Nadace Keshe - Základní informace

Nadace Keshe - souhrn dostupných informací

Moderátor: Rival

Zamčeno
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1172
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 215 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nadace Keshe - Základní informace

Příspěvek od Rival »

Rád bych tuto část fóra věnoval sbírání všech dostupných informací o Nadaci Keshe. V tomto vláknu budeme hlavně publikovat převzaté články. Z tohoto důvodu zde nebude možné diskutovat. Diskuze se povede v paralelním vláknu Nadace Keshe - Diskuze.


Rival
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1172
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 215 poděkování
Kontaktovat uživatele:

SVĚTOVÝ MÍR A UVOLNĚNÍ PŘEVRATNÝCH TECHNOLOGIÍ... (1)

Příspěvek od Rival »

Převzato z http://www.matrix-2001.cz

23.09.12 Jaroslav Chvátal

SVĚTOVÝ MÍR A UVOLNĚNÍ PŘEVRATNÝCH TECHNOLOGIÍ, KTERÉ MAJÍ ZMĚNIT NÁŠ SVĚT, ANEB NA SCÉNU PŘICHÁZÍ TAJEMNÁ "NADACE KESHE" (1)

Když jsem se před nějakým časem dozvěděl o "Nadaci Keshe" a její snaze ohledně uvolnění zcela nových a nesmírně pokročilých technologií, byl jsem k této věci velmi skeptický, neboť již dříve v minulosti se našla celá řada podobných výzev a upoutávek, aby z toho nakonec nic nebylo. Přesto jsem se pokoušel přes své vlastní zdroje v zahraničí celou záležitost nějakým způsobem prověřit, a to i z toho důvodu, že se mi mezi tím ozvali někteří čtenáři s tím, zda by bylo možné na toto téma něco zveřejnit.

Po několika dnech mi přišla z Holandska a Belgie zpráva, že se s největší pravděpodobností jedná o "hoax" (pravděpodobnost asi 70 %). Na základě této skutečnosti jsem již dále této záležitosti nijakou zvláštní pozornost nevěnoval, ovšem včera se mi ozval ten samý zdroj, který opravil svůj původní předpoklad s tím, že aktuálně pravděpodobnost, že jde o "hoax", klesla z původních 70 % na nějakých 25 %. Na tuto skutečnost jsem pochopitelně musel reagovat, a tak čtenářům mého magazínu přináším některé základní informace.

Nadace "Keshe" se již 21. dubna 2012 setkala se světovými vyslanci, kteří byli pozváni do Bruselu, kde jim byla prezentována základní filozofie nadace s výhledem důležitých aktivit směrem do blízké budoucnosti. Aktuálně se ta samá nadace rozhodla kontaktovat světovou veřejnost, která byla vyzvána k tomu, aby se dne 6. září 2012 zúčastnila setkání, které mělo proběhnout v "Keshe Foundation Center" v Ninove v Belgii. Bohužel nemám zatím žádné bližší informace, co se týkalo tohoto avízovaného setkání.

Ovšem zajímavé je, že již 21. dubna na prvním avízovaném veřejném setkání byla těm velvyslancům národů, kteří se akce zúčastnili (celá řada národů údajně podlehla tlaku některých světových mocností a na poslední chvíli svou účast odvolala, a mezi tuto skupinu by měla patřit bohužel i Česká republika), prezentována série ukázek naprosto nadčasové technologie. Poté v souvislosti s druhým setkáním, které se mělo uskutečnit dne 6. září 2012, je spojena oficiální výzva směřující k tomu, aby kvalifikovaní odborníci z co největšího množství národů světa kontaktovali nadaci "Keshe". Pro danou výzvu v podstatě existují tyto tři níže uvedené důvody:

1. Dne 21. září 2012 měla nadace "Keshe" uvolnit první fázi prezentace své kosmické technologie včetně gravitačních a magnetických systémů, které byly vyvinuty k tomu, aby se všichni zainteresovaní vědci po celém světě pustili do výroby a duplikace těchto systémů. Od této chvíle by v podstatě měly přestat fungovat mezinárodní hranice, neboť nebudou mít žádný reálný smysl a význam. Jde prý o to, že jakmile bude vybudována první platforma a bude uvedena do provozu, pak by doba jízdy například z Teheránu do New Yorku měla trvat maximálně 10 minut. Zcela nová a revoluční technologie má umožnit každému jednotlivci, aby se zhruba ve stejné době skoro s nulovými náklady dokázal přemístit na jakékoliv místo na této planetě. Navíc takové vozidlo či plavidlo (těžko jak to nazvat) by nemělo být zjistitelné současnou radarovou technikou.

2. Energetická krize by byla vyřešena velmi rychle ve chvíli, kdy budou požadované technologie uvedeny do provozu. Ovšem s tím důsledkem, že soudobé globální finanční struktury z toho nebudou mít absolutně žádný zisk.

3. Prostřednictvím stejných cest by se vyřešil světový nedostatek pitné vody.

Takže jak na to?

Nadace "Keshe" sděluje, že v posledních šesti letech s využitím mezinárodního patentového systému dopravila prakticky ke všem národům a všem důležitým vědcům kopie svých patentů týkajících se strategických technologií. Od této doby mají všechny národy světa tyto dokumenty k dispozici. Nadace "Keshe" v tomto smyslu vyzývá všechny občany světa, aby kontaktovali především "Evropský patentový úřad", případně patentové úřady v dalších lokalitách světa a ověřili si tak pravdivost výše uvedených informací.

Nadace "Keshe" se snaží tímto způsobem blokovat, aby strategické technologie neskončily jen u mocných jednotlivců nebo skupin. Během výše uvedené šestileté operace tak má k dispozici většina národů světa v držení důležité patenty na výrobu energie, lékařských systémů a cestování do vesmíru. Tato strategie má za úkol zastavit zvrácené metody používané do současné doby, které bránily mezinárodnímu rozvoji. Nyní mají všechny národy stejnou příležitost pracovat společně, a získat tak vlastní zkušenosti o tom, že avízované technologie jsou bezpečné a fungující.

Nadace "Keshe" upozorňuje, že její technologie jsou volně k dispozici každé vládě a ve prospěch všech občanů tohoto světa. Prostřednictvím těchto systémů může mít každý národ přístup k takovému množství energie, vody i potravin, kolik jen potřebuje, stejně tak jako ke zcela novým metodám zdravotní péče a dopravy, a to za velmi nízkou cenu. Podle Charty nadace "Keshe" mají být všechny její technologie vlastněny všemi národy světa. Tyto patenty by měly být aktiva každého jednotlivce na této planetě, a nikoliv jen nějakými jedinci či skupinami nebo vyvoleným národem. V současné době by měl být uvolněn seznam zemí, které se zúčastnily jednání dne 6. září 2012, včetně kompletních e-mailových adres všech těch, kteří obdrželi na toto jednání pozvání. Ve chvíli, kdy e-mail dorazí na velvyslanectví, bude jeho kopie vyvěšena na fóru nadace "Keshe" v rámci jejích webových stránek. Díky tomuto procesu tak budou všichni občané světa informováni o tom, kdo tuto nabídku obdržel a jakým způsobem na ni zareagoval.

Bude pak záležet na občanech té či oné země, aby všemi zákonnými prostředky "tlačili" na své politiky a vědce, aby vstoupili do veřejné diskuze v rámci své země ohledně tohoto tématu. Analogickou výzvu může učinit tedy i každý občan své země (viz podrobnosti zde: http://keshefoundation.org/en/introduct ... l=&start=1).

Dne 21. 9. 2012 měla nastoupit další fáze, kdy by mělo dojít k prvotním prezentacím nových technologií. Pak bude na politicích a vědcích té či oné země, jak s daným portfoliem naloží. V podstatě jsou k dispozici dvě možnosti. Buď budeme všichni pracovat společně tak, abychom změnili život každého jednoho z nás zde na naší planetě k lepšímu, a nebo budeme čelit záplavě přistěhovalců, kteří se po desítkách tisíc budou tlačit do velkých měst, přičemž sociální rozdíly v globální společnosti se budou i nadále velmi intenzivně prohlubovat. Nadace "Keshe" je připravena předložit nové revoluční technologické systémy takovým způsobem, aby všichni zodpovědní náležitým způsobem pochopili pozitivní změny a důsledky, které tato strategie přinese.

Nadace "Keshe" doslova tvrdí, že žádné dítě ani dospělý člověk nebude muset umírat žízní nebo hladem, žádný národ se nebude muset strachovat, že bude napaden jiným národem, protože potenciální vojenské aplikace těchto nových technologií jsou tak strašlivě destruktivní, že nikdo soudný se je ani neopováží vyzkoušet. (Popravdě řečeno vzhledem k dosavadním zkušenostem mi přijde toto prohlášení skutečně vysoce naivní, ale uvidíme, co z toho všeho nakonec vzejde.) Nadace "Keshe" dále ve svém prohlášení tvrdí, že nebere v úvahu barvu pleti, národnost nebo náboženské vyznání a ani politickou příslušnost. Každá vláda světa se může svobodně rozhodnout, zda bude ochotna tuto ohromnou příležitost využít v praxi.

Pokud se vláda té či oné země rozhodne vstoupit do procesu vzájemné světové spolupráce, bude mít možnost těžit z tohoto unikátního projektu. Nadace "Keshe" proto vyzývá, aby všechny národy světa zahájily proces světové spolupráce co nejdříve, protože náš svět se nachází v hluboké krizi a ve hře začíná být faktor přežití lidského druhu. Z tohoto důvodu je každé zbytečné váhání vysoce riskantní. Nadace "Keshe" prý nastavila scénu pro změnu kurzu pro lidstvo a v příštích měsících, zdá se, bude podstatně jasněji v tom, o co v této hře vlastně jde.

