršího až do tohoto bodu... všechno mi rázem došlo, proč tady jsem proč se děje co se děje a především by jste se nad tímto vážně měli zamyslet.. opravdu si rozmyslete zdali nadtím vybuchnete smíchy... můžete vás to přijít nenapravitelně draho.. opět upozorňuji že to nemyslím nijak zlé vůči vám, to že vám to tady píši by jste měli využít ke svému prospěchu, vím že jste tady ta hrstka vzácných a lidí kteří si zaslouží to nejlepší.. píšu .. to ani nepíšu já, fascinuje mě ta klidnost a vyrovnanost když ještě předchvíli jsem doslova šílel .. toto má vsobě možná víc než si i vůbec já uvědomuju.. dělejte jak myslíte.. hlavně není důvod ke strachu a je už poslední čas nato dokázat kvalitu a ryzí čistotu každého zvás, odvahou, a silou.. nebojte se opravdu není čeho.. co je ale důležité nepodlehnout těm zdánlivě děsivým faktorům.. POCHOPTE ŽE COKOLI Z TOHOTO ŽIVOTA AČ SE ZDÁ SEBE DŮLEŽITĚJŠÍ JE ZRNKEM TÉMĚŘ NEVIDITELNÝCH OPROTI VĚČNÉ EXISTENCI, NESTOJÍ ZATO SI ŠPINIT DUŠI ZDE KVŮLI NĚJAKÝM OBAVÁM BUĎTE SI JISTI TÍM ŽE ČÍM DŮSTOJNĚJI A ZODPOVĚDNĚJI SE ZACHOVÁTE TEĎ OTO MÉNĚ ŠKOD SI SEBOU PONESETE.. A TEĎ SI PŘEDSTAVTE VŠECHNY TY OSTATNÍ ZBABĚLCE ... SNAD POCHOPÍTE A DÁ VÁM TO O IMPULS K TOMU O CO MI JDE KTOMU ABYCHOM SE TAM POTOM SEŠLI A NEMUSELI I TAM TRPĚT... PRTOŽE IKDYŽ SI MOŽNÁ NEUVĚDOMUJETE JAK JE TO DŮLEŽITÉ TAKSI ANI NEUVĚDOMUJETE JAK VZÁCNÍ JEDINCI JSTE POCHOPTE NA CELÉM SVĚTĚ TO BUDE SPOČÍTATELNÝ POČET TAKOVÝCHTO OSOB.. ZE 7 mld !!! UŽ JSEM SDĚLIL ASI VŠE.. SNAD TO BUDE MÍT EFEKT, MĚLO BY UŽ NAPSAL HODNĚ TEXTŮ.. ALE TENTO JE ASI ŘEK BYCH TEN NEJSILNĚJŠÍ ZE VŠECH. LOUČÍM SE A DÁVÁM NA CESTU KTERÁ SKONČÍ NAPROSTÝM VYČERPÁNÍM A MÝM KONCEM.. HLAVNĚ KDYŽ POCÍTĚTE ŽE MÁTE JEDNAT NEVÁHEJTE A UČIŇTE TAK IKDYBY TO BYLO TŘEBA NELIDSKÉ ČI JINAK NEPOCHOPITELNÉ, NASLOUCHEJTE SI VELICE POZORNĚ ... VŠECHNO TO BUDE POZDĚJI BUDE NEOCENITELNÉ PRO VÁS.. I PROMNE .. DĚLEJTE STÍMTO TEXTEM JAK UZNÁTE ZA VHODNÉ, COKOLI VĚŘÍM ŽE VÁM "INSTINKT" DÁ DOST JASNĚ NAJEVO CO MÁTE DĚLAT.. PŘEJI PEVNOU VŮLI ODVAHU A HLAVNĚ SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ, AŽ TO SKONČÍ BUDE ZASE DOBŘE :) . PS POKUD JE TO POUZE BLUDNÝ VÝPLOD MÉ NARUŠENÉ MYSLI, PŘÍSAHÁM ŽE UŽ BY SE TO ZNOVA NEOPAKOVALO, TAK VIDÍTE ŽE TO ASI NEMÁ LEHKÉ NIKDO ... HALUZAK A FEST :D HUMOR NIKDY NEZTRATIT VÁŽNOSTI BYLO AŽ AŽ TOBY TEDA BYLO ABYCHOM SE TAM NĚKDE PAK NEZASMÁLI ! :D POZOR ALE , NEPROTIŘEČÍM ! HUMOR ZDE JSEM OPRAVDU VÁHAL ALE NECHCI VÁS STRAŠIT NEBO DEPTAT PROTO PATŘÍ JEN K TOMUTO KONCI MÉHO PODPISU H.. A.. F.. :D TAK DRŽTE PALCE NASTRAŽTE SMYSLY PROKÁPNĚTE TŘETÍ OKA A JEDNEJTE NEJLÉPE JAK TO JEN PUDE..


