Léčebný Kód

Léčebné postupy.
Odpovědět
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od *Roman* »

Diky moc vam vsem za cenne postrehy.
Napadlo me jeden den treba pouze synka, druhy den pouze vlastni nemoc... a nebo i tak ted pise Kachna.
Zacnu to proste praktikovat, verim ze casem to pujde se i lepe soustredit a ty neposedne myslenky zkrotit :).
Pred chvili jsem se dival do knihy, v pripade "leceni" druheho se ma na konci ucinek lecby poslat dane osobe.
Pred prvnim provadeni LK jsem si pro navozeni pozitivniho pocitu podival na par rozesmatych fotek synka, nebo na kratke video, treba z dovolene. Mam jich par pohotovostne po ruce v mobilu. Takto to cerstve nahraju do hlavy, a pak pri samotnem LK jen zavru oci a znovu si to prehravam, s tim ze si to predstavuji v trochu modifikovane forme, kde jej vidim vice zdraveho. Asi to takhle budu delat :), jak rikate, kazdy se nachazi svuj pristup...

At vam vsem LK slouzi a dari se odstranovat i dalsi potize.

S pratelskym pozdravem,
Roman


evulka001
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 28 črc 2013 13:29
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od evulka001 »

LenkaX píše:Ahoj Romane , ještě mě napadlo, i když autismus způsobilo očkování , zkusit AUTOPATII u pana Čehovského a nebo se obratte na Ing. Hanu Bláhovou z Brna ,její kolegyně má zkušenost s léčbou autismu .Sama H.Bláhová říkala , že by ráda léčila nějakého autistu,že ještě neměla tu čest....

Mám autistu malého 4 roky k paní Bláhové jsem se chtěla dostat v dubnu a nevzala nás s tím že má plno takže možnost měla tak nevím . :(


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od julietta »

kachna píše: Někdy se zdá, že jedna nezabírá, pak se vynoří jiná ....
No tak zatial sa motam v 3metodach: Cesta, EFT, LK a bud ta moja mysel je uz uplne preťažená, ale nedokažem dodržať postup a straca sa efekt z terapie. Hlavne z autoterapie. U dcery to zatial funguje. Takze uz neviem,co vymysliet na seba.

Teraz si opäť čítam LK, a vlastne stale nechapem ako to funguje.
Zadam si problem, poviem modlitbu a pod pozitivnou predstavou držím body podla navodu.
viem, že veľa spomienok mam od rodičov, dokonca aj to, že oni tymto veciam neverili. Ja verim, ale kdesi sa mi ich odmietanie vynara.Neviem, čo s tym... :ethink:


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od sisa »

Julietta, aby člověk pochopil souvislosti, je dobré si přečíst knížku. Jinak ta metoda vypadá jako ptákovina a člověk, který nerozumí, se dá lehce odradit.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj Julieta ,přečti si jak jsem tu popisovala svůj postup LK.Tím Ti jej naprosto nevnucuji.Každý má jiné vnímání a nemusí to to s ním rezonovat.Ted o víkendu jsem se setkala se ženou, co absolvovala 2 denní kurz přímo s Alexandrem Loydem v Praze a mluvila něco o tom, že navíc pří aplikaci Lk doporučoval dýchání bránicí , do břicha. A hluboké. Nevím ,nebyla jsem na něm a víc podrobností nemám.Nepamatuji se , že by v knize LK psal o dechu. Bud jsem to přehlédla a nebo metodu vylepšl.L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od kachna »

