Mentální Ozdrava

Léčebné postupy.
Odpovědět
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od kachna »

A teď k praktickému konání. ;)
Mám tu zase mamku, tak jsem ji přesvědčila, že musíme čistit staré, nepěkné vzpomínky. Nejprve se trochu bránila, ale když jsme se do toho daly, její tělo jí krásně ukazovalo, jak to spolu souvisí - rozbolelo jí rameno, pak břicho, klouby na rukou... pak to samozřejmě přestalo, ale tělo jí krásně přehrálo, jak psychika ovlivňuje všechno. Takže už je ochotnější a pracujeme na tom. Včera večer po sprše a jednom "čištění"si v pelíšku libovala : jsem taková krásně čistá zvenčí i zevnitř. :) Ráno byla úplně omládlá!
Nějaký rok už má problémy s udržením moči - ne, že by nestíhala nikdy, ale občas to prostě "nedá". V posledních dnech je to prý o poznání lepší, ani v noci už nemusí tolikrát, stačí jednou a v pohodě... tak uvidíme. Asi jsme vyčistily něco, co to způsobovalo.
Ohromně se jí zlepšila pleť - měla ji samý "výstupek", bradavice, pihy... záda vypadala skoro jako strup. To už je taky skoro pryč, ale určitě pomohl i bór, který už nějaký měsíc popíjí. (Díky, Slávku!) Přestaly jí padat vlasy, což ji strašně trápilo, bála se, aby nebyla plešatá než umře ;)
Manžel se nechá "čistit" jen výjimečně, je na to líný, řekla bych. Ale cukrovku už nemá, v pátek si konečně nechal odebrat krev, v moči už neměl nic dávno, cítí se fit. Možná, že mu pomohlo i to, že jsem prohlásila, že "neléčitelná" znamená, že na to nemá zbraně tradiční medicína, ale já že bych se toho nebála! :D Taky změnil přístup k životu, nestresuje se tolik a snaží se to vše brát jako hru. Nejde to vždycky, to je jasné, ale určitě pomohlo i to.
Takže jestli můžu radit : kromě všelijakých "fyzických" prostředků, které jsou výborné ( HCl, MMS, MSM, bór...), doplňovat léčbu i psychickými metodami. Pro mě je nejbližší Cesta od Brandon Bays a Faster EFT, ty různě kombinuju. Ale třeba Léčebný kód, Silvova metoda a další jsou taky úžasné, stačí si jen vybrat, co komu vyhovuje.
Tak ať se daří!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od LenkaX »

Kůaním se Ti Kachni, jaká jsi čtenářka.Kde sháníš třeba těch 6 dílů ? Není něco i v PDF na Ulož to ? dík Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od cimirek »

LenkaX píše:...Není něco i v PDF na Ulož to ? dík Lenka
Vadim Zeland (už 10?)
http://www.ulozto.cz/hledej/?q=vadim%20zeland%20tvotba


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od kachna »

LenkaX píše:...Kde sháníš třeba těch 6 dílů ? Není něco i v PDF na Ulož to ? ...
Ahoj Lenko, nejdřív jsem mrkla na knihy na ulozto, zjistila jsem, že mi něco říkají, tak jsem si je objednala "papírové". Pokud do nich nemůžu nahlédnout, část si přečíst, je to risk, ale zatím jsem se mockrát nezklamala. ;) Kromě čtení je důležité "chodit i do sebe", tam se toho taky najde! :D Ale knížky, pokud jsou dobré, dávají člověku optimismus a víru do budoucna. Tak si to takhle kombinuju. :bye:
kachna
P.s. Cimirek nezklame nikdy! :good:


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
PureL
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: pát 07 říj 2011 9:26
Dal: 4 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od PureL »

Zdravím, máte někdo kontakt na někoho, kdo by zvládl nějakou začínající schizofrenii? Kámoš furt mluví o tom, že je v něm bůh a ďábel, je jako zaseknutá páska. Zkoušel jsem s ním mluvit, snad mu trochu pomohl. Jak se dostane do rukou psychyatru nebo vymytáču tak je s ním konec... :/ díky


