Mentální Ozdrava

Léčebné postupy.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Přebírání nemocí mazlíčky a podobné

Příspěvek od poota »

Bobina píše:ještě něco mi vrtá hlavou.Naše kočka Míša/2roky/, si na mě večer lehla a zrovna na to místo vpravo dole,kde mě to bolívá.Po chvíli jsem ucítila v tom místě teplo až pálení.Sahla jsem pod ní rukou,ale nijak velké teplo tam nebylo,no a to pálení bylo dost silné až i do pravé ledviny :ethink: pak si přelehla na druhou stranu,ale tam jsem nic necítila,tak co to bylo? :ethink:


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Přebírání nemocí mazlíčky a podobné

Příspěvek od poota »

tykadelik píše:Může to být prostě nějaké polosomatizované téma - vzorec myšlení, kterého se dotklo něco, co kočka nevědomky doplnila, protože to obsahuje. A třeba se to tím vyřešilo.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Přebírání nemocí mazlíčky a podobné

Příspěvek od poota »

poota píše:
Bobina píše:Po chvíli jsem ucítila v tom místě teplo až pálení.Sahla jsem pod ní rukou,ale nijak velké teplo tam nebylo,...
Kočky neomylně najdou místa nějakých anomálií a na ta místa si lehnou a "léčí" - to teplo je předávaná energie. Stejným způsobem funguje i přikládání rukou - jedná se o informační komunikaci na buněčné úrovni, která probíhá v hladině Théta - je to například jedna z technik Silvovy metody.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Přebírání nemocí mazlíčky a podobné

Příspěvek od poota »

tykadelik píše:Tak vidíte. Tak tady někdo s určitostí VÍ jak to přesně je. :-)


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Přebírání nemocí mazlíčky a podobné

Příspěvek od poota »

poota píše:Ale vůbec né, nevím to s určitostí, ale mám dostatek zkušeností jak s kočkami tak i se Silvovkou na to, abych to mohl prezentovat jako "hotovou věc", která může klidně platit až do té doby, než někdo najde něco přesnějšího.
Například mám i důvodné podezření, že kočky vidí lidskou auru - ovšem nemám to zatím stále ještě ověřené natolik, abych to mohl prezentovat jinak než jen jako velice pravděpodobné.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Přebírání nemocí mazlíčky a podobné

Příspěvek od poota »

Bobina píše:Díky Pooto.Jsem už něco takového kdysi slyšela,ale kočky máme už 10let a nikdy nic takového neudělaly,až teď ta Míša.Soužití se zvířaty je zajímavé a zábavné. :D
To náš Mourek začal špatně chodit,asi ho bolí klouby,tak jsem si řekla,že mu musím něco na ty klouby koupit,no a jedu v autě a slyším v rádiu pořad o kočkách a bolestech kloubů :o To tedy byla náhoda,nebo nebyla?Byl to vzkaz? :angel: Tak jsem mu tedy koupila Chondrocat.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Přebírání nemocí mazlíčky a podobné

Příspěvek od poota »

tykadelik píše:
poota píše:Například mám i důvodné podezření, že kočky vidí lidskou auru - ovšem nemám to zatím stále ještě ověřené natolik, abych to mohl prezentovat jinak než jen jako velice pravděpodobné.
Jojo, asi ano. Občas se zahledí na nějaké místo a když se tam kouknu, vidím také pokaždé nějakou bytost nebo zvíře, které již není v tělesné formě. Prostě "ducha". To znamená, že by auru vidět opravdu mohly.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Přebírání nemocí mazlíčky a podobné

Příspěvek od poota »

poota píše:
Bobina píše: To náš Mourek začal špatně chodit ...
Je prokázáno (ale asi ne na 100% :lol: ), že domácí zviřátka velice často přijímají od svých páníčků tytéž choroby a někdy je dokonce odstonávají "za ně". Teď nemám na mysli přímo nějaké nákazy a nebo následky stejného stravování, ale "přenos" nefyzický, tedy spíš přes duchovní nebo podvědomou sféru. Při nějakém stresu v rodině nebo nějakých neshodách či problémech zviřátko onemocní a jeho nemoc "sama" přejde při vyřešení problémů. Nechci to dál rozebírat a ani složitě obhajovat, jenom chci upozornit na to, že když má potíže domácí mazlíček, tak to případně můžeme způsobovat i my našimi problémy, ať už fyzickými nebo psychickými.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Přebírání nemocí mazlíčky a podobné