Poznámka: V současné době probíhá v redakci Matrixu příprava dokumentu rozhovoru se zakladatelem a ředitelem jmenované nadace.
-pokračování-
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Rival
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1172
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 215 poděkování
Kontaktovat uživatele:

NADACE KESHE A NOVÁ FYZIKA

Příspěvek od Rival »

Převzato z http://www.matrix-2001.cz

17.10.12 Jan Koňas


NADACE KESHE A NOVÁ FYZIKA

Vážení přátelé i nepřátelé,

díky za tohle video o nadaci Keshe : ( ) jsme otevřeli Pandořinu skřínku, kde podle pověsti zůstala po vypuštění všech negativních sil jediná – NADĚJE. Činnost lidí v nadaci mi umožňuje popsat kostru existence jiné fyziky, kde tím řídícím prvkem není nějaký nedefinovatelný bůh. Existuje fyzika, kde za vznik i vývoj všeho co existuje jsou zodpovědné síly, které známe všichni a které může řídit každý člověk na Zemi.

Pan Keshe (čtěte prosím jméno také jako vlastnost člověka, který platí "keš", tedy „za hotové“, čeština je podstatnou složkou pro fungování technologií, které nadace vyvinula a vyvíjí). posunul o mílové kroky to, co spustil Tesla zkoumáním vlastností elektřiny ve spojení s intuicí člověka, v jeho stopě pokračuje Nassim Harramein v principu "torusu" (ve filmu "Thrive"), postaveném na šesterečném principu „květu života“, ze kterého vychází i moje práce o sdílení informací skrze nástroje, ke kterým se lidstvo v určité době vývoje dostane. Pan "Keš" sice používá trochu jiný slovník než já, ale podstatu sil v prostoru jsme oba pochopili podobně.

(Milým bonusem jeho práce je zjištění, proč USA a Netan jahůůůů tak usilují, ale i váhají s útokem na Irán. Asi neradi budou riskovat možnost, že střely vyslané na Irán, se mohou vrátit na místo, odkud byly vystřelené. Tak totiž funguje zákon akce a reakce v době, kdy poznáváme zákonitosti „lidské“ gravitace – magnetizmu = charisma člověka).

Dlouho nám trvalo, než jsme dozráli k pochopení skutečné podstaty složek gravitace ve fyzickém i nefyzickém (mentálním) prostoru. Toto se podařilo a otvíráme možnosti dalšího vývoje, postavené na jiném axiomu o „vzniku prostoru a času“ a na jiné úloze člověka ve společnosti. Současně si zřejmě budeme muset vytvořit i příběh o zcela jiné historii téhle galaxie. Jiná je (částečně) také historie učení o "křestu". Snaha o světovládu v době nástupu křesťanství byla u tehdejších mocných stejná jako snaha těch dnešních, jejich moc stále vychází z utajování poznatků o silách, se kterými může hospodařit každý člověk. Učení o „křestu“ je především nauka o vlastnostech, symetrii a hierarchii informací v prostoru, obsahuje i metodiku pro chování lidí a přístup k vlastnostem a možnostem sil v prostoru - a následně je i vstupenkou mezi ty rozumnější civilizace, které nás už velmi dlouho a podrobně sledují.

Od pochopení principu symetrie v oktávě (http://www.nejsmeovce.cz/books/view/9) a pochopení „vertikálního času“ (zamrzlého pohybu!) – vede cesta ke vzniku gravitace, síly přitažlivosti, ukotvené v příčném směru tím, co známe pod názvem „elektřina“ (elektřina je FORMÁTEM magnetizmu, je ukotvením pohybu „sem a tam“ do stabilních forem – EM frekvencí). Tuto řadu ustálených rychlých pohybů můžeme vnímat jako vibrace prostoru. Vibrace ale nejsou vlněním, vznikají pohybem z bodu „ven“ a „dovnitř“ a takto se formují hustší struktury uprostřed (jádro „atomu“) a řidší struktury dále od středu. Na hranici směru „ven“ pak vzniká informační rozhraní = tvar povrchu. POVRCH není z materiálu, každé „rozhraní“ je myšlenkovou konstrukcí, vede od materiálu až „po vrch“ – až na vrchol našich dobových vědomostí o prostoru nad námi. (Čeština je úžasná, také to z té vložené mezírky ve slovu „povrch“ vnímáte)?

Existence POHYBU je nástrojem, kterým vznikl zřejmě celý vesmír – tedy i koncept pro Mléčnou dráhu, projekt pro vznik člověka. Začít ale musíme mnohem dříve, musíme se s dnešními poznatky vrátit do období, kdy pomocí „pohybu“ vznikl „zákon akce/reakce“ a z něj mnohem později dvě formy hustoty = HMOTA a její symetrický opak - PRÁZDNOTA. Novodobou formou „trojjediného boha“ je tedy celek, složený ze dvou složek, spojených podobností i opakem „směru“ – a to v řeči číslic známe jako vztah 1:2, archetyp počátku všech dalších počátků.

Víme, že i každý prvek má dva základní hmotné, ale opačné projevy – uhlík ve formě tuhy a diamantu – se zásadně liší mírou vnitřní uspořádanosti. Podobně musí mít i Vědomí – nehmotná součást člověka – také své polarity, známe jejich výsledek (zdánlivě neuspořádaný) jako „informační pole“ a „zákon podobnosti“. Vědomí současného člověka je pak základním nástrojem pro hledání souvislostí až k počátku všeho, nalezení základních příčin pro vznik procesů, struktur, tvarů a funkcí. Je vhodné začít s hledáním vzniku a úlohy člověka vyčištěním věty, která v sobě zahrnuje paradox. „Na počátku nebylo nic“ vykrácením obou záporů vypovídá o faktu, že na počátku už něco muselo být. Něco, co samo od sebe nemohlo vzniknout – i „boha“ musel někdo z něčeho vytvořit. A bez existence „pohybu myšlení“ by nemohl vzniknout ani příběh o jiném pohledu na fyziku. Vystoupali jsme na další kopec poznání a můžeme se rozhlédnout do větší vzdálenosti.

Vstup do hlubší struktury „informačních polí“ je základnou=projevem=podstatou Keshova „neutronu“. Neutron, ze kterého Keshe vychází, je spojením dvou vyvážených systémů, je tedy přirozeným zdrojem nebo cílem = CELKEM, vhodným pro VZNIK POHYBU. Už zde lze tušit, že „pohyb“ je na počátku cesty, která vedla ze stavu „NIC“ ke vzniku tlaku, tepla, a různých forem hustoty do stavu „uzavřeného pohybu“, který známe jako „atom hmoty“. Další Opakování pohybů známe jako „zákon akce/reakce“ nebo „princip rezonance“ (zrcadlení). Tyto dva jevy fungují souběžně, rozdíl je jen v umístění „pozorovatele“. Rezonanci nemůže vnímat pozorovatel uvnitř procesu „akce/reakce“, musí být „nad ní“, aby mohl pozorovat a hodnotit „dvojici“ = oba projevy jako celek, jako informaci nezávislou na čase. Nacházíme se v době, kdy začínají rezonovat (objevovat se) informace, pro které člověk/lidstvo svým vývojem dozraje. A to se stává až když energie informací se stálým OPAKOVÁNÍM VYČERPÁ a produkuje CHYBY nebo OBJEVY. Chyba (a snaha ji opravit) je motorem, vyvažujícím rovnováhu celku. Keshe vnímá jako celek „neutron“ a z něj extrahuje nové formy „rezonance“.

Vytváří takové formy sloučenin, které popírají naše stávající znalosti o hmotě. Máme totiž nedostatečně nastavené vnímání času. Lineární čas vyžaduje řazení, posloupnost dějů – a tím i vznik a trvání sporu o prvotnosti „slepice nebo vejce“. Posunutím běžícího času do okamžiku, kdy musel vzniknout (je to logické, když existuje, tak také musel vzniknout) – se dostáváme do stavu rovnováhy, kde jedinou aktivní silou může být pohyb – pokud nastane. A protože pohyb opravdu nastal, a dokonce trvá – je nutně zodpovědný za vše, co existuje. Pokud vedeme nějaký pohyb z bodu do všech směrů, nacházíme další pohyby, z nichž některé s naším vytváří rezonance = spojení někdy podobných, jindy opačných pohybů. Známe je jako magnetizmus. Nadace Keshe využitím Teslových technologií nachází jiné formáty rezonancí, proto můžeme vidět v kapalném stavu látky, běžně vytvářené pouze pod tlakem nebo v jiné hladině teploty. Proč?

Protože Nikola Tesla jako první objevil rozhraní mezi mechanickou a mentální formou elektřiny – a z nich pramenící odlišnost technologií. Je obtížné v krátkosti vysvětlit, že elektřina, kterou produkuje lidské tělo, je jemnější, ale silnější sestrou „tupé a slepé“ elektřiny, kterou vyrábíme mechanicky. Začít lze ale kdekoliv, nejlépe asi existencí „dvojprvku“. Popsal jsem některé dvojice (modře vybarvené), kde slovo „nebo“ vyjadřuje „změnu směru“ = rozhraní pro jinou možnost vývoje.

ČAS a POHYB je také dvojprvkem, kde jeden bez druhého neexistuje - např. film, vypálený „do klidové polohy“ na DVD, si neprohlédnete bez dalších = POHYBLIVÝCH nástrojů. Pohyb bez „SMĚRU“ a „RYCHLOSTI“ také neexistuje ve hmotě ani v myšlení. Tyto dvojice vedou dál jak v opačných strukturách prvků (tuha, diamant) i společenských systémech.

