Léčebný Kód

Léčebné postupy.
Odpovědět
lena

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od lena »

Ano lecebny kód funguje, jenom to muzu potvrdit nebo podtrhnout.

Je skoda, ze knizka je tak draha, tedy v Cechach, asi jsou naklady dost vysoke. V Nemecku (v nemecke reci - Zasilka-Amazon) je za pakatel, platila jsem 10,27 €. To je velky rozdil oproti tomu co se plati v Cechach a nebo v Americe.

Sice staci, kdyz znas presny text te modlitby a muzes si pomoci v kazde akutni situaci, jedno, kde se nachazis. Po precteni knizky znas rychlejsi a cilovy postup jak je mozne urcita slova pouzivat efektivneji. Myslim si, ze staci slovo "odpusteni" , ve kterem se nachazi, dalo by se rici, vsechny nase potize. Ale myslim si, ze kdyz zacnu s necim co me zatezuje a jdu dle potizi, ktere se nam postupne hlasi, je to jako loupani cibule, zacnes pomalu a dostanes se az k jadru, orisku, pramenu potizi, ktere nas suzuji. Je nutne vydrzet a nehazet po nekolika dnech flintu do zita.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Díky Leni,já jsem nejprve našla návod na stránkách manželů Bělousových, pak mi kamarádka půjčela knížku a na ulož to jsem ji našla ke stažení ve slovenštině .Kniha se mi naprosto nezdá drahá ,je dokonce levnější než Tvá přes Amazon (počítám-li dobře tak kolem 330 Kč + -)
http://www.knihycz.cz/lecebny-kod--P33482

A co se týká trpělivosti a výdrže....někteří lidé se uzdravili se svým problémem třeba až za 3/4 roku.Nikde není psáno ,že to funguje hned .Zřejmě záleží nejen na technice provádění, ale i kolik různých bloků a traumat má každý z nás v buněčné paměti.Dle mě jeden problém , jak jsi psala i Ty , otevírá další a další, když jsou nějak propojeny.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od turtle22 »

Oni ale mluví o Manuálu, nikoliv o knize Léčebný kód, proto to podivení nad cenou. http://www.lecebnekody.cz/eshop/manual-lecebne-kody


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

O.K. ale proč to tolik řešíte ? Když je k mání levný zdroj. Pochybuji že by si to vědomý člověk koupil. MMS tedy Chloritan sodný je také na Humblových doporučených stránkách 100ml za 310 Kč v množstevní slevě a dá se třeba i tady koupit 5x levněji. Tak takoví Ti chytráci tu byli vždy a zkouší to na lidi. Je jen na nás čemu zatleskáme , no ne ?


Změň sebe sama a změníš svět :-)
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od sisa »

LenkaX píše:O.K. ale proč to tolik řešíte ? Když je k mání levný zdroj. Pochybuji že by si to vědomý člověk koupil.
Levnější zdroj není, manuál není knížka. A já mít peníze, klidně bych si manuál koupila, protože by mi ušetřil čas a místo hledání informací po kouskách, jako třeba tady na fóru, kde skoro nikdo nic pořádného o LK neví a všechno je formou pokusů a třeba na jiné problémy, než mám já.
V manuálu jsou, podle mě, sesbírány informace od kvanta pacientů , dovolím si tvrdit i tisíců - za ty roky) a zprůměrovány podle nějakého klíče ( podle nemocí, úspěšnosti a pod) a podle nich sepsány postupy. Nemocný člověk ušetří čas, nervy a má jistotu, že neudělá nějakou chybu.
Takto si já představuji manuál.
OT - zrovna dnes jsem sledovala na Animal Planet dokument o psech a stříhání pudla v Californii vyjde na 150 až 200 USD. Tak srovnejme cenu za obě. Podle mě je pokrytecké se rozčilovat nad cenou. Každý si jinak cení své práce a srovnávat Čechy s Amerikou nelze. Včetně myšlení.


turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od turtle22 »

Stává se mi, že chci provádět (pro někoho z rodiny) Léčebný kód, ale nemůžu na to najít sílu, resp. energii.
Stává se vám to taky nebo dělám něco špatně?


