Zapper

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Hola-ho! fakt nikto nevie o frekvencii na Agrobacterium tumefaciens?


mylod

Zapper

Příspěvek od mylod »

chiq píše:Hola-ho! fakt nikto nevie o frekvencii na Agrobacterium tumefaciens?
Sežeň vzorek a zjisti si frekvenci Syncrometrem


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od kutil »

Ahojky, nemůžeš sem dát prosím link co to obnáší, kde se dá syncr. alespoň vypůjčit atd...
Tuším že by se to dalo využít i u jiných patogenů
Díky H.v.


mylod

Re: Zapper

Příspěvek od mylod »

Principiálně jde o jednoduchý audio oscilační obvod, do kterého je vložen vzorek a připojen grekvenční generátor, kterým se generují různé frekvence a dosažení resonančního kmitočtu je indikováno reproduktorem. Dle kritiků jde o technický nesmysl, ale hlavně že to funguje. Dle dr. Clarkové je ale pro získání správných výsledků delší praxe.
Pokud se do toho pustíš a budeš mít nějaké výsledky, tak dej vědět. Jé se na to taky chystám, ale zatím mi nazbývá čas.


Skeptik

Skenar

Příspěvek od Skeptik »

Nakolko sa moj muz boji vysetrenia, prehovorili sme ho na vysetrenie Skenarom v Bratislave.Po asi 40 min dostal papier s vyznacenim ludskej postavy vratanie vnutornosti, na ktore boli farebne vyznacene kriticke miesta /5 bodov/a podozrive miesta.Pridali tekutinu Nozod na zabiti najdenych bacilov v traviacej sustave. To iba stanovili diagnozu.Za to si vyuctovali asi 3800 Sk. Vylakalo ho to a isiel k obvod. lekarke aj s papierom od Skenaru.Po lekarskych vysetreniach stitna zlaza, zaludok /sonda/, kolonoskopia,prostata,nadoblicky- na CT,vsetko bolo negativne . Az na kyseliny v zaludku a obezitu - tu je vidiet aj ocima.Tak verte takemu zazraku!


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Pani Skeptiková

Příspěvek od sano »

Na diagnostiku skenarom je treba trochu ovládať základy teórie. Podľa mojich údajov, je táto metóda oficiálne šírená akademickými kapacitami vo svete, ako dôverihodná, nakoľko sa zistili vysoké zhody medzi počítačovou diagnostikou skenarom a inými objektívnymi postupmi. J
e tu ale jeden háčik. Diagnostika skenarom je natoľko citlivá, že zachycuje chorobu v štádiu, keď ju ešte iné metódy nezachytia. CT zase nie je až taká citlivá metóda. Na diagnostiku mekkých tkanív je lepšia magnetická rezonancia. Takže nezahadzujte do koša nozódy a kľudne ich doberte.
Iná otázka je cenové nastavenie metódy. Ale k tomu sa nebudem teraz vyjadrovať.


rhij@seznam.cz

Zapper

Příspěvek od rhij@seznam.cz »

Posílám plánek a vše potřebné- soubor PDF
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Návštěvník

Re: Peroxyd vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od Návštěvník »

jikra píše: Pokládám otázku, zda je někdo zručný v elektronice a je schopen vytvořit napájecí přístroj s určitou frekvencí hertzů? aspoň dvě nebo tři, hodlám to využít i k napájení CB,TB, PW . Děkuji,
Pokud ti bude stačit výstup na reproduktor PC a omezení do 32000Hz?
P.
Je možné zadat stejnou frekvenci dvakrát.
Přejmenuj na OSC3.EXE
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Návštěvník

Re: Peroxyd vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:
jikra píše: Pokládám otázku, zda je někdo zručný v elektronice a je schopen vytvořit napájecí přístroj s určitou frekvencí hertzů? aspoň dvě nebo tři, hodlám to využít i k napájení CB,TB, PW . Děkuji,
Pokud ti bude stačit výstup na reproduktor PC a omezení do 32000Hz?
P.
Je možné zadat stejnou frekvenci dvakrát.
Přejmenuj na OSC3.EXE
díky .

otevřel jsem si soubor, ale nejsem z toho moudrý, pokud by jsi mi vysvětlil trochu blíž jak na to?

V jakém je to formátu? objeví se mi buď Vindouvs,ms-dos, jiné kodování, ale ani jedno není čitelné.

Nalezl jsem po dlouhjé době co jsem hledal, na stránkách educate - tonový generátor. Je tam i popis frekvencí, ve kterých vibrují jednotlivé orgány a jakými vibracemi se dá odstranit či utlumit konkretní nemoce či potíž.