Za jedinou nehybnou entitu do dvojice k POHYBU musíme dosadit INFORMACI, ona vypovídá o úloze času a o stupních vývoje uhlíkové rozhodovací struktury, o „inteligenci člověka a přírody“. Mimo informace, ukotvené v okolním prostoru naší zásluhou, existují podobné množinové celky s nižší míru sebeorganizace. Zvířata, rostliny, hmota a přírodní síly - vše toto je v pohybu. Chybu děláme(te), že věříme(te), že celý domov informací je v naší hlavě a těle. Nikoliv, informace o všech námi vykonaných pohybech sídlí v informačních polích prostoru, tam funguje souběžně fungující část člověka v podobě paměti a osobních „balíčků“ s vlohami a defekty. Mozky v hlavě i „mozky“ v tělních orgánech zpracovávají informace z okolí, ale současně máme pro fungování těla a vědomí hmotné a nehmotné kontrolní systémy. Také informační pole mají své produkční a kontrolní systémy, známe je opět ve dvou formách, jako projevy těla (bolesti, říhání, teplota…) a osobní nebo skupinové EMOCE. Řídit sílu svých emocí znamená umět se pohybovat v tak velkém prostoru, který jsme navštívili a uspořádali svým vnímáním a myšlením.

Prostor informačních polí (= naší fantazií do něj vstupujeme) vybudovaly všechny civilizace a „všechny formy opakovaných pohybů“ před námi. V době, kdy dozrajeme, nám „osobní políčko“ nabízí další etapu vývoje nejčastěji prostřednictvím NÁHODY. Ona „náhoda“ je ve skutečnosti jen průsečíkem („součtem“ směrů k nám), kdy většinu sil, které na nás působí neznáme. K chápání a řízení „sil z prostoru“ máme všichni čtyři stupně své osobní „síly vůle“ - známe ji ve slovech MUSÍM, MĚL BYCH, MŮŽU, CHCI. Jejich opačný směr vytváříme předponou „ne-“. Ze směrů a rychlostí těchto 8 SIL (základní oktáva sil v prostoru) vzniká příběh o vesmíru, kterému k verifikaci stačí jen to, co už funguje v podobnostech v hmotném i myšlenkovém světě.

Nadace pana Keshe dokládá svými výsledky vstup této skupiny lidí do oblasti nových rezonancí mezi informacemi, kdy k výrobě nějaké sloučeniny nacházejí náhradu místo použití tlaku – nebo náhradu místo použití efektu teploty. Zkrátka našli jinou komunikaci mezi prvky.

Pokud použijeme schema atomu, tak se prvky propojovaly pouze svou vnější složkou – pohybem elektronů. K vysvětlení principu studné fůze je vhpdnější jiný = pulzní model atomu, který je produktem fungování zákona akce/reakce. Obsah „jádra“ opakováním „nabírá“ informace z rozhraní na konci „pohybu ven“ a při návratu do jádra je ukládá do „rezonančních vrstev“, schopných reagovat s jinými na bázi podobnosti, půlení či dvojnásobku. Keshe svým tekutým kysličníkem obešel vrstvu tlaku nebo teploty, která bránila jádru jednoho prvku spojit se s jádrem jiného prvku. Každý prvek je stabilní formou „pohybu informace“, udržovanou v rovnováze „zrcadlem“, které známe jako hmotu.
Každý prvek je rozhraním pro existenci technologie mechanické (vytvořené z nějaké hmoty) – a technologie mentální, které nalezením společné rezonance mezi více prvky umožňuje zkrátit čas výroby, opravit okamžitě poškozené předměty, přírodní nebo lidská těla.

V historii galaxie mentální technologie vedly některou skupinu lidí k utajení svých rostoucích schopností „měnit situaci v okolí v nulovém čase“, pouze impulzem svého rozhodnutí. Z nich se stali pro netušící populaci „bohové“. Naše sluneční soustava s nimi má své zkušenosti, ale o tom píšu v jiném textu.

Za axiom počátku vezměme zákon akce/reakce a současnou hladinu obecných poznatků. Z jiného než současného stavu totiž do historie „času“ vycházet nelze, navíc je nutné zachovat posloupnost poznatků „z“ (směr ven) a „do“ (směr dovnitř), do bodu počátku. Nedílnou součástí relevance příběhu o vzniku a vývoji Mléčné dráhy musí být i skutečná řada existencí lidí, kteří touto historií část prošli svým vnímáním a myšlením a zanechali nám hmotné či polohmotné (písemné) doklady v podobě objevů, vynálezů či systémů řízení ve vrstvách populace. I společnost funguje jako „pulzní atom“, vytváří okolo „mocenského jádra“ vrstvy populace se stále se zmenšujícím „vztahem k jádru“.

1. Užitím zákona akce/reakce vzniká základní trojice pohybů: a) pohyb k vytvoření „bodu“, b) pohyb z bodu jedním NEBO všemi směry „ven“, c) pohyb „zpět“ do bodu (není možnost se vrátit jinam).

2. SOUČASNĚ vzniká i základní trojice informací: a) „bod“, b) informace o konci působení síly „ven“, c) informace o úloze a kvalitě pohybu v posílení jiného „bodu“ o informaci „o“ objemu NEBO „o“ kvalitě síly „ven“.

3. Vzniklá šestice (prvky + síly) odpovídá nejen protonovému číslu uhlíku, ale poloviny – trojice tak určují i základní „archetyp trojice“, vztah dvojice podobností k původnímu NEBO k celku novému. Všímavý čtenář si všiml, že čeština přidala „u“ ke slovu bod „druhým pádem“, který zakončil akci/reakci stejným písmenem, kterým akce začala. Ale to jsme teprve na počátku čarování s naší mateřštinou…

4. V pohybu „ven“ pak můžeme najít zdroj síly přitažlivosti v historii při hledání cíle.

5. V pohybu „zpět“ (zde už „dovnitř“, protože síla všemi směry z bodu „ven“ vytvořila informaci o velikosti objemu původní zdrojové síly, vložené do vytvoření „bodu“) nacházíme začátek „zákona přitažlivosti podobností“, který uzavírá okruh sil člověka.

6. Dopadem síly „dovnitř“ do bodu vzniká TLAK a dopadem informace dochází k posílení a zvýšení povrchu bodu do nové kvality = „hustoty“. Současně užití zákona akce/reakce ve spojení této informace s tou o původu bodu vzniká součtová informace = CÍL = CELEK dvojice vzniku „součtu podobností“ a vnitřního přetlaku = „potřeby hledat další cíl“.

7. ….tento sedmý „bod“ navazujících myšlenkových konstrukcí definuje počet, potřebný k definování „osmičky“ – symbolu dvou nekonečně se propojujících oktáv existence, nezbytných k převodu nehmotné informace do hmotného projevu a zpět.

8. Oktávová, ale symetrická struktura nejméně této galaxie představuje dvě čtveřice vrstev, kterými prochází každá další vytvořená informace od této první, popsané v osmi bodech. Z osmiprvkové symetrie vztahů v prostoru je odvozená desítková soustava, nástroj pro vytváření „řad“ a „cyklů“ = naše mate/matika. (viz mé starší texty nawww.nejsmeovce.cz)


Slunce nás a celou živou přírodu živí svým vyzařovaním, ale cesta, kterou pohyb – bůh pro novou dobu – musel vykonat, ta je sakramentsky dlouhá. Energetické snímače člověka (čakry) jsme nahradili lidskými „čachry“ s informacemi. Utajování informací VŽDY vede k protržení „obalu“ - nástrojů, kterými jsou informace utajovány, jen to někdy trvá dost dlouho.

Pro „dlouhý a krátký“ počet roků mayské civilizace nemá současná věda uspokojivé vysvětlení. Struktura cyklů existence člověka, trvajících desetitisíce a statisíce roků má kořeny v původním programu pro naší sluneční soustavu. To mi nabízí úvahu a příběh o výsadku lidí do naší sluneční soustavy z jiné, vyspělejší civilizace. Vodítkem je seriál „Hvězdná brána“, málokdo tuší, že scifi seriály popisují skutečný život ve vesmíru, byť jen pomocí prostředků, na které stačí naše fantazie a filmová technika. Příběh naší soustavy mám v jiném textu, ale zkráceně lze zmínit, že první výsadek původní galaktické civilizace se usadil na Maldeku, který zničila „konkurenční civilizace“ a donutila tak ostatní obyvatele galaxie k vytvoření „Federace“ a dohody o statutu této sluneční soustavy jako laboratoře nových možností „projektu ČLO/věk“. Další náš vývoj už navazuje na hypotézy, dohledatelné na internetu. Druhý výsadek původních obyvatel galaxie (Antiků) zalidnil planetu Mars. I zde ale došlo – podobně jako jinde v galaxii – k rozdělení populace na mocné a méně mocné. Genofond neposlušné, protože poddané populace tehdejší vládci Marsu odstěhovali na Zemi, jsme tedy „lidským odpadem“ marsovské civilizace. (Podobně se zachovali i Angličané v nedávné minulosti – lumpy a neposlušné vězně odvezli do Austrálie).

Ale pozor, naše lidstvo, možný odpad dávné marsovské populace, v současnosti představuje obdobu „objevu penicilínu“ v naší nedávné historii. Nadace Keshe spolu s dalšími skupinami postupně vytvoří nástroje pro opravy a komunikaci v mezilidské, mezihvězdné i „mezihmotné“ hladině. A možná se dobereme i cíle, který jsem pochopil jako poslední, v prostoru mé fantazie nový – změnu fyzické velikosti živých i neživých struktur v prostředí všech „formátů času“ (vibračním charakteristikám časů v jiných obydlených soustavách).

Tu poslední, komplexní mezihmotnou komunikaci, známe v podobě spolupráce uhlíku a křemíku v této galaxii, kde „nosičem“ spolupráce je vědomí, které se vývojem definovalo jako lidské. Křemíkové nástroje pro komunikaci už máme – v historické (doržet z křišťálu) i současné tranzistorové technologie přenosu informací (tablety apod).

Než jsme se naučili elektřinu vyrábět z okolní hmoty, tak už dávno předtím fungovala její jemnější, ale rychlejší sestra – lidské vědomí. Známe ji jako tlakovou složku rychlosti světla“, směr „síly vědomí“ od nás prchá v podobě černé barvy prostoru, „černých“ i „červích“ děr. Jsou to vlastně díry v našich vědomostech, nic jiného, oči nefungují, když je „tma“. Uši ano, vnímají dynamiku symetrie mezi „levou“ a „pravou“ stranou prostoru. Společně se zrakem jsou klíčovým zástupcem „archetypu trojice“ v člověku.