Příspěvek od poota »

tykadelik píše:
Bobina píše:Je prokázáno, že domácí zviřátka velice často přijímají od svých páníčků tytéž choroby
Tady mně to nedá. Jeden příklad ze skutečnosti: Moje bývalá přítelkyně měla dva kocoury. Evropsýho a ragdola. A taky měla takové velké, vystouplé černé znaménko (či co - útvar) na svém pravém boku. To znaménko bylo ve tvaru Afriky. No a jednou se koukala na TV - samo, že s kocourama. Hladila černého a zjistila, že má na pravém boku cosi vystouplého čeho si nikdy nevšimla. Foukla do chlupů a uzřela útvar, který jí připomněl ten její. Koukla se, aby to zkonfrontovala a ten její už nebyl vystouplej a byl světlej - bylo z toho zřejmé, že mizí. Když jsem se seznámili a ona se dozvěděla čím se zabývám, ptala se, zda je možné, aby Mikšík to znaménko od ní přejal. Nevím, ale ať si každý bytvoří svojí vlastní doměnku. Vypadá to tak... Můžeme na to mít rozličná vysvětlení, ale pozorováním se člověk dozví víc. Když už si to pojmenuje a zaškatulkuje, ztratí zájem o pozorování a protože se realita posouvá v rámci transformace, zůstane stát. Tedy - pozorujme! Nemusíme pojmenovávat. Text, který jsem označil tučnou kurzívou jsem napsal proto, abych upozornil na fakt, že každý pozorovaný i napozorovaný děj funguje v závislosti na dalších návaznostech, které jsou (asi) téměř nekonečné. A že každého z nás se nejúžeji může týkat jiná návaznost.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Přebírání nemocí mazlíčky a podobné

Příspěvek od poota »

Vlčice píše:
poota píše: Například mám i důvodné podezření, že kočky vidí lidskou auru - ovšem nemám to zatím stále ještě ověřené natolik, abych to mohl prezentovat jinak než jen jako velice pravděpodobné.
Za 11 let, ve kterých nám kočka Albínka dělá doma nevtíravou společnost, mě několikrát vyrušilo její hluboké zamňoukání zakončené výhružným vrčením.
Seděla s naježeným ocasem v místnosti a dívala se skrze balkónové dveře na úplně prázdnou terasu.
Mám důvodné podezření, že podobnou schopnost mají i hodně malé děti. :ethink:


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Přebírání nemocí mazlíčky a podobné

Příspěvek od poota »

poota píše:
Vlčice píše:Mám důvodné podezření, že podobnou schopnost mají i hodně malé děti. :ethink:
Ovšemže mají, ale jenom do té doby, než jim řekneme, že žádní skřítci, víly ani duchové nejsou, takže je ani vidět nemohou.
Zhruba do sedmi let fungují děti převážně v hladině Alfa, takže cokoli jim řekneme, tak tomu věří a okamžitě si ukládají do podvědomí jako program, kterým se následně řídí. Bohužel právě tímhle způsobem jim svojí výchovou zablokováváme spoustu jejich přirozených schopností.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Přebírání nemocí mazlíčky a podobné

Příspěvek od poota »

Vlčice píše:Přesně tak. Vzdělání v praktikované formě člověka limituje.
Mezi třetím a sedmým rokem z jsou z většiny dětí "vymláceny" vrozené lidské schopnosti,
kterými se pramálo liší od bohů, propracovaným systémem státního vzdělávání.
Předškolní vzdělávání je založeno na neustále se opakujících rytmech a zaplňování paměti přehršlí básniček, písní a nefunkčních pohybů.
Scholastika - nucené zaplňování paměti texty, kterým často děti ani nerozuměly drtila zpočátku jen chlapce.
Teprve rozvoj nadpřirozených schopností u četných "nevzdělaných" dívek způsobil že bylo vzdělání zpřístupněno a později nařízeno všem.
Otázka je, kde by dnes lidstvo bylo, za předpokladu rozvíjení funkcí mozkové hmoty, kterou dnes v hlavách nosí každý z nás úplně zbytečně.
Té hmoty je naprostá většina a jen příroda ví, co má být jejím účelem.
A pak možná ještě ti, kteří ji znemožnili lidstvu používat. :evil:


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Přebírání nemocí mazlíčky a podobné

Příspěvek od poota »

Vlčice píše:Příběh o naježené kočce hypnotizující prostor z mého pohledu prázdné terasy ještě doplním.
Jednou byl v této situaci přítomný i můj tehdy zhruba dvouletý vnouček. Po vyděšeném výkřiku a následném pláči utíkal se ke mně schovat.
Koča zírala a vrčela dál. Otevřela jsem balkónové dveře. Kočka nevyběhla. Se stále naježeným ocasem hledala v bytě úkryt.
Občas cítím vnik nesourodých energií i v domě. Vždy je to v zimě, kdy hlavní vchod nechrání řada starých a velkých kaktusů.
To už je ale opravdu na jiné vlákno.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Přebírání nemocí mazlíčky a podobné

Příspěvek od poota »