Jelikož jsem si toto stahnul, ale nemá mi kdo poradit, jak to nastavovat /anglicky neumím, proto i článek o perochidu nějak stáhnul že je dvojmo, někdy mi překladač napíše větu česky a další anglicky, nebo část stránky česky,část anglicky/

Proto pokládám otázku - můžeš mi polopaticky poradit krok za krokem, jak to nastavovat? Ozvi se mi na krajin@email.cz, já bych ten generátor buď poslal na " uložto " a poslal ti číslo kterým si ho můžeš otevřít, nebo konkretní nasměrování - http://educate-yourself.org/ česky v šestém řádku hned zleva je název Tone Gen a až se otevře NCH tone generator v textu se objeví Stáhnout NCH Tone Generator , po něm je i verze v zipu, ale ta se mi nedaří otevřít díky,


Návštěvník

Re: Peroxyd vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše: otevřel jsem si soubor, ale nejsem z toho moudrý, pokud by jsi mi vysvětlil trochu blíž jak na to?
Soubor OSC3.DOT stáhni do nějakého adresáře a pak ho přejmenuj na OSC3.EXE (Podívej se do nápovědy Windows jak se to dělá).Pak jde normálně spustit. Pokud budeš potřebovat přidat další frekvence, nebo upravit systém zadávání tak napiš.
V příloze je hrubý překlad H2O2.
P.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Zapper

Příspěvek od Denny »

Začátkem prosince jsem odpovídal svému kolegovi (pod pseudonymem Felda) na jeho výtku, abych si postavil zapper sám, že na tom nic není:
Uvítal bych, když jsi takový přeborník přes elektroniku - já bohužel ne - nabídni se a postav mi, nebo i jiným, kteří tě o to případně požádají (nebo kdokoliv jiný a ochotný) funkční zap. za cenu do pětistovky (je to 10x více,než tvrdí gewo - na kolik mě prý jeho stavba vyjde https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 44&start=0) takže si ještě slušně vyděláš, - já bohužel nezvládnu to, co jeho 9ti letý syn, - každý holt nejsme stejní.
Mám dobrou zprávu, ten ,,jiný" ale hlavně ochotný se našel a sestavil mi pěkný, funkční a levný přístroj, který dokáže podobné věci, jako Ravo. Ten ochotný je zároveň skromný člověk a nechtěl být veřejně pochválen. Přesto tak činím a ještě jednou díky tobě kamaráde. :good:
Pokud by někdo měl zájem o výrobu zapperu, mám jeho svolení, ale pouze přes SZ.
O funkčnosti tohoto aparátku jsem se přesvědčil již dvěmi herx-reakcemi. Jó, holt se nic nemá přehánět :oops:

Stručný popis: Funguje to od asi 2Hz do něco víc než 60kHz.
Přepínačem vpravo se zvolí rozsah. Nejvyšší pozice je pro frekvence více než 10kHz, nižší do 10KHz, dále cca 1KHz, 100Hz a 10Hz.
Pomocí potenciometrů se navolí žádaná frekvence. Hrubě, jemněji a nejjemněji.
Elektrody se připojí do jednoho ze dvou konektorů z boku. Je jedno do kterého. Druhý je jako rezerva pro případ potžeby použití např. nožních elektrod v kombinaci s ručními.
Vedle konektoru pro elektrody je otvor, kde je možné měnit (zvyšovat, snižovat) výstupní úroven signálu.
Vlevo je minimu, vpravo maximum.

:D Teď jsi mne dojal.. ten zapper, co umí složit i můj kluk, se absolutně nedá porovnat s tím, co tady prezentuješ.. už jen ten displej není zadarmo. To. co jsme kdysi zveřejnili, bylo to nejjednodušší s jedinou frekvencí podle Dr. Clark, maličko upravené.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

zapper

Příspěvek od Jayo »

Zaujimave... ale na to asi aj tak potrebujes diagnostiku na parazity, aby si vedel presne frekvencie, co? Ten Herx, co pises, to si likvidoval nieco cielene?


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: zapper

Příspěvek od Denny »

Ano, potřebuješ vědět proti čemu ,,bojuješ". K tomu ti pomůže vyšetření na Oberonu, Salvii, nebo EAV, ale všechna tato pracoviště musí k tomu mít sady na parazity. Potom můžeš také ty cíleně likvidovat ty breberky, které se v tobě pomnožily natolik, že ti způsobují tvé potíže.
Vše, co jsem podstoupil, jsem také popsal. Musel by ses vrátit o pár stránek zpět. Najdeš to ale také ve vlákně ,,Paraziti".
Se svým zapérkem nyní likviduji polypy způsobené parazity, na které tabletky nedosáhly a také baktérie v krvi (a nejen tam), jako např. papilomavirus, ureaplasma a amoben. Zabírá mi to také na reflux a helicobacterie. Je toho podstatně více a protože jsem nedočkavý a snažím se o likvidaci co nejvíce patogenů, občas mi z toho příjde šoufl. :|


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Marcela+
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: pon 11 led 2010 18:03

zapper home made

Příspěvek od Marcela+ »

Denny,kolik tento pristroj stal?Pokud by cena byla prizniva,tak bych do toho sla.


lena

zapper

Příspěvek od lena »

take me by to zajimalo, je to vsude tak predrazene :!: :!: :!:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“