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od kachna »

turtle22 píše: ...nemůžu na to najít sílu...
Stává, neboj! :) Někdy má člověk přímo nechuť něco takového dělat - vše záleží na vnitřním rozpoložení, na tom, jestli se daří s léčebným kódem postupovat vpřed atd. Zbytečně se do toho nenuť, asi by to stejně nemělo valné účinky. Když to přestaneš vnímat jako to, co "musíš", přijde něco jako vnitřní vysvobození - a pak to půjde určitě snáz.
Tak ať se daří!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

turtle22 píše:Stává se mi, že chci provádět (pro někoho z rodiny) Léčebný kód, ale nemůžu na to najít sílu, resp. energii.
Stává se vám to taky nebo dělám něco špatně?
Ahojky , hlavně jestli máš k této pomoci souhlas :-)To je asi nejdůležitější.
Nechut může i znamenat že Tvá duše vnitřně cítí, že problém je toho dotyčného a má si ho sám projít.Pokud máš souhlas , ještě si vzpomen zda to byl nadšený souhlas nebo rezignované ANO .Možná to není Tvá věc k pomoci a řešení.L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od turtle22 »

Hm, já jsem se na souhlas neptala, aspoň ne zoči voči:-)...


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Hm souhlas je eticky dobré mít, jinak pácháš dobro a sobě paradoxně škodíš.To přece nechceš, byt je to milovaná rodina :-)


Změň sebe sama a změníš svět :-)
turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od turtle22 »

Já jsem měla původně na mysli to, že když provádím LK, tak mi připadá, že do toho vložím tolik energie, že mě to vyčerpá, takže dost dobře nevím, jak to provádět dokonce třikrát denně. Proto jsem se na to ptala - jestli to není nějaká takříkajíc špatná technologie provádění.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Jo už jsem pochopila :-).Tak si zkus jen představit,že přes Tebe plyne láska .... s lehkostí, žádná dřina , jinak to bere energii Tobě a pak až si řekneš záměr a chvíli si procítíš lásku, zkus jen tak být, bez myšlenek.Měla by jsi ucítit klid, ticho v sobě .Dalšími stupni tohoto klidu je pocit radosti,láska, blaženost .....pak to jde ještě výš,ale to chce praxi a je to o stupni vývoje jedince.Všechny tyto stavy vůbec nevyčerpávají, naopak harmonizují a zklidní. Takže opravdu jsi dělala něco jinak .Alespon dle mě .Měj se Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od turtle22 »

Hm, tak klid, ticho, natož radost, blaženost ...ani vidu, ani slechu po tom u mě. Musím to nějak přehodnotit, moc se do toho opírám nebo nevím.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Tak takový stav bez myšlenek se musí trénovat,jsme všichni naučení moc myslet.jako pomůcku Ti mohu napsat otázku, kterou si dej.......Jaká myšlenka ke mě přijde ted ? A číhej na ni a uvidíš ,že bude ticho:-)prostě nemyslet a jen prožívat si ten klid.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
lena

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od lena »

turtle22 píše:Hm, tak klid, ticho, natož radost, blaženost ...ani vidu, ani slechu po tom u mě. Musím to nějak přehodnotit, moc se do toho opírám nebo nevím.
Ja to vidim tak, ze klid nastane az se vec pozitivne vyresi, kterou jsi chtela u nekoho z rodiny prave dat do poradku. Proto to trochu trva a mas pocit, ze se nic nedeje ci citis neklid. Ja jsem to delala take pro nekoho a jevilo se me to jako, ze tu zatez, kterou davam do poradku se musi prvni vylecit a proto to trochu potrva mozna i 2-3 dny nebo i tyden. Pak zase bude pohoda. Kdyz jsem to delala ja pro moje rodinne prislusniky a mam jich pozehnane, pak mam pocit, ze prebereme na nejaky cas problem prave techto lidi a do urcite doby nas to tak trochu zatezuje, ale zase to vse odejde a proto se toho neboj a pokracuj po nejakem case dal. Myslim si, ze pomalu a jiste je lepsi jako prilis rychle pospichat.
Take co je dulezite, ze aby jsi byla prave s tematem sama v pohode, ktery chces vyresit u nekoho z rodiny nebot jsme velmi dobre spojeni ci propojeni. Je to jenom moje pozorovani. Citim to nekdy sama, ze me u nekterych temat dost boleli ruce a paze. Asi je to vetsinou vec, ktera je dost narocna ci to je velka zatez dotycneho, ale pak se zase vse uklidni k pozitivnimu.
Doufam, ze jsem to napsala tak nejak srozumitelne. Jsem dnes tak nejak mimo s vysvetlovanim.


Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“