CDS - Výroba a Skladování

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od vokoun »

;) Jardo jen víc takových chemiků jako jsi ty a Slávek. :hip:


Uživatelský avatar
vanad
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 14 lis 2008 19:15
Bydliště: Zlín
Dal: 17 poděkování
Dostal: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od vanad »

Jardo, dovolil jsem si trochu vylepšit Tvoje zařízení na výrobu CDS v původní verzi.

Jardovo video

Takže tady je moje soustava a postup na tvorbu jakéhokoliv množství CDS pomocí rychlovarné konvice za 5 minut.:

Materiál: malá lahvička od léků, hadička k akváriu a 2 spojky

Do víček provrtám dírku vrtákem 4,6mm, kterou pak zapiluju jemným kulatým pilníčkem na takový průměr, aby do ní šly dost pevně zasunout spojky na akvarijní hadičky. Žádné lepidlo tyto materiály nespojí, proto to musí pevně držet. Podle původního návodu se mi stávalo, že dírka po provrtání byla nerovná a tak plyn unikal nebo petka nevydržela v podtlaku. Proto je potřeba ji dokulata zapilovat - dát si na tom záležet. Spojky zase eliminují netěsnosti kvůl manipulaci s hadičkou. Takto upravená soustava je naprosto vzduchotěsně odolná i při manipulaci s ní. Před výrobou je potřeba mít jen na mysli, že v soustavě vznikne mírný přetlak a tak se musí petka před uzavřením víčka stlačit aspoň o 1dl. Vodu v konvici uhříváme s přestávkami postupně, aby skleněná lékovka nepraskla. A pod víko rychlovarné konvice dát třeba vařečku, aby se nezavřelo a neskříplo nám hadičku! :lol:

Vyrábím takto CDS ke vší spokojenosti. Je to do 5 minut, žádný zápach, přesné dávkování (z lahvičky vyleze jen tolik, kolik do ní nakapu, spíš o něco málo míň).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


viera
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 26 pro 2012 12:33
Dal: 5 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od viera »

jardax píše:Tak ještě jeden způspb přípravy CDS, tentokrát bez hadiček :)
Vypadá to geniálně, snad se nakonec do toho sama pustím, :hip: akorát mi pořád není jasné, jaký hydrogensíran (draselný, sodný, hořečnatý) používáš.


doktorquarz
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 24 lis 2011 19:41
Dostal: 2 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od doktorquarz »

Zdravím,MMS používám již 2 roky. Od vzniku CDS již nic jiného nepoužívám.Používám ho na koupele,čištění zubů, pití,klidně i na lačno.Dále na drobné oděrky,i větší rány-vše rychle zahojeno.Psovi do pitné vody.Postřik zeleniny na zahrádce aj.Aby jsme se dostali ke koncentraci a ředění.Čtu tady hodně o tom,jak to udělat,abychom nepoužívali drahé lakmusy.Za několik měsíců jsem došel k tomuto:CDS vyrábím v pětilitrové plastové nádobě.(Já používám nádobu na víno,která se dá koupit v jakékoli vinotéce,můžete použít i ze sirupu atd) .Na pět litrů CDS používám pouze 25ml chloritanu sodného a 25ml kyseliny citronové 50%.Proces provádím 40-45 minut samozřejmě lahvička s roztokem v teplé vodě 80 stupnů,ale může i méně a z pětilitrovky mám ještě napojenou hadičku do litrovky.Po ukončení procesu je pětilitrovka koncentrovaná pouze 250 ppm.Silnější roztok prakticky nepotřebujete.1dl tohoto koncentrátu na 1 litr pitné vody-přesně 50 ppm-na pití.Dále tento koncentrát 250 ppm používám na čištění zubů, na rány,Na koupel použiji 1 litr. atd.Již už NEŘEDIM vše absolutně bez zdravotních problémů. Musíte CDS samozřejmě uchovávat ve tmě,nebo v tmavé láhvy.Já si tu pětilitrovku rozliji do litrovek - až po hrdlo a mám je ve spíži. Kdykoli po několika dnech změřím pořád stejné hodnoty.A i kdyby koncentrace trochu zeslábla,tak si určitě neublížíte. Tak to jsou mé zkušenosti S CDS. S pozdravem Doktorquarz.