Pro sílu a kvalitu elektřiny, vyrobené z hmoty nebo ze slunce, používáme slovo frekvence, pro energii člověka se vžil pojem „vibrace“ pro elektrickou složku – a pojem „charisma“ pro magnetickou (tlakovou) složku energie člověka.
Rozdíl je pouze v kvalitě projevu, „frekvence“ je informační, nehybný celek = teorie. Vibrace je fyzický projev stejného celku. Mnoho lidí nemá mezi teoretickými a fyzikálními pojmy a projevy vytvořené rozlišovací rozhraní, což vede k mísení obou „oblastí použití“ a k následnému nepochopení technologií na mentálním nebo mechanickém základu.

Vstup nadace pana Keshe otvírá další část kapitoly příběhu energií, otevřených před 100 lety Nikolou. Teslou. Keshe vlastnosti „světla“ rozšířil o způsoby, kterými lze opravovat lidské tělo čerpáním „zamrzlých“ informací o našem životě současném i životech předchozích. Všechny informace v „prázdném“ prostoru vesmíru vznikly zastavením nebo ustálením pohybu a vytvořily tak informační pole (zastavením) a fyzikální síly (ustálením pohybu). Mým přínosem je formulace jednotky pro informační objem prostoru – definici pojmu bod. (IBP, viz jiný text). Z definice bodu a axiomu zákona akce/reakce lze formulovat jiný koncept vzniku této galaxie, navázaný na rozhodovací struktury předchozí, stále přítomné i v naší existenci.

Galaxie vznikla z původní rotační formy pohybů, známe je jako "květ života". Tento symbol vytvořily první formy sebeorganizce, které si můžeme představit jako „vědomí směru a protisměru“ po objevu „zrcadlení“. Oakovaním stejných pohybů mohla - a také vznikla „plocha“, schopná odrazit či kontaktovat podobnou plochu, později došlo k zrcadlení rotujících ploch – k počátkům „sebereflexe“. Květ života je obrazem rostoucího zrcadlení podobností. Ale ještě mnohem déle trvalo „květu života“ vytvořit svou vnitřní strukturu = předlohu pro vznik přírody a člověka. Člověk je hmotným projevem struktury, známé jako „STROM ŽIVOTA“.

Výklad struktury „Stromu života“ lze ve zkratce shrnout do věty, která „zrcadlením trojice“ vytvořila šest prvků (v horní části obrazce). Jedna zobrazená trojice (ve spodní části obrazce) pak ve spolupráci se šesticí vytvořila NÁSTROJ – pětici (uprostřed obrazce), která používá jednu z trojic k hledání vlastností té druhé. Tento princip „5“ je pak základnou pro vytváření hmotných struktur s vnitřní sebeorganizací = inteligencí, které mají své „zrcadlo“ v jinak uspořádáné struktuře nehmotného prostoru okolo hmotných těles. Pětiprvková forma lidské logiky je následně projevená i v pěticích hmotných, s jejichž pomocí lze najít nejen svou historii, ale i další možnosti vývoje projektu ČLO/věk. Strom života je stavební „buňkou“ pro konstrukci první „vrstvy živosti“ – rostlin, (viz text http://www.nejsmeovce.cz/books/view/9), později k prvním formám sebeorganizace, která vedla k potřebě vytvoření buněk a těl zvířat a lidí. Zrcadlem vývoje hmotného života byl vzniku zářičů a jejich jejich planet (= úložišť informací v hmotné formě), později i celých hvězdných a galaktických struktur.

Informace vytváříme každým svým pohybem. Stejné pohyby se sdružují (= efekt zákona akce/reakce) a po smrti se naše životní zkušenosti (= „zmražené“ informační balíčky ) přidají k množině podobných v blízkém i vzdáleném prostoru. Některé životní zkušenosti stačíme zapsat či vyrobit během života, jiné s námi vycestují z těla a jsou připravené pro další „novo/roz/ence“ v podobě jejich nadání či defektů.

V jazycích, v symbolech pro „záznam pohybu myšlení“ je schovaný klíč k naší historii a hledání našeho nehmotného počátku. Cílem mojí činnosti je přenést už velmi dávno vytvořený příběh o koloběhu života ve hmotné a v nehmotné struktuře. Spouštěčem je pro mne vstup nadace Keshe do českého mediálního prostoru (září 2012?). Koloběh „energie vědomí“ v přírodě a v člověku věda popisuje svým jazykem, dochovaná duchoní učení mají jazyk jiný. Lze tvrdit, že po transformaci finanční struktury přichází i doba pro spojení jazyků a příběhů o lidstvu v galaxii, přijde doba realizace českých pohádek.

Pojem „duše“ představuje množinu osobních životů, „duch“ je pak programem pro danou sluneční soustavu. Život po smrti známe z pohádek o bytostech lesa, andělech strážících naše tělo a náš „osud“ (= projekt, se kterým se rodíme, který částečně chceme a částečně je nám přidělený tlakem některého informačního balíčku z prostoru). Po smrti hmotného těla postupujeme v nehmotné škole života podobně jako v životech v těle, doděláváme resty a přijímáme odměny ve vyvažovacím procesu, známém pod slovem „karma“. Nehmotnou oblast svých životů známe z pohádek, v profesích víl, čertů, archandělů a dalších bytostí postupujeme ve škole programování a kontroly – kdy život v těle je praxí této nehmotné a bezčasové školy. Jako vysvědčení musíme vytvořit projekt planety nebo obydlené sluneční soustavy – a ti schopní pak společně vytváří projekty hvězdných soustav anebo galaxií.

Jediná pohybová energie, kterou máme v nehmotné existenci k použití – je energie živé přírody a živých lidí. Měli bychom si konečně začít vážit skutečnosti, že pouze v živé a hmotné formě existence můžeme svět stavět nebo ničit!!

Ale vraťme se k našim kořenům ve světě, kde jsme „se spolu znali“ jen jako rotace jedním a druhým, opačným směrem, jde to ztuha, co?

Opakovaný kontakt směrů „dovnitř“ vyústil do klidového „bodu“ a do tří na sebe kolmých „přímek“ (= součtů pohybů). Jejich součtový, převažující směr pohybu známe v obrazci svastiky, svastika je zobrazením „vzniku rotace těles“. Tentýž pohyb z bodu „ven“ zobrazený svastikou vytvořil dvě protisměrné SPIRÁLY KOMUNIKACE, známe je ve tvaru a fungování „osmičky“. Svastika představuje překlopení obou spirál (nebo polovin osmičky) nad sebe!!, do viditelného celku jen jedné – známé spirály vývoje. Nekonečnost této spirály vývoje omezuje právě bod rovnováhy času, kdy dojde k objevení druhé, protisměrné - do tohoto okamžiku neznámé spirály, běžící nad spirálou, kterou známe jako historii. Tento okamžik KONTAKTU pak nastavuje zpětný pohyb – součty a vyrovnávání nespravedlností, vytvořených v historii do tohoto okamžiku. Okamžik „symetrie doby“ ale musí mít určité trvání. Představují jej letopočty 1991 a 2002 v současném počítání cyklů. V tomto období docházelo souběžně ke zjištění chyb ve struktuře řízení světa a současně se rodil i nový příběh o historii a budoucnosti světa.

Opakováním podobných celků vzniká CHYBA (mutace), nová kvalita, často přijímaná jako nežádoucí. Opravy chyb představují „pokrok o krok“. Opravujeme mutace dvojím způsobem, některé lze zařadit do stávajících celků, jiné považujeme za odpad a využijeme jej až v době, kdy si „tlak odpadu“ změnu vynutí. To samozřejmě platí i ve strukturách řízení společnosti.

Opakování, kdy chybu včas neobjevíme, někdy trvá tak dlouho, až dojde k situaci, která představuje vývojový skok (= známý v principu „sté opice“). V současnosti (2012) jsme došli k mnoha „dozrálým dobám“, došli jsme k součtové informaci o možnostech „galaktického člověka“ a jeho prostředí.

Moje poznatky navazují na poznatky pana Keshe. To, co on popisuje jako plazmu, neutron a další pojmy vědy, posunuji já do slovníku běžného člověka, do pojmů, které v přírodě FUNGUJÍ. Keshe vychází správně z neutronu, jehož plazmická = zářivá = pohyblivější složka se umí osamostatnit. Jde o obdobu dělení buňky, ta má také povrch a vnitřek - kdy se část povrchu buňky tvaruje až do rozdělení celku na dvě samostatné části – kde spojovacím prvkem je právě „povrch“. A protože už víme, že historie i současnost „povrchu“ začíná vždy v nehmotném prostoru vnímání a myšlení – je zřejmé, že ti bystřejší už teď ví, jaký „kontakt v prostoru“ tato nadace otevřela. Ano, otevřela pro nás všechny vstupní dveře do „mentálních (součtových) technologií“, kdy člověk přijme z prostoru místo jednotlivých „nápadů“ už celý proces, postup realizace. Tentokrát, patrně prvně v historii tyto technologie jsou a budou nabízené nikoliv několika vyvoleným, ale každému, kdo projeví zájem a vytrvalost.

Předvádění nových forem prvků či sloučenin (viz video) je možné až po vstřebání celého laboratorního procesu příslušnou skupinou lidí – informační balíček tohoto procesu pak může použít každý z nich. Podobně si můžeme vědomím „sáhnout“ pro celou vývojovou řadu historie vzniku např. jablka a přáním si jej umístit „do cílové adresy“, např. na stůl. Ale k této formě transformace informace na hmotu jsme asi ještě nedozráli. Stále totiž platí, že nejdříve musíme znát nějaký proces v bezchybné informační podobě – včetně vyřešení všech možných následků. Pak lze uskutečnit „pomyšlením“ jeho převedení do hmotné formy. Tato situace ale může nastat až v době, kdy v globálním podvědomí lidí bude převažovat pozitivní směřování.

