Léčebný Kód

Léčebné postupy.
Odpovědět
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od *Roman* »

turtle22 píše:A když bych to chtěla směřovat na někoho jiného? Tak si představit, že z prstů proudí harmonie do buněk někoho jiného? No, vyzkouším a uvidím....
Smim se zvedave zeptat, zda-li smerovani na nekoho jineho melo nejaky vysledek? Urcite take chci vyhledove zkusit a pak poreferuji...


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od *Roman* »

LenkaX píše:... Asi měsíc jsem dělala ....vkládala do léčebné věty....asi 5 problémů najednou.Mimo jiné i klidný spánek, ale nic moc se nedělo v tomto.
Před 14 dny jsem nahradila 5 problémů jen jedním a tj. je klidný nerušený spánek.Dělám to 2-3x denně po max.6 min a spánek je takový jaký jej chci:-)Klidný, ani neslyším manžela ráno odcházet,ani jeho někdy hlučnější spánek .Takže to funguje.
Větu používám tuto:
“Snažně prosím, ať všechny vědomé i nevědomé negativní představy, nezdravé názory, destruktivní buněčné vzpomínky a všechny fyzické problémy spojené s s neklidným spánkem, jsou nalezeny, otevřeny a vyléčeny tím, že mne prostoupí Světlo, Život a Láska Boží. A též snažně prosím, ať se účinnost této léčby zvýší 1500 x , případně i víc.“

Myslím,že hraje roli i ten vysoký násobek zvýšení účinnosti léčby.Začínala jsem u 100x než mi došlo , že nemám být troškař :-)...
Ahoj Lenko,
jsi uzasna za srozumitelne sdileni Tveho postupu a zkusenosti, myslim ze to pomaha tem nam, co jsme v tom duchovnu trochu nesmeli zacatecnici :).
Knihu LK jsem ted procetl a rozhodl zacit. Domnival jsem se vsak ze v te "modlitbe" ma byt mysleno na davnou vzpominku a ne na aktualni soucasny problem. Vysvetluji si to tak, ze davne vzpominky jsou ulozene s negativni energii nebo lepe receno frekvenci, co nas v soucasne dobe otravuji skrz zdanlive uplne jiny problem. Proto kdyz tu starou vzpominku (=frekvenci) zmenime, mohli by se zmenit i ty soucasne problemy, co s ni byly "frekvencne" propojeny, a bunky co jsou "zahybernovany" ve stresovem stavu, by se timto "odstresovaly". Tj. proto mame hledat vzpominky se stejnymi pocity jako je ten problem.

Zde se priznam, ze me to uplne nejde. Pokud mam vazne nemocneho synka, nedari se mi najit "paralelu" k nejake stare vzpomince (ano, mozna je to v nevedome pameti).
Z precteni Tveho prispevku mam pocit, ze Ti to funguje rovnou aplikovat na ten problem a ne na vzpominku. Kdyztak me oprav, pokud jsem to si vylozil spatne, jsem opravdu na zacatku.
Tak ci tak, neni to asi uplne o tom drzet se dogmaticky postupu knihy, at je postup vlastne jakykoliv, hlavne kdyz funguje.