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od Cina »

Je to v hlavě - něco jako PC.Musíš restartovat program a nainstalovat nový.Zapomenout vše co jsi se naučil v životě za blbosti a potom začít znova fungovat. :laugh:

Přečti si čtyři dohody,nebo pět dohod a pochopíš. :jump:


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od LenkaX »

PureL píše:Zdravím, máte někdo kontakt na někoho, kdo by zvládl nějakou začínající schizofrenii? Kámoš furt mluví o tom, že je v něm bůh a ďábel, je jako zaseknutá páska. Zkoušel jsem s ním mluvit, snad mu trochu pomohl. Jak se dostane do rukou psychyatru nebo vymytáču tak je s ním konec... :/ díky
Většinou je schizofrenie něco jako posedlost ještě jinou bytostí ( ne zrovna dobrou bytostí ....viz průpovídky Tvého kámoše) než je jen majitel těla.Je to vyší dívčí ,ale odvést tuto bytost se dá ,někoho znám, když tak se mi ozvi na mail.Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od turtle22 »

kachna píše:A teď k praktickému konání. ;)
Ohromně se jí zlepšila pleť - měla ji samý "výstupek", bradavice, pihy... záda vypadala skoro jako strup. To už je taky skoro pryč, ale určitě pomohl i bór, který už nějaký měsíc popíjí. (Díky, Slávku!) Přestaly jí padat vlasy, což ji strašně trápilo, bála se, aby nebyla plešatá než umře ;)
kachna
Kachni, rozumím tomu správně, že ty záda samý výstupek atd. jsou pryč díky bóru? A ty vlasy taky?

Díky.
L.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od LenkaX »

Holky kde se sežene ten bór ?
Nemáte nějaký odkaz ? Dík lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od turtle22 »

http://www.fichema.cz/230-kyselina-borita - třeba tady.

Ptala jsem se proto, že syn má na zádech několik větších pih a doktor prý mu je na podzim chce odstranit, tak hledám, co by pomohlo.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od LenkaX »

Díky a ještě prozrad jak se to užívá ? Zřejmě mě čeká si pročíst nějaké vlákno že ?


Změň sebe sama a změníš svět :-)
turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od turtle22 »

Asi by to bylo nejlepší, je tu vlákno o bóru s dalšími informacemi, ale jako vždy, je to na x stránkách a spletité:-)
Ale to jsme zde už OT.


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od kachna »

turtle22 píše:...záda samý výstupek atd. jsou pryč díky bóru? A ty vlasy taky?..
Ahoj, myslím si, že bór na tyhle "pihy" a spol. funguje, protože mně se taky pár takových ztratilo. (Takové tmavé, přisedlé, asi 1 cm v průměru.) Jak to bylo s vlasama netuším, mohly jsme něco "vyčistit" z podvědomí, ale taky mohl pomoct i bór. Hlavně, že se velké padání zastavilo.
Borax kupujeme v drogérii na váhu, není to ani drahé. A dávkování? Dávám 3 čajové lžičky do 1,5l vody, přidám stejné množství epsomské soli a pár kapek HClky, řádně promíchat a nechat rozpustit ;) Lokneme si vždy 1 - 2 doušky během každého jídla. Jestli je to tak správně, netuším, ale vzhledem k tomu, že už to nějakou práci udělalo, to asi nebude úplně blbě. :D


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

FOTONOVÝ PÁS

Příspěvek od milda »



kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od kachna »

Ahoj, sháním knihu, která se v originále jmenuje "Stephan lives". Pátrám po ní v češtině nebo slovenštině, ale zatím nikde nic. Nevíte o ní náhodou někdo? Napsala ji Anne Puryear ( snad jsem jí nezkomolila jméno?) a prý pojednává o sebevraždách. Ne, že bych se na ni chystala, ale prý pěkně vysvětluje pozůstalým, jak se mají vyrovnat s takovou smrtí u svých blízkých. Sháním ji pro mamku, ale určitě by oslovila i další.


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“