Jedním z důvodů, který mě přiměl ke psaní, je délka videa : 1hod 50 minut a 51 vteřin. Jakmile ji zapíšeme pouze číslicemi, dostáváme SYMETRII, kde uprostřed je nula, po stranách „pětky“ a „jedničky.

...a protože "abecedu lidštiny" (= dynamickou formu hledání symetrie dějů) zatím asi ovládám jen já a ti, co mi ji poslali z prostoru - tak ze symetrie číslic (délka videa 15051) jasně vnímám "rozhraní doby", informaci o nalezení nulového bodu času, nalezení kontaktu obou nad sebe vložených spirál vývoje. Po překlopení je můžeme vnímat rozložené - jako písmeno „S“. Písmenko „S“ SPOJUJE do určité doby nespojitelné vztahy mezi nehmotným a hmotným světem. Do pochopení úlohy češtiny pro nastávající čas může každý dozrát – ale nemusí. Vývoj myšlení a dění na planetě nelze urychlit ani zpomalit, je bezchybně navázané na veškeré pohyby těles ve sluneční soustavě – a ty jsou zas navázané na kvalitu sil, které my nepřetržitě vysíláme do okolního různě vzdáleného prostoru.

Ano, pan Keshe a já máme velmi podobné a přesněji argumentovatelné poznatky o tom, JAK a PROČ fungují síly v prostoru tak, jak fungují. On tyto síly převedl (nebo v blízké době převede?) do stavu (popř. technologie) "informační mřížky", potřebné pro čerpání osobních dat pro opravy organizmu. Později komplexní forma informační mřížky umožní pohyb člověka v prostoru nezávisle na hustotě prostředí, kterým prochází. Ale je to zřejmě běh na delší trať…
Čeština s naší pomocí a s pomocí dalších jazyků doplní příběh jinak chápané fyziky do stále rostoucího příběhu Mléčné Dráhy.

A protože je zajištěné Přírodou, že nikdo nespolkne všechno vědění (viz obrazec monády), budu i já některé své poznatky opravovat, zrovna jako pan Keshe a každý další, kdo se pouští do méně známých oblastí existence.
Příroda zkrátka funguje prostřednictvím nadbytku, uměle vytvořený nedostatek, ale i přebytek je dílem těch, kdo chtějí mít pro sebe NEZASLOUŽENĚ víc, než mají ostatní. To je v pořádku jen do určité hladiny „tolerance skupiny“. Naše osobní či skupinové „chtění“ ale nesmí končit jakoukoliv formou absolutní moci. Fraktální uspořádání životních forem je cílem etapy, do které vstupujeme. Zkrátka jsme prostřednictvím "času" původní vztah Jin/Jang posunuli do přesnější formy "informačního bodu prostoru" (IBP) k celkovému informačnímu objemu naší galaxie.

Projekt ČLO/věk - dvojprvek „žena a muž“ je čtyřcestnou osmiprvkovou samořiditelnou informační strukturou existence materie (ČOSISEM) pro řízení pohybů v prostoru.

J. Koňas, Vlašim 27.09.2012
Revize: 01.10.2012, 14.10.2012


Rival
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1172
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 215 poděkování
Kontaktovat uživatele:

SVĚTOVÝ MÍR A UVOLNĚNÍ PŘEVRATNÝCH TECHNOLOGIÍ... (2)

Příspěvek od Rival »

Převzato z http://www.matrix-2001.cz

24.09.12 Jaroslav Chvátal

SVĚTOVÝ MÍR A UVOLNĚNÍ PŘEVRATNÝCH TECHNOLOGIÍ, KTERÉ MAJÍ ZMĚNIT NÁŠ SVĚT, ANEB NA SCÉNU PŘICHÁZÍ TAJEMNÁ "NADACE KESHE" (2)

Nadace "Keshe" říká, že díky těmto novým technologiím se lidstvu směrem do budoucnosti otevírá zcela nový horizont, a to díky řízení a kontrole gravitačního pole. V současné době jsou tyto technologie připraveny pro stovky praktických aplikací. Tento nový vývoj je špičkou ledovce, co se týče nových příležitostí generovaných prostřednictvím těchto technologií. Svět vědy a průmyslu stále hledá účinný prostředek jak zefektivnit cestování a pohyb v prostoru obecně. Skutečností je, že od nepaměti existuje způsob jak o několik řádů zrychlit pohyb v prostoru, a to se zanedbatelnými náklady. Stačí se jen pořádně dívat kolem sebe a studovat přirozenost planet a hvězd.

Naše planeta má stejně jako všechny ostatní planety a hvězdy centrálně vyhřívané jádro. Vytváření a udržování tohoto tepla neprobíhá stejným způsobem jako u hvězd, ale také neodpovídá dosavadním vědeckým pohledům na tento fenomén. Ve středu planety dochází ke generování teploty v rozpětí spíše několika tisíc stupňů, a nikoliv milionů, jako je tomu u hvězdy.

Tvorba tohoto tepla a jeho cirkulace je prostředkem udržování rovnováhy mezi energetickými systémy v rámci konkrétní planety. Takže planeta udržuje teplo, gravitaci a magnetické síly prostřednictvím jednoho integrovaného systému a většina planet ve slunečních systémech disponuje jedním společným energetickým prvkem, který funguje jako hlavní zdroj energie (hvězda).

Je důležité mít na paměti, že velké objekty v prostoru jsou tvořeny kombinací základních prvků na atomové a molekulární úrovni, a že mezi těmito prvky se formují různé procesy budování a rozkladu souběžně vedle sebe. Dokázali jsme, že síla magnetického pole a gravitace planety závisí více na složení materiálů a rychlosti pohybu v centrálním jádru planety, než na velikosti a energetické produkci či jiných faktorech ve struktuře planety nebo hvězdy. Zároveň je třeba si uvědomit, že magnetismus a gravitace jsou vytvářeny při jakékoliv teplotě.

Je dlouhodobým a hlubokým omylem oficiální vědy domněnka, že pouze vysoká teplota a vysoký tlak jsou zapotřebí k základní interakci mezi prvky periodické tabulky. Nadace "Keshe" říká, že u jejich reaktorových prototypů, které jsou založeny na zcela novém způsobu chápání, a to i u reaktorů statického charakteru, jsou schopni realizovat všechny základní procesy - například výrobu atomu vodíku, a to při pokojové teplotě a klasických atmosférických podmínkách.

V tomto ohledu nadace "Keshe" připomíná následující body:

Planety nemají křídla, a přesto uhánějí vysokou rychlostí po svých oběžných drahách po miliony let.

Planety nemají žádnou strojovnu ani proudové motory a přesto vytvářejí energii, která cirkuluje hned v několika rozměrech souběžně.

Planety nemají výfuky, ale spalují palivo a vytvářejí teplo (některé interním způsobem a některé externě).

Planety nemají žádné obranné systémy, ale přesto chrání své obyvatele magnetickým polštářem a atmosférou.

Planety nemají žádné ventily ani těsnění kolem svého jádra, ale disponují materiálem, který potřebují pro udržení své existence prostřednictvím přírodních zákonů.

Planety nemusí držet pohromadě svou hmotu a své obyvatele prostřednictvím nějakého pojiva nebo uzavřením do podzemí, ale produkují gravitační síly, které jsou dostatečně pružné, aby umožnily jakékoliv formě života volný pohyb, ale zároveň jsou dostatečně silné na to, aby formu života na svém povrchu udržely.

Planety a hvězdy využívají čistě přírodních zákonů fyziky a možnosti materiálů k tomu, aby aktivně produkovaly všechny tyto aktivity najednou, a to bez strojoven, velínů a pohonných hmot. Všechno funguje jako jeden plně integrovaný systém.


Takže nyní poprvé ve světě technologií a výzkumu je navržen a testován zcela nový systém, který funguje v souladu se základními principy přírody a ukazuje, jak může být všech těchto účinků velmi jednoduše dosaženo, a dokonce souběžně ve stejnou dobu a přírodním univerzálním způsobem v jednom systému.

Jaderný inženýr a zakladatel nadace M.T. Keshe vysvětluje, jak nové chápání fyziky povede k alternativním metodám výroby elektřiny. Jedna z jeho prezentací se konala ve městě Eindhoven v Nizozemí již v loňském roce 26. listopadu 2011. Zjistil jsem, že na YouTube existuje celá řada dokumentů, kde je detailním způsobem vysvětlována filozofie M. T. Keshe, a musím říci, že jde rozhodně o velmi zajímavé myšlenky. M.T. Keshe popisuje další velmi zajímavé myšlenky ve své knize "The universal order of creation of Matters".

Vysvětluje zde principy gravitace s tím, že tyto aspekty platí i na interakci uvnitř neutronů mezi hmotou, antihmotou a temnou hmotou. Neutron se prý skládá především z těchto tří základních částí. Doposud se předpokládalo, že neutron je složen ze tří kvarků (jednoho horního a dvou spodních). Ukazuje se, že drobná magnetická pole mají přímou souvislost s elementárními částicemi pocházejícími z kosmické magnetické polévky.

Pole analogických sil se mohou spojovat ve vzájemné dynamické systémy. Ve Vesmíru pak existují tři vzájemně odlišné oblasti sil generující tři autonomní druhy hmoty (Antihmotu, Temnou hmotu a Klasickou formu hmoty). Jejich vzájemné ovlivňování pak produkuje tzv. "prvotní plazmu" či neutron. Tato neutronová báze se pak může rozpadat na protonovou plazmu a elektronovou plazmu, přičemž jsou v médiu stále obsaženy tři původní formace hmoty v rámci prvotní plazmy. Na základě těchto a mnohých dalších poznatků lze vybudovat reaktory zcela nového druhu a lidstvo bude moci disponovat levnou a volně dostupnou energií.