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

jardax píše:Tak ještě jeden způspb přípravy CDS, tentokrát bez hadiček :)
Fajn, ještě uveď teplotu a množství, při které to exploduje. S rostoucí teplotou roste rychlost vyvíjení plynu a klesá schopnost vody plyn jímat, ty teploty jsou u takto nevhodného uspořádání stejné. Takžte TAKOVÁ TEPLOTA EXISTUJE, někde se to protne, kdy celkový tlak vyrazí víčko! Matematici by to mohli spočítat, chemici předvést... Bylo by dobé to uvést... :bhead: Teď v zimě OK, ale v létě na balkónech když bude 30-40°C na sluníčku to může lítat... Fakt nechci prudit, ale bylo by dobré uvést vždy i něco jako crash test u automobilu... :bhead: Jinak jako zajímavost dobré...


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

Fajn, ještě uveď teplotu a množství, při které to exploduje.
Jestliže máš strach z přetlaku, tak to prostě udělej tak, že do víka toho kbelíku vyvrtáš dírku pro únik plynu a přelep ji izolepou nebo možná ještě lépe na ni polož kuličku z ložiska.
Pokud se najde nějaký šílenec, který bude připravovat CDS na sluníčku při 30 stupních, tak jediný výsledek bude, že mu toho plynu část unikne a nebudou mu sedět koncetrace.
Ale, upřímně řečeno, neumím si takového blázna ani představit.


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

xdraho píše: Jestliže máš strach z přetlaku, tak to prostě udělej tak, že do víka toho kbelíku vyvrtáš dírku pro únik plynu a přelep ji izolepou nebo možná ještě lépe na ni polož kuličku z ložiska.
Pokud se najde nějaký šílenec, který bude připravovat CDS na sluníčku při 30 stupních, tak jediný výsledek bude, že mu toho plynu část unikne a nebudou mu sedět koncetrace.
Ale, upřímně řečeno, neumím si takového blázna ani představit.
O sebe strach nemám, já to dělám už v 5-litrech najednou za hoďku bezpečně a dostávám přes 3000 ppm, ale většina laiků je toho schopna... navíc u té metody se musí přesně trefit hladina vody a poměr velikosti skleničky a misky a naráz se vyrobí málo. Při nevhodných tvarech to po sobě sklouzne. Jako nic proti principu, jen je to lagricové. Třeba bych se to obával přenášet, že se to uvnitř sesype a pomíchá. Pokoušel jsem se natočit na video mou metodu s 5+1L flaškou, kterou používám, ale je z toho paskvil. Asi nejsem filmař, chtělo by to stativ na kameru, vždycky se někam zkutálí. Tak možná příště...


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

dlouhynick píše:se musí přesně trefit hladina vody a poměr velikosti skleničky a misky
A proč? Prostě do kbelíku dám skleničku, pak do kbelíku naliju tolik vody, aby budoucí reagující směs byla pod hladinou vody v kbelíku, aby se mi dobře porovnávala barva v roztoku v kbelíku a ve skleničce a to je všechno. Já jsem místo skleničky použil štamprli s tlustým dnem. Mohu pak dát do kbelíku té vody více hned ze začátku. Až se barvy vyrovnají, tak skleničku odstraním a doliji vodu v kbelíku na požadovaný objem.
Vyrábět tímto způsobem 5 litrů by asi bylo opravdu trochu nevhodné. Nač ale doma potřebuji pět litrů najednou?
A přenášet ten kbelík se skleničkou uvnitř bude asi určitě jednodušší než přenášet tvé tři lahve pospojované hadičkami. Proč s tím ale běhat po baráku?