Pokud se na otázku duchů a přízraků podíváme z hlediska astrálních těl a jejich cestování, vypadá to všechno mnohem prostěji a logičtěji, než z hlediska materialistického, které tyto jevy popírá. Pro materialisty to ovšem není jenom o uznání nějakého jevu nebo faktu, ale jde jim hlavně o to, že "vydloubnutím" jednoho takového kamínku by se jim začala sypat celá zeď.
V této souvislosti narážíme na to, že nám kočky běžně dokazují viditelnost těchto jevů či úkazů - a děti nám dokazují, že tuto schopnost máme i my lidé, ale většinou ji neumíme využívat. Takových schopností, které máme a neumíme je využívat, je mnohem víc a bylo by dobré se na ně soustředit a zkusit si je zase postupně aktivovat.
Dobrým příkladem je třeba práce Komissarova, inspirace se dá najít i v Muldaševovi (Cesty na Kailás) a nebo v knihách Lobsanga Rampy - a patří k tomu samozřejmě i tady už dříve probírané astrální cestování a lucidní snění.
Takže s chutí do toho, už od přírody máme daleko úžasnější "hračky" než nám nabízejí televizní reklamy.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Setkání s nagualem

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: ... V této souvislosti narážíme na to, že nám kočky běžně dokazují viditelnost těchto jevů či úkazů - a děti nám dokazují, že tuto schopnost máme i my lidé, ale většinou ji neumíme využívat. ....
Príma, takže se můžeme pomali vrátit k nám lidem, pro které jsem toto vlákno založil. Dá se začít z mnoha stran a zde je jedna z nich.

Armando Torres - Setkání s nagualem
Rozhovory s Carlosem Castanedou

Carlos odpověděl: „Čarodějové jsou volní, neakceptují závazky vůči lidem. Mají zodpovědnost vůči sobě, nikoliv vůči druhým. Víš, proč do tebe byla vložena síla vnímání? Již jsi odhalil, jaký účel má tvůj život? Jsi schopen překročit svůj živočišný osud? To jsou otázky čarodějů; ty jediné, které mohou něco změnit. Pokud tě zajímají druzí, zodpověz napřed na toto!"
„Bojovník ví, že to, co dává smysl jeho životu, je výzva smrti, a smrt je zhola osobní záležitost. Je to výzva pro každého jednoho z nás, ale pouze bojovník s velkým srdcem tuto výzvu přijímá. Z tohoto úhlu pohledu jsou zneklidňující problémy lidí čirou egománií."
Carlos naléhal, abychom neztratili ze zřetele, že bojovník má závazky vůči tomu, co nazval „čistým porozuměním" — stavem bytí, který vyvěrá z vnitřního ticha — nikoliv vůči pomíjivým metám, které před lidi staví doba, ve které musejí žít. Tvrdil, že společenský zájem je schéma, které do nás bylo vloženo a netvoří součást přirozeného vývoje vědomí. Spíše je to výtvor kolektivní mysli, emoční nesrovnalost, strach a pocity viny, snaha řídit druhé nebo být sám řízen.
„Moderní člověk nebojuje svou bitvu, vrhá se do cizích bitev, které nemají nic společného s jeho duchem. Je přirozené, že čaroděj se kvůli takovým věcem nevzrušuje!"
„Můj učitel říkal, že nectí dohody, které byly učiněny v jeho nepřítomnosti: 'Nebyl jsem tam, když deklarovali, že musím být hlupák!' On se narodil za velmi tíživých okolností, ale měl tu odvahu nestát se člověkem myslícím na pomstu. Prohlašoval, že situace celého lidstva je strašlivá a klást důraz na určité sociální skupiny je skrytá forma rasismu."
„Stále opakoval, že na světě jsou jen dva druhy lidí; ti, kteří mají energii, a ti, kteří ji nemají. Žil v neustálé válce proti slepotě svých bližních, přesto však byl bezúhonný, nezasahoval do životů druhých. Když jsem mu přednesl své obavy o lidstvo, ukázal na mou tučnou tvář a řekl: 'Neobelhávej se, Karlíčku! Pokud by tě skutečně zajímal osud lidí, nechoval by ses k sobě jako čuně‘.
„On mě naučil, že cítit k druhým lítost není hodné bojovníka, protože lítost vždy začíná u nás samých. Když jsme na procházce míjeli různé lidi, zeptal se mě: 'Snad si nemyslíš, že jsi lepší, než oni?' Pomohl mi pochopit, že solidarita čarodějů vůči těm, kteří jsou kolem nich, vychází z nejvyšší síly, nikoliv z lidského sentimentu."


Jinak celé Castanedovo dílo v češtině a pár dodatků, jako jsou rozhovory z nichž pochází tento výňatek, jsou dostupné ke stažení zde: http://uloz.to/xoZhbtpc/carlos-castaned ... 6-knih-rar

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“