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Morgellony, alebo obyčajný prach

Příspěvek od Slavek Krepelka »

haluzakfest píše:Lidi toto je poslední kapkou jedu... nestačím se divit vašim klidným reakcím ...
:ethink: Ony klidné reakce povětšinou vedou k daleko úspěšnějším výsledkům než akce pod vlivem vášní. V první řadě by si člověk snad mohl uvědomit, že by měl být mentálním i fyzickým přínosem sám sobě a tím i svým bližním, a těm nejnemocnějším, ne nezbytně pouze fyzicky, v první řadě. Samozřejmě namám tuchu, jak se budeš snažit přispět ke společnému blahu, pokud vůbec půjde o přínos, ale vím, že k tomu může přispět pouze pozitivní působení, tedy nenásilné a pokud možno vytrvalé.

Mrtví hrdinové pouze slouží za zvrácenou propagandu, zneužiti právě těmi, proti kterým byl čin namířen. Vždy si v takovém případě vzpomenu na film Sedm Statečných, kdy si mladý rybízek postěžuje ostrostřelci "Charlesovi Bronsonovi" (mám pocit že pod jménem Win), že jeho vlastní otec je zbabělec, že se nechopí kvéru a nejde střílet bandaleros. Win ho ohnul přes koleno a důtlivě mu vysvětlil, že hrdinství není ve střílení gaunerů, ale v poctivém starání se o své blízké, svou komunitu a podporu života, že on sám (Win) nemá co a hlavně koho ztratit a proto si může dovolit brát šance, zatímco tatík si to dovolit nemůže, anžto by tím riskoval nejen svůj život, ale ohrozil by tím i životaschopnost svých blízkých.

Netvrdím, že není třeba asi aj střelců, ale historicky se jim nikdy nepodařilo celospolečensky cokoliv změnit k lepšímu, spíš naopak, i když dokázali přinést velikou momentální úlevu nějaké malé skupině. Když se podíváš na to, kam se Americký banditi dopracovali od dob divokého západu, především podvratně a bez střílení, snad Tě taky napadne, že hrdinské akce s takovýma organizacema nehnou. Jedinné, co s nima hne, je akce více méně celospolečenská, změna myšlení dostatečného množství lidí a k té již dnes dochází. Definitivně to nefachá jakýmkoliv násilím.

Podívej se na Francouzskou revoluci. Sťali jednoho Ludvíka a netrvalo dlouho a měli nového. Něco o hlópém Honzovi a sedmihlavém draku, jak se dočteme v "pohádkách". Pokud nepadnou všechny hlavy draka najednou, vždy narostou nové, a že jich v záloze je.

Hodně si rozmysli, jaká je Tvá skutečná motivace. Je to skutečně "čest a sláva" Tvé duše, ve skutečnosti tvého ukřivděného ega, nebo vztek ze své vlastní bezmocnosti, která je stejně jen ve Tvé vlastní hlavě? Možná bys mohl zauvažovat nad tím, co jsou Tvé skutečné schopnosti a jak je vyvinout do té míry, že k tomu, abys něčeho pozitivního docílil, nebudeš mít nutkání šahat po "hrdinských" činech. To bys ale první potřeboval vyléčit svou vlastní mysl, která se očividně zalyká vzteky a tápe. On je totiž živý a skutečně vědomý člověk daleko užitečnější než mrtvý "hrdina".

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Morgellony, alebo obyčajný prach

Příspěvek od ceskymo »

Jao, to mam v bubakach taky a to ziju v chemicky cistym povetri, jenom prachu (prirodniho) je tu habakuk :)


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Morgellony, alebo obyčajný prach

Příspěvek od la »



jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Morgellony, alebo obyčajný prach

Příspěvek od jao »

Otázkou je, aké vyspelé sú tie laboratóriá, ktoré s tým pracujú. Dnes sa už nikto nediví správam
o zmenách DNA, nanotechnológiách, ovplyvňovaní orgánov ľudských bytostí.
Je to škoda, lebo ak by sa o to ľudia viac zaujímali, možno by informácie ohľadom týchto technológií
zdvihli zo stoličiek pomerne viac ľudí. Možno by sa potom tie znalosti chemikov a iných vedcov otočili
k pomoci a podpore ľudskej rasy a nie opačne.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“