Dekuji za reakci.
S pratelskym pozdravem.
Roman


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj Romane , ted jsem dopsala svou dnešní zkušenost a Ty jsi ve stejné chvíli napsal také a jakobychom se při vkládání srazili.Systém se mě ptal kdy má můj příspěvek uložit.Tak ho vložím až za mou odpověd Tobě .
Také jsem knížku četla a vím co doporučují.Naladit se na nějaký příjemný prožitek.
Našla jsem si způsob, který mě oslovil a nedržím se doslova knihy.Ne vždy opravdu víme , KDY problém nastal a co ho vyvolalo.No a u dětí už vůbec ne.Když ale se na problém naladím a řeknu si záměr ,co chci léčit a pak na to posílám klid a lásku, zřejmě to funguje.
Před nedávnem tu nějaká maminka , myslím že "kachna" psala jak působila na skleslost své dospělé dcery a po měsíci se jí zase vrátila taková dcera, jakou ji dřív znala.Pochybuji ,že by maminka pracovala s příčinou dceřina smutku a že by vůbec věděla, co je příčinou.
Spíš na druhého je dobré se naladit a posílat ze svých prstů skrze 4 dané centra záměr, co chceme u dítěte léčit. Alespon tak si to myslím já.Měj se krásně a dík za podporu.L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj všem, zdá se , že se mi už podruhé co praktikuji LK ,potvrdilo, že kod funguje:-)
V 1.případě to byl klidný spánek, výsledek cca za 14 dní, ale i ted si jej preventivně dělám před spaním a nádhera :) :zzz:
Ve 2. případě to byla štítná žláza .Byla jsem asi před 5 týdny (10/6)jsem u poradkyně přes parazity paní Kapounové (Vsetín) a ta mi mimo jiné řekla ....zpomalená štítná žláza ....což mi objasnilo nevysvětlitelný váhový přírustek (asi 5 kg během roku).Začala jsem od 10/6/2013 praktikovat 2-3x denně LK.Dnes jsem byla na kontrole a štítná žláza je v normě .Paní Kapounová zná také LK a doporučila mi ještě nějaký čas s LK na š.žlázu pracovat, aby se hodnota zase nevrátila, ale usadila se a upevnila.Doporučuji těm ženám, prý je to hlavně problém žen, které mají příznaky jako přibývání na váze ,pocit chladu,suchá pokožka, únava,padání vlasů, zpomalený metabolismus, at zkusí na toto LK.Jsem nadšená jak to funguje :-) Ještě aby se mi vrátila má stálá dlouholetá váha a jsem v pohodě .A půjdu s LK na další problém.Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Alžbeta
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: pát 14 zář 2012 11:21
Dal: 36 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od Alžbeta »

Už som tu chcela napísať, dosť výrazný pocit chladu v oblasti medzi členkom a lýtkom, žeby to malo súvis so štítnou žľazou? Bola som pri mori, momentálne ho necítim, aj váha šla máličko dole...


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od kachna »

LenkaX píše:...kachna psala jak působila na skleslost své dospělé dcery ...
Máš pravdu, Lenko, dcera se opravdu zázračně proměnila, navíc jsme pak spolu "proťukaly" s EFT problémy s kolegou v práci - a holka jen kvete, má chuť do života, sluší jí to... Co víc si může máma přát!
Pro Romana : LK pro dceru jsem prováděla tak, že jsem nejprve řekla "modlitbu" - jak ji napsala Lenka, vložila do ní to, v čem jsem chtěla dceři pomoct, a pak už jen myslela na ni s láskou, na pěkné chvíle, které byly, ale i které jednou budou - fantazii se meze nekladou, hlavně, aby to byly situace plné lásky, při kterých ti bude pěkně.
Tak ať se daří!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od *Roman* »

LenkaX píše:... Ne vždy opravdu víme , KDY problém nastal a co ho vyvolalo.No a u dětí už vůbec ne.Když ale se na problém naladím a řeknu si záměr ,co chci léčit a pak na to posílám klid a lásku, zřejmě to funguje... Spíš na druhého je dobré se naladit a posílat ze svých prstů skrze 4 dané centra záměr, co chceme u dítěte léčit. Alespon tak si to myslím já...
Ahoj Lenko,
Diky moc za rychlou odpoved.
U naseho autistickeho ditete vime kdy problem nastal (06/2010) i co jej vyvolalo (ockovani v obdobi nezraleho imun. syst.), ale vlastne si uvedomuji ze to neni az tak dulezite pro aplikovani LK. Jak rikas Ty i Kachna, chce to zkouset se naladit a predstavovat si, jak je jeho stav lepsi.
Velky dik za podporu.