A co říci závěrem?

Nadace "Keshe" se prezentuje jako nezávislá nezisková a nenáboženská organizace, která byla založena jaderným inženýrem M.T. Keshe. Klade si za cíl rozvíjet vědecké poznatky, nové technologie a nová řešení pro velké globální problémy, jako je hladomor, nedostatek vody, nedostatek elektrické energie, změny klimatu a různorodé zatím neléčitelné nemoci, a to prostřednictvím speciálně vyvinutých plazmových reaktorů, které zároveň poskytnou lidstvu skutečnou svobodu v cestování i do hlubokého vesmíru.

A ještě jedna myšlenka zcela na závěr.

Ti z vás, kteří pravidelně sledují můj seriál týkající se problematiky Anunnaki, velmi dobře vědí, že z jejich strany byly avízovány velmi pozitivní změny ve třech fázích (2012 - 2015, 2018 - 2022 a období po roce 2022). Součástí těchto změn má být i rozsáhlé uvolnění nových technologií zcela ekologického charakteru pro lidstvo. V současné době prověřuji, zda i odsud, jak se říká, "nevane vítr". Čtenáře o tomto pátrání budu pochopitelně průběžně informovat.

A na úplný závěr ještě jedna zajímavost.

Obdržel jsem informaci, že na základě aktivit nadace "Keshe" podepsal před několika týdny americký rezident Barack Obama prezidentský dekret, ve kterém se praví, že jakékoliv praktické využívání a nebo propagace kosmických technologií z dílny nadace "Keshe" je trestným činem. V podstatě to znamená, že vědci nemohou dost dobře dále prezentovat tyto technologie směrem k veřejnosti. Takže je na místě otázka: "Jde o legislativní útok, který má za úkol umlčet nadaci "Keshe" a blokovat rozvoj technologií, které by vzaly tučné zisky nadnárodním korporacím, nebo jde v této hře ještě o něco jiného?"
-konec-
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Rival
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1172
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 215 poděkování
Kontaktovat uživatele:

IRÁN A NADACE KESHE

Příspěvek od Rival »

Převzato z http://www.matrix-2001.cz

19.12.12 Jan Koňas


...diplomacie "na konci věků" má své kouzlo. Je ale zřetelné víc těm, kdo vedle politiky sledují i "alternativní scénu", servery lidí, hledajících odpovědi na to, co veřejná media občas vyjádří tak, aby běžné, povrchní vnímání zprávy o události vyvolalo zvykové, každodenním omíláním vžité=naučené reakce.Z celostátních medií se moc nedozvíme o nadaci Keshe, která nabízí převratné technologie, které údajně změní situaci ve světě. Naštěstí jsou tu i „konspirativní weby“, které se odvažují spřádat informace jinak než veřejnoprávní rozhlas a televize. Od nich slyšíme, že Irán dokončuje „jaderné technologie“, kterými může ohrozit svět.

Ano, takto postavená věta automaticky v člověku vyvolá hrozbu „jaderných zbraní“, výbuchy atomovek apod.

Skutečnost ale může být - a také je – zcela jiná. Výzkumem vlastností atomového jádra lze dojít i k něčemu, na co klasická fyzika narazila teprve nedávno /když vědcům malinko ulítla „rychlost světla“. Nakonec snad šlo o „chybu ve výpočtu“, ale zkušenosti s oficiální vědou vypovídají i o případech, kdy se informace nehodí do jejího příběhu, tak se zkrátka „opraví“ anebo přehlédne, zapomene.

Tento článek je o umění Iránců hrát šachy. A ono vlastně o vrcholové politické šachy běží už od doby, kdy zkrachoval v USA systém hypoték na nemovitosti (2008). Hřebíčkem do rakve financemi řízeného světa byl nenápadný únos amerického bezpilotního letounu iránskými bezpečnostními silami. Jde totiž o způsob, jakým lze místo běžného sestřelení přinutit „dron“ k přistání. Zde je třeba hledat souvislosti mezi technologiemi, které Irán nabízí prostřednictvím nadace Keshe – a podobnými technologiemi, které západní svět vyvíjel a utajoval už od konce druhé světové války.

K neschopnosti dál udržovat finanční systém tištěním stále bezcennějších bankovek se „vládcům planety“ přidal strach z faktu, že mnoho vynálezů, užitečných pro každého z nás, uschovali do šuplíků. K nim patří vedle využití patentů Nikoly Tesly (v oblasti uchování a přenosu energie samotné) také utajování výzkumu okolo magnetických a gravitačních technologií „létajících talířů“, které vyvíjeli už Němci ke konci 2 světové války, a to i u nás, ve Kbelích.

Nedávný incident s únosem bezpilotního letounu iránskou vládou nám nabízí několik variant vývoje i nějaké otázky.

Samotný fakt, že Izrael několikrát vyhrožoval a následně odložil napadení Iránu vojenskou silou, má nejméně dva protikladné výklady. Vedle Izraelem deklarované „snahy nevytvářet ve světě konflikty“ (což samo je v protikladu ke skutečnosti) mohlo jít o nejistotu výsledku takové války. Důvodem té nejistoty je výklad skutečného stavu technologií, schovaného pod názvem „Iránský jaderný výzkum“.

Běžný posluchač je médii veden k výkladu, že jde o atomové zbraně, rakety apod. přitom ve skutečnosti má Irán zřejmě stejné technologie jako má USA a jeho někteří spojenci – technologie, připravené pro období po rozpadu řízení světa, postaveného na principech zisku a úročení půjček.

Že výzkum technologií pro ovládání gravitace a řízení informačních polí v prostoru probíhá už od druhé světové války, k tomu stačí trochu prohledat internet, mnoho vývojových pracovníků na konci svého života už nechce žít s utajováním toho, co sami pomáhali konstruovat. Sankce „západu“ proti Iránu brzdily vývoj podobných technologií Iráncům, ale výzkum technologií, postavených na jiné struktuře „jádra“ zřejmě splnil očekávání a Izrael se svými spojenci čekal na jejich testování. Test proběhl, odklonění „nepřátelského“ bezpilotního „dronu“ a jeho přistání na půdě Iránu vyvolalo velký rozruch a následné veřejné diplomatické kroky, které media popsala jako obvykle vynecháním skutečného obsahu, schovaného pod slovy „Iránský jaderný výzkum“.

Mám tedy možnost vytvořit další z konspiračních teorií, tentokrát na téma „utajené technologie západu“.

Pokud lze odklonit dráhu cizího letounu a nechat jej přistát - to znamená, že buď:

a) že Iránští počítačoví „hekři“ zřejmě prolomili systémy řízení letadla – ANEBO :

b) je na světě silová technologie, která dovede měnit směr letu vytvořením „gravitačního vakua“(?), kolem letounu. Museli vytvořit takové gravitační prostředí,které pohltí fyzickou sílu motorů „dronu“. A toto „pole“ i s dronem nasměrovat na své letiště.


Ale měnit „směr gravitace“ – to je něco, co dnešní oficiální věda nepřekousne snadno. A nejen to, správci vojenského výzkumu okamžitě věděli, kolik uhodilo. A výsledek?

Vedle nutnosti odtajnit a používat technologie Teslova elektrického auta nutně dojde i na fakta o stále neexistujících „létajících talířích“ a technologiích, vytvořených k ovládání lidské mysli, o kterých běžná, v zaměstnání uvězněná populace neví.

Naštěstí „šachisté“ z Iránu našli řešení, jak bez světové války postupně překlopit situaci ve světě, který je ovládán americkou zbrojní silou a izraelskou finanční strukturou. Irán založil už před několika lety v Evropě oficiální instituci – Nadaci Keshe. S velkou dávkou prozíravosti Irán nabídl prostřednictvím této nadace (a pana Keshe) převzetí a využití technologií, které odporují zavedeným „pravdám“ fyziky. Spor o tom, je-li nadace a její technologie šarlatánstvím nebo mediální vatou – ten vyřešilo ono přistání „dronu“.

…a najednou svět mocných neví, co dál, jak veřejnost připravit na to, že jsme byli mnoho desítek let našim vládcům „za oponou“ jen užitečnými idioty. Existenci technologie, která prolomí dogma okolo gravitačních sil v prostoru, můžeme klidně nazvat „koncem světa“. Souběh událostí s Mayským kalendářem není nahodilý, ale najít odpovídající souvislosti bude ještě chvíli trvat. Jde o pochopení jiných principů, které vedly k vytvoření hmoty ve vesmíru. Přepsat pojetí fyzického prostoru je úkolem, který nám se svým kalendářem Mayové předali.

Je třeba se nejdříve seznámit s tím, jak informace cestují v člověku a v prostoru, do kterého dosáhne svým vnímáním a myšlením. Končí doba, kdy fyzikální jevy podléhaly pouze matematice a teoriím, přecházíme do období praktického předvádění jevů, které „nemohou existovat“. Existence „zázraků“ je totiž podmíněna pochopením skutečné úlohy a zodpovědnosti člověka v prostoru, do kterého se vrací vždy v jiném těle, ale se stále rostoucím objemem poznatků, vytvořeným svými předchozími existencemi.

Dozráváme do hladiny, kdy lze prostřednictvím informačních technologií vysvětlit JINAK vztah mezi chemickou (biologickou), elektrickou (objemovou) a magnetickou (směrovou a silovou) komplexní strukturou člověka a nižších vrstev živosti v naší přírodě. Tento proces ssebou nese i nutnost mnohé pojmy naplnit jiným obsahem a tyto obsahy jinak propojit v řadách osobních asociací (se svým vzděláním).

Transformace vnímání a myšlení je také skutečným obsahem toho, co známe z historie o Mayské civilizaci a o „Konci času“.

