CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sisa »

Jardo, díky. :-)


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sirius01 »

Lopata43 píše:Dnes už MMS nikdo nepoužívá. CDS je ve všech směrech lepší.
Velmi bych se přimlouval, abys šířil pouze ověřené informace. Tuším, že své tvrzení doložit nemůžeš, podle mne je zcela nepravdivé a matoucí. Účinnost "klasického" MMS je v mnoha případech lepší, než CDS - důvodem jsou citrany a citráty, které usnadňují průnik do tkání přes buněčné membrány.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od sisa »

Ten odkaz od Jardyx, který jen tak ležérně popsal " něco k CDS" je nejnovější kniha Dr. Andrease Kalckera: "Zdraví je možné" a to celá.
Je to kniha nabitá novými informacemi, protože výzkum jde rychle vpřed i v CDS, velice zajímavé jsou kapitoly o antioxidantech, oxidaci a kyselosti, což jsou témata diskutovaná i tady a J. Humble byl za svoje názory hodně napadán zde na fóru, přičemž jeden z argumentů bylo i jeho nedostatečné vzdělání v dané problematice.
Dr. Andreas Kalcker je vědec, osoba fundovaná, výzkum je jeho denní chleba, je možné, že jeho argumenty a teorie budou lépe vzaty na milost u zdejších
oponentů. Samozřejmě, jen v případě, že si najdou čas a knihu si přečtou.
Moc doporučuji tuto knihu k přečtení všem, časově to není nijak náročné a je tak zajímavá, že stačí jeden večer. :)


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sirius01 »

Asi novinka eshopu Fichema - proužky InstaTest určené pro měření koncentrace ClO2 - levněji než jinde - za 349,-: http://www.fichema.cz/cs/indiktory-ph-p ... ioxid.html


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
bluewave65
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 17 zář 2013 11:35
Dostal: 7 poděkování

MMS1 + MMS2 vs CDS ? ( MMS prujem, CDS ne ? )

Příspěvek od bluewave65 »

Ahoj lidi, po peclivem prostudovani obou poslednich knih od j.humbla jsem dosel k zajimavemu zaveru:
**********************************************************************************
Humble tvrdi ze kdyz vpravime priliz rychle do tela mm1 popr mm2 tak dojde ke zvraceni a prujmu diky tomu ze telo je zahlceno "troskami" odstranenych mrtvych spatnych bunek, proto je treba uzivat postupne od 1 kapky atd ........

Naproti tomu se pise o cds ze je mozno ( a ze s tim lidi maji takove zkusenosti ) pouzivat vetsi davky od pocatku protoze tam neni pritomna kyselost.

No a kdyz si to date dohromady, nepise se nahodou ze v podstate vysledny produkt obeho snazeni je chlordioxid ????

Tudiz proc zde existuje vysvetleni ze je spatne pri uzivani mms1 diky troskam ?, ktere by v pripade uzivani cds byly take a zadna nevolnost zde neni ??????

Trosku je v tech nazorech bordel na muj vkus ........
Kdyby to nekdo vysvetlil tak ze po mm1 je spatne proto protoze zakyselujeme organismus, tak by to davalo teda vetsi smysl !


CO vy na to ?

Diky za odpovedi
DAve

:idea: Já na to, že by sis měl především najít správné vlákno a nezakládat kvůli svému dotazu vlákno nové :mrgreen: - poo.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS1 + MMS2 vs CDS ? ( MMS prujem, CDS ne ? )

Příspěvek od poota »

bluewave65 píše:No a kdyz si to date dohromady, nepise se nahodou ze v podstate vysledny produkt obeho snazeni je chlordioxid ????
Ono se toho píše podstatně víc a nestačí si přečíst jenom část nějakého tvrzení.
U MMS a VMS se dostávají do těla i další složky, které vznikají reakcí s "aktivátorem" (do uvozovek to dávám proto, že správnější by byl výraz neutralizátor). Při některých typech potíží pomáhá lépe to, co vznikne z kyseliny citronové, při jiných zase to, co vzniká z kyseliny chlorovodíkové - proto někomu víc vyhovuje MMS1 a jinému zase VMS.
U CDS je snaha vyloučit tyhle druhotné složky a zavádět do těla pokud možno pouze chlordioxid - tím se ovšem zbavujeme jak pozitivních, tak i negativních dopadů těch druhotných složek.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
andrea.hviscova
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23 bře 2013 8:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od andrea.hviscova »

Zdravím Vás, nedávno jsem se ptala v sekci "CDS - klinické skúsenosti" zda kortikoidy mohou snížit účinek CDS. Nikdo neodpověděl, tak zkouším zde. Předem díky


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Přednáška v Praze 4.10.2013 plus

Příspěvek od Slavek Krepelka »

andrea.hviscova píše:Zdravím Vás, nedávno jsem se ptala v sekci "CDS ...
Zkus tohle, je tam i zmínka o kortikoidech. Přišlo mi to dnes poštou, ae musel jsem to okopčit do wordu.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
andrea.hviscova
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23 bře 2013 8:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od andrea.hviscova »

díky Slávku, právě v tomhle článku jsem četla o těch kortikoidech, a následně se zeptala tady. Příští týden jsme objednané k detox. poradkyni, tak se jí zeptám a uvidíme.