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

jardax píše:dlouhynick - mohl by ses ná prosím představit. Jestli máš čisté svědomí,....
Ne, nezlob se, takovým způsobem jako ty - nevidím důvod. Osobně mě tu zná nick "batles", léčili jsme spolu reálného těžkého pacienta a on může potvrdit, že nejsem magor, který se snaží vyvolávat problémy. Já ty problémy naopak řeším, pokud mi síly stačí. Ale právě z těch zkušností s reálným těžkým pacientem se snažím upozorňovat na fakta, která běžným VIP nadšencům unikají. Pacient v posledním stadiu raka uvažuje naprosto jinak, než 99% aktivních pisatelů zde a bezmyšlenkovitě je schopen aplikovat cokoli si kde přečte. Nelze spoléhat na jeho intelekt nebo úsudek, už je nemá! Proto je třeba s návody zacházet opatrně, protože ti lidé to tu také čtou, i když se aktivně nezapoujují. Je to o empatii, abstrakci od sebe sama, kterou bez přímé zkušenosti s těmito pacienty nezískáš. Jejich psychika je často už zcela zhroucená, udržovaná při bdělosti či tlumená vůči bolesti opiáty od MUDrů. Tam je problém dodržovat i hodinový interval pití CDS, natož ho vyrobit... to už vůbec ne. Toto hledisko je tu bohužel zcela ignorováno, takže pak dostávám SZ typu: Vyhlédla jsme si Tebe a Batlese, protože tomu asi jediní 2 rozumíte, v tom zmatku se tam nedá vyznat... a končí to zasláním CDS s podrobným polopatickým návodem, krok za krokem, jinak se dá někomu velmi ublížit. I přesto se vrací dost dotazů. Takže to je asi má motivace, proč by vždy, všude a za každých okolností mělo varování před možnými riziky převládat nad vychvalováním vlastního vynálezu... Jde o motivaci. Buď to děláš pro to, abys vynikl nad ostatními v nápadech, nebo pro to, abys někomu pomohl. Já to dělám z toho druhého důvodu. A opět vyzvednu jen svůj malý/velký přínos, ke kterému mě motivoval Batles a který tu zůstal v diskuzi zcela ignorován, přesto že je zásadní: CDS koliduje s většinou farmak. Bylo by třeba zmapovat a utřídit databázi těchto farmak a stupeň jejich kolize s CDS. Bez těchto znalostí a informací je nasazování CDS/MMS často zcela zbytečné a marné, především u chemoterapií mohou být naprosto zásadní kolize a také u některých nemusí. Nic o tom dosud nevíme jen to, že to existuje. Farmak jsou tisíce. Než se zmapují, budou to roky. To je úkol dne! CDSvyrobit umíme 5 způsoby, to problém není. Ale lidi dál umírají proto, že zároveň s tím berou: Pyridoxin, OxyContin, Tramal, Prestance, největší zabijáky CDS, což má nasazeno každý druhý pacient s rakovinou. Některé ty léky vysadit nelze, aniž by se nahradily něčím neškodným. Jeden udržuje tlak, druhý obnovuje játra, třetí tlumí bolest atd...atd... Odebráním každého z nich si můžeš vzít pacienta na svědomí a to během týdne. Je nutno je nahrazovat něčím přírodním, co neruší účinek CDS. Ale jede se dál, lidi umírají a "učenci" se trumfují o to, který způsob výroby CDS je nejlepší, přičemž nebezpečnost některých nápadů jim vůbec nedochází. Je mi z toho opravdu šoufl, když lidské úsilí se většinou ubírá směrem, který k cíli nevede... A pak je veškerá snaha marná. A teď vidím, že tvůj příspěvek už neexistuje. Tak uznej, že v takových podmínkách je diskuze o čemkoli dost obtížná, když podnět zmizí dřív, než je napsaná odpověď a když některé podněty mizí úplně...Neřeším kdo to smazal, ale je smutné, že se to tu děje. :roll:

:idea: Příspěvek jsem smazal já a vrátil jsem ho autorovi s žádostí o přepracování, protože mi nepřipadal zcela "košér" podle Pravidel. Na autorovi pak záleží, zda příspěvek odešle znova a v jaké podobě. Občas se to stává a není to nic tak hrozného, ale smutné je spíš to, že k tomu bývá důvod. - poo.