Projekt pro každou vývojovou etapu lidstva vychází z projektů předchozích, každý z nich je postavený na schopnosti určitého komunikačního jazyka. Omezená paměť většinové populace sice chápe matematiku jako nástroj, kterým jsme dosáhli na obrovský objem poznatků, ale vnímáme i její nedostatky – rostoucí rozpory mezi teorií a realitou běžného života. Zároveň je matematika a její finanční deriváty také příčinou rozvírání „nůžek“ mezi chudnoucí a bohatnoucí skupinou obyvatel.

Ale zpět k diplomacii, k šachové partii mezi těmi, kdo chtějí dění na planetě řídit vojenskou silou a ukrývanými technologiemi pro nenápadné ovládání populace – kde proti nim stojí Irán a jeho „jaderný výzkum“. Co tedy obnáší to „jadérko“, které nám media předkládají jako snahu Iránu o rozpoutání jaderné války?

Ano, o jádro se vskutku jedná, školní definice o atomu klidně můžeme zahodit, v jádru se silná a slabá interakce opravdu nekamarádí, jádro čehokoliv je homogenní formou informace a má i svou vnitřní strukturu = schopnost absorbovat další, k němu přicházející informace. To platí o atomu, o buňce nebo o člověku, každý jsme jadérkem, semínkem pro vývoj další lidské populace. Mechanické pojetí světa „Velkým Práskem“ skončilo už dávno objevem hypnózy, ta je základnou pro psychotronické zbraně. A od hypnózy je už jen kousek k objevování dalších mentálních technologií. I ty jsou součástí projektu nadace Keshe, jde o využití schopnosti člověka napojit se na „linku“, která vede od každého člověka ven, do volného prostoru. Každý člověk má vedle identifikace pro naše úřady i osobní energetický potenciál = frekvenční/vibrační hodnotu, kterou lze v určité etapě vývoje civilizace objevit a využít ve prospěch zdraví lidí – anebo k jejich nezjistitelnému „dálkovému ovládání“.

Na odpovědi o skutečném stavu ovládání populace (oveček svými pastýři) v médiích si ještě musíme počkat. Zatím se dozvídáme polopravdy, to už je pokrok. Zde je příklad: http://zpravy.ihned.cz/?p=013700_d&arti ... rom%5D=324 , šlo tedy o sestřelení (=poškození), když letoun nejevil známky poškození?

Naproti tomu zde: http://www.freepub.cz/2012/iran-chytil- ... -prostoru/ se vedle běžně užívaného „sestřelil“ objevil vhodnější výraz „chytil“, ale většina medií spoléhala na asociace běžného posluchače, médii laděného do nepřátelského postoje k Iránu.

Podobný, ale „z opačného směru“, je případ sestřelení jiného dronu, který dostal Hisballáh patrně od Iránců. http://wertyzreport.com/2012/10/19/izra ... ereagoval/ , zde text pracuje s informační hladinou populace, která nic netuší o možnosti, že pod názvem „dron“ může být i to, co známe pod názvem „létající talíř“. Tyto stroje využívají jiný mechanizmus pohonu, postavený právě na technologii, vyvíjené Němci na konci druhé světové války.

Cílem tohoto článku je nabídnout každému zamyšlení nad články o nadaci Keshe, které publikuje server Matrix-2001

Z rozhovoru, který pan Keshe uskutečnil se spolupracovníkem serveru, je zřejmý posun ve vývoji „šachové partie“ mezi tím, co si můžeme ověřit z dostupných zdrojů a z osobního vzdělání – a mezi tím, k čemu situace ve světě spěje. http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail ... cnosti-ii/ . Vyhýbavost odpovědí pana Keshe sice hraje do not pochybovačům o reálnosti zcela nového přístupu ke zkoumání hmoty – ale kdo sleduje zprávy v hlavních mediích, ten najde spojitý význam mezi „předvedením technologií nadace Keshe výběru světových odborníků“ (= slova p. Keshe) a tím, jak popisují veřejná media „jednání odborníků o nebezpečí jaderného výzkumu v Iránu“. Pak si můžeme i „přeložit“ mírové snahy Izraele v kontextu s vyhlašováním a odkládáním napadení Iránu Izraelem.

…a protože obě strany sporu mají zřejmě velmi podobné vojenské vybavení – je na místě uvěřit v postupné utichání vyhrůžek. To ale v terminologii šachu znamená pouze „šach“, v praxi pak možnost celou záležitost „zapomenout“. Ale pokud víme, že Irán prostřednictvím nadace Keshe oficiálně nabídl tyto technologie všem vládám světa – a některé i převzaly vstupní údaje „klíč“ k vývoji aplikací na národní či státní úrovni – je pak hlavně na médiích, kdy donutí své vlády k otevření témat, nutných k proměně dnešní neudržitelné situace. Zveřejňování zemí, které přijaly "USB klíč" k novým technologiím - to je konečný "mat" pro agonii systému, historicky nastavenému souběžně s nastavením našeho letopočtu. Genialita tohoto "tahu" je v pochopení a využití úlohy času.

Podobně jako se první ozve "potrefená husa", tak mezi prvními zeměmi, které zvědavost na kvalitu protivníka donutila klíč přijmout - byli zástupci USA a Itálie. Itálie, tato "kolébka římskokatolické vývojové doktríny" dokonce jako první objednala jejich předvedení. Mělo se už uskutečnit letos v prosinci, ale posun bude asi odkládaný tak dlouho, aby si příběhu "šarlatánů z Iránu" všimla i hlavní media. Po veřejném předvedení technologií, postavených na "síle přitažlivosti" (magnetu?) už můžeme začít s výukou jiného přístupu k fyzice mezi hmotou a vědomím i u nás, v Čechách, v srdci Evropy. Jsme rozhraním mezi "západem" a "východem" můžeme si napravit reputaci a vytvořit trochu lepší pravidla soužití právě proto, že jsme nechali v politice lumpy tak dlouho, aby se sami "historicky znemožnili" (jak pravil klasik..).

Že příběh okolo nadace Keshe není satirou či blábolem snílků – o tom někoho snad přesvědčí dopis Ladislava Kopeckého našemu prezidentovi – včetně odkazů. (http://www.nejsmeovce.cz/posts/superview/20 )

A je na každém z čtenářů, nakolik uvěří této animaci Počítače sice umí i realističtější "triky", podstatné je ale řazení reálných událostí a příběhy, kterými dovedeme události propojit.

Na mých stránkách, které jsou zatím pro mnoho lidí nestravitelné – je také hrubá kostra toho, co nás a naše potomky patrně čeká. Německý projekt „Základní příjem“ je zatím asi nejlepším způsobem, jak zlikvidovat „státní dluh“ tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá – tedy typicky „českým způsobem“… http://www.nejsmeovce.cz/books/view/2 ...Poznámka: Tento materiál byl autorem nabídnut ke zveřejnění v našem magazínu.


Rival
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1172
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 215 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dopis pro prezidenta

Příspěvek od Rival »

13. listopadu 2012

Keshe Foundation: Dar lidstvu

odesílatel:
Ladislav Kopecký l.kopecky@centrum.cz

komu:
Petr Hájek - Hrad ,
Ladislav Jakl - HradVážení pánové,

Nejdříve mi dovolte, abych Vám vyjádřil uznání ohledně Vašich politických a občanských postojů, zejména ve vztahu k EU a k masmédiím. Oba dva máte schopnost hájit svůj názor bez ohledu na převládající mínění politických špiček a masových sdělovacích prostředků a oba máte dar nezávislého myšlení, což v politice není běžným zjevem. Na koho jiného bych se tedy měl obrátit než na Vás dva? Motivací k napsání tohoto emailu nebyla touha se zviditelnit, ale k tomuto kroku mě vedly vážné obavy o směřování a osud země, ve kt eré žiji, a vlastní „zviditelnění“ vnímám jako určitou daň, kterou je třeba zaplatit. Jsem dokonce ochoten ze sebe udělat pošetilého hlupáka v očích těch, kteří si myslí, že všechno vědí nejlépe. Tento e-mail posílám zároveň vybraným představitelům vědy, vysokých škol, masmédiím, alternativním médiím, členům vlády, předsedům politických stran, poslancům a svým přátelům.

O co jde? Na myšlenku napsat tento email mě přivedl článek na blogu iDnes.cz paní Toničky Plíškové:

http://pliskova.blog.idnes.cz/c/302591/ ... dstva.html

který končí větou:

„Prezident republiky jistě rád vyhoví pokynu vlády a požádá ambasádu v Belgii o dojednání spolupráce s nadací Keshe.“

Začnu hypoterickou úvahou. Představte si, že se najde geniální vědec a vynálezce v jedné osobě, který objeví podstatu gravitace a vynalezne technologii, která dokáže vyřešit všechny problémy současného světa: docházející fosilní paliva, hlad a nedostatek vody ve 3. světě, ničení životního prostředí, války, terorismus a kromě toho dokáže ovládat gravitaci, což má potenciál způsobit revoluci v dopravě a ve výzkumu kosmu. Na první pohled by se mohlo zdát, že tuto technologii bude každý chtít a že se tato technologie snadno rozšíří, když je takovým dobrodiním a ve své podstatě záchranou lidstva. Historie nás však učí, že se proti takovému člověku zvedne silná opozice, neboť v každé společnosti existují mocné skupiny lidí, které mají ze současného stavu prospěch a přechod na novou technologii by je hospodářsky poškodil a/nebo omezil jejich moc. Kromě toho existuje mezi lidmi mnoho jedinců, kteří jsou od přírody skeptičtí k jakýmkoli novotám a svou roli zde jistě hraje i závist a žárlivost na úspěch někoho jiného. Zejména mezi vědci se nejedná o ojedinělý jev. Nebohý vědec/vynálezce má tedy velký problém své myšlenky prosadit a zrealizovat.

Ačkoli se Vám to může zdát nepravděpodobné, takový člověk skutečně existuje a jmenuje se Mehran T. Keshe. Aby toho nebylo málo, pan Keshe se narodil v jednom z tzv. „darebáckých států“, které jsou trnem v oku tzv. „demokratickým státům“, sdruženým zejména v Evropské unii a NATO, v čele se Spojenými státy a Izraelem, totiž v Íránu.