Lenko, díky. Všechno, co může někomu zlepšit účinky, je moc cenné.
Osobně si nedovedu představit, že bych u toho myslela na dýchání, ale třeba právě to je dobře, aby člověku neodbíhaly myšlenky jinam... Za zkoušku to určitě stojí.
Ať se daří!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj to bylo jen pro doplnění , co jsem slyšela , zatím jsem to s tímto dýcháním nepoužila . Zafungovalo mi to i bez tohoto. Taky mám dojem, že to může rozptylovat . Pro mě je asi nejdůležitější být v klidu a napojit se do té harmonie "nahoru" ,ta vlastně léčí. Je to v mnoha jiných technikách a potvrzuje se ,že cest je mnoho, ale podstata jen jedna .LK a kvantové unášení mají společný moment .Vyslovit záměr a být v klidu za myslí a ono se děje. rozdíl je jen v působení na 4 centra a v té větě plné pokory. Je to vlastně velmi jednoduché až geniální.
Ještě mi bylo poraděno použít pocit vděčnosti. Prostě vyjádřit vděčnost za to , že UŽ JSEM TED ZDRAVÁ:-))


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Simíček
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 19 srp 2013 15:09

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od Simíček »

Ahoj všem na podruhé, můj první příspěvek se asi nevložil, jsem talent :D
ráda se připojím k Vám do diskuze. Knihu Léčebný kód jsem přečetla během jednoho dne, ale přesto z postupu jak přímo aplikovat nejsem moc moudrá. Můžete mi prosím někdo názorně vysvětlit aplikaci na nějakém problému, třeba jak postupovat při strachu z cizího prostředí s tím spojen vnitřní neklid.... nebo při problému odpustit sobě i ostatním. děkuji Simona

:D První příspěvek každého nově přicházejícího člena prochází ukrutným cenzurovacím procesem několika bezohledných individuí, která se sobecky zabývají i vlastním životem a tím pádem to může chvíli vzít, než se příspěvek objeví na fóru :angel: SDK


lena

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od lena »

="Simíček"] cizího prostředí s tím spojen vnitřní neklid.... nebo při problému odpustit sobě i ostatním. děkuji Simona
Staci kdyz reknes tu modlitbu a v miste, kde se ma rici problem, ktery chces dat do poradku reknes jako priklad

"klid v cizim prostredi" a toto opakujes nekolikrat az prijde od stupnice 10 na 0. V knize je to presne popsano.

Nebo pri odpusteni " modlitba a k tomu spojene "s odpustenim" a opakujes to tak casto az zase prijdes na NULU. Pozdeji uz ti prijdou informace automaticky co chces dat do poradku. Vynori se to jako z niceho nic. Sama jsem to prodelala a funguje to. Dokonce veci, ktere jsem jiz davno zapomnela se ti zase ozvou. Telo si najde cestu samo a da informaci, co je prave dulezite dat do poradku.


yoli
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19 pro 2012 15:13
Dal: 8 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od yoli »

Isto to nieje len o čítaní textu (modlidby) a nejakej pomyselnej stupnici 0-10. Ako sa v knihe píše, negatívna informácia sa dá negovať iba pozitívnou informáciou, ako sínus s cosínusom v jednej periode sa znegujú, tak sa musia negovať aj všetky negatívne obrazy, nezdravé kréda a deštruktívne bunkové spomienky pozitívnou informáciou. Problém je v tom, že mi netušíme, čo môže byť ten negatívny obraz, informácia uložená niekde hlboko v našom tele, preto "aktivujeme" vec č.3, ktorá to, ako čarodejník nájde a zneguje, ale na negovanie potrebuje pozitívny obrátený obraz. Píšem čisto teoreticky v LK som len na začiatku, ale predstavujem si to tak, že na začiatku si človek musí svoj problém precítiť, hľadá priblížne kedy a čo to mohlo spôsobiť, keď sa nič nevynorí, nevadí, bude to len trošku dlhšie veci č.3 trvať :). Potom čo je problém precítený, nahrádzame ho niečim vysoko pozitívnym, myšielnka a precítením situácií, kedy sme sa cítili veľmi šťastní a v bezpečí, prevažne sú to detské spomienky na vianoce :)
Simíček: ja by som si predstavil situáciu, kedy Ti je v cudzom prostredí nepríjemne, presne situáciu, kedy sa to naozaj stalo, kedy sa to stalo 1x. Precítil by som to, až tak, že by mi troška vadilo, aby sa mala dôvod štartovať vec č.3, následne by som si začal opakovať "modlidbu" a v nej by som si premietal vysoko pozitívny obraz situácie, kedy mi bolo neskutočne príjemne, kedy som sa cítil v bezpečí, može to byť aj situácia, kedy cudzie prostredie nebol ešte problém, rôzne návštevy, výlety... Ja to takto začínam praktizovať, keď sa mýlim opravte ma.