Mej se fajn,
Roman


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj Romane , ještě mě napadlo, i když autismus způsobilo očkování , zkusit AUTOPATII u pana Čehovského a nebo se obratte na Ing. Hanu Bláhovou z Brna ,její kolegyně má zkušenost s léčbou autismu .Sama H.Bláhová říkala , že by ráda léčila nějakého autistu,že ještě neměla tu čest....


Změň sebe sama a změníš svět :-)
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od *Roman* »

LenkaX píše:... doporučila mi ještě nějaký čas s LK na š.žlázu pracovat, aby se hodnota zase nevrátila, ale usadila se a upevnila... A půjdu s LK na další problém.Lenka
Lenko, velka gratulace, preji Ti to.
Vypada, ze by to mohlo byt i tim, ze se zamerujes na jeden jediny problem a ten lecis az do viditelne zmeny, teprve pak uvazujes o dalsim. Zustanes tedy u stitne zlazy dle doporuceni lekarky, nebo jak pises zkusis ted jeste dalsi problem?

Ja si jeste tak nahlas premyslim, jestli by slo soucasne "lecit" hlavni problem syna, a taky treba jeden svuj (aspon te borelie bych se rad zbavil). No... tak ci tak zacnu se synkem, a pak se uvidi :).

Zdravim,
Roman


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od *Roman* »

LenkaX píše:Ahoj Romane , ještě mě napadlo, i když autismus způsobilo očkování , zkusit AUTOPATII u pana Čehovského a nebo se obratte na Ing. Hanu Bláhovou z Brna ,její kolegyně má zkušenost s léčbou autismu .Sama H.Bláhová říkala , že by ráda léčila nějakého autistu,že ještě neměla tu čest....
Ahoj Lenko, koukam ze zase piseme soubezne :).
Autopatii chceme rovnez vyhledove zkusit, doporucil i Poota, knihu od p.Cehovskeho mame koupenou a rozectenou :). A jsem rad, ze je tu i aktivni vlakno, tak pak snad take prispejeme s vlastnimi zkusenostmi.
A o te p.Blahove vime, jsme v konktaktu s jeji poradkyni, ktera je zase v konktaktu s p.Blahovou. Po navratu z letniho pobytu se chystame se synkem na diag. premereni.
V nas neprospech mluvi strava, tak aby se zmenilo jeho vnitrni prostredi, ale temer nic zdraveho nam netoleruje, navic ma bezlepk. a bezmlec. dietu. Ale to je zde offtopic. Proto prave vyhledavam dalsi metody, co by to trochu "kompenzovaly", proto i ten LK.
Diky za zajem.
S pozdravem,
Roman


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od *Roman* »

kachna píše:
LenkaX píše:...kachna psala jak působila na skleslost své dospělé dcery ...
...navíc jsme pak spolu "proťukaly" s EFT problémy s kolegou v práci... Pro Romana : LK pro dceru jsem prováděla tak, že jsem nejprve řekla "modlitbu" - jak ji napsala Lenka, vložila do ní to, v čem jsem chtěla dceři pomoct, a pak už jen myslela na ni s láskou, na pěkné chvíle...
kachna
Ahoj,
dekuji za rady. A rovnez gratuluji k uspechu!
Vidis, ja si dokonce ze zacatku chybne myslel, ze bych mel ty ruce drzet u synka treba kdyz spi, tzn. vysilat to primo do jeho center...
Provadela jsi po celou dobu pouze ten jeden dcerin "problem", nebo jsi lecila i sebe sama? Potrebuji se totiz nutne dat sam do kupy, chybi mi spousta energie co jsem mival driv a na synka je ji potreba dvojnasob, ale "leceni" synka uprednostnuji. Nu coz, zkusim si to jeste dohledat v knize, co na to sam autor :).
Mej se moc fajn.
S pozdravem,
Roman


lena

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od lena »