Crayon
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: ned 29 kvě 2011 19:41
Dal: 6 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od Crayon »

Ahoj, omlouvám se, jestli je to tu někde popsané, ale snažila jsem se diskuzi v rychlosti prostudovat a nenašla jsem odpověď. Mám CDS v koncentraci 800 - 1000 ppm. Chci z toho vyrobit litr CDS jakože po 10 dávkách k užívání během dne. Nemám k dispozici papírky. Po různých výpočtech mi bylo sděleno, že bych měla vzít 37,5 ml koncentrátu 800 - 1000 ppm a dát ho do 1,1 l. :) (což by mělo být 11 dávek). Je to tak správně? Někdo to prý dává úplně od oka, ale to nechci riskovat. Jakože na dno litrové láhve trošku nalít jako když mícháte sirup a dolít vodou.

A ještě jeden dotaz. V Regeně jsem četla, že MMS/CDS ovlivňují i přírodní antioxidanty. Já jsem pár měsíců cca 95% vitarián (občas si dám tuňáka do salátu nebo 1x do měsíce vařenou rýži - sushi). Denně mám ve stravě spoustu antioxidantů - kakaový boby, acai, mladá pšenice, goji, moringa a tak dále. Nebude se to ovlivňovat s CDS?

Děkuju za případné odpovědi a kdyžtak se ještě jednou omlouvám, pokud je můj dotaz úplně mimo...

Zdravím.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od Hela »

Crayon píše:Denně mám ve stravě spoustu antioxidantů...Nebude se to ovlivňovat s CDS?
Chce to alespoň hodinový odstup před i po MMS/CDS.


Crayon
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: ned 29 kvě 2011 19:41
Dal: 6 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od Crayon »

Ok, děkuju. Pokusím se :)


rorobo
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 02 led 2014 16:04

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od rorobo »

Dobry den,

rozhodol som sa pre vyskusanie CDS, vyrobeneho doma podla navodu Kalcknera prezentovany panem Eiseltem zde:


Pre vyrobu som objednal tieto suroviny:
http://www.pgchem.sk/sk/ponuka/368/chlo ... dny-naclo2
http://www.pgchem.sk/sk/ponuka/85/kysel ... -e330-1-kg
1.dotaz - mate info ci su dodavatel a jeho suroviny ok?
Na zmiesanie:
http://www.pgchem.sk/sk/ponuka/474/flas ... om-pet-1-l
http://www.pgchem.sk/sk/ponuka/246/odmerny-valec-50ml
2.dotaz - mam dat do objednanej skumavky 50% objednaneho NaOCl2 a 50% objednanej kys.citronovej? Tzn cca 25ml + 25 ml
Na zmeranie vysledneho ppm:
http://www.pgchem.sk/sk/ponuka/781/test ... ruzok-cio2
3.dotaz - mam doma jeste konduktomer http://akvaland.sk/2220-ec-mini-konduktomer.html. Protoze jsou ty papirky velmi drahe, mohl bych pouzit pro zmereni i tento konduktomer ? I kdyby vykazoval samozrejme jine hodnoty, mohl bych se spolehnout na orientacni prepocet na zaklade mereni obouma zpusobama?

4.dotaz k davkovani - priklad: Vyrobim 1l CDS s koncentraci 300ppm a budu denne uzivat 10 x 1 dcl filtrovane vody reverzni osmozou. Jake mnozstvi CDS mam rozdelit do teto denni davky a jak dlouho to pak pit pri
a) prevenci, ociste nebo lecbe lehkych nemoci typu ryma
b) akne a koznich problemech typu kozni zanet nebo svedive fleky
c) otocich dolnich koncetin v oblasti kotniku
c) artroze 3-4.stupne

Dekuji za odpovedi, s pozdravem Robert Bystrican, 47 let, bydlistem Bratislava, jinak obcan SR i CR s urednym bydlistem 30km od Brna.

Skype: rorobo11
robert.bystrican@gmail.com


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“