WildOrchid
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 22 zář 2013 22:02

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od WildOrchid »

oživuji starší téma, tak doufám že sem ještě někdo kdo tohle praktikuje chodí :)

Mám trošku probém s tím krédem co se má vyslovovat u provádění kódu. Jak znegujete tu špatnou myšlenku? Modlitba předem mi je jasná, ale co říkat u provádění, když jde například o to, že někdo pro mě důležitej v dětství věnoval veškerou pozornost jen sestře a mě ne? Jak to zaonačit abych říkala pravdu, a zároveň ten špatný pocit znegovala?


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od kachna »

WildOrchid píše:... co říkat u provádění, když jde například o to, že někdo pro mě důležitej v dětství věnoval veškerou pozornost jen sestře a mě ne?...
Ahoj, na tohle bych použila spíš EFT, je tu na něj taky vlákno. Potřebuješ ten svůj problém dostat ze sebe, uvědomit si, že už je to teď jedno, že to mohlo být jen z tvého pohledu... ale dokáže to bolet, známe to asi všichni v různých podobách. Každý si táhneme životem svoji "minulost" - tedy spíš to, co za ni považujeme právě my. Možná by ses divila, co všechno má v sobě tvoje sestra, třeba něco obdobného jako ty. Jo, jsou to záhady. :)
Tak ať se daří!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od milnem »

WildOrchid píše:Mám trošku probém s tím krédem co se má vyslovovat u provádění kódu. Jak znegujete tu špatnou myšlenku? Modlitba předem mi je jasná, ale co říkat u provádění, když jde například o to, že někdo pro mě důležitej v dětství věnoval veškerou pozornost jen sestře a mě ne? Jak to zaonačit abych říkala pravdu, a zároveň ten špatný pocit znegovala?
Taky jsem se už tady na to ptala a někde vpředu je i odpověď.Já řeknu jen za sebe :Modlitbu má ještě pořád napsanou na lístečku.Napsané mně usnadňuje udržet bdělost nad tím co čtu.Při ní se pojmenovává problém,což udělám,ale nezdržuji se u něj a ani si jej nepředstavuji (nezvládla bych další).Pak pozorně čtu dále a do dalšího už vstupuji.Prozatím se mně zdá,že ani nemusím přidávat nic dalšího pozitivního,snad trochu-když prožiji druhou část modlitby stačí to.Takže se nezabývám znegováním špatného pocitu,ale obrátím pozornost (aniž špatný pocit potlačím)dále.
Opravdu to funguje,ale jsem lajdák,praktikuji jen když je zle .To je škoda,věřím,že se polepším.Milada


jajitule
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 11 říj 2012 8:02
Dostal: 5 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od jajitule »

Léčila jsem se sdepresí .Léčebný kod mi začal fungovat až po té co jsem absolvovala sezení u jedné paní ,předtím to bylo na prd,knihu jsem četla a nic . Pak už to bylo úžasné a opravdu šlo velmi rychle.Další věc byla ta že jsem si u ní koupila vodní žábu a ta se stala mím odrazem odedna.Jsem třetí týden bez prášků.Cítím se tak krásně a sebejistě.
Žabička má akvárium a já .smysl života.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Ahojky gratuluji k úspěšnému uzdravení :-)
Každý máme ty své zranění jinak hluboko schovány ,na každého LK jinak funguje.Jde o to přijít na způsob, jak upustit páru a Tobě se to s tou paní povedlo .Našly jste dvířka , pak už i LK funguje jak po másle .
Takže to je skvělé!!!!! Lenka :eclap:


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“