Léčebný Kód

Léčebné postupy.
Odpovědět
kikipapi
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 13 dub 2011 17:11
Bydliště: Domažlice

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od kikipapi »

Zdravím všechny na fóru. vlezl jsem sem zpočátku omylem ( Všude se píše LK a to jsou moje iniciály!), ale pak jsem proletěl celé fórum a pochopil, že právě tyto informace potřebuji pro svoji ženu. Je to moje zlatíčko a trápí ji RSka. Naštěstí už vysadila imuran a podobné, které jí způsobovali ještě větší problémy, než samotná r. skleroza. Přidala se tromboza z léku imuran a časté záněty v těle. Záněty léčila KS a postupně Imuran vysadila a používá jen přírodní doplněk MUMIO. Stále přemýšlím jak bych jí mohl pomoci a tato metoda Vámi zde probíraná bude asi to správné ořechové. Léky, které odstavují náš imunitní systém, asi fungovat pořádně ani nemohou.

Našel jsem velmi zhuštěný výklad knihy Léčebný Kód. Je zde:
Léčivý kod - výtah z knihy.pdf
(96.99 KiB) Staženo 1393 x
A myslím, že to všechno funguje protože - podívejte se na stránky www.jeshua.cz - jsme na správné cestě!

Přeji všem dobrou náladu - to je základ úspěchu i u zdravého člověka.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

kikipapi píše: Je to moje zlatíčko a trápí ji RSka. Naštěstí už vysadila imuran a podobné, které jí způsobovali ještě větší problémy, než samotná r. skleroza. Přidala se tromboza z léku imuran a časté záněty v těle.
Ahoj vřele Vám oběma doporučuji shlédnout toto úžasné video kde ke konci popisuje paní Bláhová -terapeutka i přes RS ,JAK RS LÉĆÍ a VYLÉĆI :-)))Má už celkem 20 pacientů vyléčených :eclap: :epray:
je tam mladík který ji měl a je zdravý. Poslechněte si výpověd o léčbě

Následně na foru o parazitech je někde seznam poradců co jsou na to proškolení od paní Bláhové.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od sisa »

V červenci jdu na seminář s autorem knihy A. Loydem. Moc se těším. :-)


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj Siso tak to Ti moc přeji.
Dej pak vědět, o Ti to přineslo oproti knížce :-)
Já ted dělám, ale pro mnoho jiných povinnosti na to zapomínám nějak nestíhám dělat LK 3x denně někdy jen 1x :dknow: ), pomocí LK chci se pokusit odstranit zbytky po očkování TBC a tetanu. Byly mi naměřeny a žádné Joalis kapky jsem na to nedostala , tak uvidím v květnu po kontrole,zda LK zabere i takto:-) :angel:


Změň sebe sama a změníš svět :-)
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od sisa »

Ahoj Leni, v LK vidím obrovský léčebný potenciál a potřebuji proniknout více do hloubky.
Teď jsem měla nutkání opět si knížku přečíst, tudíž jsem se do ní pustila a pochopila toho víc než při prvním čtení. Pak jsem se dostala na netu k informaci, že u nás už funguje první terapeutka LK ( mohu li ji tak nazvat) a na jejích stránkách o LK, mimochodem pěkné, přehledné a srozumitelné, jsem se dočetla o návštěvě Dr. Loyda a následném semináří u nás. Bylo tam posledních ještě asi 10 míst a to jsem už brala jako ruku osudu, že tam musím. :D
Seminář začína v pátek od tří do šesti a v sobotu celý den, takže čekám kvantum informací, zkušeností, těším se na společné léčení ve skupině.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Tak to bude jistě SKVĚLÉ :)
Já vnímám velkou propojenost mezi kvantovým unášení a LK. Samozřejmě ,že LK je unikátní těmi 4 energ. místy , kam se působí.
Známá terapeutka mi říkal a že má největší úspěchy v jednoduchém postupu.....řekne záměr léčby nebo představí si tu informaci a zklidní mysl. A ono se děje.
U KL se vlastně také řekne ........ a pak alespoň já v klidu mysli působím na 4 místa .
Jsem zvědavá, co Ti to dá a jak dál se to prohloubí. Jistě být přímo u "autora" je to nejlepší. Měj se krásně Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
ivetakoov
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 05 říj 2014 13:19

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od ivetakoov »

