Diskuse k tématu Racionální pohled na Joe Cell

Teoretické i praktické informace.

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro filipa

Příspěvek od 1220 »

a ostatní, co mají možnost o tom přemýšlet.

http://mujweb.atlas.cz/Veda/mitochondrie/


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Blízko pravdě

Příspěvek od 1220 »



Markus
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 13 zář 2007 6:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Markus »

Tak mne napadá, lze použít Joe Cell i pro jiný účel než je "jen" pohon vozidla ?

Pak si také kladu otázku jak se buňka chová za jízdy, když to v ní různě hází a třepe ?

Je li v ní podtlak způsoben karburátorem nedochází k nasátí vody do motoru ?

A ještě jedna otázka - někde na netu jsem viděl jak někdo zapaluje vodu (asi z Joe Cell) - je to blbost nebo realita ?


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ten článek

Příspěvek od 1220 »

Ten článek o tom hodně napoví ten článek nad Tvým příspěvkem.
Z nádoby která je utěsněná přece vodu nenasaješ nádoba nemá vstup.
Je pouze spojena se sáním. Je slepá. Je to kondenzátor , který se nabíjí bublinkama,zároveń je to cívka , i když se to na první pohled nezdá.
Ale obvod musí být v rezonanci, to až dokázeme spočítat každý pro svůj konrétní případ,pak budeme vědět proč mám to funguje, nebo nefunguje.
Na foru najdeš i krásný prográmek na výpočet válcových kondenzátorů.
Kde na to musíš přijít sám.Zapalování vody je zbytečná hříčka.
K.


Markus
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 13 zář 2007 6:16
Bydliště: Brno

Re: Ten článek

Příspěvek od Markus »

Karel m píše:Ten článek o tom hodně napoví ten článek nad Tvým příspěvkem.

Kde na to musíš přijít sám.Zapalování vody je zbytečná hříčka.
K.
Dík :lol: asi se moc ptám ale --- co se děje s tou vodou, když buňka nemá přívod, znamená to, že "spotřeba" vody je buď tak malá, že ji není nutno doplňovat během jízdy nebo není žádná, což si myslím je blbost.

Ještě k t vodě - říkáš, že zapalovat vodu je zbytečná hříčka, mysllíš tím že je to tedy možné ?

Článků jsem přečelt hodně ale určitě ne dost, jen mne prostě napadají otázky ...

Sám jsem na bodě nula (sháním matroš).

(ju ten clanek nad mam stazenej takze budeli klidna noc tak to prelouskam :o) )


Má-li se změnit svět, musí se změnit myšlení ...
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Markus

Příspěvek od lajos »

Na jakém principu by mohla pracovat Joe cell?-podívej se na hesla orgonová energie nebo tachyony a můžeš domýšlet.
Voda nebo vodní páry se zapálit dají, je to něco jako plazmatické spalování a na orig. Joe cell videích tím dokazovali že energie lezoucí z Joe cell je implozivní a ne explozivní.


Markus
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 13 zář 2007 6:16
Bydliště: Brno

Joe Cell - vodík

Příspěvek od Markus »

Jak tak koukám a čtu a koukám tak je tady velmi tenká htanice mezi Joe Cell a vyvíječem vodíku. :?:


Má-li se změnit svět, musí se změnit myšlení ...
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Markus

Příspěvek od lajos »

Za tu chvíli jsi toho moc nepřečetl, tím pádem tvé hodnocení tenkého rozdílu mezi elektrolýzou a Joe cell, bohužel spadl do kanálu!!!!!!!!!!
Jestli znáš rozdíl mezi nebem a dudama, tak se nějakou dobu sem vůbec nevracej, jsto spletl se sportkou a netrefils, ale můžeš to doplnit, šanci mají všichni. Přijď s něčím podnětním? nebo s čím, mně to je jedno, zatím jsi 200% vedle.


Markus
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 13 zář 2007 6:16
Bydliště: Brno

Re: Markus

Příspěvek od Markus »

lajos píše:Za tu chvíli jsi toho moc nepřečetl, tím pádem tvé hodnocení tenkého rozdílu mezi elektrolýzou a Joe cell, bohužel spadl do kanálu!!!!!!!!!!
Jestli znáš rozdíl mezi nebem a dudama, tak se nějakou dobu sem vůbec nevracej, jsto spletl se sportkou a netrefils, ale můžeš to doplnit, šanci mají všichni. Přijď s něčím podnětním? nebo s čím, mně to je jedno, zatím jsi 200% vedle.
No OK, necekal jsem tak drsnou reakci ale dobře. Ta tenká hranice se z materiálů ani z poznámek nedá vyčíst. Někdy mám dojem, že se porůznu zaměňuje ale to je jedno.
Abych pravdu řekl tak jsem z toho trochu zklamanej, očekával jsem konstruktivní debatu a to i přesto že jsem "vedle jak ta jedle". Každý může přinést novou myšlenku a to i ten kdo neví vůbec nic a někdy právě proto.
Jak někde na foru zaznělo "chtěl bych být ten komu zapoměli říct že to nemůže fungovat a ono mu to fungovalo".

(Takže každý sám a až to pojede tak sem vlez a řekni jak)

Podnětné může být třeba to, že jsem testoval jen tak ze srandy to nejhorší železo a ono ejhle ...


Má-li se změnit svět, musí se změnit myšlení ...
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Markus

Příspěvek od 1220 »

Markus píše:Podnětné může být třeba to, že jsem testoval jen tak ze srandy to nejhorší železo a ono ejhle ...
Máš u mně bod.
K.


Markus
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 13 zář 2007 6:16
Bydliště: Brno

Re: Markus

Příspěvek od Markus »

Lajoš je silná osobnost. Dobrý provokatér. Když ustojíš jeho hlášky tak postoupíš do dalšího kola.[/quote]

:)

nevzdavam se lehce


Má-li se změnit svět, musí se změnit myšlení ...
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Markus

Příspěvek od lajos »

Jsi něco myslel a něco napsal a vypadalo to tak že vlastně nevíš o co jde.
V klidu, prát se určitě nebudeme, jsem občas impulzivní a je to tak,že ty správné lidi mé narážky (třeba i blbé) vydrží a pak se již známe.


Markus
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 13 zář 2007 6:16
Bydliště: Brno

Re: Markus

Příspěvek od Markus »

lajos píše:Jsi něco myslel a něco napsal a vypadalo to tak že vlastně nevíš o co jde.
V klidu, prát se určitě nebudeme, jsem občas impulzivní a je to tak,že ty správné lidi mé narážky (třeba i blbé) vydrží a pak se již známe.
Rozumím :o) no ale myslím, že mě to nakoplo a jsem zas o kousek dál. Někdy neškodí se zdravě naštvat :o)

Dělal jsem nějaké testy a zatím se zdá že těch zavádějících informací je víc než se zdá. Cokoliv vyhodnocovat je však velmi předčasné, čeká mne ještě hodně práce ale mám svou vizi. Nejde mi o pohon auta ale ani to není vyloučeno.


Má-li se změnit svět, musí se změnit myšlení ...
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

návod

Příspěvek od lajos »

Na dvou maďarských stránkách jsou překlady návodů na stavbu Joe cell, včetně té vody do něho, kdyby pak něco konkrétnějšího nebylo jasné, můžu se podívat na podstatu příslušného problému.


Odpovědět

Zpět na „Joe Cell“