*Roman* píše: Vidis, ja si dokonce ze zacatku chybne myslel, ze bych mel ty ruce drzet u synka treba kdyz spi, tzn. vysilat to primo do jeho center...
Roman
Kdyz das neco do poradku ty sam, ukaze se to take u ditete, ale chce to trochu casu. Deti zdedi to, co jiz maji oba rodice ci predkove, ale dost casto v jinych potizich. Proto by bylo dobre, aby manzelka delala neco take. Zacit s tim co je nejakutnejsi a muzes toho udelat i vice, ale ne vice potizi v jednom, ale postupne, ja to tak delam. Zacala jsem s tim co me nejvice obtezovalo treba bolest hlavy a dostala jsem jsem se na stupen 0. Ale ten stupen 0 jsem nemela ihned, ale snizoval se od 10 az do 0 a to ne v jeden den. Udelala jsem vzdy treba dve az tri lecebne kody za sebou na ruzne akutni potize a nechala to pusobit az se telo s timto problemem vyrovnalo. Nekdy to bylo dost intenzivni a nechala to treba zase stat dalsi dny a pokracuji dale jak me to napadne. Dle mojich zkusenosti je dobre udelat treba prestavku na jednu vec a venovat se dalsi. Mezi timto casem telo jemne reaguje ci ukazuje pomale zmeny. Nektere zalezitosti jsem treba s LK udelala jednou a uplne jsem zapomnela, ze existovaly a nemam pocit, ze je musim zase opakovat, tedy zatim. Take ukaplo obcas i par slzicek, tam, kde jsem si myslela, ze uz nic neni nebot jsem toho uz prosla mnoho a to nekolik let. Co je vyborne pokud prijdu u jedne veci na nulu uz nemam potrebu LK u teto veci opakovat.

Co jeste chci dodat, take pouzivam LK nekdy cilene podle organovych hodin, myslim si, ze to muze dost rychle ovlivnit prave ruzne organy, ktere maji blokady a rychleji se zotavuji. Prikladam v priloze, okopirovane z internetu.

Pomalu a jiste dojdes daleko.

A do toho pouzivam take autopatii, ktera to velmi dobre podporuje.
Přílohy
orghodiny.jpg
orghodiny.jpg (32.39 KiB) Zobrazeno 7167 x


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Byl tady dotaz od Romana , co dřív a jak léčbu s LK skloubit.Vlastně i lena už napsala svou zajímavou a jistě intuitivní metodu jak pracuje s LK.Dobrá inspirace . já mám takovou zkušenost, že v jednom působením pracuji jen s 1 problémem.Začínala jsem s asi 5 problémy najednou a to mi moc viditelně nefungovalo.Romane ale klidně dělej LK na syna a pak pracuj zvlášt pro sebe .Prostě to jen časově oddělit.
Já se o LK neradila s lékařkou, to mi přijde jako utopie :-)))), ale s žačkou a konzultantkou paní H.Bláhové. Je to jedna z vyškolených poradců v ČR.Asi by se člověk měl víc řídit vlasním hlasem v sobě a co mu intuice poví, to at dělá. Jak to kdo cítí. Měj se a držím palečky .Lenka :color:


Změň sebe sama a změníš svět :-)
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od sisa »

Leni, mně na LK navedla má lékařka. :-)


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od kachna »

*Roman* píše:... nebo jsi lecila i sebe sama? Potrebuji se totiz nutne dat sam do kupy, ...
Určitě se věnuj i sobě, protože čím budeš silnější a zdravější, tím prospěšnější budeš i pro synka. Dělala jsem to také i pro sebe - dalších 6 minut 3krát denně, někdy s krátkou přestávkou, jindy hned poté, co jsem to udělala pro dceru. Připadalo mi, že pro ni jsem to dělala s větší láskou, proto to na ni zapůsobilo rychleji a lépe. :D
Jak ti tu ostatní radí autopatii, do léčení zapojit i manželku... mají pravdu. Metod je tu na fóru popsaných víc, fungují a myslím si, že každému sedí jiná. Někdy se zdá, že jedna nezabírá, pak se vynoří jiná a bingo! A nebo díky ní pochopíš tu první, vrátíš se k ní - a zabere i ta. Jsme všichni hledající ... :)
Tak ať se daří!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“