Pan Keshe tvrdí, že objevil princip gravitace a svou technologií prý jen kopíruje přírodu. Tuto technologii v roce 2008 předal íránské vládě a ta prý unesla americký špionážní bezpilotní letoun – spy drone a pomocí Kesheho „antigravitační“ technologie ho donutila přistát.

http://pesn.com/2011/12/14/9601981_US_S ... ng_Saucer/

Pan Keshe, který žije v Belgii, se nyní rozhodl tuto technologii darovat světu a prostřednictvím ambasád jednotlivým státům, které projeví zájem, předává "USB klíče" s projektovou dokumentací, patenty a adresou výrobce, který na zakázku do týdne zhotoví prototyp plazmového reaktoru. Tuto dokumentaci obdržely zatím tyto státy: již zmíněný Írán, Sierra Leone, Itálie, Japonsko, Súdán, Thajsko, Arménie a Indie.

http://www.keshefoundation.org/phpbb/vi ... 73476625fc

Zájem projevilo i Slovensko, ale bez udání důvodu si to „rozmyslelo“ a ke státům vlastnícím tuto převratnou technologii se nepřipojí. Což je velmi podivné a vyvolává podezření, že mu bylo „někým doporučeno“, aby to nedělalo.

http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail ... ude-nutna/

(Připomínám, že dokumentace je předávána bezplatně jako dar lidstvu!) Podle nepotvrzených zpráv o převzetí Kesheho dokumentace údajně jednala i česká vláda. Ve videu Keshe zmiňoval, že zájem projevily i Rusko a Čína. Spojené státy nabídku odmítly. Zaměstnanci NASA prý mají zakázáno navštěvovat stránky Keshe Foundation.

Spojené státy pravděpodobně tuto technologii již mají.

V roce 2011 byl pan Keshe zatčen na letišti v Torontu a veškerá dokumentace (jel na vědecké sympózium) mu byla zabavena a okopírována.

http://www.keshefoundation.org/en/media ... 124-canada

Od pana Kesheho byl opravdu chytrý tah, darovat tuto technologii vládám všech zemí světa, jež projeví zájem, prostřednictvím jejich ambasád v Belgii. (A není divu, když dokázal vymyslet takovou technologii!) Muselo mu být jasné, že se k programu přihlásí nejdříve státy, které stojí na protipólu naší „vyspělé Západní civilizace“. A to se skutečně stalo (viz výše). Tyto státy se přes noc technologicky dostanou před nejvyspělejší země světa a donutí ty ostatní se k programu také připojit, protože žádný stát nebude chtít zůstat pozadu. Pokud se Česká republika k tomuto programu nepřipojí, potom se stane zemí ne druhé, ale třetí nebo čtvrté kategorie..

Právě v dnešní době zmítané krizí, kdy stagnuje hospodářství, roste nezaměstnanost, zvyšují se daně a roste zadlužení státu, je taková technologie doslova darem z nebes, protože může být potřebným impulzem pro nastartování hospodářského růstu. A tato technologie je nám nabízena zcela zdarma! Doslova nás prosí, abychom si ji vzali! Nevyužít této příležitosti je trestuhodné a rovná se de facto vlastizradě, jelikož jde o poškozování zájmů státu a jeho obyvatel ve prospěch cizí mocnosti. K nepřevzetí této technologie nemůže být jiný důvod než obava z reakce této cizí mocnosti, čímž jsme se doslova stali jejími vazaly. Nemluvě o přímém politickém nátlaku (jaký pocítil např. pan prezident ze strany EU před přijetím Lisabonské smlouvy). Toto poklonkování a hrbení se před cizí mocí není nic jiného než vlastizrada a lidé, kteří ji páchají, by měli být po zásluze potrestáni. Věřím, že se najde někdo, kdo podá trestní oznámení na celou vládní garnituru, jako to udělala spisovatelka a signatářka Charty 77 Lenka Procházková v kauze tzv. „církevních restitucí“.

Vážení pánové, vzhledem k Vašim vysokým postům předpokládám, že máte dostatek inteligence a jste dostatečně placení z našich daní, abyste si potřebné informace sehnali sami. Nicméně jsem se rozhodl, že Vám usnadním práci a některé zdroje informaci Vám najdu.

Pan Keshe nabízí k prodeji své tři knihy, které si můžete objednat na stránkách jeho nadace:

http://www.keshefoundation.org/en/shop

Dále by bylo vhodné, kdybyste kontaktovali ambasády zemí, které se k programu SSP (Space Ship Program) připojily. Jejich seznam najdete výše.

Také Vám doporučuji kontaktovat italskou vládu, která již o Kesheho technologii jednala a dala souhlas k převzetí Kesheho technologie.

17. listopadu se v Itálii koná přednáška pana Kesheho, kam se ještě můžete zaregistrovat. Informace, kde se můžete zaregistrovat, najdete zde (uvnitř textu v jedné z reakcí) :

http://www.keshefoundation.org/phpbb/vi ... f=2&t=2941

O práci pana Kesheho se také zajímá německý vědec Konstantin Meyl. Interview s tímto vědcem najdete zde:

http://pesn.com/2012/09/21/9602183_Inte ... 1_Lecture/

Spoustu informací o Kesheho nadaci najdete zde:

http://peswiki.com/index.php/Directory:Keshe_Foundation

nebo přímo na oficiálním webu Nadace:

http://www.keshefoundation.org/

Tak se Vás pánové ptám: Proč český velvyslanec v Belgii na četné výzvy k převzetí dokumentace programu SSP nereagoval a my jako stát jsme se k SSP dosud nepřipojili? Rozhodně nemohl jednat bez Vašeho vědomí a za zády pana prezidenta. Proč jsem o Kesheho nadaci neslyšel ve zprávách z rádia nebo nečetl na serveru iDnes.cz?

Sami se můžete přesvědčit, že to není žádný nesmysl ani žert, jak naznačuje výčet informačních zdrojů, uvedený výše.

Ať si to uvědomujete nebo ne, v této chvíli se píší dějiny a všichni lidé v aktivní politice, včetně Vás a pana prezidenta, se zapíší do dějin. Otázkou jenom je, jaká jejich úloha bude. Pozitovní nebo negativní?S pozdravem

Ing. Ladislav KopeckýReference:

http://www.keshefoundation.org/en/

http://www.keshefoundation.org/en/media ... technology

http://www.keshefoundation.org/phpbb/in ... 73476625fc

https://maps.google.fr/maps/ms?msid=218 ... 270.527344

http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewforum.php?f=2

http://www.keshefoundation.org/en/media ... 124-canada

http://www.keshefoundation.org/en/media ... com-part-i

http://www.keshefoundation.org/phpbb/vi ... f=2&t=2941

http://www.keshefoundation.org/phpbb/vi ... f=2&t=2954

Informace v češtině:

http://orgo-net.blogspot.co.at/

http://www.matrix-2001.cz/

http://free-energy.xf.cz/Na vědomí:

Ústav fyziky plazmatu ipp@ipp.cas.cz

Akademie věd České republiky info@cas.cz

Ústav jaderné fyziky AV ČR lukas@ujf.cas.cz

Ústav jaderného výzkumu Řež jana.dvorakova@ujv.cz

Ústav technické a experimentální fyziky stanislav.pospisil@utef.cvut.cz

VUT Brno rektor@ro.vutbr.cz

VŠCHT Karel.Melzoch@vscht.cziDnes idnes@idnes.cz

iHned redakce@ihned.cz

Aktualne.cz redakce@aktualne.cz

Novinky.cz redakce@novinky.cz

Haló Noviny redakce@halonoviny.cz

První zprávy redakce@prvnizpravy.cz

Vaše věc info@vasevec.cz

Orgo-net orgonet@gmail.com

Matrix-2001 chvatal@matrix-2001.cz

Osud.cz info@osud.cz

Leva-net hox55@seznam.cz

Cez Okno redakcia@cez-okno.net

Dolezite.sk dolezite@dolezite.sk

Zvedavec.org editor@zvedavec.org

WM magazín redakce@wmmagazin.cz

FreeGlobe.cz david.vorovka@freeglobe.cz

Parlamentní listy redakce@parlamentnilisty.cz

Hnutí za přímou demokracii info@hzpd.cz

Lenka Procházková, spisovatelka lprochazkova@p12.mepnet.cz

Bohuslav Sobotka, předseda ČSSD sobotka@psp.cz

Vojtěch Filip, předseda KSČM filip@psp.cz

Petr Nečas, předseda vlády petr.necas@odsvs.cz

Miroslav Kalousek, ministr financí kalousek@psp.cz

Karel Schwarzenberg, ministr zahraničí schwarzenbergk@psp.cz

Martin Kuba, ministr průmyslu a obchodu martin@martinkuba.cz

Tomáš Chalupa, ministr životního prostředí tchalupa@praha6.cz

Jana Bobošíková, Suverenita jana.bobosikova@bobosikova.cz

Miloš Zeman, předseda SPOZ ZEMANnaHRAD@ZEMANnaHRAD.cz

Jiří Paroubek, nezařazený poslanec PS paroubekj@psp.cz

Petr Mach, SSO mach@svobodni.cz

Radek John, Věci veřejné johnr@psp.cz

Martin Bursík, Strana zelených martin.bursik@zeleni.cz

Tonička Plíšková, blogerka


Rival
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1172
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 215 poděkování
Kontaktovat uživatele:

USB klíčenka - knihy

Příspěvek od Rival »

Zde jsou (pro registrované uživatele) ke stažení 3 knihy od nadace Keshe:
Skrytý obsah
Toto fórum vyžaduje, abyste se pro zobrazení skrytého obsahu přihlásili.


Rival
Zamčeno

Zpět na „KESHE FOUNDATION“