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

xdraho píše: ... Proč s tím ale běhat po baráku?
Protože výroba trvá 12 i více hodina a není jednoznačně bezpečná. Na kuchyňské lince to může překážet, někdo to může postrčit a rozlít atd. Zatímco lahvová metoda trvá 20-40 minut, hodina zabrání kuchyňské linky nikomu nevadí a protože to nesmrdí, není třeba s tím ani nikam chodit. A větší množství je potřeba proto, že ten kdo to umí to nedělá zpravidla asi jen pro sebe, ale pro celou rodinu, přátele, známé i cizí lidi, kteří hledají pomoc. Pak se ti nemůže stát, že bys vylil CDS do záchodu, protože nemás volné lahve na experimenty, ale rvou ti ho z rukou... Pak si vyrobit 5 litrů 3000 ppm 1x za měsíc není vůbec špatné, protože poštovné je drahé a pacient je spokojen, když mu pošleš rovnou 2-litry na 2 měsíce. :D To co dělají některé e-shopy, že posílají 0,5 litru 250 ppm za 15 a více €uro je pak směšná zlodějina... Z toho žije jen pošta... :(


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od jardax »

dlouhynick - tak nám doporuč, jak to máme vyrábět.
P.S. a jak je jinak na jihu?


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

jardax píše:dlouhynick - tak nám doporuč, jak to máme vyrábět.
P.S. a jak je jinak na jihu?

Proč objevovat objevené ? Jen minimální vylepšení:
Voda 0-5°C, vzduch motorku regulovat na cca 1 bublinu za vteřinu v poslední lahvi. Suroviny 40+40 ml chloritan a kyselina ve známých koncentracích. Při 40 minutách bublání a zahřátí vyvíječe na 80-90°C získáš první lahev vysoko nad 3000 ppm, co se do ní nepojme (nasycený roztok, krátká dráha bublin), to skončí v 2. lahvi okolo 500 ppm. Třetí lahev je jen kontrolní, ta zůstane čistá. Vysoká výtěžnost blížící se 90% během prvních 30 minut bublání. Druhou lahev schováš na příště a použiješ na pozici první lahve. Tím vyrábíš stále jen vysoce čistý CDS i z dražší lékárenské destilky, vždy s koncentrací nad 3000ppm, snadno se to skladuje v lednici (jen skleněné lahve při těchto koncentracích!) a kdykoliv se dá naředit běžnou pitnou vodou a posílat. Pro intravenozní použití (třeba u zvířat) bych doporučil ředit také lékárenskou destilkou (5L = 102 Kč s DPH). To je celý "zázrak", nic praktičtějšího a bezpečnějšího zatím nikdo nevymyslel. Všechny ty metody jsou zhruba stejně pracné, ale tato vyrobí kvalitu i ve větším množství. Stačí místo 1. lahve použít přímo PETku ve které se 5L destilka prodává, jen se upraví víčko pro hadičky. 1L se odlije do druhé lahve v pořadí a 1 L nažloutlé z minula se dolije zpět do 5L. Samozřejmě také 5x víc surovin. Druhá lahev stačí už litrovka třetí litrovka kontrolní, stačí obyčejná pitný voda, stejně se vylévá.. První 2 lahve vždy vychlazené na 0-5°C. Opět zregulovat vzduch na max 1 bublinu/s v poslední lahvi. Vždy vytěžíš 1. lahev nad 3000 ppm a neplýtvá se destilkou... Jako vyvíječ je nejlepší chemická baňka tvaru obráceného Y 750 ml, stojí jen 70 Kč do ní gumový chemický špunt (22 Kč) koupený tamtéž s provrtanými 2 dírami pro hadičky. V místě kde hadičky proházejí špuntem do nich zastrčit ucvaknutý nátrubek od akvaristické spojky. Je v tom místě rozšířená v gumovém špuntu a uvnitř těsní dokonale, nelze ji ani lehce vytrhnout. Pro urychlení a profíky kdo vaří často: Vyvíječ v baňce Y lze zahřívat el. vařičem, na něm síťka, na ní miska s vodou a v ní stojí baňka Y. Ve vodě v misce může být čidlo termostatu nastaveního na 90°C, který spíná vačič. To pro ty co by vařili od rána do večera. Jinak stačí hrnec právě vřelé vody a do toho baňku postavit... Sehnání profi baňky a špuntu bylo nakonec jednosušší, než experimety s různými vyvíječi, které netěsnily nebo korodovaly víčka. Tip: drogerie Orlí ulice Brno. Tam jsou i vhodné 2L skleněné tmavé lahve s uzávěrem na skladování (okolo 32Kč) akdyž už tam jste, tak i odměrný válec 100 ml na kyselinu a chloritan okolo stovky. Menší 0,5L lahve se stejným mechanickým uzávěrem prodává Bernard i s pivem v lepších samoškách za 22-25 Kč. Je dobré 4 mít a použít, když se musí načnout další 2-litrovka, tak to rozlít hned do menších. Každé otevření snižuje trochu ppm, když to je chladné v lednici, tak jen velmi málo. Není umění se dřít, ale být efektivní. :pivko: Good luck, boys ! :pivko:


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

dlouhynick píše:Sorry, přesný výpočet z nepřesných kapek nebo surovin z drogérek je k ničemu.
Tobě tak ani nejde o to, jak něco vyřešit. Tobě jde hlavně o to dělat problémy, že?
dlouhynick píše:CDS koliduje s většinou farmak. Bylo by třeba zmapovat a utřídit databázi těchto farmak a stupeň jejich kolize s CDS.
Konečně jsi navrhnul POŘÁDNÉ TÉMA a to zkoumaní vlivu léčiv na účinnost MMS nebo CDS, případně opačně.. Ale jen navrhnul, hned jsi od toho utekl. Škoda. Možná, že o tomto problému víš něco více než většina z nás a pro většinu z nás by to bylo určitě užitečnější než neustálé dohadování se o tom, zda nějaká injekční stříkačka nebo teď zase plastikový kbelík bouchnou nebo ne. Nebo zda je koncentrace výsledku přesně tolik a ne o 10 procent méně.
Pokud na to téma, které jsi nadhodil, víš více, tak třeba pro to založ i nové vlákno. Podle mého názoru je to zásadní problém a neměl by zapadnout.

:mrgreen: Hele, buď se nauč pořádně citovat a nebo se na ty citace vykašli, už mě nebaví Ti to pořád opravovat :mrgreen: poo.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

xdraho píše: ... Konečně jsi navrhnul POŘÁDNÉ TÉMA a to zkoumaní vlivu léčiv na účinnost MMS nebo CDS, případně opačně.. ...
Moc by se mi takové téma líbilo, hlavně pak s nějakými klinickými údaji z praxe, místo házení si písku do očí jak přímo, tak i teoriema, byť i ověřenýma ze zkumavek. Jak se rýpu v teoriích kde čeho, byť i právě potvrzovaných zkumavkovou chemií, v porovnání s klinikou je to moc často všecko jinak. Nejsme z nějakého důvodu zkumavky a chemie v těle je hodně jiná, daleko komplexnější a hlavně živá.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

dlouhynick píše: .... Teď v zimě OK, ale v létě na balkónech když bude 30-40°C na sluníčku to může lítat... ...
Osobně jsem tu nejednou uvedl, že je rozumné do lapací vody dát dost ledu, aby si lapací voda nabrala co nejvíc ClO2. Pokud je lapací voda více méně na 0°C, je jedno čím se ClO2 vyvíjí a koncentrace nasycení je vždy skoro stejná, pokud z toho vynecháme kvalitu vody, její obsah minerálů a dalších plynů. Pokud se lape do destilky a vždy s vodou na nule, lze docílit veliké přesnosti nasycené koncentrace. Pak je taky už jedno, jestli někdo vyvíjí v zimě, nebo v létě a není třeba studovat něco nějakýma papírkama, pokud se docílí toho, že CDS (voda) z vyvíječe už nechce ClO2 dál brát, tudíž že bylo dosaženo nasycení CDS a ClO2 se začne z lapací nádoby hrnout ven.

Stejně je to zase relativní, protože po několika dnech skladování a odlévání za různých podmínek se obsah CDS zase může dramaticky lišit od uživatele k uživateli, nemluvě o kvalitě skladovací nádoby, jak dobře těsní a včetně skladovací teploty, která by měla být alespoň lednicová, tedy cca 4°C. To ani nemluvě o nemožnosti nějak přesně měřit a zjišťovat kolik kdo potřebuje momentálně dávkovat. Měřící hnidopišení je naprosto o ničem. Záleží pouze na osobním odhadu za vlastních podmínek jak výroby tak za vlastních podmínek zdravotního stavu a snášenlivosti. Ne, že by to tu už mnohokrát nebylo vypíchnuto několika členy. Stejně tak je o ničem někomu vysvětlovat, že něco nejde, protože pokud je vůle, jde kde co.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“