Dobrý den,
nějakou dobu zde nebyla žádná aktivita, tak se chci zeptat, jak bylo na semináři? Děkuji :-)


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Ano, ano také by mě to zajímalo :-)


Změň sebe sama a změníš svět :-)
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od sisa »

No, já bych to ráda popsala, ale nevím jak. Vlastně základem byla jeho druhá kniha, rozebíral jí po celou dobu semináře ( k první se moc nevracel ) a na ní vysvětloval, co a jak.
Pak bylo hromadné "léčení" a na konci autogramiáda. To je ve stručnosti asi tak všechno. Nakonec ještě všichni zúčastnění dostali speciální kódy jenom pro ně.
Takto napsané to vypadá dost studeně a suše, ale ve skutečnosti jsem se celý seminář vznášela v euforii a vydrželo mi to dlouho po.
Byl to neuvěřitelný zážitek, nepopsatelný a příští rok jdu opět. :-)
Moc jsem vám asi nepomohla, fakt nevím, co napsat. I jsem se ptala lidí, co byli rok před tím, jejich reakce byla stejná. popsat to neuměli, ale byli tam opět.
Takže asi tak. Možná bych uměla zodpovědět spíš nějaké dotazy než shrnout zážitky a poznatky.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj děkuji za popis. Mě by třeba zajímalo, jestli někdo z lidí co byli vloni mají nějaký léčebný výsledek na sobě .Dík Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Rybička
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 28 lis 2010 9:14

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od Rybička »

Ahoj všem,
chtěla jsem se jen zeptat na modlitbu ohledně léčebných kódů.
Říká se modlitba vždy, když se míří prsty na jednotlivé body nebo se řekne jednou a pak už jen ty body střídám mlčky? A jestli se říká nahlas nebo stačí v duchu?
Děkuji moc předem za odpověď, já ještě nemám knihu dočtenou, ale už bych chtěla zkusit léčit svoje problémy.
Přeji pěkný den


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj, já říkám modlitbu 1x u každého bodu a tak se zklidním a nechám asi 1,5 min působit a jsem bez myšlenek.Ted LK nedělám, dala jsem si přestávku, ale takto jsem to dělala.Shruba to trvá těch 6 min.
4místa -body a u každého se zastavím cca na 1,5 až 2 min dle pocitu.Navíc než řekneš modlitbu je tak 0,5 minuty pryč.
Já to mám malinko upravené a sloučené s kvantovým unášením.
Ještě bych to doplnila o další metodu, pokud v tichu působím na jeden ze 4 bodů ,zaměřím pozornost na vzdálený bod ve vesmíru (např.Jupiter) a současně na ten pod na těle.
Pozornost vědomí na vzdál .bod má prý ten léčebný efekt,že tam máme mnohem rychlejší vědomí.
L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od sisa »

LenkaX píše:Ahoj děkuji za popis. Mě by třeba zajímalo, jestli někdo z lidí co byli vloni mají nějaký léčebný výsledek na sobě .Dík Lenka
Ahoj, omlouvám se, odpovídám pozdě. Až tak s moc lidma jsem nemluvila, nebyl čas, ale byly buď kladné odezvy nebo neutrální. Vysloveně, že by to někdo dělal a nic se nedělo, o tom nevím.
Pro mě je to zázračná metoda, která funguje na 100%, moje pubertální dcera ji dělá také.
Já ji ještě kombinuji s havajskou technikou "Ho oponopono", ta má stejné základy. :-)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od sisa »

Rybičko, já poprosím vždy po každé sérii a tak to dělal i Dr. Loyd.
Jinak, funguje to rychle. Malý příklad, jeden z mnoha: dcera se na dovolené připekla, jeden celý den dělala kódy a večer byla kůže normální, další den byla na pláži. Mě chytla plotýnka v sobotu ráno, šílené bolesti, nemohla jsem se hnout, kódy jsem dělala asi jen 4-5x za den, v pondělí jsem byla bez bolesti a šla jsem normálně do práce.
Bolesti hlavy ustupují taky, to jsou jenom příklady, co se týče našeho fyzična. :-)


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Sisa supr uvedené případy.Já jsem bohudík ted o.k. a neám to na co použít. Ale přece jen bych našla třeba plavoucí parazity v oku, už jsem na to něco dělala, ale nic moc......nevidím velké pročištění. Co myslíš ,měl někdo s pročištěním sklivce úspěch ? Zkoušel to někdo? Dík L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“